Saving..

Edit match video

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action
Share

Share this page

November 5, 2017

Tweede DistelCup 2017/2018

Add players

Please wait...
10-Ball

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Yannick Pongers
6 (6/0) 50 (35/15)
70%
250
2 Geordie Sahilatua
8 (6/2) 67 (40/27)
60%
180
3 Hoa Nguyen
5 (4/1) 44 (29/15)
66%
140
3 Quinten Pongers
5 (3/2) 43 (25/18)
58%
140
5 OC Chan
4 (2/2) 34 (17/17)
50%
100
5 William Gelens
6 (4/2) 51 (28/23)
55%
100
7 Gino De Ruyter
De Distel
6 (4/2) 48 (26/22)
54%
80
7 Mario Martokarijo
5 (3/2) 40 (22/18)
55%
80
9 Rory van der Wee
4 (2/2) 33 (17/16)
52%
60
Show more
9 Joey van Gils
3 (1/2) 22 (9/13)
41%
60
9 J.P. Rens
De Distel
3 (1/2) 30 (14/16)
47%
60
9 Arek Skorski
3 (1/2) 27 (13/14)
48%
60
13 Wesley van der Weide
4 (2/2) 36 (20/16)
56%
55
13 Perry Verheijen
3 (1/2) 24 (10/14)
42%
55
13 Mika van Berkel
SPC Woensel
3 (1/2) 25 (9/16)
36%
55
13 Arek Pach
3 (1/2) 28 (11/17)
39%
55
17 Ruud Schilders
2 (0/2) 18 (6/12)
33%
50
17 Alan Terng
3 (1/2) 23 (11/12)
48%
50
17 Pascal van Dokkum
2 (0/2) 20 (8/12)
40%
50
17 Swen van Schijndel
2 (0/2) 13 (1/12)
8%
50
17 Toan Nguyen
2 (0/2) 14 (2/12)
14%
50
17 Monica Huizing
2 (0/2) 11 (0/11)
0%
50
17 Thomas Vanbroekhoven
2 (0/2) 19 (7/12)
37%
50
Starts Nov 5, 2017, 12:00 PM (local time)
Schematype Double elimination 24-4 (23 Participants)
Race to 6
Handicap No handicap
Rankings DistelCup Ranking 2017/2018
Organizer De Distel and Railbirds
Contact Gino De Ruyter
More info
Rankingtoernooi met Side-event voor de pechvogels. Voor meer informatie over de opzet:

Spelsoort: 10-Ball
Schema: DKO, daarna SKO

Inschrijfgeld:
Heren: €15,-
Dames en Jeugd: €7,50

Verdeling inschrijfgeld:
€10,- naar dagprijs
€5,- naar Masters

Masters:
Minimaal €1000,-
Top 16 van de ranking plaatst zich hiervoor.

Overige informatie:
Dames en jeugdspelers die in de prijzen komen, krijgen maar de helft van de prijs uitgekeerd. Het restant van de prijs wordt in de Masterspot gedaan. Als dames en Jeugdspelers mee willen doen voor de complete prijs, moeten ze zich net als de heren voor €15,- inschrijven.

Als jeugdspeler worden spelers verstaan die op 1 januari 2018 nog geen 18 zijn.

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 6
1
Netherlands
Monica Huizing
Netherlands
Rory van der Wee
Sun 13:05  Table 15   
2
Netherlands
Quinten Pongers
Walk Over
    
3
Vietnam
Hoa Nguyen
Netherlands
Ruud Schilders
Sun 13:05  Table 14   
4
Netherlands
Alan Terng
Netherlands
Swen van Schijndel
Sun 13:05  Table 13   
5
Belgium
Gino De Ruyter
Netherlands
Mario Martokarijo
Sun 13:05  Table 16   
6
Netherlands
Toan Nguyen
Netherlands
Wesley van der Weide
Sun 13:05  Table 12   
7
Belgium
Thomas Vanbroekhoven
Poland
Arek Pach
Sun 13:05  Table 10   
8
Netherlands
Mika van Berkel
Netherlands
Yannick Pongers
Sun 13:05  Table 8   

Winner round 1

Race to 6
9
Netherlands
Pascal van Dokkum
Netherlands
Rory van der Wee
Sun 14:13  Table 16   
10
Netherlands
Quinten Pongers
Netherlands
William Gelens
Sun 13:50  Table 8   
11
Netherlands
Perry Verheijen
Vietnam
Hoa Nguyen
Sun 14:13  Table 15   
12
Netherlands
Alan Terng
Poland
Arek Skorski
Sun 13:50  Table 6   
13
Netherlands
OC Chan
Belgium
Gino De Ruyter
Sun 14:13  Table 14   
14
Netherlands
Wesley van der Weide
Netherlands
J.P. Rens
Sun 13:50  Table 13   
15
Netherlands
Joey van Gils
Poland
Arek Pach
Sun 14:36  Table 12   
16
Netherlands
Yannick Pongers
Netherlands
Geordie Sahilatua
Sun 13:50  Table 12   

Loser round 1

Race to 6
17
Netherlands
Monica Huizing
Netherlands
Geordie Sahilatua
Sun 14:37  Table 10   
18
Walk Over
Poland
Arek Pach
    
19
Netherlands
Ruud Schilders
Netherlands
Wesley van der Weide
Sun 14:46  Table 6   
20
Netherlands
Swen van Schijndel
Belgium
Gino De Ruyter
Sun 15:09  Table 15   
21
Netherlands
Mario Martokarijo
Netherlands
Alan Terng
Sun 14:46  Table 8   
22
Netherlands
Toan Nguyen
Netherlands
Perry Verheijen
Sun 15:09  Table 14   
23
Belgium
Thomas Vanbroekhoven
Netherlands
William Gelens
Sun 14:46  Table 13   
24
Netherlands
Mika van Berkel
Netherlands
Pascal van Dokkum
Sun 15:19  Table 10   

Loser round 2

Race to 6
25
Netherlands
Geordie Sahilatua
Poland
Arek Pach
Sun 15:38  Table 16   
26
Netherlands
Wesley van der Weide
Belgium
Gino De Ruyter
Sun 15:57  Table 13   
27
Netherlands
Mario Martokarijo
Netherlands
Perry Verheijen
Sun 16:10  Table 10   
28
Netherlands
William Gelens
Netherlands
Mika van Berkel
Sun 16:10  Table 8   

Winner round 2

Race to 6
29
Netherlands
Rory van der Wee
Netherlands
Quinten Pongers
Sun 15:38  Table 12   
30
Vietnam
Hoa Nguyen
Poland
Arek Skorski
Sun 16:28  Table 16   
31
Netherlands
OC Chan
Netherlands
J.P. Rens
Sun 16:28  Table 6   
32
Netherlands
Joey van Gils
Netherlands
Yannick Pongers
Sun 15:52  Table 15   

Loser round 3

Race to 6
33
Netherlands
Geordie Sahilatua
Poland
Arek Skorski
Sun 17:17  Table 13   
34
Belgium
Gino De Ruyter
Netherlands
Rory van der Wee
Sun 17:06  Table 15   
35
Netherlands
Mario Martokarijo
Netherlands
Joey van Gils
Sun 16:55  Table 12   
36
Netherlands
William Gelens
Netherlands
J.P. Rens
Sun 17:34  Table 16   

Loser round 4

Race to 6
37
Netherlands
Geordie Sahilatua
Belgium
Gino De Ruyter
Sun 18:29  Table 16   
38
Netherlands
Mario Martokarijo
Netherlands
William Gelens
Sun 18:29  Table 13   

Winners qualification

Race to 6
39
Netherlands
Quinten Pongers
Vietnam
Hoa Nguyen
Sun 17:36  Table 10   
40
Netherlands
OC Chan
Netherlands
Yannick Pongers
Sun 18:16  Table 15   

Losers qualification

Race to 6
41
Netherlands
Geordie Sahilatua
Netherlands
OC Chan
Sun 19:19  Table 16   
42
Netherlands
William Gelens
Netherlands
Quinten Pongers
Sun 19:50  Table 16   

Semi final

Race to 6
43
Vietnam
Hoa Nguyen
Netherlands
Geordie Sahilatua
Sun 20:58  Table 13   
44
Netherlands
Yannick Pongers
Netherlands
Quinten Pongers
Sun 21:10  Table 16   

Final

Race to 5
45
Netherlands
Geordie Sahilatua
Netherlands
Yannick Pongers
Sun 22:34  Table 16   

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment