Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Who starts to play?

Runouts
Innings
Highbreaks

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

June 6, 2023

The Wizards Tournaments #6 | 10-ball

10-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Ritesh Badal
6 (5/1) 28 (19/9)
68%
50
2 Richard Kema
7 (5/2) 34 (20/14)
59%
35
3 Mervin Saib
5 (3/2) 21 (12/9)
57%
25
3 Peter Rietveld
6 (5/1) 30 (19/11)
63%
25
5 Rex Labrijn
4 (2/2) 17 (9/8)
53%
20
5 Coen Nengerman
5 (1/4) 21 (8/13)
38%
20
5 Remo Visbeek
4 (2/2) 15 (8/7)
53%
20
5 Peter den Toonder
4 (1/3) 17 (6/11)
35%
20
9 Damiën Jesich
3 (1/2) 12 (4/8)
33%
15
10 Çakti Aswan
3 (1/2) 12 (5/7)
42%
15
10 Les Kleuver
4 (1/3) 16 (6/10)
38%
15
10 Lorenzo Vreeswijk
3 (1/2) 11 (4/7)
36%
15
13 Ralph Coorengel
4 (1/3) 16 (5/11)
31%
15
Entry deadline Jun 6, 2023, 7:45 PM (local time)
Starts Jun 6, 2023, 7:30 PM (local time)
Format Round robin (13 Participants)
Race to 3
Handicap No handicap
Rankings The Wizards 2023
Organizer The Wizards
Contact Tom Broens and Remo Visbeek (r.visbeek@upcmail.nl, 0624994811)
More info
(( The Wizards Tournaments ))
Het is een reeks van huistoernooien tijdens de zomerstop, die om de week op dinsdagen en eens per vier weken op de zondag gespeeld wordt in The Wizards in Lelystad.

(( Ranking Opzet ))
* Er zullen ongeveer vijftien toernooien in totaal zijn;
* Rankingpunten tellen mee voor de Wizards Ranking 2023;
* inschrijving kan uitsluitend via cuescore. Betaling van het inschrijfgeld in contanten bij wedstrijdleidng op de wedstrijddag zelf;
* Inschrijving is open voor spelers van alle niveaus. Lidmaatschap bij de KNBB is niet verplicht;
* Afwisselend wordt er 8-ball, 9-ball, 10-ball gespeeld op de toernooien;
* Voor het spelsoort zie de toernooi aankondiging op cuescore;
* Aan het eind van de toernooi reeks spelen de top 16 van de ranking het Grand Wizards Tournament;
* De spelers van het Grand Wizards Tournament dienen aan minimaal de helft van The Wizards Tournaments te hebben deelgenomen (naar beneden afgerond).

(( Toernooi opzet ))
* Inschrijfgeld is €5,- per toernooi. Waarvan €4,- prijzengeld is voor de dag zelf en €1,- voor prijzengeld tijdens het eindtoernooi;
* Prijzengeld op de toernooien: t/m 8 spelers 100% nr 1; t/m 16 spelers 65% nr 1 en 35% nr 2; t/m 24 spelers 50% nr 1 en 32% nr 2 en 18% nr 3; t/m 32 spelers 45% nr 1 en 25% nr 2 en 15% nr 3/4;
* Prijzengeld word afgerond naar inzicht van de wedstrijdleiding;
* Melden en betalen uiterlijk 15 minuten voor aanvang van toernooi;
* Inschrijving is open voor spelers van alle niveaus. Lidmaatschap bij de KNBB is niet verplicht;
* bij gelijke stand in de poulefase wordt de poule uitslag bepaalt in de volgende volgorde: gewonnen wedstrijden, onderling resulaat, gewonnen frames,frameverschil, onderling resultaat.
* We hanteren een open loting;
* We hanteren geen handicapsysteem;
* Alternate break. Gebruik van magic rack bij alle spelsoorten verplicht.;

(( Dinsdagen ))
* Zaal open om 19:00u, start toernooi 19:30u;
* Maximaal 32 deelnemers;
* Tot de 16 deelnemers starten we met poules;
* Boven de 16 deelnemers starten we met DKO;
* In beide gevallen spelen we SKO vanaf de laatste 8;
* Racelengte:
* 8-ball en 10-ball poulefase Race-to-3;
* 9-ball poulefase Race-to-4:
* Vanaf de SKO bepaalt de wedstrijdleiding per ronde of de racelengtes omhoog gaan ivm de duur van het toernooi;

(( Zondagen ))
* Zaal open om 12:00u, start toernooi 13:00u;
* Maximaal 64 deelnemers;
* Tot de 32 deelnemers starten we met poules;
* Boven de 32 deelnemers starten we met DKO;
* In beide gevallen spelen we SKO (minder dan 32 spelers SKO laatste 8 anders SKO laatste 16);
* Racelengte:
* 8-ball en 10-ball poulefase Race-to-3 of 4
* 9-ball poulefase Race-to-4 of 5
* Vanaf de SKO bepaalt de wedstrijdleiding per ronde of de racelengtes omhoog gaan ivm de duur van het toernooi.

(( Gedragscode ))
* LET OP: meldtijd 12:45u op zondag en 19:15 op dinsdag fysiek bij de wedstrijdleiding. Bij uitzonderlijke omstandigheden kan de wedstrijdleiding telefonische aanmeldingen accepteren.
* Zodra de wedstrijden starten dienen alle deelnemers fysiek aanwezig te zijn.
* Spelers die zich na de starttijd melden bij de wedstrijdleiding krijgen in alle poulewesdstrijden 1 rack achterstand.
* Spelers die zich later dan 30 minuten na de start van de eerste wedstrijd melden bij de wedstrijdenleiding worden automatisch gediskwalificeerd.
* Afmelden kan door je deelname in Cuescore ongedaan te maken uiterlijk voor 12:45u op de zondag en 19:15u op de dinsdag van het toernooi.
* Wedstrijdleiding behoud zich het recht toe om ongepast gedrag te bestraffen doormiddel van puntenaftrek tijdens het toernooi of op de ranglijst, of over te gaan tot diskwalificatie.
* Onafgemeld afwezig zijn wordt niet gewaardeerd en wordt beschouwd als ongepast gedrag met als sanctie diskwalificatie.
* Gediskwalificeerde spelers krijgen eerst een waarschuwing met 5 punten aftrek op de ranking. Bij een tweede keer worden ze op de blacklist geplaatst. Spelers op de blacklist zijn voor de rest van de ranking uitgesloten van deelname.

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Peter Rietveld 4 4 0 0 12 5 7 0 0 0 0.706 4
2 Richard Kema 4 3 0 1 11 5 6 0 0 0 0.688 3
3 Coen Nengerman 4 1 0 3 6 9 -3 0 0 0 0.4 1
4 Les Kleuver 4 1 0 3 6 10 -4 0 0 0 0.375 1
5 Ralph Coorengel 4 1 0 3 5 11 -6 0 0 0 0.313 1
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Rex Labrijn 3 2 0 1 7 4 3 0 0 0 0.636 2
2 Remo Visbeek 3 2 0 1 6 3 3 0 0 0 0.667 2
3 Peter den Toonder 3 1 0 2 4 7 -3 0 0 0 0.364 1
4 Lorenzo Vreeswijk 3 1 0 2 4 7 -3 0 0 0 0.364 1
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Ritesh Badal 3 2 0 1 7 4 3 1 0 0 0.636 2
2 Mervin Saib 3 2 0 1 6 3 3 0 0 0 0.667 2
3 Damiën Jesich 3 1 0 2 4 8 -4 1 0 0 0.333 1
4 Çakti Aswan 3 1 0 2 5 7 -2 0 0 0 0.417 1

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 3
1-A   
Netherlands
Les Kleuver
Netherlands
Peter Rietveld
Tue 19:38  Table 6
2-A   
Netherlands
Ralph Coorengel
Netherlands
Richard Kema
Tue 19:38  Table 7
3-B   
Netherlands
Rex Labrijn
Netherlands
Peter den Toonder
Tue 19:38  Table 9
4-B   
Netherlands
Remo Visbeek
Netherlands
Lorenzo Vreeswijk
Tue 19:44  Table 11
5-C   
Netherlands
Damiën Jesich
R1
Netherlands
Çakti Aswan
Tue 19:38  Table 10
6-C   
Netherlands
Ritesh Badal
R1
Netherlands
Mervin Saib
Tue 19:44  Table 8

Round 2

Race to 3
7-A   
Netherlands
Peter Rietveld
Netherlands
Richard Kema
Tue 20:13  Table 7
8-A   
Netherlands
Les Kleuver
Netherlands
Coen Nengerman
Tue 19:58  Table 6
9-B   
Netherlands
Rex Labrijn
Netherlands
Lorenzo Vreeswijk
Tue 20:14  Table 9
10-B   
Netherlands
Peter den Toonder
Netherlands
Remo Visbeek
Tue 20:13  Table 8
11-C   
Netherlands
Damiën Jesich
Netherlands
Mervin Saib
Tue 20:15  Table 10
12-C   
Netherlands
Çakti Aswan
Netherlands
Ritesh Badal
Tue 20:15  Table 11

Round 3

Race to 3
13-A   
Netherlands
Richard Kema
Netherlands
Coen Nengerman
Tue 21:01  Table 7
14-A   
Netherlands
Peter Rietveld
Netherlands
Ralph Coorengel
Tue 20:53  Table 6
15-B   
Netherlands
Rex Labrijn
Netherlands
Remo Visbeek
Tue 21:10  Table 9
16-B   
Netherlands
Lorenzo Vreeswijk
Netherlands
Peter den Toonder
Tue 21:10  Table 8
17-C   
Netherlands
Damiën Jesich
Netherlands
Ritesh Badal
Tue 20:55  Table 11
18-C   
Netherlands
Mervin Saib
Netherlands
Çakti Aswan
Tue 20:55  Table 10

Round 4

Race to 3
19-A   
Netherlands
Coen Nengerman
Netherlands
Ralph Coorengel
Tue 20:27  Table 6
20-A   
Netherlands
Richard Kema
Netherlands
Les Kleuver
Tue 20:40  Table 7

Round 5

Race to 3
21-A   
Netherlands
Ralph Coorengel
Netherlands
Les Kleuver
Tue 21:18  Table 6
22-A   
Netherlands
Coen Nengerman
Netherlands
Peter Rietveld
Tue 21:23  Table 7

Quarter final

Race to 4
23   
Netherlands
Peter Rietveld
Netherlands
Peter den Toonder
Tue 22:00  Table 6
24   
Netherlands
Rex Labrijn
Netherlands
Richard Kema
Tue 22:00  Table 7
25   
Netherlands
Mervin Saib
Netherlands
Remo Visbeek
Tue 22:00  Table 9
26   
Netherlands
Coen Nengerman
Netherlands
Ritesh Badal
Tue 22:00  Table 10

Semi final

Race to 4
27   
Netherlands
Peter Rietveld
Netherlands
Richard Kema
Tue 22:48  Table 6
28   
Netherlands
Mervin Saib
Netherlands
Ritesh Badal
Tue 22:48  Table 9

Final

Race to 4
29   
Netherlands
Richard Kema
Netherlands
Ritesh Badal
Tue 23:39  Table 6

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants