Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

November 17, 2019

Snooker Nationale Ranking Zaandam 2019

Snooker

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentageHighest break Points
1 René van Rijsbergen
6 (6/0) 25 (18/7)
72%
74, 60, 53, 49, 44, 40 600
2 Joris Maas
5 (4/1) 21 (14/7)
67%
64, 46, 44, 37 480
3 Roy Stolk
5 (4/1) 19 (14/5)
74%
57 384
3 Dennis van der Zee
4 (3/1) 17 (11/6)
65%
82, 54, 42, 41, 38, 32 384
5 Kevin Oei
4 (3/1) 16 (11/5)
69%
300
5 Jack Bruins
4 (3/1) 15 (10/5)
67%
44 300
5 Johan De Jaeger
3 (2/1) 14 (7/7)
50%
65, 40 300
5 Raymon Fabrie
4 (3/1) 15 (9/6)
60%
63, 57, 46, 36 300
9 Mark Stuten
3 (2/1) 11 (8/3)
73%
57, 52 228
Show more
9 Sebastiaan Kan
3 (2/1) 12 (8/4)
67%
61, 59, 52, 39, 39 228
9 Tonnie Kok
2 (1/1) 7 (3/4)
43%
38, 30 228
9 Amar Chedoe
3 (2/1) 12 (7/5)
58%
228
9 Eddy de Boer
2 (1/1) 8 (5/3)
63%
50 228
9 Stefan Dijkhuizen
3 (2/1) 12 (7/5)
58%
63 228
9 Kendrew Oei
3 (2/1) 14 (8/6)
57%
228
9 André Keuning
3 (2/1) 12 (6/6)
50%
228
17 Gennaro Cannavacciuolo
1 (0/1) 4 (1/3)
25%
168
17 Berry Franssen
2 (1/1) 8 (3/5)
38%
34 168
17 René Tinge
2 (1/1) 6 (3/3)
50%
39 168
17 Ameer Baksh
2 (1/1) 8 (4/4)
50%
168
17 Ahmet Bozkurt
2 (1/1) 8 (4/4)
50%
168
17 Richard van Leeuwen
2 (1/1) 6 (3/3)
50%
168
17 Michael Chung
2 (1/1) 9 (4/5)
44%
54, 34, 33 168
17 Kim Fai Sung
2 (1/1) 7 (3/4)
43%
168
17 Davith Denes Hiwat
2 (1/1) 8 (3/5)
38%
168
17 Toby van Diepen
2 (1/1) 7 (4/3)
57%
32 168
17 Marc Nieuweboer
2 (1/1) 8 (3/5)
38%
168
17 Hugo van Houten
2 (1/1) 7 (4/3)
57%
168
17 Indy Hemmes
De Snookerij
2 (1/1) 9 (4/5)
44%
168
17 Peter Bertens
2 (1/1) 8 (5/3)
63%
32 168
17 Tobias Kuppens -Groot
2 (1/1) 10 (5/5)
50%
168
17 Joeri Reisig
2 (1/1) 9 (5/4)
56%
44, 32 168
33 Janice van Gastel
1 (0/1) 3 (0/3)
0%
31 108
33 Peter Rath
1 (0/1) 3 (0/3)
0%
108
33 Bobby Jahangir
1 (0/1) 4 (1/3)
25%
108
33 Henk Gooijer
1 (0/1) 3 (0/3)
0%
108
33 Wellington Lie
1 (0/1) 4 (1/3)
25%
108
33 Jerom Meeus
1 (0/1) 3 (0/3)
0%
108
33 Martin Rakké
1 (0/1) 3 (0/3)
0%
108
33 Jean-Clément Meignen
1 (0/1) 5 (2/3)
40%
108
33 Ronald Brouwer
1 (0/1) 5 (2/3)
40%
108
33 Ronald Rave
1 (0/1) 4 (1/3)
25%
108
33 Debbie Anthonissen
1 (0/1) 5 (2/3)
40%
108
33 Maurice Rijk
1 (0/1) 3 (0/3)
0%
108
33 Kevin Slotboom
1 (0/1) 5 (2/3)
40%
108
33 Rob Konijn
1 (0/1) 4 (1/3)
25%
108
33 Edwin van Vugt
1 (0/1) 4 (1/3)
25%
108
33 Miguel Silva Rosso
1 (0/1) 4 (1/3)
25%
108
33 Ronald Rennen
1 (0/1) 5 (2/3)
40%
36 108
33 René Verheijden
1 (0/1) 3 (0/3)
0%
108
33 Cor Wever
1 (0/1) 3 (0/3)
0%
108
33 Bram Downes
1 (0/1) 4 (1/3)
25%
30 108
33 Ad van Willigenburg
1 (0/1) 5 (2/3)
40%
108
33 Mike van Voorst
1 (0/1) 4 (1/3)
25%
36 108
33 Francois van der Made
1 (0/1) 3 (0/3)
0%
108
33 Banotpal Chakraborty
1 (0/1) 5 (2/3)
40%
108
33 Andy Yiu
1 (0/1) 3 (0/3)
0%
108
33 Meelad Botrus
1 (0/1) 3 (0/3)
0%
108
Entry deadline Nov 15, 2019, 6:00 PM (local time)
Starts Nov 17, 2019, 9:00 AM (local time)
Format Single elimination (61 Participants)
Race to 3
Handicap No handicap
Dresscode Dresscode C
Rankings Snooker Nationale Ranking
Organizer Koninklijke Nederlandse Biljartbond
More info
*** LET OP, LEES ONDERSTAANDE TEKST VOLLEDIG***
Het toernooi zal worden gespeeld op zondag 17 november 2019.
De inschrijving zal sluiten op vrijdagavond 15 november 2019 om 18.00uur.
Dresscode C is van toepassing
Inschrijfgeld bedraagt €20,00
Voor vragen/informatie mail naar snooker@knbb.nl

Update:
Beste deelnemers,

Wij zijn positief verrast door het aantal deelnemers die zich hebben ingeschreven voor de Zaans Open.

Vanwege het grote aantal inschrijvingen, zijn wij in overleg gegaan met het bestuur en enkele spelers over het te spelen format.
We hebben ervoor gekozen om het toernooi alleen op zondag te spelen, omdat een laatste moment toevoeging van de zaterdag voor veel spelers en de locatie niet haalbaar is.
Om het schema beheersbaar te houden hebben we moeten kiezen tussen de eerste ronde best of 3, of het format dat bij de World Seniors Tour gespeeld wordt.
We hebben na stemming gekozen voor het laatste, waarbij bij een stand van 2-2 de winnaar bepaald wordt door een black ball respot. Wanneer het tijdsschema dat toelaat, schakelen wij over naar een reguliere decider. Uiteraard wordt binnen een ronde hetzelfde eenduidige format gehanteerd.
Let op dat Dresscode C gehanteerd en nageleefd wordt.

De eerste meldtijden zijn 9:00 melden, 9:30 spelen. De deur van Westend gaat stipt 09:00 uur open. Vanwege voorbereidingen kan dat helaas niet eerder, wij vragen hiervoor begrip.

Wij wensen iedereen een sportief en succesvol toernooi toe en graag tot zondag.

Bestuur KNBB sectie Snooker

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 3
1   
Netherlands
Joris Maas
Walk Over
 
2   
Netherlands
René Tinge
Netherlands
Meelad Botrus
Sun 09:28  Table 8
3   
Micronesia
Davith Denes Hiwat
Netherlands
Debbie Anthonissen
Sun 09:29  Table 6
4   
Netherlands
Edwin van Vugt
Netherlands
Sebastiaan Kan
Sun 09:29  Table 5
5   
Netherlands
Raymon Fabrie
Netherlands
Janice van Gastel
Sun 09:29  Table 4
6   
Netherlands
Toby van Diepen
Netherlands
Francois van der Made
Sun 09:29  Table 3
7   
India
Banotpal Chakraborty
Netherlands
Tobias Kuppens -Groot
Sun 09:29  Table 2
8   
Netherlands
Kendrew Oei
Netherlands
Mike van Voorst
Sun 09:29  Table 1
9   
Netherlands
Amar Chedoe
Netherlands
Cor Wever
Sun 10:57  Table 1
10   
Netherlands
Bobby Jahangir
Netherlands
Joeri Reisig
Sun 10:59  Table 3
11   
Netherlands
Michael Chung
Netherlands
Ronald Rennen
Sun 10:52  Table 5
12   
Netherlands
Maurice Rijk
Netherlands
Kevin Oei
Sun 10:55  Table 8
13   
Netherlands
Ronald Brouwer
Netherlands
Indy Hemmes
Sun 10:08  Table 4
14   
Netherlands
André Keuning
Netherlands
Ad van Willigenburg
Sun 11:36  Table 6
15   
Netherlands
Kevin Slotboom
Netherlands
Marc Nieuweboer
Sun 11:47  Table 2
16   
Netherlands
Jerom Meeus
Netherlands
Roy Stolk
Sun 12:13  Table 1
17   
Netherlands
Tonnie Kok
Walk Over
 
18   
Netherlands
Gennaro Cannavacciuolo
L
Netherlands
Aman Cheung
Sun 12:30 
19   
Netherlands
Ahmet Bozkurt
Netherlands
Bram Downes
Sun 12:46  Table 8
20   
Netherlands
Jack Bruins
Netherlands
Miguel Silva Rosso
Sun 12:54  Table 5
21   
Netherlands
René van Rijsbergen
Netherlands
René Verheijden
Sun 13:19  Table 1
22   
Netherlands
Ronald Rave
Netherlands
Kim Fai Sung
Sun 13:01  Table 3
23   
Netherlands
Martin Rakké
Netherlands
Richard van Leeuwen
Sun 13:28  Table 2
24   
Netherlands
Mark Stuten
Netherlands
Peter Rath
Sun 13:40  Table 4
25   
Netherlands
Berry Franssen
Netherlands
Jean-Clément Meignen
Sun 14:06  Table 6
26   
Netherlands
Eddy de Boer
Netherlands
Sebas De Vos
Sun 13:30 
27   
Netherlands
Pui Ky
Netherlands
Johan De Jaeger
Sun 13:30 
28   
Netherlands
Peter Bertens
Netherlands
Henk Gooijer
Sun 14:18  Table 1
29   
Netherlands
Ameer Baksh
Netherlands
Wellington Lie
Sun 14:28  Table 2
30   
Netherlands
Rob Konijn
Netherlands
Stefan Dijkhuizen
Sun 15:26  Table 4
31   
Netherlands
Hugo van Houten
Hong Kong
Andy Yiu
Sun 15:12  Table 3
32   
Walk Over
Netherlands
Dennis van der Zee
 

Round 2

Race to 3
33   
Netherlands
Joris Maas
Netherlands
René Tinge
Sun 12:31  Table 4
34   
Micronesia
Davith Denes Hiwat
Netherlands
Sebastiaan Kan
Sun 16:13  Table 6
35   
Netherlands
Raymon Fabrie
Netherlands
Toby van Diepen
Sun 16:58  Table 3
36   
Netherlands
Tobias Kuppens -Groot
Netherlands
Kendrew Oei
Sun 14:21  Table 5
37   
Netherlands
Amar Chedoe
Netherlands
Joeri Reisig
Sun 16:13  Table 1
38   
Netherlands
Michael Chung
Netherlands
Kevin Oei
Sun 17:55  Table 5
39   
Netherlands
Indy Hemmes
Netherlands
André Keuning
Sun 14:44  Table 8
40   
Netherlands
Marc Nieuweboer
Netherlands
Roy Stolk
Sun 16:31  Table 5
41   
Netherlands
Tonnie Kok
Netherlands
Gennaro Cannavacciuolo
Sun 16:03  Table 2
42   
Netherlands
Ahmet Bozkurt
Netherlands
Jack Bruins
Sun 18:11  Table 4
43   
Netherlands
René van Rijsbergen
Netherlands
Kim Fai Sung
Sun 18:27  Table 8
44   
Netherlands
Richard van Leeuwen
Netherlands
Mark Stuten
Sun 18:20  Table 3
45   
Netherlands
Berry Franssen
Netherlands
Eddy de Boer
Sun 17:12  Table 8
46   
Netherlands
Johan De Jaeger
Netherlands
Peter Bertens
Sun 17:02  Table 6
47   
Netherlands
Ameer Baksh
Netherlands
Stefan Dijkhuizen
Sun 18:17  Table 1
48   
Netherlands
Hugo van Houten
Netherlands
Dennis van der Zee
Sun 17:32  Table 2

Last sixteen

Race to 3
49   
Netherlands
Joris Maas
Netherlands
Sebastiaan Kan
Sun 19:12  Table 8
50   
Netherlands
Raymon Fabrie
Netherlands
Kendrew Oei
Sun 19:11  Table 6
51   
Netherlands
Amar Chedoe
Netherlands
Kevin Oei
Sun 20:37  Table 8
52   
Netherlands
André Keuning
Netherlands
Roy Stolk
Sun 19:47  Table 2
53   
Netherlands
Tonnie Kok
Netherlands
Jack Bruins
Sun 20:18  Table 3
54   
Netherlands
René van Rijsbergen
Netherlands
Mark Stuten
Sun 20:31  Table 1
55   
Netherlands
Eddy de Boer
Netherlands
Johan De Jaeger
Sun 19:53  Table 4
56   
Netherlands
Stefan Dijkhuizen
Netherlands
Dennis van der Zee
Sun 20:36  Table 5

Quarter final

Race to 3
57   
Netherlands
Joris Maas
Netherlands
Raymon Fabrie
Sun 20:49  Table 2
58   
Netherlands
Kevin Oei
Netherlands
Roy Stolk
Sun 23:13  Table 2
59   
Netherlands
Jack Bruins
Netherlands
René van Rijsbergen
Sun 22:30  Table 5
60   
Netherlands
Johan De Jaeger
Netherlands
Dennis van der Zee
Sun 22:15  Table 6

Semi final

Race to 3
61   
Netherlands
Joris Maas
Netherlands
Roy Stolk
Mon 01:28  Table 6
62   
Netherlands
René van Rijsbergen
Netherlands
Dennis van der Zee
Sun 23:59  Table 1

Final

Race to 3
63   
Netherlands
Joris Maas
Netherlands
René van Rijsbergen
Mon 01:28 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment