Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

December 4, 2022

Tesla AMATERSKA LIGA - Turnir 5

8-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Mirko Rubić
5 (5/0) 27 (23/4)
85%
20
2 Andrej Marelić
8 (6/2) 41 (24/17)
59%
15
3 Jakov Kamber
5 (3/2) 27 (14/13)
52%
11
3 Jure Senjak
4 (3/1) 27 (15/12)
56%
11
5 Frane Vranković
3 (2/1) 17 (12/5)
71%
8
5 Josip Mamić
3 (2/1) 21 (11/10)
52%
8
5 Toma Vudrić
6 (4/2) 31 (15/16)
48%
8
5 Marko Grčić
4 (2/2) 21 (10/11)
48%
8
9 Ljubomir Paro
3 (1/2) 16 (6/10)
38%
6
Show more
9 Marko Ćosić Šurlin
3 (1/2) 16 (8/8)
50%
6
9 Franco Mandic
3 (1/2) 15 (6/9)
40%
6
9 Mladen Vukman
3 (1/2) 13 (5/8)
38%
6
13 Mate Gilić
2 (0/2) 9 (2/7)
22%
4
13 Igor Cokarić
2 (0/2) 8 (1/7)
13%
4
13 Mario Jukić
2 (0/2) 12 (5/7)
42%
4
13 Marin Ivančić
2 (0/2) 9 (2/7)
22%
4
17 Branko Vidulin
2 (0/2) 10 (3/7)
30%
3
17 Danko Vidulin
2 (0/2) 10 (3/7)
30%
3
Entry deadline Dec 4, 2022, 1:50 PM (local time)
Starts Dec 4, 2022, 2:00 PM (local time)
Format Double to Single elimination (18 Participants)
Race to 5
Handicap No handicap
Rankings Tesla AMATERSKA LIGA
Organizer Billiard Tesla
Contact Marin Cokaric (biljartesla@gmail.com)
More info
Tesla amaterska liga

● 5 turnira + masters završnica najboljih 12
● 3 turnira 8ball-a i 2 turnira 9ball-a naizmjenice
● Ždrijeb ovisi u broju prijavljenih, do 12 prijavljenih igraju se skupine a preko 12 prijavljenih igra se double elemination sistem
Prvi turnir se održava u nedjelju 9.10.2022 u 14:00, a liga se nastavlja svaki drugi vikend.

12 najboljih kriteriji:
1. Broj bodova nakon regularnog dijela lige
U slučaju istog broja bodova rang ide prema:
1. Najbolje odigrani turnir/i
2. Međusobni omjer na turnirima
3. Ukupna razlika dobijenih – izgubljenih partija u ligi
4. Penali

Masters igraju 12 najbolje rangiranih igrača. Prva dva u ligi idu direktno u drugi dan mastersa u četvrtfinale, a preostalih 10 se dijele u dvije skupine po pet. Iz skupina prolaze po tri najbolja. Treći igrači skupina idu na dva nositelja iz četvrtfinala, a prvi i drugi iz različitih skupina se križaju.
Prvi dan Mastersa se igra disciplina 8ball, drugi dan Mastersa se igra disciplina 9ball.
U skupinu A ulaze: 3.,12.,10.,8. i 6. regularnog dijela lige
U skupinu B ulaze: 4.,11.,9.,7. i 5. igrač regularnog dijela lige

U slučaju jednakog broja bodova gleda se:
1. Međusobni omjer
2. Međusobne partije zatvoreni krug
3. Međusobne partije zatvoren krug plus partije sa ostalima
4. Penali

U skupini se igraju partije do 5, četvrtfinale do 6, polufinale do 6, finale do 8.

Bodovanje kvalifikacijskih turnira:
Pobjednik - 20 bodova
2. mjesto - 15 bodova
3. misto - 11 bodova
5. misto - 8 bodova
9. misto - 6 bodova
13. mjesto - 4 boda
17. mjesto - 3 boda
25. mjesto - 2 boda
33. mjesto - 1 bod

Uplata po turniru 50 kn, 35 u nagradni pool za taj dan, 15 za masters.
Biljar klub Tesla za prvi turnir daje 10 kn u nagradni fond za svakog prijavljenog natjecatelja.
Ukupni nagradni fond masters turnira:
● Prikupljene uplate na turnirima
● Dodatne novčane nagrade od sponzora, plus nenovčane nagrade

Video / Livestream

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 4
1   
Croatia
Jakov Kamber
Walk Over
 
2   
Croatia
Branko Vidulin
Croatia
Toma Vudrić
Sun 13:59  Table 1
3   
Croatia
Mirko Rubić
Walk Over
 
4   
Walk Over
Croatia
Igor Cokarić
 
5   
Croatia
Ljubomir Paro
Walk Over
 
6   
Walk Over
Croatia
Franco Mandic
 
7   
Croatia
Mario Jukić
Walk Over
 
8   
Walk Over
Croatia
Josip Mamić
 
9   
Croatia
Jure Senjak
Walk Over
 
10   
Walk Over
Croatia
Mladen Vukman
 
11   
Croatia
Marko Ćosić Šurlin
Walk Over
 
12   
Walk Over
Croatia
Marin Ivančić
 
13   
Croatia
Mate Gilić
Walk Over
 
14   
Walk Over
Croatia
Marko Grčić
 
15   
Croatia
Danko Vidulin
Croatia
Andrej Marelić
Sun 14:52  Table 6
16   
Walk Over
Croatia
Frane Vranković
 

Winner round 1

Race to 4
17   
Croatia
Jakov Kamber
Croatia
Toma Vudrić
Sun 15:07  Table 5
18   
Croatia
Mirko Rubić
Croatia
Igor Cokarić
Sun 13:59  Table 6
19   
Croatia
Ljubomir Paro
Croatia
Franco Mandic
Sun 13:59  Table 3
20   
Croatia
Mario Jukić
Croatia
Josip Mamić
Sun 13:59  Table 4
21   
Croatia
Jure Senjak
Croatia
Mladen Vukman
Sun 13:59  Table 5
22   
Croatia
Marko Ćosić Šurlin
Croatia
Marin Ivančić
Sun 14:00  Table 7
23   
Croatia
Mate Gilić
Croatia
Marko Grčić
Sun 13:59  Table 2
24   
Croatia
Andrej Marelić
Croatia
Frane Vranković
Sun 15:36  Table 7

Loser round 1

Race to 3
25   
Walk Over
Croatia
Branko Vidulin
 
26   
Walk Over
Walk Over
 
27   
Walk Over
Walk Over
 
28   
Walk Over
Walk Over
 
29   
Walk Over
Walk Over
 
30   
Walk Over
Walk Over
 
31   
Walk Over
Walk Over
 
32   
Croatia
Danko Vidulin
Walk Over
 

Loser round 2

Race to 3
33   
Croatia
Branko Vidulin
Croatia
Andrej Marelić
Sun 16:03  Table 5
34   
Walk Over
Croatia
Mate Gilić
 
35   
Walk Over
Croatia
Marin Ivančić
 
36   
Walk Over
Croatia
Mladen Vukman
 
37   
Walk Over
Croatia
Mario Jukić
 
38   
Walk Over
Croatia
Franco Mandic
 
39   
Walk Over
Croatia
Igor Cokarić
 
40   
Croatia
Danko Vidulin
Croatia
Toma Vudrić
Sun 15:58  Table 4

Winners qualification

Race to 4
41   
Croatia
Jakov Kamber
Croatia
Mirko Rubić
Sun 15:58  Table 6
42   
Croatia
Ljubomir Paro
Croatia
Josip Mamić
Sun 15:22  Table 1
43   
Croatia
Jure Senjak
Croatia
Marko Ćosić Šurlin
Sun 15:22  Table 2
44   
Croatia
Marko Grčić
Croatia
Frane Vranković
Sun 16:04  Table 7

Loser round 3

Race to 3
45   
Croatia
Andrej Marelić
Croatia
Mate Gilić
Sun 16:38  Table 5
46   
Croatia
Marin Ivančić
Croatia
Mladen Vukman
Sun 15:22  Table 4
47   
Croatia
Mario Jukić
Croatia
Franco Mandic
Sun 15:22  Table 3
48   
Croatia
Igor Cokarić
Croatia
Toma Vudrić
Sun 16:48  Table 4

Losers qualification

Race to 3
49   
Croatia
Andrej Marelić
Croatia
Ljubomir Paro
Sun 17:23  Table 5
50   
Croatia
Mladen Vukman
Croatia
Jakov Kamber
Sun 16:58  Table 7
51   
Croatia
Franco Mandic
Croatia
Marko Grčić
Sun 16:37  Table 1
52   
Croatia
Toma Vudrić
Croatia
Marko Ćosić Šurlin
Sun 17:34  Table 7

Quarter final

Race to 5
53   
Croatia
Mirko Rubić
Croatia
Toma Vudrić
Sun 18:25  Table 5
54   
Croatia
Josip Mamić
Croatia
Jakov Kamber
Sun 18:25  Table 6
55   
Croatia
Jure Senjak
Croatia
Marko Grčić
Sun 18:25  Table 7
56   
Croatia
Frane Vranković
Croatia
Andrej Marelić
Sun 18:25  Table 4

Semi final

Race to 5
57   
Croatia
Mirko Rubić
Croatia
Jakov Kamber
Sun 19:43  Table 7
58   
Croatia
Jure Senjak
Croatia
Andrej Marelić
Sun 19:43  Table 6

Final

Race to 5
59   
Croatia
Mirko Rubić
Croatia
Andrej Marelić
Sun 20:48  Table 7

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants