Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

August 7, 2021

Turneu de bila 8 - Wolves,Galati- Clasa A

8-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Adi Messi
5 (5/0) 49 (36/13)
73%
1000
2 Cristi Pulbere
7 (5/2) 68 (35/33)
51%
800
3 Dragos Botezatu
6 (4/2) 51 (29/22)
57%
680
3 Raileanu Silviu
4 (3/1) 44 (27/17)
61%
680
5 Mircea Axente
4 (2/2) 44 (21/23)
48%
579
5 Vlad Prelipcean
3 (1/2) 28 (13/15)
46%
579
7 Chiritoiu Liviu
4 (2/2) 37 (24/13)
65%
430
7 Alexdinks Alexdinks
4 (2/2) 38 (21/17)
55%
430
9 Daniel Munteanu
3 (1/2) 27 (14/13)
52%
345
9 Badoiu Ionut
2 (0/2) 16 (3/13)
19%
345
9 Nedelcu Bogdan
3 (1/2) 22 (7/15)
32%
345
9 Adrian Bostan
3 (1/2) 25 (10/15)
40%
345
13 Cristian Edmond Sorin
2 (0/2) 17 (4/13)
24%
241
13 Dima Alin
2 (0/2) 17 (4/13)
24%
241
13 Andrei Vlad Vasile
2 (0/2) 13 (0/13)
0%
241
999 Daniel Matei
0 (0/0) 0 (0/0)
0%
0
Starts Aug 7, 2021, 10:00 AM (local time)
Format Double to Single elimination (16 Participants)
Race to 7
Handicap No handicap
Rankings Clasament general and Sezon 2020-2021
Organizer Elite Pool
Contact Dragos Botezatu (dbotezatu12@gmail.com, +40756553845)
More info
Acest turneu este dedicat tuturor jucatorilor si are premii atat in bani cat si iin puncte, medalii si cupa.

Inscrierea:
1) 20 de lei - juniori (sub 14 ani) si fete/femei.
2) 30 de lei - jucatori Elite Pool din clasa B si C
3) 50 de lei - jucatori din clasa A (Elite Pool) si din afara Elite Pool

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 7
1   
Adi Messi
Walk Over
 
2   
Walk Over
Romania
Dima Alin
 
3   
Romania
Cristi Pulbere
Walk Over
 
4   
Walk Over
Romania
Nedelcu Bogdan
 
5   
Romania
Vlad Prelipcean
Walk Over
 
6   
Walk Over
Romania
Daniel Matei
 
7   
Romania
ADRIAN Bostan
Walk Over
 
8   
Walk Over
Romania
Badoiu Ionut
 
9   
Romania
Andrei Vlad Vasile
Walk Over
 
10   
Walk Over
Romania
Chiritoiu Liviu
 
11   
Romania
Mircea Axente
Walk Over
 
12   
Walk Over
Daniel Munteanu
 
13   
Romania
Cristian Edmond Sorin
Walk Over
 
14   
Walk Over
Romania
Dragos Botezatu
 
15   
Alexdinks Alexdinks
Walk Over
 
16   
Walk Over
Romania
Raileanu Silviu
 

Winner round 1

Race to 7
17   
Adi Messi
Romania
Dima Alin
Sat 10:29  Table 2
18   
Romania
Cristi Pulbere
Romania
Nedelcu Bogdan
Sat 10:30  Table 3
19   
Romania
Vlad Prelipcean
Romania
Daniel Matei
 
20   
Romania
ADRIAN Bostan
Romania
Badoiu Ionut
Sat 10:31  Table 4
21   
Romania
Andrei Vlad Vasile
Romania
Chiritoiu Liviu
Sat 11:04  Table 5
22   
Romania
Mircea Axente
Daniel Munteanu
Sat 10:32  Table 6
23   
Romania
Cristian Edmond Sorin
Romania
Dragos Botezatu
Sat 11:56 
24   
Alexdinks Alexdinks
Romania
Raileanu Silviu
Sat 10:29  Table 1

Loser round 1

Race to 7
25   
Walk Over
Walk Over
 
26   
Walk Over
Walk Over
 
27   
Walk Over
Walk Over
 
28   
Walk Over
Walk Over
 
29   
Walk Over
Walk Over
 
30   
Walk Over
Walk Over
 
31   
Walk Over
Walk Over
 
32   
Walk Over
Walk Over
 

Loser round 2

Race to 7
33   
Walk Over
Alexdinks Alexdinks
 
34   
Walk Over
Romania
Cristian Edmond Sorin
 
35   
Walk Over
Daniel Munteanu
 
36   
Walk Over
Romania
Andrei Vlad Vasile
 
37   
Walk Over
Romania
Badoiu Ionut
 
38   
Walk Over
Romania
Daniel Matei
 
39   
Walk Over
Romania
Nedelcu Bogdan
 
40   
Walk Over
Romania
Dima Alin
 

Winner round 2

Race to 7
41   
Adi Messi
Romania
Cristi Pulbere
Sat 12:21 
42   
Romania
Vlad Prelipcean
Romania
ADRIAN Bostan
Sat 12:21 
43   
Romania
Chiritoiu Liviu
Romania
Mircea Axente
Sat 12:22  Table 1
44   
Romania
Dragos Botezatu
Romania
Raileanu Silviu
Sat 12:22 

Loser round 3

Race to 7
45   
Alexdinks Alexdinks
Romania
Cristian Edmond Sorin
Sat 14:09 
46   
Daniel Munteanu
Romania
Andrei Vlad Vasile
Sat 12:22 
47   
Romania
Badoiu Ionut
Romania
Daniel Matei
 
48   
Romania
Nedelcu Bogdan
Romania
Dima Alin
Sat 12:22 

Loser round 4

Race to 7
49   
Alexdinks Alexdinks
Romania
ADRIAN Bostan
Sat 14:32  Table 3
50   
Daniel Munteanu
Romania
Cristi Pulbere
Sat 13:12 
51   
Romania
Badoiu Ionut
Romania
Dragos Botezatu
Sat 13:18  Table 3
52   
Romania
Nedelcu Bogdan
Romania
Chiritoiu Liviu
Sat 14:07 

Winners qualification

Race to 7
53   
Adi Messi
Romania
Vlad Prelipcean
Sat 14:09 
54   
Romania
Mircea Axente
Romania
Raileanu Silviu
Sat 14:07  Table 1

Loser round 5

Race to 6
55   
Alexdinks Alexdinks
Romania
Cristi Pulbere
Sat 15:59  Table 1
56   
Romania
Dragos Botezatu
Romania
Chiritoiu Liviu
Sat 15:59  Table 2

Losers qualification

Race to 6
57   
Romania
Cristi Pulbere
Romania
Mircea Axente
Sat 17:24  Table 1
58   
Romania
Dragos Botezatu
Romania
Vlad Prelipcean
Sat 17:24  Table 2

Semi final

Race to 7
59   
Adi Messi
Romania
Dragos Botezatu
Sat 17:49  Table 1
60   
Romania
Raileanu Silviu
Romania
Cristi Pulbere
Sat 17:50  Table 2

Final

Race to 8
61   
Adi Messi
Romania
Cristi Pulbere
Sat 19:20  Table 1

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants