Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

February 29, 2020

Východoslovenský Biliardový Pohár 2

9-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Zoltán Lipták
8 (7/1) 41 (31/10)
76%
250
2 Juraj Talian
8 (6/2) 44 (27/17)
61%
220
3 Monika Palencarova
7 (4/3) 39 (21/18)
54%
200
3 Péter Ujfalusi
7 (5/2) 35 (21/14)
60%
200
5 Zoltán Lukács
6 (5/1) 33 (20/13)
61%
180
5 Ladislav Vojs
6 (4/2) 33 (19/14)
58%
180
5 Kubinko Jamriška
6 (3/3) 32 (17/15)
53%
180
5 Samuel Palko
6 (3/3) 34 (18/16)
53%
180
9 Miloš Benďo Bendík
5 (3/2) 30 (15/15)
50%
160
Show more
9 Attila Halasz
5 (4/1) 28 (17/11)
61%
160
9 Jan Furjesz
5 (3/2) 29 (15/14)
52%
160
9 Petrík Szabó
5 (3/2) 30 (15/15)
50%
160
13 Janči Satan Palenčár
5 (2/3) 31 (17/14)
55%
140
13 Filip Malaník
Vestby BK
5 (3/2) 29 (15/14)
52%
140
13 Adorjan Matyi Matyas
5 (2/3) 28 (14/14)
50%
140
13 Samuel Szunyog
5 (2/3) 27 (10/17)
37%
140
17 Balázs Sinka
5 (1/4) 27 (11/16)
41%
130
17 Peter Baran
5 (1/4) 27 (11/16)
41%
130
17 Štefan Hudák
5 (1/4) 31 (12/19)
39%
130
17 Ladislav Šmigelský
5 (2/3) 28 (13/15)
46%
130
21 Zdenko Zizi Zavadinka
5 (0/5) 28 (8/20)
29%
120
21 Andrea Gencová
5 (2/3) 27 (9/18)
33%
120
21 Fero Malanik
5 (1/4) 29 (11/18)
38%
120
21 Dániel Lukács
5 (0/5) 26 (6/20)
23%
120
Starts Feb 29, 2020, 9:00 AM (local time)
Format Round robin (24 Participants)
Race to 4
Handicap No handicap
Rankings Ranking - Vych.Bil.Pohar 2020
Organizer BC Relax
Contact Zoltán Lukács (zoltan.lukacs@centrum.sk, +421905788097)
More info
- štartovné 10€ max.32 hráčov
- iná registrácia ako online do 09:00 v deň turnaja nebude akceptovaná, ak hráč nepríde do 09:00, bude z turnaja odhlásený
- turnaj sa riadi platnými pravidlami SBiZ *** v doplnení ****
- hrá sa striedavý rozstrel
- organizátor, ak neurčí inak, je zároveň hlavný rozhodca
- podľa počtu hráčov sa budú hrať skupiny s postupom do SINGLE-KO... hrá sa o 4 trofeje
- ak hráč nenastúpi na zápas do 5 minút, bude zápas kontumovaný v prospech súpera
- ak hráč odíde z turnaja pred odohraním všetkých zápasov alebo nenastúpi včas na 2 a viac zápasov, bude diskvalifikovaný a všetky jeho zápasy budú anulované a na ďalšom turnaji, ktorého sa zúčastní, zaplatí dvojnásobné štartovné. Za účasť dostane 30 bodov.
- v prípade, že hráč odohrá všetky zápasy v skupine (základnej časti) a odíde, organizátor ho zaradí do ďalšej časti turnaja a súper takéhoto hráča má v následnom zápase voľný postup a tento hráč pri účasti na ďalšom turnaji zaplatí štandardné štartovné

Postupový kľúč do štvrťfinále SINGLE-KO
-------------------------
1.zápas: 1A - 8H
-------------------------
2.zápas: 4D - 5E
-------------------------
3.zápas: 3C - 6F
-------------------------
4.zápas: 2B - 7G
-------------------------

- pri 1 skupine (s1)
A) postupujú hráči do S-KO z miesta 1-4 takto (1s1=A, 2s1=B, 3s1=C, 4s1=D)
B) zoradený hráči z miesta 1-4 postupne vylosujú hráčom 5-8 postupové miesta E,F,G,H

- pri 2 skupinách (s1,s2) postupujú hráči do S-KO z miesta 1-2 takto (1s1=A, 2s1=C, 1s2=B, 2s2=D) a následne postupne vylosujú hráčom z miesta 3-4 postupové miesta E,F,G,H
- pri 4 skupinách (s1,s2,s3,s4) postupujú hráči do S-KO z 1. miesta takto (1s1=A, 1s2=B, 1s3=C, 1s4=D) a následne postupne vylosujú hráčom z 2.miesta postupové miesta E,F,G,H

- pri 3 skupinách sa dvaja najlepší hráči zo skupiny zoradia* podľa kritérií v skupine od 1 do 6 a 2 najlepší hráči z tretej pozície podľa MUS** od 7 do 8, a následne sa pokračuje ako pri 1 skupine ods.B

- pri 5(6,7) skupinách sa prví najlepší hráči zo skupiny zoradia* podľa kritérií v skupine od 1 do 5(6,7) a 3(2,1) najlepší hráči z druhej pozície podľa MUS** od 6(7) do 8, a následne sa pokračuje ako pri 1 skupine ods.B

- v prípade rovnosti všetkých postupových kritérií v skupine medzi hráčmi rozhodne "rozstrel" (kto zahrá bližšie guľu k mantinelu)

Prihlásením sa do turnaja hráč potvrdzuje, že sa bude riadiť pokynmi organizátora

Bodovanie:
bodovanie sa riadi rebríčkom EASTERN SLOVAK BC
- po 30.novembri 2020:
a) ak hráč odohrá všetkých 9 kôl, tak sa najhorší bodový výsledok hráča BODOVO ANULUJE (najhorší bodový výsledok sa nahradí počtom bodov 0)
b) ak hráč vynechá 1 kolo (2-8 kôl), tak sa najhorší bodový výsledok hráča NEBUDE ANULOVAŤ
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
* hráči sa zoradia bez ohľadu na rozdielny počet hráčov v skupinách
** MUS (miera úspešnosti - pomer víťazných hier ku všetkým hrám)
*** http://biliard.online/wp-content/uploads/2017/09/Pravidla_SBiZ.pdf
**** 1.12 sa vypúšťa veta 2 a 3.
A.4 odsek 2 sa vypúšťa druhá veta a nahradzuje sa nasledovne:
Hra sa riadi zásadou FAIR PLAY a teda platí to, čo povie o spornej situácii HRÁČ, ktorý spornú situáciu odohral. Ak nastane sporná situácia ešte pred strkom hráča, ktorý je v nábehu, môže ten požiadať protihráča, aby pri danom strku vykonával povinnosti rozhodcu.
A.11 sa dopĺňa nasledovne:
Začatím hry hráč akceptuje súperove oblečenie, výbavu a stav protihráča. Počas hry však môže upozorniť rozhodcu na nešportové správanie protihráča.

Video / Livestream

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Samuel Palko 5 3 0 2 17 12 5 0 0 0 0.586 3
2 Monika Palencarova 5 3 0 2 17 14 3 0 0 0 0.548 3
3 Miloš Benďo Bendík 5 3 0 2 15 15 0 0 0 0 0.5 3
4 Janči Satan Palenčár 5 2 0 3 17 14 3 0 0 0 0.548 2
5 Ladislav Šmigelský 5 2 0 3 13 15 -2 0 0 0 0.464 2
6 Andrea Gencová 5 2 0 3 9 18 -9 0 0 0 0.333 2
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Zoltán Lipták 5 4 0 1 19 8 11 0 0 0 0.704 4
2 Péter Ujfalusi 5 4 0 1 17 9 8 0 0 0 0.654 4
3 Petrík Szabó 5 3 0 2 15 15 0 0 0 0 0.5 3
4 Samuel Szunyog 5 2 0 3 10 17 -7 0 0 0 0.37 2
5 Balázs Sinka 5 1 0 4 11 16 -5 0 0 0 0.407 1
6 Fero Malanik 5 1 0 4 11 18 -7 0 0 0 0.379 1
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Zoltán Lukács 5 5 0 0 20 9 11 0 0 0 0.69 5
2 Kubinko Jamriška 5 3 0 2 15 11 4 0 0 0 0.577 3
3 Jan Furjesz 5 3 0 2 15 14 1 0 0 0 0.517 3
4 Filip Malaník 5 3 0 2 15 14 1 0 0 0 0.517 3
5 Peter Baran 5 1 0 4 11 16 -5 0 0 0 0.407 1
6 Zdenko Zizi Zavadinka 5 0 0 5 8 20 -12 0 0 0 0.286 0
Group D Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Ladislav Vojs 5 4 0 1 18 10 8 0 0 0 0.643 4
2 Juraj Talian 5 4 0 1 19 12 7 0 0 0 0.613 4
3 Attila Halasz 5 4 0 1 17 11 6 0 0 0 0.607 4
4 Adorjan Matyi Matyas 5 2 0 3 14 14 0 0 0 0 0.5 2
5 Štefan Hudák 5 1 0 4 12 19 -7 0 0 0 0.387 1
6 Dániel Lukács 5 0 0 5 6 20 -14 0 0 0 0.231 0

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 4
1-A   
Slovakia
Ladislav Šmigelský
Slovakia
Janči Satan Palenčár
Sat 09:24  Table 1
2-A   
Slovakia
Andrea Gencová
Slovakia
Miloš Benďo Bendík
Sat 09:24  Table 2
3-A   
Samuel Palko
Slovakia
Monika Palencarova
Sat 09:24  Table 3
4-B   
Hungary
Zoltán Lipták
Slovakia
Petrík Szabó
Sat 10:09  Table 1
5-B   
Hungary
Balázs Sinka
Slovakia
Samuel Szunyog
Sat 10:18  Table 3
6-B   
Hungary
Péter Ujfalusi
Slovakia
Fero Malanik
  Table 2
7-C   
Slovakia
Jan Furjesz
Fiji
Filip Malaník
Sat 11:06  Table 2
8-C   
Slovakia
Peter Baran
Slovakia
Zoltán Lukács
Sat 11:08  Table 1
9-C   
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Philippines
Kubinko Jamriška
Sat 11:20  Table 3
10-D   
Slovakia
Attila Halasz
Hungary
Dániel Lukács
Sat 11:36  Table 2
11-D   
Adorjan Matyi Matyas
Slovakia
Ladislav Vojs
Sat 11:45  Table 1
12-D   
Slovakia
Štefan Hudák
Slovakia
Juraj Talian
Sat 11:45  Table 3

Round 2

Race to 4
13-A   
Slovakia
Ladislav Šmigelský
Slovakia
Miloš Benďo Bendík
Sat 12:22  Table 2
14-A   
Slovakia
Janči Satan Palenčár
Slovakia
Monika Palencarova
Sat 12:33  Table 1
15-A   
Slovakia
Andrea Gencová
Samuel Palko
Sat 12:41  Table 3
16-B   
Hungary
Zoltán Lipták
Slovakia
Samuel Szunyog
  Table 2
17-B   
Slovakia
Petrík Szabó
Slovakia
Fero Malanik
Sat 13:05  Table 3
18-B   
Hungary
Balázs Sinka
Hungary
Péter Ujfalusi
Sat 13:16  Table 1
19-C   
Slovakia
Jan Furjesz
Slovakia
Zoltán Lukács
Sat 13:30  Table 2
20-C   
Fiji
Filip Malaník
Philippines
Kubinko Jamriška
Sat 13:46  Table 1
21-C   
Slovakia
Peter Baran
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Sat 13:59  Table 2
22-D   
Slovakia
Attila Halasz
Slovakia
Ladislav Vojs
Sat 14:05  Table 3
23-D   
Hungary
Dániel Lukács
Slovakia
Juraj Talian
Sat 14:20  Table 1
24-D   
Adorjan Matyi Matyas
Slovakia
Štefan Hudák
Sat 14:22  Table 2

Round 3

Race to 4
25-A   
Slovakia
Ladislav Šmigelský
Slovakia
Monika Palencarova
Sat 14:42  Table 3
26-A   
Slovakia
Miloš Benďo Bendík
Samuel Palko
Sat 14:49  Table 1
27-A   
Slovakia
Janči Satan Palenčár
Slovakia
Andrea Gencová
Sat 14:52  Table 2
28-B   
Hungary
Zoltán Lipták
Slovakia
Fero Malanik
Sat 15:34  Table 1
29-B   
Slovakia
Samuel Szunyog
Hungary
Péter Ujfalusi
Sat 15:35  Table 3
30-B   
Slovakia
Petrík Szabó
Hungary
Balázs Sinka
Sat 15:35  Table 2
31-C   
Slovakia
Jan Furjesz
Philippines
Kubinko Jamriška
Sat 15:53  Table 3
32-C   
Slovakia
Zoltán Lukács
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Sat 16:11  Table 1
33-C   
Fiji
Filip Malaník
Slovakia
Peter Baran
Sat 16:14  Table 2
34-D   
Slovakia
Attila Halasz
Slovakia
Juraj Talian
Sat 16:16  Table 3
35-D   
Slovakia
Ladislav Vojs
Slovakia
Štefan Hudák
Sat 16:41  Table 1
36-D   
Hungary
Dániel Lukács
Adorjan Matyi Matyas
Sat 16:46  Table 2

Round 4

Race to 4
37-A   
Slovakia
Ladislav Šmigelský
Samuel Palko
Sat 17:10  Table 3
38-A   
Slovakia
Monika Palencarova
Slovakia
Andrea Gencová
Sat 17:15  Table 1
39-A   
Slovakia
Miloš Benďo Bendík
Slovakia
Janči Satan Palenčár
Sat 17:18  Table 2
40-B   
Hungary
Zoltán Lipták
Hungary
Péter Ujfalusi
Sat 17:30  Table 3
41-B   
Slovakia
Fero Malanik
Hungary
Balázs Sinka
Sat 17:45  Table 1
42-B   
Slovakia
Samuel Szunyog
Slovakia
Petrík Szabó
Sat 17:58  Table 2
43-C   
Slovakia
Jan Furjesz
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Sat 18:04  Table 3
44-C   
Philippines
Kubinko Jamriška
Slovakia
Peter Baran
Sat 18:13  Table 1
45-C   
Slovakia
Zoltán Lukács
Fiji
Filip Malaník
Sat 18:38  Table 1
46-D   
Slovakia
Attila Halasz
Slovakia
Štefan Hudák
Sat 18:26  Table 3
47-D   
Slovakia
Juraj Talian
Adorjan Matyi Matyas
Sat 18:46  Table 2
48-D   
Slovakia
Ladislav Vojs
Hungary
Dániel Lukács
Sat 19:02  Table 1

Round 5

Race to 4
49-A   
Slovakia
Ladislav Šmigelský
Slovakia
Andrea Gencová
Sat 19:10  Table 3
50-A   
Samuel Palko
Slovakia
Janči Satan Palenčár
Sat 19:22  Table 2
51-A   
Slovakia
Monika Palencarova
Slovakia
Miloš Benďo Bendík
Sat 19:27  Table 3
52-B   
Hungary
Zoltán Lipták
Hungary
Balázs Sinka
Sat 19:48  Table 1
53-B   
Hungary
Péter Ujfalusi
Slovakia
Petrík Szabó
Sat 19:53  Table 2
54-B   
Slovakia
Fero Malanik
Slovakia
Samuel Szunyog
Sat 20:15  Table 3
55-C   
Slovakia
Jan Furjesz
Slovakia
Peter Baran
Sat 20:21  Table 2
56-C   
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Fiji
Filip Malaník
Sat 20:32  Table 1
57-C   
Philippines
Kubinko Jamriška
Slovakia
Zoltán Lukács
Sat 20:48  Table 2
58-D   
Slovakia
Attila Halasz
Adorjan Matyi Matyas
Sat 21:01  Table 1
59-D   
Slovakia
Štefan Hudák
Hungary
Dániel Lukács
Sat 21:06  Table 3
60-D   
Slovakia
Juraj Talian
Slovakia
Ladislav Vojs
Sat 21:13  Table 2

Quarter final

Race to 4
61   
Samuel Palko
Hungary
Péter Ujfalusi
Sat 22:10  Table 1
62   
Hungary
Zoltán Lipták
Philippines
Kubinko Jamriška
Sat 22:10  Table 3
63   
Slovakia
Zoltán Lukács
Slovakia
Monika Palencarova
Sat 22:29  Table 1
64   
Slovakia
Ladislav Vojs
Slovakia
Juraj Talian
Sat 22:10  Table 2

Semi final

Race to 4
65   
Hungary
Péter Ujfalusi
Hungary
Zoltán Lipták
Sat 22:59  Table 2
66   
Slovakia
Monika Palencarova
Slovakia
Juraj Talian
Sat 22:58  Table 1

Final

Race to 4
67   
Hungary
Zoltán Lipták
Slovakia
Juraj Talian
Sat 23:22  Table 2

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment