Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

March 10, 2019

Snooker Nationale Ranking Maassluis 2019

Snooker

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentageHighest break Points
1 Joris Maas
5 (5/0) 18 (15/3)
83%
87, 51, 42, 38, 38, 31, 27 600
2 Maurice le Duc
5 (4/1) 19 (13/6)
68%
56, 53, 52, 51 480
3 Amar Chedoe
4 (3/1) 14 (10/4)
71%
384
3 Dennis van der Zee
4 (3/1) 15 (9/6)
60%
57, 38, 38, 36, 31 384
5 René van Rijsbergen
3 (2/1) 11 (6/5)
55%
47, 43 300
5 Roy Stolk
3 (2/1) 12 (8/4)
67%
95, 73, 54, 54, 42 300
5 Leon Alewijnse
3 (2/1) 12 (8/4)
67%
36, 33, 30 300
5 Raymond Huisman
3 (2/1) 10 (6/4)
60%
37, 32 300
9 Ameer Baksh
2 (1/1) 9 (4/5)
44%
228
Show more
9 Jerom Meeus
2 (1/1) 6 (3/3)
50%
33 228
9 Ronald Brouwer
2 (1/1) 8 (3/5)
38%
228
9 Tonnie Kok
2 (1/1) 7 (3/4)
43%
40, 32 228
9 Stefan Dijkhuizen
2 (1/1) 8 (4/4)
50%
228
9 Bram Hofland
2 (1/1) 9 (4/5)
44%
45 228
9 Mike van Voorst
2 (1/1) 6 (3/3)
50%
42 228
9 Tobias Kuppens -Groot
2 (1/1) 8 (4/4)
50%
228
17 Arya Sohrabi
1 (0/1) 5 (2/3)
40%
168
17 Rien Baak
2 (1/1) 6 (2/4)
33%
32 168
17 Peter Rath
2 (1/1) 6 (3/3)
50%
168
17 Bobby Jahangir
1 (0/1) 4 (1/3)
25%
168
17 Henk Gooijer
1 (0/1) 3 (0/3)
0%
168
17 Michel de Sain
1 (0/1) 4 (1/3)
25%
168
17 Martin Brinks
1 (0/1) 5 (2/3)
40%
61 168
17 Ronald Rave
1 (0/1) 3 (0/3)
0%
168
17 Miguel Silva Rosso
1 (0/1) 5 (2/3)
40%
168
17 Kendrew Oei
1 (0/1) 4 (1/3)
25%
168
17 Indy Hemmes
1 (0/1) 4 (1/3)
25%
168
17 Kevin Oei
1 (0/1) 5 (2/3)
40%
168
17 Francois van der Made
1 (0/1) 4 (1/3)
25%
168
17 Banotpal Chakraborty
2 (1/1) 6 (2/4)
33%
168
17 Andy Yiu
1 (0/1) 3 (0/3)
0%
168
17 Meelad Botrus
2 (1/1) 6 (2/4)
33%
168
33 John van Gorp
1 (0/1) 2 (0/2)
0%
108
33 Hugo van Houten
1 (0/1) 3 (1/2)
33%
108
33 Henri van der Kooij
1 (0/1) 3 (1/2)
33%
108
33 Patrick van der Pijl
1 (0/1) 3 (1/2)
33%
108
Entry deadline Mar 8, 2019, 6:00 PM (local time)
Starts Mar 10, 2019, 10:30 AM (local time)
Format Single elimination (36 Participants)
Race to 3
Handicap No handicap
Dresscode Kledingcode C
x Nette pantalon (bij voorkeur donker van kleur, geen spijkerbroek), nette schoenen ( geen gympen) en donkere sokken.
x Poloshirt (met kraag) of een overhemd met lange of korte mouwen.
x Voor dames geldt dat ook een lange donkere rok gedragen mag worden i.p.v. een pantalon en in plaats van een overhemd of poloshirt
Rankings Snooker Nationale Ranking
Organizer Koninklijke Nederlandse Biljartbond
Contact Paul Swanenburg (P.swanenburg@ziggo.nl, +31 06-16223163)
More info
NSR 5, het vijfde toernooi voor de Nationale Snooker Ranking, welke onder andere gebruikt wordt voor de plaatsing op het NK Snooker, Inschrijfgeld bedraagt 20€ en kan bij de wedstrijdleiding worden voldaan. Loting op vrijdagavond na 18.00uur
Als u uw eerste wedstrijd verliest, dan kunt u deelnemen aan de verliezersronde
Dresscode C is verplicht

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 2
1   
Netherlands
Joris Maas
Walk Over
 
2   
Walk Over
Walk Over
 
3   
Netherlands
Rien Baak
Walk Over
 
4   
Walk Over
Netherlands
Patrick van der Pijl
 
5   
Netherlands
Tobias Kuppens -Groot
Walk Over
 
6   
Walk Over
Walk Over
 
7   
Walk Over
Walk Over
 
8   
Walk Over
Netherlands
Francois van der Made
 
9   
Netherlands
Henk Gooijer
Walk Over
 
10   
Walk Over
Walk Over
 
11   
Walk Over
Walk Over
 
12   
Walk Over
Netherlands
Jerom Meeus
 
13   
Netherlands
Martin Brinks
Walk Over
 
14   
Walk Over
Walk Over
 
15   
Walk Over
Walk Over
 
16   
Walk Over
Netherlands
René van Rijsbergen
 
17   
Netherlands
Amar Chedoe
Walk Over
 
18   
Walk Over
Walk Over
 
19   
Walk Over
Walk Over
 
20   
Walk Over
Netherlands
Michel de Sain
 
21   
Netherlands
Ronald Brouwer
Walk Over
 
22   
Walk Over
Walk Over
 
23   
Walk Over
Walk Over
 
24   
Walk Over
Netherlands
Miguel Silva Rosso
 
25   
Netherlands
Raymond Huisman
Walk Over
 
26   
Walk Over
Walk Over
 
27   
Walk Over
Walk Over
 
28   
Walk Over
Netherlands
Kendrew Oei
 
29   
Netherlands
Peter Rath
Walk Over
 
30   
Walk Over
Netherlands
John van Gorp
 
31   
Walk Over
Walk Over
 
32   
Walk Over
Netherlands
Tonnie Kok
 
33   
Netherlands
Dennis van der Zee
Walk Over
 
34   
Walk Over
Walk Over
 
35   
Netherlands
Meelad Botrus
Walk Over
 
36   
Walk Over
Netherlands
Hugo van Houten
 
37   
Netherlands
Ameer Baksh
Walk Over
 
38   
Walk Over
Walk Over
 
39   
Walk Over
Walk Over
 
40   
Walk Over
Netherlands
Kevin Oei
 
41   
Netherlands
Leon Alewijnse
Walk Over
 
42   
Walk Over
Walk Over
 
43   
Walk Over
Walk Over
 
44   
Walk Over
Netherlands
Bobby Jahangir
 
45   
Netherlands
Ronald Rave
Walk Over
 
46   
Walk Over
Walk Over
 
47   
Walk Over
Walk Over
 
48   
Walk Over
Netherlands
Mike van Voorst
 
49   
Netherlands
Maurice le Duc
Walk Over
 
50   
Walk Over
Walk Over
 
51   
Walk Over
Walk Over
 
52   
Walk Over
Hong Kong
Andy Yiu
 
53   
Netherlands
Bram Hofland
Walk Over
 
54   
Walk Over
Walk Over
 
55   
Walk Over
Walk Over
 
56   
Walk Over
Netherlands
Arya Sohrabi
 
57   
Netherlands
Indy Hemmes
Walk Over
 
58   
Walk Over
Walk Over
 
59   
Walk Over
Walk Over
 
60   
Walk Over
Netherlands
Stefan Dijkhuizen
 
61   
Netherlands
Banotpal Chakraborty
Walk Over
 
62   
Walk Over
Netherlands
Henri van der Kooij
 
63   
Walk Over
Walk Over
 
64   
Walk Over
Netherlands
Roy Stolk
 

Round 2

Race to 2
65   
Netherlands
Joris Maas
Walk Over
 
66   
Netherlands
Rien Baak
Netherlands
Patrick van der Pijl
Sun 10:36  Table 2
67   
Netherlands
Tobias Kuppens -Groot
Walk Over
 
68   
Walk Over
Netherlands
Francois van der Made
 
69   
Netherlands
Henk Gooijer
Walk Over
 
70   
Walk Over
Netherlands
Jerom Meeus
 
71   
Netherlands
Martin Brinks
Walk Over
 
72   
Walk Over
Netherlands
René van Rijsbergen
 
73   
Netherlands
Amar Chedoe
Walk Over
 
74   
Walk Over
Netherlands
Michel de Sain
 
75   
Netherlands
Ronald Brouwer
Walk Over
 
76   
Walk Over
Netherlands
Miguel Silva Rosso
 
77   
Netherlands
Raymond Huisman
Walk Over
 
78   
Walk Over
Netherlands
Kendrew Oei
 
79   
Netherlands
Peter Rath
Netherlands
John van Gorp
Sun 10:36  Table 3
80   
Walk Over
Netherlands
Tonnie Kok
 
81   
Netherlands
Dennis van der Zee
Walk Over
 
82   
Netherlands
Meelad Botrus
Netherlands
Hugo van Houten
Sun 10:37  Table 4
83   
Netherlands
Ameer Baksh
Walk Over
 
84   
Walk Over
Netherlands
Kevin Oei
 
85   
Netherlands
Leon Alewijnse
Walk Over
 
86   
Walk Over
Netherlands
Bobby Jahangir
 
87   
Netherlands
Ronald Rave
Walk Over
 
88   
Walk Over
Netherlands
Mike van Voorst
 
89   
Netherlands
Maurice le Duc
Walk Over
 
90   
Walk Over
Hong Kong
Andy Yiu
 
91   
Netherlands
Bram Hofland
Walk Over
 
92   
Walk Over
Netherlands
Arya Sohrabi
 
93   
Netherlands
Indy Hemmes
Walk Over
 
94   
Walk Over
Netherlands
Stefan Dijkhuizen
 
95   
Netherlands
Banotpal Chakraborty
Netherlands
Henri van der Kooij
Sun 10:37  Table 5
96   
Walk Over
Netherlands
Roy Stolk
 

Round 3

Race to 3
97   
Netherlands
Joris Maas
Netherlands
Rien Baak
Sun 13:57  Table 1
98   
Netherlands
Tobias Kuppens -Groot
Netherlands
Francois van der Made
Sun 10:37  Table 8
99   
Netherlands
Henk Gooijer
Netherlands
Jerom Meeus
Sun 10:38  Table 1
100   
Netherlands
Martin Brinks
Netherlands
René van Rijsbergen
Sun 10:38  Table 7
101   
Netherlands
Amar Chedoe
Netherlands
Michel de Sain
Sun 10:38  Table 6
102   
Netherlands
Ronald Brouwer
Netherlands
Miguel Silva Rosso
Sun 11:34  Table 3
103   
Netherlands
Raymond Huisman
Netherlands
Kendrew Oei
Sun 11:57  Table 4
104   
Netherlands
Peter Rath
Netherlands
Tonnie Kok
Sun 13:56  Table 2
105   
Netherlands
Dennis van der Zee
Netherlands
Meelad Botrus
Sun 13:58  Table 3
106   
Netherlands
Ameer Baksh
Netherlands
Kevin Oei
Sun 12:44  Table 5
107   
Netherlands
Leon Alewijnse
Netherlands
Bobby Jahangir
Sun 12:14  Table 1
108   
Netherlands
Ronald Rave
Netherlands
Mike van Voorst
Sun 12:43  Table 8
109   
Netherlands
Maurice le Duc
Hong Kong
Andy Yiu
Sun 12:57  Table 6
110   
Netherlands
Bram Hofland
Netherlands
Arya Sohrabi
Sun 12:57  Table 7
111   
Netherlands
Indy Hemmes
Netherlands
Stefan Dijkhuizen
Sun 11:54  Table 2
112   
Netherlands
Banotpal Chakraborty
Netherlands
Roy Stolk
Sun 14:03  Table 8

Last sixteen

Race to 3
113   
Netherlands
Joris Maas
Netherlands
Tobias Kuppens -Groot
Sun 16:01  Table 2
114   
Netherlands
Jerom Meeus
Netherlands
René van Rijsbergen
Sun 14:11  Table 6
115   
Netherlands
Amar Chedoe
Netherlands
Ronald Brouwer
Sun 14:08  Table 4
116   
Netherlands
Raymond Huisman
Netherlands
Tonnie Kok
Sun 15:27  Table 3
117   
Netherlands
Dennis van der Zee
Netherlands
Ameer Baksh
Sun 15:19  Table 8
118   
Netherlands
Leon Alewijnse
Netherlands
Mike van Voorst
Sun 15:19  Table 5
119   
Netherlands
Maurice le Duc
Netherlands
Bram Hofland
Sun 16:01  Table 1
120   
Netherlands
Stefan Dijkhuizen
Netherlands
Roy Stolk
Sun 15:14  Table 6

Quarter final

Race to 3
121   
Netherlands
Joris Maas
Netherlands
René van Rijsbergen
Sun 17:31  Table 8
122   
Netherlands
Amar Chedoe
Netherlands
Raymond Huisman
 
123   
Netherlands
Dennis van der Zee
Netherlands
Leon Alewijnse
Sun 17:25  Table 3
124   
Netherlands
Maurice le Duc
Netherlands
Roy Stolk
Sun 18:25  Table 4

Semi final

Race to 3
125   
Netherlands
Joris Maas
Netherlands
Amar Chedoe
Sun 19:01  Table 1
126   
Netherlands
Dennis van der Zee
Netherlands
Maurice le Duc
Sun 21:33  Table 8

Final

Race to 3
127   
Netherlands
Joris Maas
Netherlands
Maurice le Duc
Sun 22:14  Table 4

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment