Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

May 28, 2022

Turnering kvinnedag Oslo biljardklubb

8-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Entry deadline May 28, 2022, 2:30 PM (local time)
Starts May 28, 2022, 2:30 PM (local time)
Format Double to Single elimination (11 Participants)
Race to 2
Handicap With handicap
Organizer Oslo BK
Contact Ida Amundsen Holtet (ida.rbk@hotmail.com, 41210230)
More info
Heisann damer! Her er turneringen vi avslutter kvinnedagen med! Adressen er Thorvald Meyers gate 11.
Regler:
Disiplin: 8-ball
Distanse: først til 3
Handicap: de aller nyeste får 1 i handicap
Brekk: spille om første brekk, deretter annethvert brekk
3-ballsregel: nei
3-feilsregel: nei
Melde kuler: ja, alle kuler meldes
Pris for deltakelse: 0,-
Alle regler gjennomgås ved oppstart av turneringen og turneringsleder vil være tilgjengelig fortløpende ved spørsmål under matchene.
Håper å se mange på turneringen!
Spørsmål angående turneringen kan rettes direkte til turneringsleder Ida Amundsen på tlf: 41210230
Velkommen alle sammen!!

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 2
1   
Norway
Gitte Kristiansen
Norway
Lene Finsveen
Sat 15:00  Table 1
2   
Norway
Marie Hoff Petersen
Walk Over
 
3   
Norway
Linda Dedekam
Norway
Astrid E. Pedersen
Sat 15:00  Table 2
4   
Norway
Tina Lindvall
Norway
Jenny Carine Borrmann
Sat 15:00  Table 3

Winners qualification

Race to 2
5   
Norway
Line Kjørsvik
R-1
Norway
Lene Finsveen
R1
Sat 15:35  Table 1
6   
Norway
Marie Hoff Petersen
Norway
Mona Søvold Sunde
Sat 15:00  Table 4
7   
Norway
Mariann Zalachas
Norway
Linda Dedekam
Sat 15:57  Table 2
8   
Norway
Tina Lindvall
Norway
Christel Hanah Johnsen
Sat 15:36  Table 3

Losers qualification

Race to 2
9   
Norway
Gitte Kristiansen
Norway
Tina Lindvall
Sat 16:10  Table 3
10   
Walk Over
Norway
Mariann Zalachas
 
11   
Norway
Astrid E. Pedersen
Norway
Mona Søvold Sunde
Sat 15:59  Table 4
12   
Norway
Jenny Carine Borrmann
Norway
Lene Finsveen
Sat 15:58  Table 1

Quarter final

Race to 2
13   
Norway
Line Kjørsvik
Norway
Astrid E. Pedersen
Sat 16:52  Table 1
14   
Norway
Marie Hoff Petersen
Norway
Lene Finsveen
Sat 16:53  Table 2
15   
Norway
Linda Dedekam
Norway
Tina Lindvall
Sat 16:53  Table 3
16   
Norway
Christel Hanah Johnsen
Norway
Mariann Zalachas
Sat 16:54  Table 4

Semi final

Race to 2
17   
Norway
Line Kjørsvik
Norway
Lene Finsveen
Sat 17:36  Table 1
18   
Norway
Tina Lindvall
Norway
Christel Hanah Johnsen
Sat 17:36  Table 2

Final

Race to 2
19   
Norway
Line Kjørsvik
Norway
Tina Lindvall
Sat 18:02  Table 1

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants