Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

August 20, 2020

Sportcafé Alkmaar's Zomerranking #6

10-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Chaka Sanichar
Boven 't IJ
5 (5/0) 21 (15/6)
71%
50
2 Hervis Hamid
7 (5/2) 28 (16/12)
57%
35
3 Rahadi Hamid
Boven 't IJ
7 (5/2) 27 (17/10)
63%
25
3 Peter de Swart
Sportcafe Alkmaar
4 (3/1) 17 (11/6)
65%
25
5 Rick van Houten
5 (3/2) 20 (13/7)
65%
20
5 Lennert Duyn
5 (3/2) 21 (12/9)
57%
20
7 Andrej Karamesic
4 (2/2) 14 (7/7)
50%
20
7 Valen Tino
5 (3/2) 19 (10/9)
53%
20
9 Sjoerd Blondeel Timmerman
Sportcafe Alkmaar
3 (1/2) 10 (4/6)
40%
15
Show more
9 Nima Dabiran Zohouri
Boven 't IJ
3 (1/2) 12 (5/7)
42%
15
9 Krijn Schuurman
4 (2/2) 15 (6/9)
40%
15
9 Wesley Deurwaarder
3 (1/2) 13 (6/7)
46%
15
13 Eric van der Zwan
Sportcafe Alkmaar
4 (2/2) 14 (7/7)
50%
15
13 Youssef ZKak
Boven 't IJ
3 (1/2) 10 (4/6)
40%
15
13 Max Houben
Sportcafe Alkmaar
3 (1/2) 14 (6/8)
43%
15
13 Jeroen Kramer
2 (0/2) 7 (1/6)
14%
15
17 Stefan Bakker
Boven 't IJ
2 (0/2) 8 (2/6)
25%
10
17 David Martin Garcia
3 (1/2) 14 (6/8)
43%
10
17 Yucel Hos
Sportcafe Alkmaar
2 (0/2) 9 (3/6)
33%
10
17 Laurenze Meskers
Sportcafe Alkmaar
2 (0/2) 9 (3/6)
33%
10
17 Martijn Van Bennekom
2 (0/2) 6 (0/6)
0%
10
Entry deadline Aug 20, 2020, 7:45 PM (local time)
Starts Aug 20, 2020, 7:45 PM (local time)
Format Double elimination (21 Participants)
Race to 3
Handicap No handicap
Rankings Sportcafé Alkmaar's Zomerranking 2020 and Pool Ranking Nederland
Organizer Sportcafe Alkmaar
More info
Elke donderdagavond om 19.45 uur wordt bij Sportcafé Alkmaar de zomerranking georganiseerd. Deze toernooien zijn voor beginners, recreanten en competitiespelers met afwisselende spelsoorten. Afhankelijk van de opkomst wordt er gespeeld volgens een double knockout systeem of poulefase t/m laatste 8 of 4.

SPELDATA
9-ball: 16 juli, 30 juli, 13 augustus, 27 augustus
10-ball: 23 juli, 6 augustus, 20 augustus, 3 september (mastertoernooi)

MASTERTOERNOOI
Op 3 september wordt het mastertoernooi (10-ball) gespeeld. Het mastertoernooi is uitsluitend voor de top 16 spelers in de ranking (minimaal 4x deelname).

RANKINGSPUNTEN (KNBB C-TOERNOOI)
1: 50 puten
2: 35 punten
3/4: 25 punten
5/8: 20 punten
9/12: 15 punten
13/16: 13 punten
17/24: 10 punten
Overige: 5 punten

INSCHRIJVING
Leden: € 7,50
Niet-leden: € 10

PRIJZENGELD
60% masterpot
40% dagprijs

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 3
1   
Netherlands
Rick van Houten
Netherlands
Stefan Bakker
Thu 19:05  Table 1
2   
Netherlands
Hervis Hamid
Walk Over
 
3   
Netherlands
Max Houben
Netherlands
Valen Tino
Thu 19:05 
4   
Netherlands
Krijn Schuurman
Netherlands
Eric van der Zwan
Thu 19:03  Table 4
5   
Spain
David Martin Garcia
Netherlands
Laurenze Meskers
Thu 19:08 
6   
Netherlands
Yucel Hos
Walk Over
 
7   
Walk Over
Netherlands
Jeroen Kramer
 
8   
Netherlands
Lennert Duyn
Morocco
Youssef ZKak
Thu 19:07 

Winner round 1

Race to 3
9   
Netherlands
Martijn Van Bennekom
Netherlands
Rick van Houten
Thu 19:24  Table 20
10   
Netherlands
Hervis Hamid
Bosnia and Herzegovina
Andrej Karamesic
Thu 19:05  Table 5
11   
Netherlands
Sjoerd Blondeel Timmerman
Netherlands
Valen Tino
Thu 19:32 
12   
Netherlands
Eric van der Zwan
Netherlands
Peter de Swart
Thu 19:38 
13   
Netherlands
Chaka Sanichar
Spain
David Martin Garcia
Thu 20:20 
14   
Netherlands
Yucel Hos
Iran
Nima Dabiran Zohouri
Thu 19:05 
15   
Netherlands
Wesley Deurwaarder
Netherlands
Jeroen Kramer
Thu 19:05 
16   
Netherlands
Lennert Duyn
Netherlands
Rahadi Hamid
Thu 19:25 

Loser round 1

Race to 3
17   
Netherlands
Stefan Bakker
Netherlands
Rahadi Hamid
Thu 19:49 
18   
Walk Over
Netherlands
Jeroen Kramer
 
19   
Netherlands
Max Houben
Netherlands
Yucel Hos
Thu 19:40  Table 4
20   
Netherlands
Krijn Schuurman
Spain
David Martin Garcia
Thu 20:32 
21   
Netherlands
Laurenze Meskers
Netherlands
Eric van der Zwan
Thu 20:13 
22   
Walk Over
Netherlands
Valen Tino
 
23   
Walk Over
Netherlands
Hervis Hamid
 
24   
Morocco
Youssef ZKak
Netherlands
Martijn Van Bennekom
Thu 19:45 

Loser round 2

Race to 3
25   
Netherlands
Rahadi Hamid
Netherlands
Jeroen Kramer
Thu 20:17  Table 4
26   
Netherlands
Max Houben
Netherlands
Krijn Schuurman
Thu 21:02 
27   
Netherlands
Eric van der Zwan
Netherlands
Valen Tino
Thu 20:49 
28   
Netherlands
Hervis Hamid
Morocco
Youssef ZKak
Thu 20:23 

Winner round 2

Race to 3
29   
Netherlands
Rick van Houten
Bosnia and Herzegovina
Andrej Karamesic
Thu 20:13 
30   
Netherlands
Sjoerd Blondeel Timmerman
Netherlands
Peter de Swart
Thu 20:19 
31   
Netherlands
Chaka Sanichar
Iran
Nima Dabiran Zohouri
Thu 20:38 
32   
Netherlands
Wesley Deurwaarder
Netherlands
Lennert Duyn
Thu 20:34 

Loser round 3

Race to 3
33   
Netherlands
Rahadi Hamid
Netherlands
Sjoerd Blondeel Timmerman
Thu 20:44  Table 4
34   
Netherlands
Krijn Schuurman
Bosnia and Herzegovina
Andrej Karamesic
Thu 21:46 
35   
Netherlands
Valen Tino
Netherlands
Wesley Deurwaarder
Thu 21:20 
36   
Netherlands
Hervis Hamid
Iran
Nima Dabiran Zohouri
Thu 21:13 

Loser round 4

Race to 3
37   
Netherlands
Rahadi Hamid
Bosnia and Herzegovina
Andrej Karamesic
Thu 22:16  Table 4
38   
Netherlands
Valen Tino
Netherlands
Hervis Hamid
Thu 21:47 

Winners qualification

Race to 3
39   
Netherlands
Rick van Houten
Netherlands
Peter de Swart
Thu 21:14  Table 4
40   
Netherlands
Chaka Sanichar
Netherlands
Lennert Duyn
Thu 21:19 

Losers qualification

Race to 3
41   
Netherlands
Rahadi Hamid
Netherlands
Lennert Duyn
Thu 22:49  Table 5
42   
Netherlands
Hervis Hamid
Netherlands
Rick van Houten
Thu 22:49  Table 4

Semi final

Race to 3
43   
Netherlands
Peter de Swart
Netherlands
Hervis Hamid
Thu 23:29  Table 5
44   
Netherlands
Chaka Sanichar
Netherlands
Rahadi Hamid
Thu 23:29  Table 4

Final

Race to 3
45   
Netherlands
Hervis Hamid
Netherlands
Chaka Sanichar
Fri 00:06  Table 4

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment