Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Who starts to play?

Runouts
Innings
Highbreaks

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

March 5, 2023

Snookertoernooi Noord Holland Open - KNBB Ranking B

Snooker
Dank voor je inschrijving. Je ontvangt zo spoedig mogelijk je definitieve meldtijd en de locatie waar jij je mag kwalificeren indien je niet geplaatst bent.
Dank voor je inschrijving. Je ontvangt zo spoedig mogelijk je definitieve meldtijd en de locatie waar jij je mag kwalificeren indien je niet geplaatst bent.

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentageHighest break Points
1 Belgium Sybren Sokolowski
5 (5/0) 16 (15/1)
94%
67 18000
2 Netherlands Mike Van Voorst
5 (4/1) 19 (12/7)
63%
16200
3 Netherlands Sebas Kan
4 (3/1) 15 (9/6)
60%
14400
3 Netherlands Dennis van der Zee
4 (3/1) 16 (11/5)
69%
105 14400
5 Netherlands Bas Herberigs
3 (2/1) 13 (8/5)
62%
12600
5 Netherlands Amar Chedoe
3 (2/1) 13 (7/6)
54%
12600
5 Netherlands Shahzeb Kamal
3 (2/1) 10 (7/3)
70%
68, 59 12600
5 Netherlands Aman Cheung
3 (2/1) 12 (6/6)
50%
12600
9 Netherlands Arya Sohrabi
2 (1/1) 6 (3/3)
50%
61 9600
Show more
9 Netherlands Michel de Sain
2 (1/1) 6 (3/3)
50%
9600
9 Netherlands Ed Geels
2 (1/1) 8 (5/3)
63%
9600
9 Netherlands Ameer Baksh
2 (1/1) 9 (5/4)
56%
72, 43 9600
9 Netherlands Leon Alewijnse
2 (1/1) 7 (3/4)
43%
9600
9 Netherlands Michael Chung
2 (1/1) 6 (3/3)
50%
9600
9 Netherlands Raymond Huisman
2 (1/1) 7 (3/4)
43%
9600
9 Netherlands Chris Scheele
2 (1/1) 9 (5/4)
56%
51 9600
17 Netherlands Maurice le Duc
1 (0/1) 3 (0/3)
0%
9000
17 Netherlands Berry Franssen
1 (0/1) 3 (0/3)
0%
9000
17 Netherlands Peter Rath
1 (0/1) 5 (2/3)
40%
9000
17 Netherlands Henk Gooijer
1 (0/1) 4 (1/3)
25%
9000
17 Netherlands Nick Tielemans
1 (0/1) 4 (1/3)
25%
9000
17 Netherlands Mark Koppert
1 (0/1) 4 (1/3)
25%
9000
17 Netherlands Remco Wijnen
1 (0/1) 4 (1/3)
25%
9000
17 Netherlands Jelle Kijlstra
1 (0/1) 4 (1/3)
25%
9000
17 Netherlands Maurice Rijk
1 (0/1) 3 (0/3)
0%
9000
17 Netherlands Jasha Kiers
1 (0/1) 4 (1/3)
25%
9000
17 Netherlands Bart-Jan van Herwaarden
1 (0/1) 3 (0/3)
0%
9000
17 Netherlands Indy Hemmes
1 (0/1) 3 (0/3)
0%
9000
17 Netherlands Ad van Willigenburg
1 (0/1) 4 (1/3)
25%
9000
17 Netherlands Banot Chakraborty
1 (0/1) 3 (0/3)
0%
9000
17 Hong Kong Andy Yiu
1 (0/1) 3 (0/3)
0%
9000
17 Poland Dalia Alska
1 (0/1) 4 (1/3)
25%
9000
Starts Mar 5, 2023, 10:00 AM (local time)
Entry deadline Mar 2, 2023, 6:00 PM (local time)
Organizer Koninklijke Nederlandse Biljartbond
Contact Michel de Sain (Snooker@knbb.nl, +31651276625) and Sebas Kan (snooker@knbb.nl, +31 06-14212761)
Rankings Snooker Nationale Ranking 2022/2023
Format Single elimination (32 Participants)
Race to 3
Handicap No handicap
Dresscode C
More info
Toernooi Noord-Holland KNBB Ranking B Toernooi


**** Klik op "Laat meer zien" voor de toernooi informatie ****

Zondag 5 maart
Zalen open: 09.45 uur
Inschrijfgeld: 20 euro (plus 1 euro administratiekosten Cuescore)


Locatie :
Westend Zaandam


Toernooi format 32 deelnemers, knockout, BO5

De gehanteerde dresscode wordt c, dat wil zeggen pantalon en polo. Géén spijkerbroek, nette schoenen

De inschrijving is alleen voor KNBB leden, inschrijven voor donderdag 2 maart / 18.00 uur

Prijzenpot (bij minimaal 50 deelnemers):
1e prijs: 500 euro
2e prijs: 250 euro
3e/4e prijs: 100 euro
5e tm 8e prijs: 50 euro
Hoogste break: 1 euro per punt

Miss regel:
In dit toernooi spelen we de volgende afwijking van de normale snooker regels:
Een "foul and a miss" situatie kan maximaal leiden tot 3 fouls. Na het begaan van de derde foul mag de speler die vervolgens aan de beurt is kiezen om:
1- de bal aan te nemen van de positie waar de cueball tot stilstand is gekomen. (eventueel freeball indien van toepassing)
2- de tegenstander de beurt terug te geven op de positie waar de cueball tot stilstand is gekomen.
3- ball in hand vanuit de "D" nemen. Indien de bal "in hand" is genomen kan er geen freeball meer worden genomineerd.

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Best of 5
1   
Netherlands
Sebastiaan Kan
Netherlands
Banot Chakraborty
Sun 12:03  Table 5
2   
Netherlands
Ad van Willigenburg
Netherlands
Ameer Baksh
Sun 10:17  Table 1
3   
Netherlands
Michel de Sain
Hong Kong
Andy Yiu
Sun 10:17  Table 2
4   
Netherlands
Bart-Jan van Herwaarden
Netherlands
Shahzeb Kamal
Sun 10:17  Table 3
5   
Netherlands
Jasha Kiers
Belgium
Sybren Sokolowski
Sun 12:03  Table 2
6   
Netherlands
Remco Wijnen
Netherlands
Raymond Huisman
Sun 10:17  Table 4
7   
Netherlands
Aman Cheung
Netherlands
Jelle Kijlstra
Sun 10:17  Table 5
8   
Netherlands
Mark Koppert
Netherlands
Chris Scheele
Sun 11:28 
9   
Netherlands
Amar Chedoe
Netherlands
Henk Gooijer
Sun 11:56  Table 7
10   
Netherlands
Maurice Rijk
Netherlands
Ed Geels
Sun 10:17  Table 6
11   
Netherlands
Maurice le Duc
Netherlands
Arya Sohrabi
Sun 10:17  Table 7
12   
Poland
Dalia Alska
Netherlands
Dennis van der Zee
Sun 11:59  Table 1
13   
Netherlands
Bas Herberigs
Netherlands
Peter Rath
Sun 11:33  Table 3
14   
Netherlands
Leon Alewijnse
Netherlands
Nick Tielemans
Sun 10:17  Table 8
15   
Netherlands
Indy Hemmes
Netherlands
Michael Chung
Sun 10:17 
16   
Netherlands
Berry Franssen
Netherlands
Mike Van Voorst
Sun 12:08  Table 8

Last sixteen

Best of 5
17   
Netherlands
Sebastiaan Kan
Netherlands
Ameer Baksh
Sun 13:10  Table 1
18   
Netherlands
Michel de Sain
Netherlands
Shahzeb Kamal
Sun 12:36  Table 4
19   
Belgium
Sybren Sokolowski
Netherlands
Raymond Huisman
Sun 13:49 
20   
Netherlands
Aman Cheung
Netherlands
Chris Scheele
Sun 13:47  Table 2
21   
Netherlands
Amar Chedoe
Netherlands
Ed Geels
Sun 13:52  Table 7
22   
Netherlands
Arya Sohrabi
Netherlands
Dennis van der Zee
Sun 13:10  Table 5
23   
Netherlands
Bas Herberigs
Netherlands
Leon Alewijnse
Sun 14:18  Table 4
24   
Netherlands
Michael Chung
Netherlands
Mike Van Voorst
Sun 13:40  Table 8

Quarter final

Best of 5
25   
Netherlands
Sebastiaan Kan
Netherlands
Shahzeb Kamal
Sun 16:54  Table 3
26   
Belgium
Sybren Sokolowski
Netherlands
Aman Cheung
Sun 16:54  Table 1
27   
Netherlands
Amar Chedoe
Netherlands
Dennis van der Zee
Sun 16:54  Table 8
28   
Netherlands
Bas Herberigs
Netherlands
Mike Van Voorst
Sun 16:54  Table 5

Semi final

Best of 5
29   
Netherlands
Sebastiaan Kan
Belgium
Sybren Sokolowski
Sun 18:59  Table 3
30   
Netherlands
Dennis van der Zee
Netherlands
Mike Van Voorst
Sun 19:00  Table 5

Final

Best of 5
31   
Belgium
Sybren Sokolowski
Netherlands
Mike Van Voorst
Sun 20:30 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants