Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

October 1, 2020

TSK 6 red snuukrisari 2020/21 5. etapp

Snooker 6-reds

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentageHighest break Points
1 Silver Vrait
Tallinna Snuukriklubi
5 (5/0) 13 (10/3)
77%
50
2 Sulev Teppart
5 (4/1) 13 (9/4)
69%
40
3 Alexandros Karam
5 (3/2) 9 (5/4)
56%
32
3 Jaak Mesikäpp
5 (3/2) 12 (7/5)
58%
32
5 Deniss Tihhon
5 (3/2) 8 (4/4)
50%
26
5 Siim Udras
5 (3/2) 8 (5/3)
63%
26
7 Ants-Kristjan Masing
Kalevi Piljardikool
4 (2/2) 7 (4/3)
57%
22
7 Mario Kadastik
Tallinna Snuukriklubi
4 (2/2) 5 (2/3)
40%
22
9 Roman Kuzemko
3 (1/2) 6 (3/3)
50%
18
9 Nils Luhavee
Break & Run
3 (1/2) 4 (1/3)
25%
18
9 Karl Oskar Toovere
Tallinna Snuukriklubi
3 (1/2) 4 (1/3)
25%
18
9 Heigo Harend
3 (1/2) 4 (1/3)
25%
18
13 Denis Sokolov
2 (0/2) 4 (1/3)
25%
16
13 Ville Pärn
Tallinna Snuukriklubi
2 (0/2) 3 (0/3)
0%
16
13 Jüri Järvet
Tallinna Snuukriklubi
2 (0/2) 3 (0/3)
0%
16
13 Aleksandr Vlassov
2 (0/2) 3 (0/3)
0%
16
Entry deadline Oct 1, 2020, 6:00 PM (local time)
Starts Oct 1, 2020, 6:00 PM (local time)
Format Double to Single elimination (16 Participants)
Race to 2
Handicap With handicap
Rankings TSK 6 red snuukrisari 2020/21 ranking
Organizer Tallinna Snuukriklubi
Contact Karl Oskar Toovere (karloskartoovere@gmail.com)
More info
Tule ja proovi, tase pole oluline!
Esimest korda turniiril osalemine on tasuta.
Osalustasu - 20 EUR - maksmine kohapeal.
Turniiril on osalejate piirang - 16 mängijat.
Esikahele iga turniir auhinnafond, max osalejate arvu korral poolfinalistidele osalustasu tagasi.
Enne turniiri algust osalemisest loobumisest on mängija kohustatud tasuma turniiri osavõtumaksu.
--------------------------------------------------------------------------------------
- Vastavalt iga turniiri tulemustele kogutakse rankingupunkte
- 03.09.2020 toimub hooaja avaturniir, edaspidi toimub turniir igal neljapäeval.
- 27.05.2021 toimub hooaja viimane turniir.
- 02.06 & 03.06 toimub finaalturniir.
- Finaalturniirile kvalifitseeruvad 16 hooaja jooksul enim punkte kogunud mängijat
- 8 Enim punkte kogunud mängijat saavad finaalturniirile asetuse
-Finaalturniir mängitakse Single Knockout 16 tabeliga
- Finaalturniiri 16' ja 8' finaalid mängitakse 3 võiduni
- Finaalturniiri poolfinaalid, 3. & 4. koha mäng ja finaal mängitakse 4 võiduni
- Finaalturniiri HCP on sinu aasta keskmine HCP (või running average 10?)
- Finaalturniiril mängitakse Finaalturniiri fondi ja TSK 6 red rändkarika peale.
- Finaalturniiri võidufond jaguneb kõigi finaalturniiril osaleva 16 mängija vahel.
--------------------------------------------------------------------------------
Turniir mängitakse tavapärase 15 punase kuuli asemel 6 punase kuuliga.
Pluss ringid mängitakse 2 võiduni ja miinus ringid 1 võiduni. Kõigile on garanteeritud vähemalt 2 mängu.
Turniirile on oodatud kõik mängijad, olenemata tasemest.
Kohal olla registreerimiseks alates 17:00 ja hiljemalt 15 min ennem turniiri algust.
Et mäng oleks kõigile võrdne jagame vastavalt mängija tasemele - ja + handicap punkte. Punktid muutuvad peale igat turniiri vastavalt tulemustele ja on turniiri lisainfos kirjas. Kui oled turniiril esimest korda siis sinu Handicap on 0. Kui mängijate handicap vahe on suurem kui 45 punkti, fikseeritakse vahe 45 punkti peale

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 2
1   
Estonia
Jaak Mesikäpp
7
Estonia
Heigo Harend
-4
Thu 18:02 
2   
Estonia
Aleksandr Vlassov
-18
Estonia
Roman Kuzemko
-6
Thu 18:02 
3   
Estonia
Siim Udras
4
Estonia
Karl Oskar Toovere
-19
Thu 18:02 
4   
Estonia
Silver Vrait
-8
Estonia
Jüri Järvet
-6
Thu 18:42 
5   
Estonia
Nils Luhavee
4
Greece
Alexandros Karam
-6
Thu 18:02 
6   
Estonia
Denis Sokolov
-8
Estonia
Deniss Tihhon
4
Thu 18:02 
7   
Estonia
Mario Kadastik
2
Estonia
Ants-Kristjan Masing
13
Thu 18:02 
8   
Estonia
Sulev Teppart
14
Estonia
Ville Pärn
-13
Thu 18:42 

Winner round 1

Race to 2
9   
Estonia
Jaak Mesikäpp
7
Estonia
Roman Kuzemko
-6
Thu 19:52 
10   
Estonia
Siim Udras
4
Estonia
Silver Vrait
-8
Thu 21:13 
11   
Greece
Alexandros Karam
-6
Estonia
Deniss Tihhon
4
Thu 20:01 
12   
Estonia
Ants-Kristjan Masing
13
Estonia
Sulev Teppart
14
Thu 20:37 

Loser round 1

Race to 2
13   
Estonia
Heigo Harend
-4
Estonia
Aleksandr Vlassov
-18
Thu 19:30 
14   
Estonia
Karl Oskar Toovere
-19
Estonia
Jüri Järvet
-6
Thu 19:47 
15   
Estonia
Nils Luhavee
4
Estonia
Denis Sokolov
-8
Thu 19:34 
16   
Estonia
Mario Kadastik
2
Estonia
Ville Pärn
-13
Thu 20:06 

Loser round 2

Race to 2
17   
Estonia
Heigo Harend
-4
Estonia
Ants-Kristjan Masing
13
Thu 21:06 
18   
Estonia
Karl Oskar Toovere
-19
Estonia
Deniss Tihhon
4
Thu 20:22 
19   
Estonia
Nils Luhavee
4
Estonia
Siim Udras
4
Thu 21:13 
20   
Estonia
Mario Kadastik
2
Estonia
Roman Kuzemko
-6
Thu 20:34 

Winners qualification

Race to 2
21   
Estonia
Jaak Mesikäpp
7
Estonia
Silver Vrait
-8
Thu 21:14 
22   
Greece
Alexandros Karam
-6
Estonia
Sulev Teppart
14
Thu 21:14 

Loser round 3

Race to 2
23   
Estonia
Ants-Kristjan Masing
13
Estonia
Deniss Tihhon
4
Thu 21:13 
24   
Estonia
Siim Udras
4
Estonia
Mario Kadastik
2
Thu 22:18 

Losers qualification

Race to 2
25   
Estonia
Deniss Tihhon
4
Estonia
Jaak Mesikäpp
7
Thu 22:32 
26   
Estonia
Siim Udras
4
Greece
Alexandros Karam
-6
Thu 22:19 

Semi final

Race to 2
27   
Estonia
Silver Vrait
-8
Greece
Alexandros Karam
-6
Thu 22:52 
28   
Estonia
Sulev Teppart
14
Estonia
Jaak Mesikäpp
7
Thu 22:52 

Final

Race to 2
29   
Estonia
Silver Vrait
-8
Estonia
Sulev Teppart
14
Thu 23:44 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants