Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

March 26, 2022

Turneu de bila 8 - Clasa A- Wolves

8-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Chiritoiu Liviu
5 (5/0) 43 (31/12)
72%
1000
2 Mircea Axente
6 (5/1) 50 (34/16)
68%
800
3 Alexdinks Alexdinks
6 (4/2) 48 (28/20)
58%
680
3 Nedelcu Bogdan
6 (4/2) 47 (26/21)
55%
680
5 Dragos Botezatu
5 (3/2) 39 (25/14)
64%
579
5 Tudor Razvan
4 (3/1) 39 (23/16)
59%
579
5 Cheosea Viorel
4 (3/1) 38 (23/15)
61%
579
5 Daniel Munteanu
5 (3/2) 36 (21/15)
58%
579
9 Capris Alexandru
3 (1/2) 23 (9/14)
39%
345
Show more
9 Dragos Hirtanu
3 (1/2) 26 (11/15)
42%
345
9 Dragan Dany
3 (1/2) 19 (8/11)
42%
345
9 Dima Alin
3 (1/2) 20 (8/12)
40%
345
13 Totolici George
2 (0/2) 14 (3/11)
21%
241
13 Petru Daniel
2 (0/2) 17 (6/11)
35%
241
13 Cristian Edmond Sorin
2 (0/2) 13 (2/11)
15%
241
13 Badoiu Ionut
2 (0/2) 11 (0/11)
0%
241
17 Ovidiu Angheloiu
3 (1/2) 22 (9/13)
41%
170
17 Constantin Nicu
2 (0/2) 13 (2/11)
15%
170
17 Astefanoaiei Vasile
2 (0/2) 11 (0/11)
0%
170
17 Andrei Vlad Vasile
2 (0/2) 13 (2/11)
15%
170
Starts Mar 26, 2022, 10:00 AM (local time)
Format Double to Single elimination (20 Participants)
Race to 6
Handicap No handicap
Rankings Clasament Clasa A 2022
Organizer Elite Pool
Contact Dragos Botezatu (dbotezatu12@gmail.com, +40756553845)
More info
Turneu de clasa A - cotat cu puncte in clasamentul general
Disciplina - Bila 8
Format - Round Robin - cursa fiind de primul la 6 in grupe
Taxa de inscriere - 30 de lei pentru jucatorii de tip B, C sau aflati pentru prima data la un turneu Elite Pool
50 de lei pentru jucatorii de clasa A
Licenta necesara - Da
Participarea este permisa tuturor jucatorilor. Licenta se poate achizitiona pe turneu, pe 6 luni sau pe 12 luni
Premii - Medalii si puncte in clasament + bani
inscrierile se fac la persoanele de contact pana la ora inceperii partidei.
Turneul va fi transmis live in pagina de fb Wolves.

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 6
1   
Romania
Dragos Botezatu
Walk Over
 
2   
Romania
Tudor Razvan
Romania
Nedelcu Bogdan
Sat 11:08 
3   
Capris Alexandru
Walk Over
 
4   
Walk Over
Romania
Totolici George
 
5   
Romania
Chiritoiu Liviu
Walk Over
 
6   
Walk Over
Romania
Cristian Edmond Sorin
 
7   
Romania
Constantin Nicu
Romania
Ovidiu Angheloiu
Sat 11:06 
8   
Walk Over
Romania
Dima Alin
 
9   
Daniel Munteanu
Walk Over
 
10   
Romania
Cheosea Viorel
Alexdinks Alexdinks
Sat 11:06  Table 1
11   
Romania
Dragos Hirtanu
Walk Over
 
12   
Walk Over
Romania
Petru Daniel
 
13   
Dragan Dany
Walk Over
 
14   
Walk Over
Romania
Badoiu Ionut
 
15   
Romania
Mircea Axente
Romania
Astefanoaiei Vasile
Sat 11:06 
16   
Walk Over
Romania
Andrei Vlad Vasile
 

Winner round 1

Race to 6
17   
Romania
Dragos Botezatu
Romania
Tudor Razvan
Sat 12:38 
18   
Capris Alexandru
Romania
Totolici George
Sat 11:07 
19   
Romania
Chiritoiu Liviu
Romania
Cristian Edmond Sorin
Sat 11:07 
20   
Romania
Ovidiu Angheloiu
Romania
Dima Alin
Sat 14:00 
21   
Daniel Munteanu
Romania
Cheosea Viorel
Sat 13:00  Table 1
22   
Romania
Dragos Hirtanu
Romania
Petru Daniel
Sat 11:08 
23   
Dragan Dany
Romania
Badoiu Ionut
Sat 11:59 
24   
Romania
Mircea Axente
Romania
Andrei Vlad Vasile
Sat 12:00 

Loser round 1

Race to 6
25   
Walk Over
Romania
Nedelcu Bogdan
 
26   
Walk Over
Walk Over
 
27   
Walk Over
Walk Over
 
28   
Romania
Constantin Nicu
Walk Over
 
29   
Walk Over
Alexdinks Alexdinks
 
30   
Walk Over
Walk Over
 
31   
Walk Over
Walk Over
 
32   
Romania
Astefanoaiei Vasile
Walk Over
 

Loser round 2

Race to 6
33   
Romania
Nedelcu Bogdan
Romania
Andrei Vlad Vasile
Sat 12:48 
34   
Walk Over
Romania
Badoiu Ionut
 
35   
Walk Over
Romania
Petru Daniel
 
36   
Romania
Constantin Nicu
Daniel Munteanu
Sat 14:12 
37   
Alexdinks Alexdinks
Romania
Ovidiu Angheloiu
Sat 14:12 
38   
Walk Over
Romania
Cristian Edmond Sorin
 
39   
Walk Over
Romania
Totolici George
 
40   
Romania
Astefanoaiei Vasile
Romania
Dragos Botezatu
Sat 14:13 

Winners qualification

Race to 6
41   
Romania
Tudor Razvan
Capris Alexandru
Sat 14:54 
42   
Romania
Chiritoiu Liviu
Romania
Dima Alin
Sat 15:00 
43   
Romania
Cheosea Viorel
Romania
Dragos Hirtanu
Sat 15:02 
44   
Dragan Dany
Romania
Mircea Axente
Sat 13:45 

Loser round 3

Race to 6
45   
Romania
Nedelcu Bogdan
Romania
Badoiu Ionut
Sat 14:13 
46   
Romania
Petru Daniel
Daniel Munteanu
Sat 15:01 
47   
Alexdinks Alexdinks
Romania
Cristian Edmond Sorin
Sat 15:51 
48   
Romania
Totolici George
Romania
Dragos Botezatu
Sat 14:29 

Losers qualification

Race to 6
49   
Romania
Nedelcu Bogdan
Romania
Dima Alin
Sat 16:01 
50   
Daniel Munteanu
Capris Alexandru
Sat 16:01 
51   
Alexdinks Alexdinks
Dragan Dany
Sat 17:17 
52   
Romania
Dragos Botezatu
Romania
Dragos Hirtanu
Sat 17:17 

Quarter final

Race to 6
53   
Romania
Tudor Razvan
Alexdinks Alexdinks
Sat 17:18  Table 1
54   
Romania
Chiritoiu Liviu
Daniel Munteanu
Sat 17:18  Table 2
55   
Romania
Cheosea Viorel
Romania
Nedelcu Bogdan
Sat 17:18  Table 3
56   
Romania
Mircea Axente
Romania
Dragos Botezatu
Sat 17:18  Table 4

Semi final

Race to 6
57   
Alexdinks Alexdinks
Romania
Chiritoiu Liviu
Sat 18:56  Table 1
58   
Romania
Nedelcu Bogdan
Romania
Mircea Axente
Sat 18:57  Table 2

Final

Race to 7
59   
Romania
Chiritoiu Liviu
Romania
Mircea Axente
Sat 20:18  Table 1

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants