Zapisywanie..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Napisz komentarz

Edytuj handicap

Aktualizuj handicap dla :

Śledź
Musisz być zalogowany, aby wykonać tę akcję

Udostępnij tę stronę

8 lipca 2017

T9B DYNAMIC BILLARD OPEN RANKING SERIES E5

9-bil

Dodaj graczy

Proszę czekać…

Wyniki  

#NazwaMecze (wygrane/przegrane)Partie (wygrane/przegrane)Procent zwycięstw Punkty
1 Phil Wildman
7 (6/1) 80 (42/38)
53%
10
2 Mark James Parker
6 (5/1) 70 (40/30)
57%
8
3 Steve Brightside Della
6 (5/1) 63 (41/22)
65%
7
3 Mark Foster
6 (5/1) 69 (38/31)
55%
7
5 Neil Margossian
5 (3/2) 57 (30/27)
53%
6
5 Anthony Ginn
5 (4/1) 52 (34/18)
65%
6
5 Alan Bell
6 (4/2) 67 (36/31)
54%
6
5 wayne rooke
4 (2/2) 49 (24/25)
49%
6
9 Nick Hampton
4 (3/1) 51 (27/24)
53%
4
Pokaż więcej
9 Garry Oyangoren
4 (3/1) 44 (25/19)
57%
4
9 Mark Williams
3 (2/1) 35 (19/16)
54%
4
9 Mark Hughes
4 (2/2) 47 (23/24)
49%
4
9 Mick Jones
4 (3/1) 44 (27/17)
61%
4
9 Alexandra Cunha
5 (3/2) 47 (29/18)
62%
4
9 Mark Newell
4 (3/1) 47 (27/20)
57%
4
9 László László Zsom
3 (2/1) 30 (19/11)
63%
4
17 Andy Mistry
3 (2/1) 35 (19/16)
54%
3
17 Martyn Taylor
3 (1/2) 33 (14/19)
42%
3
17 Rich Fulwell
3 (1/2) 32 (16/16)
50%
3
17 Adam Wale
2 (1/1) 23 (12/11)
52%
3
17 Lionel Brown
4 (2/2) 33 (18/15)
55%
3
17 Shakz Islam
3 (1/2) 36 (16/20)
44%
3
17 Steve Davison
3 (1/2) 37 (17/20)
46%
3
17 Kellie Williamson (4)
3 (1/2) 37 (17/20)
46%
3
17 Kevin Smith
3 (2/1) 33 (19/14)
58%
3
17 Bob Harris
3 (1/2) 26 (12/14)
46%
3
17 Elvis Mladinescu (2)
3 (1/2) 34 (15/19)
44%
3
17 Jone Tang (2)
2 (1/1) 17 (7/10)
41%
3
17 Dan Thompson (1)
2 (0/2) 15 (1/14)
7%
3
17 Adrian Hickson
3 (1/2) 34 (16/18)
47%
3
17 Jay McCarthy
2 (1/1) 22 (11/11)
50%
3
17 Alex Colgan
2 (1/1) 24 (12/12)
50%
3
33 Tom Staveley
2 (0/2) 19 (5/14)
26%
1
33 Daniel Lernihan (3)
3 (1/2) 36 (17/19)
47%
1
33 Vesilin Papradanov
2 (0/2) 26 (12/14)
46%
1
33 Chris Parker
2 (0/2) 23 (9/14)
39%
1
33 Jaspal Bamotra
2 (0/2) 24 (10/14)
42%
1
33 Antochi Vlad
2 (0/2) 17 (3/14)
18%
1
33 Elio Laranjinha (2)
2 (0/2) 20 (6/14)
30%
1
33 Sirbu Sergiu (2)
2 (0/2) 22 (8/14)
36%
1
33 Daniel Carr
2 (0/2) 18 (4/14)
22%
1
33 Liam South (2)
2 (0/2) 19 (5/14)
26%
1
33 Steve Mullins
2 (0/2) 23 (9/14)
39%
1
33 Aleksandrs Vilmanis
2 (0/2) 24 (10/14)
42%
1
33 Stefan Mesedzhiev
2 (0/2) 21 (7/14)
33%
1
33 Filip Krawczyk
3 (1/2) 27 (13/14)
48%
1
Zapisy do 6 lip 2017, 20:00 (czas lokalny)
Rozpoczęcie 8 lip 2017, 08:00 (czas lokalny)
Format Drabinka podwójnej przegranej (2KO) (47 Uczestnicy)
Mecz do 7
Handicap Z handicapem
Rankingi T9B Dynamic Billard Amateur Ranking Series 2017
Organizator Total9Ball
Kontakt Mark James Parker (mark@total9ball.co.uk)
Więcej informacji
T9B Dynamic Billard Open Ranking Series E5 2017 – Sat 8th July

Date: Sat 8th July
Venue: Raging Ball St.Albans
Time: 9.30
Discipline: 9 Ball
Format: 1 day (DE 48-32 K/O)
Race to: 7
Handicap System: Yes
Entry Fee: £40 T9B Members / £45 T9B Non-Members

Video / Livestream

Drabinka

Oczekuje
Rozgrywany
Zakończony

Runda 1

Mecz do 7
1   
Romania
Antochi Vlad (0)
United Kingdom
Steve Della (2)
sob 09:30  Stół 30
2   
United Kingdom
Nathan Virica (2)
Latvia
Aleksandrs Vilmanis (1)
sob 09:30  Stół 4
3   
United Kingdom
Phil Wildman (-4)
Poland
Filip Krawczyk (0)
sob 08:43  Stół 7
4   
United Kingdom
Mick Jones (2)
India
Jaspal Bamotra (1)
sob 09:30  Stół 5
5   
England
Wayne King (0)
United Kingdom
Daniel Lernihan (3)
sob 09:30  Stół 8
6   
United Kingdom
Adrian Hickson (3)
United Kingdom
Kevin Smith (0)
sob 09:30  Stół 19
7   
United Kingdom
Daniel Carr (0)
England
Anand Mistry (3)
sob 09:30  Stół 20
8   
United Kingdom
Nick Hampton (-1)
United Kingdom
Neil Margossian (-1)
sob 08:31  Stół 6
9   
United Kingdom
Mark Foster (-2)
United Kingdom
Shakz Islam (1)
sob 10:30  Stół 7
10   
United Kingdom
Bob Harris (-1)
United Kingdom
Lionel Brown (1)
sob 10:30  Stół 19
11   
Romania
Sirbu Sergiu (2)
United Kingdom
Anthony Ginn (-1)
sob 10:30  Stół 8
12   
United Kingdom
Martyn Taylor (-1)
China
Jone Tang (2)
sob 10:30  Stół 30
13   
United Kingdom
Alan Bell (1)
Bulgaria
Stefan Mesedzhiev (2)
sob 10:30  Stół 5
14   
United Kingdom
Rich Fulwell (3)
United Kingdom
Mark Newell (0)
sob 10:30  Stół 6
15   
United Kingdom
Mark Hughes (2)
Philippines
Garry Oyangoren (3)
sob 11:30  Stół 19
16   
Portugal
Alexandra Cunha (2)
United Kingdom
Steve Davison (4)
sob 10:30  Stół 4

Runda kwalifikacyjna zwycięzców

Mecz do 7
17   
United Kingdom
Chris Parker (-1)
United Kingdom
Steve Della (2)
sob 11:08  Stół 30
18   
Latvia
Aleksandrs Vilmanis (1)
United Kingdom
Mark Williams (3)
sob 11:08  Stół 4
19   
United States
Jay McCarthy (3)
Poland
Filip Krawczyk (0)
sob 10:35  Stół 20
20   
United Kingdom
Mick Jones (2)
Romania
Elvis Mladinescu (2)
sob 11:13  Stół 8
21   
United Kingdom
Alex Colgan (1)
United Kingdom
Daniel Lernihan (3)
sob 11:18  Stół 5
22   
United Kingdom
Kevin Smith (0)
Scotland
Kellie Williamson (4)
sob 11:29  Stół 20
23   
United Kingdom
Liam South (0)
England
Anand Mistry (3)
sob 11:36  Stół 6
24   
United Kingdom
Nick Hampton (-1)
Bulgaria
Vesilin Papradanov (3)
sob 11:50  Stół 7
25   
United Kingdom
Tom Staveley (-3)
United Kingdom
Mark Foster (-2)
sob 11:59  Stół 30
26   
United Kingdom
Lionel Brown (1)
Hungary
László Zsom (2)
sob 12:06  Stół 4
27   
Portugal
Elio Laranjinha (2)
United Kingdom
Anthony Ginn (-1)
sob 12:10  Stół 5
28   
China
Jone Tang (2)
United Kingdom
Peter Henderson (-1)
sob 12:30 
29   
United Kingdom
Mark James Parker (-1)
United Kingdom
Alan Bell (1)
sob 12:12  Stół 20
30   
United Kingdom
Mark Newell (0)
United Kingdom
Steve Mullins (0)
sob 12:33  Stół 6
31   
United Kingdom
Dan Thompson (0)
Philippines
Garry Oyangoren (3)
sob 12:21  Stół 19
32   
Portugal
Alexandra Cunha (2)
United Kingdom
Adam Wale (2)
sob 12:14  Stół 8

Runda kwalifikacyjna przegranych

Mecz do 7
33   
Romania
Antochi Vlad (0)
Portugal
Alexandra Cunha (2)
sob 14:25  Stół 4
34   
United Kingdom
Nathan Virica (2)
United Kingdom
Dan Thompson (1)
 
35   
United Kingdom
Phil Wildman (-4)
United Kingdom
Steve Mullins (0)
sob 13:50  Stół 8
36   
India
Jaspal Bamotra (1)
United Kingdom
Alan Bell (1)
sob 13:36  Stół 6
37   
England
Wayne King (0)
United Kingdom
Peter Henderson (-1)
sob 12:49 
38   
United Kingdom
Adrian Hickson (3)
Portugal
Elio Laranjinha (2)
sob 13:24  Stół 4
39   
United Kingdom
Daniel Carr (1)
United Kingdom
Lionel Brown (1)
sob 13:48  Stół 5
40   
United Kingdom
Neil Margossian (-1)
United Kingdom
Tom Staveley (-3)
sob 13:55  Stół 30
41   
United Kingdom
Shakz Islam (1)
Bulgaria
Vesilin Papradanov (3)
sob 12:54  Stół 5
42   
United Kingdom
Bob Harris (-1)
United Kingdom
Liam South (0)
sob 14:18  Stół 19
43   
Romania
Sirbu Sergiu (2)
Scotland
Kellie Williamson (4)
sob 12:54  Stół 7
44   
United Kingdom
Martyn Taylor (-1)
United Kingdom
Daniel Lernihan (3)
sob 13:06  Stół 30
45   
Bulgaria
Stefan Mesedzhiev (2)
Romania
Elvis Mladinescu (2)
sob 12:56  Stół 19
46   
United Kingdom
Rich Fulwell (3)
Poland
Filip Krawczyk (0)
sob 14:29  Stół 6
47   
United Kingdom
Mark Hughes (2)
Latvia
Aleksandrs Vilmanis (1)
sob 13:17  Stół 20
48   
United Kingdom
Steve Davison (4)
United Kingdom
Chris Parker (-1)
sob 14:18  Stół 20

Ostatnia 32

Mecz do 7
49   
United Kingdom
Steve Della (2)
United Kingdom
Lionel Brown (1)
sob 16:13  Stół 30
50   
United Kingdom
Mark Williams (3)
United Kingdom
Martyn Taylor (-1)
sob 16:14  Stół 4
51   
United States
Jay McCarthy (3)
United Kingdom
Neil Margossian (-1)
sob 16:14  Stół 5
52   
United Kingdom
Mick Jones (2)
United Kingdom
Shakz Islam (1)
sob 16:14  Stół 6
53   
United Kingdom
Alex Colgan (1)
United Kingdom
Phil Wildman (-4)
sob 16:14  Stół 7
54   
United Kingdom
Kevin Smith (0)
United Kingdom
Mark Hughes (2)
sob 16:15  Stół 8
55   
England
Anand Mistry (3)
England
Wayne King (0)
sob 16:15  Stół 19
56   
United Kingdom
Nick Hampton (-1)
United Kingdom
Steve Davison (4)
sob 16:15  Stół 20
57   
United Kingdom
Mark Foster (-2)
Scotland
Kellie Williamson (4)
sob 16:49  Stół 30
58   
Hungary
László Zsom (2)
United Kingdom
Dan Thompson (1)
sob 16:59  Stół 4
59   
United Kingdom
Anthony Ginn (-1)
United Kingdom
Rich Fulwell (3)
sob 17:03  Stół 8
60   
China
Jone Tang (2)
Portugal
Alexandra Cunha (2)
sob 17:10  Stół 19
61   
United Kingdom
Mark James Parker (-1)
Romania
Elvis Mladinescu (2)
sob 17:40  Stół 7
62   
United Kingdom
Mark Newell (0)
United Kingdom
Bob Harris (-1)
sob 17:13  Stół 6
63   
Philippines
Garry Oyangoren (3)
United Kingdom
Adrian Hickson (3)
sob 17:14  Stół 5
64   
United Kingdom
Adam Wale (2)
United Kingdom
Alan Bell (1)
sob 17:16  Stół 20

Ostatnia 16

Mecz do 7
65   
United Kingdom
Steve Della (2)
United Kingdom
Mark Williams (3)
sob 17:40  Stół 4
66   
United Kingdom
Neil Margossian (-1)
United Kingdom
Mick Jones (2)
sob 17:41  Stół 8
67   
United Kingdom
Phil Wildman (-4)
United Kingdom
Mark Hughes (2)
sob 17:44  Stół 30
68   
England
Wayne King (0)
United Kingdom
Nick Hampton (-1)
sob 18:34  Stół 6
69   
United Kingdom
Mark Foster (-2)
Hungary
László Zsom (2)
sob 18:21  Stół 19
70   
United Kingdom
Anthony Ginn (-1)
Portugal
Alexandra Cunha (2)
sob 18:30  Stół 20
71   
United Kingdom
Mark James Parker (-1)
United Kingdom
Mark Newell (0)
sob 19:09  Stół 30
72   
Philippines
Garry Oyangoren (3)
United Kingdom
Alan Bell (1)
sob 18:45  Stół 4

Ćwierćfinał

Mecz do 7
73   
United Kingdom
Steve Della (2)
United Kingdom
Neil Margossian (-1)
sob 19:06  Stół 6
74   
United Kingdom
Phil Wildman (-4)
England
Wayne King (0)
sob 20:37  Stół 6
75   
United Kingdom
Mark Foster (-2)
United Kingdom
Anthony Ginn (-1)
sob 19:58  Stół 7
76   
United Kingdom
Mark James Parker (-1)
United Kingdom
Alan Bell (1)
sob 20:50  Stół 4

Półfinał

Mecz do 7
77   
United Kingdom
Steve Della (2)
United Kingdom
Phil Wildman (-4)
sob 22:08  Stół 7
78   
United Kingdom
Mark Foster (-2)
United Kingdom
Mark James Parker (-1)
sob 21:49  Stół 30

Finał

Mecz do 7
79   
United Kingdom
Phil Wildman (-4)
United Kingdom
Mark James Parker (-1)
sob 23:50  Stół 6

Komentarze

Chat ()
Ostatnia wiadomość od:
    Proszę się zalogować, by skomentować