Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

July 17, 2021

Východoslovenský Biliardový Pohár 2021/22 - 01

8-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Michal Frank ml.
7 (6/1) 38 (30/8)
79%
250
2 Peter Baran
7 (6/1) 39 (26/13)
67%
220
3 Zdenko Zizi Zavadinka
6 (4/2) 32 (20/12)
63%
200
3 Jaroslav Kern
6 (4/2) 40 (21/19)
53%
200
5 Zoltán Lukács
5 (4/1) 24 (16/8)
67%
180
5 Štefan Hudák
5 (2/3) 27 (13/14)
48%
180
5 Ján Furjész
5 (4/1) 33 (20/13)
61%
180
5 Adam Škulec
5 (2/3) 27 (13/14)
48%
180
9 Fero Malanik
4 (2/2) 24 (11/13)
46%
160
10 Andrea Gencová
4 (1/3) 21 (7/14)
33%
160
10 Alexander Škulec
4 (1/3) 19 (5/14)
26%
160
10 Marcel Kundrat
4 (1/3) 23 (9/14)
39%
160
13 Ivan Vook
4 (0/4) 25 (9/16)
36%
140
13 Vladimir Vook
4 (0/4) 18 (2/16)
11%
140
13 Martin Kundrat
4 (0/4) 18 (2/16)
11%
140
Starts Jul 17, 2021, 9:00 AM (local time)
Format Round robin (15 Participants)
Race to 4
Handicap No handicap
Rankings Vych.Bil.Pohar 2021/22
Organizer BC Relax
Contact Fero Malanik (0907231694)
More info
- štartovné 10€
- max.32 hráčov
- iná registrácia ako online do 09:00 v deň turnaja nebude akceptovaná, ak hráč nepríde do 09:00, bude z turnaja odhlásený

Prihlásením sa do turnaja hráč potvrdzuje, že sa bude riadiť pokynmi organizátora
- turnaj sa riadi platnými pravidlami SBiZ *** v doplnení ****
- hrá sa striedavý rozstrel
- organizátor, ak neurčí inak, je zároveň hlavný rozhodca
- hráč ktorý je v nábehu má 30 sekúnd na odohranie strku a počas jednej hry má jedno 30 sekundové predĺženie (aplikácia *****)
- podľa počtu hráčov sa budú hrať skupiny s postupom do SINGLE-KO... hrá sa o 4 trofeje
- ak hráč nenastúpi na zápas do 5 minút, bude zápas kontumovaný v prospech súpera
- ak hráč odíde z turnaja pred odohraním všetkých zápasov v skupine (alebo v pavúku) alebo nenastúpi včas na 2 a viac zápasov, bude diskvalifikovaný a všetky jeho zápasy budú anulované – tento hráč pri účasti na ďalšom turnaji zaplatí dvojnásobné štartovné
- v prípade, že hráč odohrá všetky zápasy v skupine (základnej časti) a odíde, organizátor ho zaradí do ďalšej časti turnaja a súper takéhoto hráča má v následnom zápase voľný postup a tento hráč pri účasti na ďalšom turnaji zaplatí štandardné štartovné

Postupový kľúč do štvrťfinále SINGLE-KO
-------------------------
1.zápas: 1A - 8H
-------------------------
2.zápas: 4D - 5E
-------------------------
3.zápas: 3C - 6F
-------------------------
4.zápas: 2B - 7G
-------------------------

- pri 1 skupine (s1)
A) postupujú hráči do S-KO z miesta 1-4 takto (1s1=A, 2s1=B, 3s1=C, 4s1=D)
B) hráči z miesta A,B,C,D si postupne vylosujú hráčov z miest 5-8 na postupové miesta E,F,G,H

- pri 2 skupinách (s1,s2)
- postupujú hráči do S-KO z miesta 1-2 takto (1s1=A, 2s1=C, 1s2=B, 2s2=D),
- hráči zo 3 a 4 miest zo skupín sa zoradia podľa MUS** na pozície 5-8 a následne sa pokračuje ako pri 1 skupine odsek B*

- pri 4 skupinách (s1,s2,s3,s4)
- postupujú hráči do S-KO z 1. miesta takto (1s1=A, 1s2=B, 1s3=C, 1s4=D)
- hráči z 2 miest zo skupín sa zoradia podľa MUS** na pozície 5-8 a následne sa pokračuje ako pri 1 skupine odsek B*

- pri 3 skupinách sa
- hráči z 1.miesta zo skupín zoradia podľa MUS** na miesta 1 až 3, hráči z 2.miesta zo skupín sa zoradia podľa MUS** na miesta 4 až 6.
- dvaja najlepší hráči z tretej pozície zo skupín zoradia podľa MUS** na miesta 7 a 8, a následne sa pokračuje ako pri 1 skupine odsek B*

- pri 5(6,7) skupinách sa
- hráči z 1.miesta zo skupín zoradia podľa MUS** na miesta 1 až 5(6,7)
- 3(2,1) najlepší hráči z druhej pozície zoradia podľa MUS** na miesta 6(7,8), a následne sa pokračuje ako pri 1 skupine odsek B*

- v prípade rovnosti všetkých postupových kritérií v skupine medzi hráčmi rozhodne "rozstrel" (kto zahrá bližšie guľu k mantinelu)

Bodovanie:
bodovanie sa riadi rebríčkom EASTERN SLOVAK BC
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
* B) hráči z miesta 1A,2B,3C,4D si postupne vylosujú hráčov z miest 5-8 na postupové miesta E,F,G,H
** MUS (miera úspešnosti - pomer víťazných hier ku všetkým hrám)
*** http://biliard.online/wp-content/uploads/2017/09/Pravidla_SBiZ.pdf
**** 1.12 sa vypúšťa veta 2 a 3.
A.4 odsek 2 sa vypúšťa druhá veta a nahradzuje sa nasledovne:
Hra sa riadi zásadou FAIR PLAY a teda platí to, čo povie o spornej situácii HRÁČ, ktorý spornú situáciu odohral. Ak nastane sporná situácia ešte pred strkom hráča, ktorý je v nábehu, môže ten požiadať protihráča, aby pri danom strku vykonával povinnosti rozhodcu.
A.11 sa dopĺňa nasledovne:
Začatím hry hráč akceptuje súperove oblečenie, výbavu a stav protihráča. Počas hry však môže upozorniť rozhodcu na nešportové správanie protihráča.
- následne pri druhom upozornení hráča hlavným rozhodcom sa nešportové správanie, stráca napomenutý hráč jednu hru v prospech súpera
- pri treťom upozornení hráča hlavným rozhodcom na nešportové správanie, stráca napomenutý hráč zápas v prospech súpera
- pri štvrtom upozornení hráča hlavným rozhodcom na nešportové správanie, je napomenutý hráč vylúčený z turnaja = bude diskvalifikovaný a všetky jeho zápasy budú anulované – tento hráč pri účasti na ďalšom turnaji zaplatí dvojnásobné štartovné

***** appka: https://play.google.com/store/apps/details?id=me.denley.android.eightballumpire&gl=SK
- nastavenie: https://photos.app.goo.gl/vxh3o4LZgi8F2aMh9

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Ján Furjész 4 4 0 0 16 8 8 0 0 0 0.667 4
2 Zdenko Zizi Zavadinka 4 3 0 1 14 5 9 0 0 0 0.737 3
3 Adam Škulec 4 2 0 2 11 9 2 0 0 0 0.55 2
4 Marcel Kundrat 4 1 0 3 9 14 -5 0 0 0 0.391 1
5 Martin Kundrat 4 0 0 4 2 16 -14 0 0 0 0.111 0
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Peter Baran 4 4 0 0 16 3 13 0 0 0 0.842 4
2 Michal Frank ml. 4 3 0 1 15 7 8 0 0 0 0.682 3
3 Štefan Hudák 4 2 0 2 11 9 2 0 0 0 0.55 2
4 Alexander Škulec 4 1 0 3 5 14 -9 0 0 0 0.263 1
5 Vladimir Vook 4 0 0 4 2 16 -14 0 0 0 0.111 0
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Zoltán Lukács 4 4 0 0 16 3 13 1 0 0 0.842 4
2 Jaroslav Kern 4 3 0 1 13 10 3 1 0 0 0.565 3
3 Fero Malanik 4 2 0 2 11 13 -2 0 0 0 0.458 2
4 Andrea Gencová 4 1 0 3 7 14 -7 0 0 0 0.333 1
5 Ivan Vook 4 0 0 4 9 16 -7 0 0 0 0.36 0

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 4
1-A   
Slovakia
Martin Kundrat
Slovakia
Marcel Kundrat
Sat 09:28  Table 1
2-A   
Slovakia
Adam Škulec
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Sat 09:28  Table 2
3-B   
Slovakia
Štefan Hudák
Slovakia
Alexander Škulec
Sat 09:31  Table 3
4-B   
Slovakia
Peter Baran
Slovakia
Vladimir Vook
Sat 09:59  Table 2
5-C   
Slovakia
Andrea Gencová
Slovakia
Jaroslav Kern
R1
Sat 10:24  Table 3
6-C   
Slovakia
Ivan Vook
Slovakia
Zoltán Lukács
R1
Sat 10:30  Table 2

Round 2

Race to 4
7-A   
Slovakia
Marcel Kundrat
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Sat 10:37  Table 1
8-A   
Slovakia
Martin Kundrat
Slovakia
Ján Furjész
Sat 10:51  Table 3
9-B   
Slovakia
Alexander Škulec
Slovakia
Vladimir Vook
Sat 11:06  Table 1
10-B   
Slovakia
Štefan Hudák
Slovakia
Michal Frank ml.
Sat 11:09  Table 2
11-C   
Slovakia
Jaroslav Kern
Slovakia
Zoltán Lukács
Sat 11:26  Table 3
12-C   
Slovakia
Andrea Gencová
Slovakia
Fero Malanik
Sat 12:00  Table 3

Round 3

Race to 4
13-A   
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Slovakia
Ján Furjész
Sat 12:06  Table 2
14-A   
Slovakia
Marcel Kundrat
Slovakia
Adam Škulec
Sat 12:28  Table 1
15-B   
Slovakia
Vladimir Vook
Slovakia
Michal Frank ml.
Sat 12:49  Table 3
16-B   
Slovakia
Alexander Škulec
Slovakia
Peter Baran
Sat 12:50  Table 2
17-C   
Slovakia
Zoltán Lukács
Slovakia
Fero Malanik
Sat 13:15  Table 3
18-C   
Slovakia
Jaroslav Kern
Slovakia
Ivan Vook
Sat 13:19  Table 1

Round 4

Race to 4
19-A   
Slovakia
Ján Furjész
Slovakia
Adam Škulec
Sat 13:25  Table 2
20-A   
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Slovakia
Martin Kundrat
Sat 13:42  Table 3
21-B   
Slovakia
Michal Frank ml.
Slovakia
Peter Baran
Sat 14:14  Table 1
22-B   
Slovakia
Vladimir Vook
Slovakia
Štefan Hudák
Sat 14:23  Table 3
23-C   
Slovakia
Fero Malanik
Slovakia
Ivan Vook
Sat 14:28  Table 2
24-C   
Slovakia
Zoltán Lukács
Slovakia
Andrea Gencová
Sat 15:02  Table 3

Round 5

Race to 4
25-A   
Slovakia
Adam Škulec
Slovakia
Martin Kundrat
Sat 15:19  Table 1
26-A   
Slovakia
Ján Furjész
Slovakia
Marcel Kundrat
Sat 15:34  Table 2
27-B   
Slovakia
Peter Baran
Slovakia
Štefan Hudák
Sat 15:40  Table 3
28-B   
Slovakia
Michal Frank ml.
Slovakia
Alexander Škulec
Sat 16:07  Table 1
29-C   
Slovakia
Ivan Vook
Slovakia
Andrea Gencová
Sat 16:12  Table 3
30-C   
Slovakia
Fero Malanik
Slovakia
Jaroslav Kern
Sat 16:21  Table 2

Quarter final

Race to 5
31   
Slovakia
Zoltán Lukács
Slovakia
Michal Frank ml.
Sat 17:16  Table 1
32   
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Slovakia
Štefan Hudák
Sat 17:16  Table 2
33   
Slovakia
Ján Furjész
Slovakia
Jaroslav Kern
Sat 17:16  Table 3
34   
Slovakia
Peter Baran
Slovakia
Adam Škulec
Sat 18:10  Table 1

Semi final

Race to 5
35   
Slovakia
Michal Frank ml.
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Sat 18:12  Table 3
36   
Slovakia
Jaroslav Kern
Slovakia
Peter Baran
Sat 18:55  Table 3

Final

Race to 5
37   
Slovakia
Michal Frank ml.
Slovakia
Peter Baran
Sat 20:52  Table 3

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants