Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

December 14, 2019

Topp 8 avslutningsturnering 2019

Multiball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage
1 Ine Helvik
Svithun BK
4 (4/0) 9 (7/2)
78%
2 Jone Ree Skjelbred
Svithun BK
4 (3/1) 7 (6/1)
86%
3 Jove Ytreland
Svithun BK
4 (2/2) 9 (5/4)
56%
3 Kurt Moan
Svithun BK
4 (2/2) 9 (4/5)
44%
5 Jason Hansen
Bryne Biljardklubb
3 (1/2) 7 (2/5)
29%
5 Paweł Zalewski
Svithun BK
3 (1/2) 7 (3/4)
43%
7 Tor Einar Bjerke
Svithun BK
2 (0/2) 6 (2/4)
33%
7 Geir Fosse
Svithun BK
2 (0/2) 4 (0/4)
0%
Entry deadline Dec 14, 2019, 12:00 PM (local time)
Starts Dec 14, 2019, 12:00 PM (local time)
Format Double elimination (8 Participants)
Race to 3
Handicap With handicap
Organizer Svithun BK
Contact Ine Helvik (ine@ine.no, 95229259)
More info
Avslutningsturnering for topp 8 fra rankingen som har siste turnering torsdag 12.12.19. Alle turneringer er tellende og 10 per start gjennom hele året går til premiepotten sammen med kr 200 i startavgift for denne turneringen.

Ine sender ut invitasjon til turneringen når det er avklart hvem topp 8 er. Oppsett, format, disipliner fastsettes sammen med styret når det nærmer seg, informasjon kommer ut i god tid.

Gjeldende ranking finner dere her: https://cuescore.com/ranking/Svithun+BK+ranking+2019/3589977

Oppdatering:

Det blir multiball, distanse 3, best av 3 sett. Vinner av "lag" velger første disiplin, vinner av første sett velger andre disiplin og ved 3 sett spilles alle tre disipliner. (8-ball, 9-ball og 10-ball)

Siden vi har hc fra A+ til C blir det 1 i hc i noen kamper. (ett parti i hvert sett)

A+ mot A+: 0-0
A+ mot A: 0-0
A+ mot B: 0-1
A+ mot C: 0-1
A mot A: 0-0
A mot B: 0-0
A mot C: 0-1
B mot C: 0-0

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 3
Best of 3 sets 
1   
Norway
Ine Helvik
A+
Norway
Tor Einar Bjerke
A
Sat 12:13 
2   
Norway
Kurt Moan
A
Norway
Jove Ytreland
B
Sat 12:05 
3   
Norway
Geir Fosse
C
Norway
Jone Ree Skjelbred
A
Sat 12:05 
4   
Poland
Pawel Zalewski
A+
Norway
Jason Hansen
A+
Sat 12:05 

Winners qualification

Race to 3
Best of 3 sets 
5   
Norway
Ine Helvik
A+
Norway
Jove Ytreland
B
Sat 13:46 
6   
Norway
Jone Ree Skjelbred
A
Norway
Jason Hansen
A+
Sat 13:11 

Loser round 1

Race to 3
Best of 3 sets 
7   
Norway
Tor Einar Bjerke
A
Norway
Kurt Moan
A
Sat 13:46 
8   
Norway
Geir Fosse
C
Poland
Pawel Zalewski
A+
Sat 13:46 

Losers qualification

Race to 3
Best of 3 sets 
9   
Norway
Kurt Moan
A
Norway
Jason Hansen
A+
Sat 15:22 
10   
Poland
Pawel Zalewski
A+
Norway
Jove Ytreland
B
Sat 15:22 

Semi final

Race to 3
Best of 3 sets 
11   
Norway
Ine Helvik
A+
Norway
Kurt Moan
A
Sat 17:41 
12   
Norway
Jone Ree Skjelbred
A
Norway
Jove Ytreland
B
Sat 17:41 

Final

Race to 3
Best of 3 sets 
13   
Norway
Ine Helvik
A+
Norway
Jone Ree Skjelbred
A
Sat 18:42 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment