Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

September 17, 2022

The Academy Open HANDICAP - round 1

8-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage
1 Georgi Georgiev
8 (7/1) 91 (62/29)
68%
2 Lyudmil Luchezarov Georgiev
7 (6/1) 85 (51/34)
60%
3 Spasian Spasov
6 (5/1) 67 (41/26)
61%
3 Aleksandyr Georgiev
7 (5/2) 95 (48/47)
51%
5 Martin Savov
4 (3/1) 48 (30/18)
63%
5 Tsvetan Tsvetanov
5 (4/1) 63 (35/28)
56%
5 Mario Valchev
5 (4/1) 57 (37/20)
65%
5 Jelqzko Bahchevanov
5 (3/2) 56 (31/25)
55%
9 Nikolai Hristov
4 (2/2) 58 (28/30)
48%
Show more
9 Petar Stanoev
4 (3/1) 52 (28/24)
54%
9 Ivaylo Simeonov
3 (2/1) 43 (23/20)
53%
9 Ralitsa Karaminkova
5 (3/2) 63 (30/33)
48%
9 Yavor Nedelchev
4 (3/1) 45 (24/21)
53%
9 Georgi Petrov
4 (2/2) 47 (23/24)
49%
9 Zdravko Georgiev
4 (2/2) 50 (26/24)
52%
9 Дилиян Тиклев
4 (3/1) 51 (30/21)
59%
17 Michael Posemis
2 (0/2) 26 (10/16)
38%
17 Konstantin Grigorov
3 (1/2) 34 (17/17)
50%
17 Cvetomir Mitov
1 (0/1) 12 (4/8)
33%
17 Eduard Evlogiev
3 (2/1) 36 (23/13)
64%
17 Aleksandar Paunov
3 (2/1) 36 (19/17)
53%
17 Deyan Simeonov
3 (2/1) 37 (20/17)
54%
17 Dinko Kotsev
3 (2/1) 35 (17/18)
49%
17 Todor Zlatanov
2 (0/2) 23 (8/15)
35%
17 Yordan Kirkov
4 (2/2) 43 (21/22)
49%
17 Stanislav MILEV
2 (1/1) 22 (12/10)
55%
17 Georgi Chomovski
3 (1/2) 35 (16/19)
46%
17 Ivan Milenov
3 (1/2) 37 (17/20)
46%
17 Kiril Dinev
2 (1/1) 23 (10/13)
43%
17 KalinATORA Stefanov
3 (1/2) 41 (19/22)
46%
17 Martin Todorov
2 (1/1) 26 (14/12)
54%
17 Lyudmil Iliev
3 (1/2) 32 (11/21)
34%
33 Ivan Mihov
2 (0/2) 26 (10/16)
38%
33 Yoan Papazov
2 (0/2) 20 (5/15)
25%
33 Andrei Izrantcev
3 (1/2) 33 (12/21)
36%
33 Angel Delchev
2 (0/2) 27 (11/16)
41%
33 Dani Chavanski
2 (1/1) 25 (11/14)
44%
33 Ivaylo Cherkezov
2 (0/2) 23 (7/16)
30%
33 Kiril Gladnev
3 (1/2) 35 (14/21)
40%
33 Mario Kucarov
2 (0/2) 25 (11/14)
44%
33 Niki Iliev
2 (0/2) 21 (6/15)
29%
33 Ognyan Kolev
2 (0/2) 28 (12/16)
43%
33 Kalin Deliiski
1 (0/1) 13 (5/8)
38%
33 Alexander Parvanov
2 (0/2) 26 (12/14)
46%
33 Tsvetomir Grigorov
3 (1/2) 37 (15/22)
41%
33 Radoslav Bogdanov
2 (0/2) 27 (11/16)
41%
33 Simona Grigorova
1 (0/1) 14 (6/8)
43%
49 Rad Iurukov
2 (0/2) 24 (10/14)
42%
49 Georgi Ivanov
2 (0/2) 25 (9/16)
36%
49 Ivan Gladnev
2 (0/2) 24 (9/15)
38%
9993 Ghost 1
0 (0/0) 0 (0/0)
0%
Starts Sep 17, 2022, 10:30 AM (local time)
Format Double to Single elimination (51 Participants)
Race to 8
Handicap With handicap
Organizer The Academy-Dianabad
Contact Georgi Georgiev and Yavor Nedelchev
More info
Спортен клуб “Академията” Дианабад кани всички състезатели по билярд на нашия турнир за професионалисти и аматьори - The Academy Open 💪
Описание на турнира:
🎱 DRESS CODE: няма
🎱 Дати на турнирите
17.09.22 събота - 8-ма топка
12.11 събота 9-та топка
(9-ка на точката, правилото за 3-те топки важи за рангове А,B,C)
10.12 събота - 10-та топка
🎱 Всеки мач, по време на целия турнир,на всички дисциплини, се играе до 8 спечелени игри.
🏆 Фиксиран Награден Фонд - 1000 лв.
*Наградният фонд не зависи от броя регистрирани участници:
🏆 1-во място: 350лв.
🏆 2-ро място: 200 лв.
🏆 2*3-то място: 100 лв.
🏆 4*5-то място: 50 лв.
🏆Най-добър Аматьор: 50 лв.
🎱 Записване и жребий - предварително онлайн в схемата на Cue Score или на място половин час преди турнира.
🎱 Входни такси
Ранг А – 35 лв., Ранг В – 30 лв, Ранг С – 25 лв, Ранг D – 20 лв, Рангове Е и F -15 лв,
10 лв за юноши и безплатно за деца под 10 години.
🎱 Регламент:
Двойна елиминация, разменен брейк;
Жребий на случаен принцип;
Цагрявка и записване от 10:00 до 10:30;
Начало на турнира - 11:00 ч.;
Хендикап система (играчът започва срещата си с брой игри, съответстващ на неговия ранг):
• Ранг А – 0 игри
• Ранг B – 1 игра
• Ранг С – 2 игри
• Ранг D – 3 игри
• Ранг Е – 4 игри
• Ранг F – 5 игри
*Примери:
Ранг B срещу Ранг Е започват срещата при резултат 1-4 в полза на Ранг Е и играят до 8 спечелени игри;
Ранг C срещу Ранг D започват срещата при резултат 2-3 в полза на Ранг D и играят до 8 спечелени игри.
🎱 Организационни и дисциплинарни изисквания към играчите
Всеки играч е длъжен да провери резултатите от жребия и да се запознае от колко часа са мачовете му – след 10 минути закъснение се губи една игра, а след 20 минути - целият мач. Всички мачове ще се играят според изтегления жребий и установен график, като изключения от това или размествания могат да бъдат правени само по преценка на турнирния директор (например, ако някои мачове са изиграни по-бързо и двамата участници, предвидени за следващия мач по график, са съгласни да започнат по-рано, то ще имат тази възможност, но само при положение, че и двамата могат и са съгласни).
Всеки играч има право на един таймаут от 5 минути на мач, за който е длъжен да уведоми турнирния директор, като при просрочване на това време или своеволно взимане на допълнителен таймаут, играчът ще загуби една игра след 5 минути просрочване, а при второ и повторни нарушения директно губи мача.
Играчите са длъжни да заплатят участието си в турнира, както е регламентирано, като имат предвид, че записвайки се, те си гарантират място в турнира и са включени в жребия, а при неспазване на това условие или неявяване - таксата ще им бъде потърсена преди да могат да се запишат на следващ турнир.
Играчите се задължават, по време на турнира и на територията на клуба, да се състезават и да наблюдават събитието с уважение към останалите участници, персонала и гостите на клуба, като контролират действията и думите си, така че да не пречат на своите опоненти преди и по време на игра, както и на състезаващите се на околните маси.
Всички възникнали спорове, проблеми и казуси могат да бъдат отнесени към турнирния директор, който има правото да се консултира с организаторите на турнира, но неговото решение е финално и окончателно. Със записването си за турнира всеки играч автоматично и по подразбиране се съгласява с всички правила и условия, описани по-горе.
За допълнителна информация и въпроси може да се свържете с нас на 0886064648.
Очакваме Ви! 🙂

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 8
1   
Bulgaria
Kiril Dinev
Walk Over
 
2   
Bulgaria
Konstantin Grigorov
C
Bulgaria
Jelqzko Bahchevanov
C
Sat 11:25  Table 8
3   
Bulgaria
Kiril Gladnev
C
Bulgaria
Eduard Evlogiev
B
Sat 10:44  Table 3
4   
Bulgaria
Rad Iurukov
C
Russia
Andrei Izrantcev
C
Sat 10:45  Table 4
5   
Bulgaria
Georgi Petrov
Walk Over
 
6   
Bulgaria
Tsvetan Tsvetanov
C
Bulgaria
Ognyan Kolev
D
Sat 10:45  Table 5
7   
Bulgaria
Aleksandar Paunov
B
Bulgaria
Kalin Stefanov
C
Sat 10:44  Table 1
8   
Walk Over
Bulgaria
Ivaylo Cherkezov
 
9   
Bulgaria
Ivan Mihov
Walk Over
 
10   
Bulgaria
Cvetomir Mitov
C
Bulgaria
Spasian Spasov
A
Sat 10:44  Table 2
11   
Bulgaria
Ivan Milenov
C
Bulgaria
Deyan Simeonov
C
Sat 10:45  Table 6
12   
Walk Over
Bulgaria
Kalin Deliiski
 
13   
Bulgaria
Georgi Chomovski
Walk Over
 
14   
Bulgaria
Niki Iliev
C
Bulgaria
Mario Valchev
A
Sat 11:35  Table 3
15   
Bulgaria
Simona Grigorova
D
Bulgaria
Yavor Nedelchev
C
Sat 11:45  Table 6
16   
Walk Over
Bulgaria
Lyudmil Iliev
 
17   
Bulgaria
Michael Posemis
Walk Over
 
18   
Bulgaria
Mario Kucarov
C
Bulgaria
Petar Stanoev
C
Sat 10:45  Table 7
19   
Bulgaria
Yordan Kirkov
C
Bulgaria
Ivan Gladnev
C
Sat 10:46  Table 8
20   
Bulgaria
Lyudmil Luchezarov Georgiev
A
Bulgaria
Tsvetomir Grigorov
D
Sat 11:56  Table 4
21   
Bulgaria
Alexander Parvanov
Walk Over
 
22   
Bulgaria
Todor Zlatanov
C
Bulgaria
Dinko Kotsev
C
Sat 12:14  Table 7
23   
Bulgaria
Nikolai Hristov
B
Bulgaria
Dani Chavanski
C
Sat 12:36  Table 1
24   
Walk Over
Bulgaria
Stanislav MILEV
 
25   
Angel Delchev
Walk Over
 
26   
Bulgaria
Ivaylo Simeonov
A
Bulgaria
Zdravko Georgiev
D
Sat 12:00  Table 5
27   
Bulgaria
Radoslav Bogdanov
D
Bulgaria
Ralitsa Karaminkova
C
Sat 12:44  Table 8
28   
Walk Over
Bulgaria
Martin Todorov
 
29   
Bulgaria
Aleksandyr Georgiev
A
Bulgaria
Georgi Ivanov
C
Sat 12:31  Table 3
30   
Bulgaria
Дилиян Тиклев
A
Bulgaria
Georgi Georgiev
A
Sat 12:00  Table 2
31   
Bulgaria
Ghost 1
Bulgaria
Yoan Papazov
C
 
32   
Walk Over
Bulgaria
Martin Savov
 

Winners qualification

Race to 8
33   
Bulgaria
Kiril Dinev
C
Bulgaria
Jelqzko Bahchevanov
C
Sat 13:18  Table 6
34   
Bulgaria
Eduard Evlogiev
B
Russia
Andrei Izrantcev
C
Sat 13:05  Table 4
35   
Bulgaria
Georgi Petrov
C
Bulgaria
Tsvetan Tsvetanov
C
Sat 13:44  Table 7
36   
Bulgaria
Aleksandar Paunov
B
Bulgaria
Ivaylo Cherkezov
C
Sat 13:55  Table 3
37   
Bulgaria
Ivan Mihov
C
Bulgaria
Spasian Spasov
A
Sat 15:04  Table 4
38   
Bulgaria
Deyan Simeonov
C
Bulgaria
Kalin Deliiski
F
Sat 13:36  Table 5
39   
Bulgaria
Georgi Chomovski
C
Bulgaria
Mario Valchev
A
Sat 13:52  Table 2
40   
Bulgaria
Yavor Nedelchev
C
Bulgaria
Lyudmil Iliev
C
Sat 14:11  Table 4
41   
Bulgaria
Michael Posemis
F
Bulgaria
Petar Stanoev
C
Sat 14:29  Table 8
42   
Bulgaria
Yordan Kirkov
C
Bulgaria
Lyudmil Luchezarov Georgiev
A
Sat 14:39  Table 6
43   
Bulgaria
Alexander Parvanov
C
Bulgaria
Dinko Kotsev
C
Sat 14:39  Table 7
44   
Bulgaria
Dani Chavanski
C
Bulgaria
Stanislav MILEV
C
Sat 15:58  Table 3
45   
Angel Delchev
A
Bulgaria
Ivaylo Simeonov
A
Sat 15:03  Table 1
46   
Bulgaria
Ralitsa Karaminkova
C
Bulgaria
Martin Todorov
A
Sat 14:46  Table 5
47   
Bulgaria
Aleksandyr Georgiev
A
Bulgaria
Дилиян Тиклев
A
Sat 15:21  Table 2
48   
Bulgaria
Yoan Papazov
C
Bulgaria
Martin Savov
B
Sat 14:55  Table 3

Loser round 1

Race to 8
49   
Walk Over
Bulgaria
Konstantin Grigorov
 
50   
Bulgaria
Kiril Gladnev
C
Bulgaria
Rad Iurukov
C
Sat 16:06  Table 6
51   
Walk Over
Bulgaria
Ognyan Kolev
 
52   
Bulgaria
Kalin Stefanov
Walk Over
 
53   
Walk Over
Bulgaria
Cvetomir Mitov
 
54   
Bulgaria
Ivan Milenov
Walk Over
 
55   
Walk Over
Bulgaria
Niki Iliev
 
56   
Bulgaria
Simona Grigorova
Walk Over
 
57   
Walk Over
Bulgaria
Mario Kucarov
 
58   
Bulgaria
Ivan Gladnev
C
Bulgaria
Tsvetomir Grigorov
D
Sat 15:20  Table 8
59   
Walk Over
Bulgaria
Todor Zlatanov
 
60   
Bulgaria
Nikolai Hristov
Walk Over
 
61   
Walk Over
Bulgaria
Zdravko Georgiev
 
62   
Bulgaria
Radoslav Bogdanov
Walk Over
 
63   
Bulgaria
Georgi Ivanov
C
Bulgaria
Georgi Georgiev
A
Sat 16:10  Table 4
64   
Bulgaria
Ghost 1
Walk Over
 

Losers qualification

Race to 8
65   
Bulgaria
Konstantin Grigorov
C
Bulgaria
Yoan Papazov
C
Sat 16:15  Table 5
66   
Bulgaria
Kiril Gladnev
C
Bulgaria
Aleksandyr Georgiev
A
Sat 17:45  Table 1
67   
Bulgaria
Ognyan Kolev
D
Bulgaria
Ralitsa Karaminkova
C
Sat 16:27  Table 7
68   
Bulgaria
Kalin Stefanov
C
Angel Delchev
A
Sat 16:27  Table 1
69   
Bulgaria
Cvetomir Mitov
C
Bulgaria
Dani Chavanski
C
 
70   
Bulgaria
Ivan Milenov
C
Bulgaria
Alexander Parvanov
C
Sat 16:31  Table 2
71   
Bulgaria
Niki Iliev
C
Bulgaria
Yordan Kirkov
C
Sat 17:00  Table 4
72   
Bulgaria
Simona Grigorova
D
Bulgaria
Michael Posemis
F
Sat 17:00  Table 3
73   
Bulgaria
Mario Kucarov
C
Bulgaria
Lyudmil Iliev
C
  Table 3
74   
Bulgaria
Tsvetomir Grigorov
D
Bulgaria
Georgi Chomovski
C
Sat 17:07  Table 8
75   
Bulgaria
Todor Zlatanov
C
Bulgaria
Kalin Deliiski
F
Sat 15:32 
76   
Bulgaria
Nikolai Hristov
B
Bulgaria
Ivan Mihov
C
Sat 17:16  Table 5
77   
Bulgaria
Zdravko Georgiev
D
Bulgaria
Ivaylo Cherkezov
C
Sat 17:16  Table 6
78   
Bulgaria
Radoslav Bogdanov
D
Bulgaria
Georgi Petrov
C
Sat 17:54  Table 7
79   
Bulgaria
Georgi Georgiev
A
Russia
Andrei Izrantcev
C
Sat 17:58  Table 2
80   
Bulgaria
Ghost 1
Bulgaria
Jelqzko Bahchevanov
C
 

Last thirtytwo

Race to 8
81   
Bulgaria
Kiril Dinev
C
Bulgaria
Georgi Georgiev
A
Sat 19:01  Table 1
82   
Bulgaria
Eduard Evlogiev
B
Bulgaria
Nikolai Hristov
B
Sat 20:18  Table 5
83   
Bulgaria
Tsvetan Tsvetanov
C
Bulgaria
Konstantin Grigorov
C
Sat 19:02  Table 3
84   
Bulgaria
Aleksandar Paunov
B
Bulgaria
Zdravko Georgiev
D
Sat 19:03  Table 4
85   
Bulgaria
Spasian Spasov
A
Bulgaria
Yordan Kirkov
C
Sat 20:21  Table 7
86   
Bulgaria
Deyan Simeonov
C
Bulgaria
Ralitsa Karaminkova
C
Sat 19:03  Table 5
87   
Bulgaria
Mario Valchev
A
Bulgaria
Michael Posemis
F
Sat 19:03  Table 6
88   
Bulgaria
Yavor Nedelchev
C
Bulgaria
Ivan Milenov
C
Sat 19:04  Table 7
89   
Bulgaria
Petar Stanoev
C
Bulgaria
Georgi Chomovski
C
Sat 20:06  Table 4
90   
Bulgaria
Lyudmil Luchezarov Georgiev
A
Bulgaria
Kalin Stefanov
C
Sat 20:20  Table 1
91   
Bulgaria
Dinko Kotsev
C
Bulgaria
Jelqzko Bahchevanov
C
Sat 20:21  Table 3
92   
Bulgaria
Stanislav MILEV
C
Bulgaria
Georgi Petrov
C
Sat 20:19  Table 2
93   
Bulgaria
Ivaylo Simeonov
A
Bulgaria
Cvetomir Mitov
C
 
94   
Bulgaria
Martin Todorov
A
Bulgaria
Aleksandyr Georgiev
A
Sat 20:21  Table 2
95   
Bulgaria
Дилиян Тиклев
A
Bulgaria
Todor Zlatanov
C
Sat 19:06  Table 8
96   
Bulgaria
Martin Savov
B
Bulgaria
Lyudmil Iliev
C
Sat 20:22  Table 6

Last sixteen

Race to 8
97   
Bulgaria
Georgi Georgiev
A
Bulgaria
Nikolai Hristov
B
Sat 22:26  Table 5
98   
Bulgaria
Tsvetan Tsvetanov
C
Bulgaria
Zdravko Georgiev
D
Sat 21:22  Table 7
99   
Bulgaria
Spasian Spasov
A
Bulgaria
Ralitsa Karaminkova
C
Sat 21:45  Table 6
100   
Bulgaria
Mario Valchev
A
Bulgaria
Yavor Nedelchev
C
Sat 20:38  Table 8
101   
Bulgaria
Petar Stanoev
C
Bulgaria
Lyudmil Luchezarov Georgiev
A
Sat 21:48  Table 4
102   
Bulgaria
Jelqzko Bahchevanov
C
Bulgaria
Georgi Petrov
C
Sat 21:14  Table 3
103   
Bulgaria
Ivaylo Simeonov
A
Bulgaria
Aleksandyr Georgiev
A
Sat 22:09  Table 2
104   
Bulgaria
Дилиян Тиклев
A
Bulgaria
Martin Savov
B
Sat 21:47  Table 1

Quarter final

Race to 8
105   
Bulgaria
Georgi Georgiev
A
Bulgaria
Tsvetan Tsvetanov
C
Sun 00:05  Table 3
106   
Bulgaria
Spasian Spasov
A
Bulgaria
Mario Valchev
A
Sat 23:32  Table 6
107   
Bulgaria
Lyudmil Luchezarov Georgiev
A
Bulgaria
Jelqzko Bahchevanov
C
Sun 00:04  Table 2
108   
Bulgaria
Aleksandyr Georgiev
A
Bulgaria
Martin Savov
B
Sun 00:05  Table 1

Semi final

Race to 8
109   
Bulgaria
Georgi Georgiev
A
Bulgaria
Spasian Spasov
A
Sun 02:52  Table 2
110   
Bulgaria
Lyudmil Luchezarov Georgiev
A
Bulgaria
Aleksandyr Georgiev
A
Sun 22:26  Table 1

Final

Race to 8
111   
Bulgaria
Georgi Georgiev
A
Bulgaria
Lyudmil Luchezarov Georgiev
A
Sun 22:27  Table 1

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants