Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

September 17 - September 18, 2020

TSK 6 red snuukrisari 2020/21 3. etapp

Snooker 6-reds

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentageHighest break Points
1 Aleksandra Sinilnikova
Break & Run
5 (5/0) 11 (10/1)
91%
50
2 Mart Liigant
Stockholms Biljardsällskap
7 (5/2) 11 (7/4)
64%
40
3 Heikki Piir
4 (3/1) 10 (6/4)
60%
32
3 Aleksandr Vlassov
5 (3/2) 10 (5/5)
50%
32
5 Erki Soomer
Break & Run
5 (3/2) 8 (5/3)
63%
26
5 Ants-Kristjan Masing
Kalevi Piljardikool
4 (2/2) 7 (4/3)
57%
26
7 Heigo Harend
4 (2/2) 8 (4/4)
50%
22
7 Deniss Tihhon
4 (2/2) 6 (3/3)
50%
22
9 Ville Pärn
Tallinna Snuukriklubi
3 (1/2) 5 (2/3)
40%
18
9 Silver Vrait
Tallinna Snuukriklubi
3 (1/2) 4 (1/3)
25%
18
9 Jüri Järvet
Tallinna Snuukriklubi
3 (1/2) 4 (1/3)
25%
18
9 Anna Grintšuk
3 (1/2) 4 (1/3)
25%
18
13 Alexandros Karam
2 (0/2) 3 (0/3)
0%
16
13 Roman Kuzemko
2 (0/2) 4 (1/3)
25%
16
13 Edgar Maloverian
Tallinna Snuukriklubi
2 (0/2) 4 (1/3)
25%
16
13 Sulev Teppart
2 (0/2) 3 (0/3)
0%
16
Entry deadline Sep 17, 2020, 6:00 PM (local time)
Starts Sep 17, 2020, 6:00 PM (local time)
Format Double to Single elimination (16 Participants)
Race to 2
Handicap With handicap
Rankings TSK 6 red snuukrisari 2020/21 ranking
Organizer Tallinna Snuukriklubi
Contact Karl Oskar Toovere (karloskartoovere@gmail.com)
More info
Tule ja proovi, tase pole oluline!
Esimest korda turniiril osalemine on tasuta.
Osalustasu - 20 EUR - maksmine kohapeal.
Turniiril on osalejate piirang - 16 mängijat.
Esikahele iga turniir auhinnafond, max osalejate arvu korral poolfinalistidele osalustasu tagasi.
Enne turniiri algust osalemisest loobumisest on mängija kohustatud tasuma turniiri osavõtumaksu.
--------------------------------------------------------------------------------------
- Vastavalt iga turniiri tulemustele kogutakse rankingupunkte
- 03.09.2020 toimub hooaja avaturniir, edaspidi toimub turniir igal neljapäeval.
- 27.05.2021 toimub hooaja viimane turniir.
- 02.06 & 03.06 toimub finaalturniir.
- Finaalturniirile kvalifitseeruvad 16 hooaja jooksul enim punkte kogunud mängijat
- 8 Enim punkte kogunud mängijat saavad finaalturniirile asetuse
-Finaalturniir mängitakse Single Knockout 16 tabeliga
- Finaalturniiri 16' ja 8' finaalid mängitakse 3 võiduni
- Finaalturniiri poolfinaalid, 3. & 4. koha mäng ja finaal mängitakse 4 võiduni
- Finaalturniiri HCP on sinu aasta keskmine HCP (või running average 10?)
- Finaalturniiril mängitakse Finaalturniiri fondi ja TSK 6 red rändkarika peale.
- Finaalturniiri võidufond jaguneb kõigi finaalturniiril osaleva 16 mängija vahel.
--------------------------------------------------------------------------------
Turniir mängitakse tavapärase 15 punase kuuli asemel 6 punase kuuliga.
Pluss ringid mängitakse 2 võiduni ja miinus ringid 1 võiduni. Kõigile on garanteeritud vähemalt 2 mängu.
Turniirile on oodatud kõik mängijad, olenemata tasemest.
Kohal olla registreerimiseks alates 17:00 ja hiljemalt 15 min ennem turniiri algust.
Et mäng oleks kõigile võrdne jagame vastavalt mängija tasemele - ja + handicap punkte. Punktid muutuvad peale igat turniiri vastavalt tulemustele ja on turniiri lisainfos kirjas. Kui oled turniiril esimest korda siis sinu Handicap on 0. Kui mängijate handicap vahe on suurem kui 45 punkti, fikseeritakse vahe 45 punkti peale

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 2
1   
Estonia
Erki Soomer
0
Greece
Alexandros Karam
-11
Thu 18:05 
2   
Estonia
Silver Vrait
-12
Estonia
Aleksandra Sinilnikova
-4
Thu 18:49 
3   
Estonia
Jüri Järvet
-9
Estonia
Deniss Tihhon
-1
Thu 18:06 
4   
Estonia
Sulev Teppart
6
Estonia
Ants-Kristjan Masing
13
Thu 18:05 
5   
Estonia
Anna Grintšuk
1
Estonia
Mart Liigant
-2
Thu 18:38 
6   
Estonia
Aleksandr Vlassov
-14
Estonia
Roman Kuzemko
-4
Thu 18:06 
7   
Estonia
Heikki Piir
12
Estonia
Edgar Maloverian
-7
Thu 18:05 
8   
Estonia
Ville Pärn
-11
Estonia
Heigo Harend
-1
Thu 18:39 

Winner round 1

Race to 2
9   
Estonia
Erki Soomer
0
Estonia
Aleksandra Sinilnikova
-4
Thu 19:37 
10   
Estonia
Deniss Tihhon
-1
Estonia
Ants-Kristjan Masing
13
Thu 19:09 
11   
Estonia
Mart Liigant
-2
Estonia
Aleksandr Vlassov
-14
Thu 19:37 
12   
Estonia
Heikki Piir
12
Estonia
Heigo Harend
-1
Thu 20:07 

Loser round 1

Race to 2
13   
Greece
Alexandros Karam
-11
Estonia
Silver Vrait
-12
Thu 19:32 
14   
Estonia
Jüri Järvet
-9
Estonia
Sulev Teppart
6
Thu 19:09 
15   
Estonia
Anna Grintšuk
1
Estonia
Roman Kuzemko
-4
Thu 19:37 
16   
Estonia
Edgar Maloverian
-7
Estonia
Ville Pärn
-11
Thu 19:43 

Loser round 2

Race to 2
17   
Estonia
Silver Vrait
-12
Estonia
Heigo Harend
-1
Thu 21:08 
18   
Estonia
Jüri Järvet
-9
Estonia
Mart Liigant
-2
Thu 20:12 
19   
Estonia
Anna Grintšuk
1
Estonia
Deniss Tihhon
-1
Thu 20:13 
20   
Estonia
Ville Pärn
-11
Estonia
Erki Soomer
0
Thu 21:09 

Winners qualification

Race to 2
21   
Estonia
Aleksandra Sinilnikova
-4
Estonia
Ants-Kristjan Masing
13
Thu 21:09 
22   
Estonia
Aleksandr Vlassov
-14
Estonia
Heikki Piir
12
Thu 21:09 

Loser round 3

Race to 2
23   
Estonia
Heigo Harend
-1
Estonia
Mart Liigant
-2
Thu 21:29 
24   
Estonia
Deniss Tihhon
-1
Estonia
Erki Soomer
0
Thu 21:29 

Losers qualification

Race to 2
25   
Estonia
Mart Liigant
-2
Estonia
Ants-Kristjan Masing
13
Thu 22:24 
26   
Estonia
Erki Soomer
0
Estonia
Aleksandr Vlassov
-14
Thu 21:58 

Semi final

Race to 2
27   
Estonia
Aleksandra Sinilnikova
-4
Estonia
Aleksandr Vlassov
-14
Thu 22:25 
28   
Estonia
Heikki Piir
12
Estonia
Mart Liigant
-2
Thu 22:25 

Final

Race to 2
29   
Estonia
Aleksandra Sinilnikova
-4
Estonia
Mart Liigant
-2
Thu 23:31 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants