Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

October 8, 2020

TSK 6 red snuukrisari 2020/21 6. etapp

Snooker 6-reds

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentageHighest break Points
1 Alexandros Karam
5 (5/0) 15 (10/5)
67%
50
2 Andres Petrov
5 (4/1) 15 (9/6)
60%
40
3 Ville Pärn
Tallinna Snuukriklubi
5 (3/2) 12 (7/5)
58%
32
3 Deniss Tihhon
5 (3/2) 12 (7/5)
58%
32
5 Ants-Kristjan Masing
Kalevi Piljardikool
5 (3/2) 7 (4/3)
57%
26
5 Aleksandr Vlassov
5 (3/2) 8 (5/3)
63%
26
7 Karl Oskar Toovere
Tallinna Snuukriklubi
4 (2/2) 7 (4/3)
57%
22
7 Mihhail Bolotnikov
4 (2/2) 7 (4/3)
57%
22
9 Denis Sokolov
3 (1/2) 5 (2/3)
40%
18
9 Mario Kadastik
Tallinna Snuukriklubi
3 (1/2) 4 (1/3)
25%
18
9 Silver Vrait
Tallinna Snuukriklubi
3 (1/2) 4 (1/3)
25%
18
9 Jüri Järvet
Tallinna Snuukriklubi
3 (1/2) 5 (2/3)
40%
18
13 Roman Kuzemko
2 (0/2) 3 (0/3)
0%
16
13 Erki Aring
Tallinna Snuukriklubi
2 (0/2) 4 (1/3)
25%
16
13 Heigo Harend
2 (0/2) 3 (0/3)
0%
16
13 Mattias Koks
2 (0/2) 3 (0/3)
0%
16
Entry deadline Oct 8, 2020, 6:00 PM (local time)
Starts Oct 8, 2020, 6:00 PM (local time)
Format Double to Single elimination (16 Participants)
Race to 2
Handicap With handicap
Rankings TSK 6 red snuukrisari 2020/21 ranking
Organizer Tallinna Snuukriklubi
Contact Karl Oskar Toovere (karloskartoovere@gmail.com)
More info
Tule ja proovi, tase pole oluline!
Esimest korda turniiril osalemine on tasuta.
Osalustasu - 20 EUR - maksmine kohapeal.
Turniiril on osalejate piirang - 16 mängijat.
Esikahele iga turniir auhinnafond, max osalejate arvu korral poolfinalistidele osalustasu tagasi.
Enne turniiri algust osalemisest loobumisest on mängija kohustatud tasuma turniiri osavõtumaksu.
--------------------------------------------------------------------------------------
- Vastavalt iga turniiri tulemustele kogutakse rankingupunkte
- 03.09.2020 toimub hooaja avaturniir, edaspidi toimub turniir igal neljapäeval.
- 27.05.2021 toimub hooaja viimane turniir.
- 02.06 & 03.06 toimub finaalturniir.
- Finaalturniirile kvalifitseeruvad 16 hooaja jooksul enim punkte kogunud mängijat
- 8 Enim punkte kogunud mängijat saavad finaalturniirile asetuse
-Finaalturniir mängitakse Single Knockout 16 tabeliga
- Finaalturniiri 16' ja 8' finaalid mängitakse 3 võiduni
- Finaalturniiri poolfinaalid, 3. & 4. koha mäng ja finaal mängitakse 4 võiduni
- Finaalturniiri HCP on mängja viimase 10 osaletud etapi keskmine (running average 10)
- Finaalturniiril mängitakse Finaalturniiri fondi ja TSK 6 red rändkarika peale.
- Finaalturniiri võidufond jaguneb kõigi finaalturniiril osaleva 16 mängija vahel.
--------------------------------------------------------------------------------
Turniir mängitakse tavapärase 15 punase kuuli asemel 6 punase kuuliga.
Pluss ringid mängitakse 2 võiduni ja miinus ringid 1 võiduni. Kõigile on garanteeritud vähemalt 2 mängu.
Turniirile on oodatud kõik mängijad, olenemata tasemest.
Kohal olla registreerimiseks alates 17:00 ja hiljemalt 15 min ennem turniiri algust.
Et mäng oleks kõigile võrdne jagame vastavalt mängija tasemele - ja + handicap punkte. Punktid muutuvad peale igat turniiri vastavalt tulemustele ja on turniiri lisainfos kirjas. Kui oled turniiril esimest korda siis sinu Handicap on 0. Kui mängijate handicap vahe on suurem kui 45 punkti, fikseeritakse vahe 45 punkti peale

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 2
1   
Greece
Alexandros Karam
-10
Estonia
Denis Sokolov
-4
Thu 18:33 
2   
Estonia
Mattias Koks
-2
Estonia
Mihhail Bolotnikov
0
Thu 19:33 
3   
Estonia
Deniss Tihhon
2
Estonia
Erki Aring
5
Thu 18:33 
4   
Estonia
Silver Vrait
-16
Estonia
Ants-Kristjan Masing
14
Thu 18:33 
5   
Estonia
Jüri Järvet
-2
Estonia
Andres Petrov
-74
Thu 19:33 
6   
Estonia
Aleksandr Vlassov
-14
Estonia
Roman Kuzemko
-4
Thu 18:33 
7   
Estonia
Mario Kadastik
3
Estonia
Karl Oskar Toovere
-17
Thu 18:33 
8   
Estonia
Ville Pärn
-9
Estonia
Heigo Harend
-2
Thu 18:33 

Winner round 1

Race to 2
9   
Greece
Alexandros Karam
-10
Estonia
Mihhail Bolotnikov
0
Thu 19:34 
10   
Estonia
Deniss Tihhon
2
Estonia
Ants-Kristjan Masing
14
Thu 19:34 
11   
Estonia
Andres Petrov
-74
Estonia
Aleksandr Vlassov
-14
Thu 19:56 
12   
Estonia
Karl Oskar Toovere
-17
Estonia
Ville Pärn
-9
Thu 19:35 

Loser round 1

Race to 2
13   
Estonia
Denis Sokolov
-4
Estonia
Mattias Koks
-2
Thu 19:34 
14   
Estonia
Erki Aring
5
Estonia
Silver Vrait
-16
Thu 19:35 
15   
Estonia
Jüri Järvet
-2
Estonia
Roman Kuzemko
-4
Thu 19:34 
16   
Estonia
Mario Kadastik
3
Estonia
Heigo Harend
-2
Thu 19:28 

Loser round 2

Race to 2
17   
Estonia
Denis Sokolov
-4
Estonia
Karl Oskar Toovere
-17
Thu 20:30 
18   
Estonia
Silver Vrait
-16
Estonia
Aleksandr Vlassov
-14
Thu 21:07 
19   
Estonia
Jüri Järvet
-2
Estonia
Ants-Kristjan Masing
14
Thu 20:15 
20   
Estonia
Mario Kadastik
3
Estonia
Mihhail Bolotnikov
0
Thu 20:30 

Winners qualification

Race to 2
21   
Greece
Alexandros Karam
-10
Estonia
Deniss Tihhon
2
Thu 20:36 
22   
Estonia
Andres Petrov
-74
Estonia
Ville Pärn
-9
Thu 21:08 

Loser round 3

Race to 2
23   
Estonia
Karl Oskar Toovere
-17
Estonia
Aleksandr Vlassov
-14
Thu 21:08 
24   
Estonia
Ants-Kristjan Masing
14
Estonia
Mihhail Bolotnikov
0
Thu 21:08 

Losers qualification

Race to 2
25   
Estonia
Aleksandr Vlassov
-14
Estonia
Deniss Tihhon
2
Thu 21:34 
26   
Estonia
Ants-Kristjan Masing
14
Estonia
Ville Pärn
-9
Thu 21:39 

Semi final

Race to 2
27   
Greece
Alexandros Karam
-10
Estonia
Ville Pärn
-9
Thu 22:21 
28   
Estonia
Andres Petrov
-74
Estonia
Deniss Tihhon
2
Thu 22:42 

Final

Race to 2
29   
Greece
Alexandros Karam
-10
Estonia
Andres Petrov
-74
Thu 23:23 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants