Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

January 6, 2018

Topp 12 2017

Multiball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage
1 Fredrik Førde
Svithun BK
5 (5/0) 21 (15/6)
71%
2 Ine Helvik
Svithun BK
4 (3/1) 16 (11/5)
69%
3 Kjetil Tjensvold
Svithun BK
4 (3/1) 17 (11/6)
65%
3 Rune Espeland
Svithun BK
4 (3/1) 13 (9/4)
69%
5 Jason Hansen
Bryne Biljardklubb
3 (1/2) 12 (6/6)
50%
5 Rolf Syvertsen
Svithun BK
4 (2/2) 17 (8/9)
47%
5 Kurt Moan
Svithun BK
3 (1/2) 13 (5/8)
38%
5 Geir Fosse
Svithun BK
3 (1/2) 11 (4/7)
36%
9 Jone Ree Skjelbred
Svithun BK
2 (0/2) 8 (2/6)
25%
9 Nils Eintveit
Svithun BK
2 (0/2) 7 (1/6)
14%
9 Tor Einar Bjerke
Svithun BK
2 (0/2) 7 (1/6)
14%
9 Jove Ytreland
Svithun BK
2 (0/2) 8 (2/6)
25%
Entry deadline Jan 3, 2018, 5:15 PM (local time)
Starts Jan 6, 2018, 11:00 AM (local time)
Format Double elimination (12 Participants)
Race to 3
Handicap No handicap
Organizer Svithun BK
Contact Ine Helvik (ine@ine.no, 95229259)
More info
Vi spiller best av 5 sett og hver sett er først til 2. (Best av 3) Vi spiller 9-ball, 10-ball og 8-ball og den som får spre velger første disiplin. Den som vinner settet velger andre displin. Alle tre disipliner må spilles før noe kan spilles 2 ganger. INGEN HC!

Vi går gjennom reglene skikkelig før vi starter;) Ingen dresskode, jeg åpner kl 1030.

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 3
Best of 5 sets 
1   
Norway
Rolf Syvertsen
Norway
Kurt Moan
Sat 11:10 
2   
Norway
Tor Einar Bjerke
Norway
Kjetil Tjensvold
Sat 11:10  Table 3
3   
Norway
Nils Eintveit
Norway
Fredrik Førde
Sat 11:10 
4   
Norway
Rune Espeland
Norway
Jove Ytreland
Sat 11:10  Table 2

Winners qualification

Race to 3
Best of 5 sets 
5   
Norway
Ine Helvik
Norway
Rolf Syvertsen
Sat 14:02 
6   
Norway
Kjetil Tjensvold
Norway
Geir Fosse
Sat 12:29 
7   
Norway
Jason Hansen
Norway
Fredrik Førde
Sat 12:29 
8   
Norway
Rune Espeland
Norway
Jone Ree Skjelbred
Sat 12:29 

Losers qualification

Race to 3
Best of 5 sets 
9   
Norway
Kurt Moan
Norway
Jone Ree Skjelbred
Sat 13:58 
10   
Norway
Tor Einar Bjerke
Norway
Jason Hansen
Sat 13:20 
11   
Norway
Nils Eintveit
Norway
Geir Fosse
Sat 13:20 
12   
Norway
Jove Ytreland
Norway
Rolf Syvertsen
Sat 14:03 

Quarter final

Race to 3
Best of 5 sets 
13   
Norway
Ine Helvik
Norway
Geir Fosse
Sat 16:30 
14   
Norway
Kjetil Tjensvold
Norway
Jason Hansen
Sat 16:30  Table 2
15   
Norway
Fredrik Førde
Norway
Rolf Syvertsen
Sat 16:30 
16   
Norway
Rune Espeland
Norway
Kurt Moan
Sat 16:30 

Semi final

Race to 3
Best of 5 sets 
17   
Norway
Ine Helvik
Norway
Kjetil Tjensvold
Sat 18:46 
18   
Norway
Fredrik Førde
Norway
Rune Espeland
Sat 18:28 

Final

Race to 3
Best of 5 sets 
19   
Norway
Ine Helvik
Norway
Fredrik Førde
Sat 19:25 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment