Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

September 9 - June 30, 2020

Snooker Eerste Divisie poule 2 2019/2020

Snooker
Add teams

Add teams

Please wait...
Entry deadline Jul 31, 2019, 12:00 AM (local time)
Starts Sep 9, 2019, 12:02 AM (local time)
Format League (11 Participants)
Handicap No handicap
Organizer Koninklijke Nederlandse Biljartbond
More info
---
Alle wedstrijden zijn tot nader order stilgelegd. zie

: https://www.knbb.nl/nieuws/alle-wedstrijden-competities-toernooien-onder-auspici%C3%ABn-knbb-stilgelegd
---

Dit is een competitie georganiseerd door de KNBB. Voor meer informatie kan men gaan naar de officiële website van de KNBB op: http://www.knbb.nl

Alle uitslagen van deze competitie worden ingevoerd en bijgehouden door de teamleiders en wedstrijdleiders. Mochten er vragen of problemen zijn, kan men hiervoor naar de helpdesk van de KNBB gaan: http://helpdeskpool.knbb.nl/

Round-robin standings Ranking method

Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 The Pauperboys 15 12 0 3 96 39 57 0 0 0 0.711 12
2 Deltaplant 15 11 0 4 89 46 43 0 0 0 0.659 11
3 Pot Bl(a)ack 1 14 13 0 1 85 41 44 0 0 0 0.675 13
4 De Loods 1 13 10 0 3 82 35 47 0 0 0 0.701 10
5 Spijkenisse 4 15 6 0 9 70 65 5 0 0 0 0.519 6
6 Azzurri 14 7 0 7 63 63 0 0 0 0 0.5 7
7 Ketel 1 - snooker 15 7 0 8 60 75 -15 0 0 0 0.444 7
8 The Green Sensations 14 5 0 9 53 73 -20 0 0 0 0.421 5
9 pocket 2 16 3 0 13 51 93 -42 0 0 0 0.354 3
10 Spijkenisse 9 13 3 0 10 33 84 -51 0 0 0 0.282 3
11 Snookerij 12 14 2 0 12 29 97 -68 0 0 0 0.23 2
Most valuable player

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

1   
Netherlands
Azzurri
Netherlands
The Green Sensations
Snookercafe Vlaardingen Sep 20, 2019, 8:00 PM 
2   
Netherlands
De Loods 1
Netherlands
The Pauperboys
Snookercentrum De Loods Sep 18, 2019, 8:00 PM 
3   
Netherlands
Spijkenisse 4
Netherlands
Spijkenisse 9
Poolcentrum Keus Sep 17, 2019, 8:00 PM 
4   
Netherlands
Ketel 1 - snooker
Netherlands
pocket 2
De Ketel Sep 16, 2019, 8:00 PM 
5   
Netherlands
Deltaplant
Netherlands
Pot Bl(a)ack 1
Snookercentrum Delta Sep 17, 2019, 8:00 PM 

Round 2

6   
Netherlands
Snookerij 12
Netherlands
Deltaplant
De Snookerij Sep 23, 2019, 8:00 PM 
7   
Netherlands
Pot Bl(a)ack 1
Netherlands
Ketel 1 - snooker
Poolcentrum Blaak Sep 26, 2019, 3:45 PM 
8   
Netherlands
pocket 2
Netherlands
Spijkenisse 4
Sc The Pocket Oct 2, 2019, 8:03 PM 
9   
Netherlands
Spijkenisse 9
Netherlands
De Loods 1
Poolcentrum Keus Sep 26, 2019, 8:00 PM 
10   
Netherlands
The Pauperboys
Netherlands
Azzurri
Snookercafe Vlaardingen Sep 25, 2019, 8:00 PM 

Round 3

11   
Netherlands
The Green Sensations
Netherlands
The Pauperboys
Snookercafe Vlaardingen Oct 10, 2019, 8:00 PM 
12   
Netherlands
Azzurri
Netherlands
Spijkenisse 9
Snookercafe Vlaardingen Oct 11, 2019, 8:00 PM 
13   
Netherlands
De Loods 1
Netherlands
pocket 2
Snookercentrum De Loods Oct 9, 2019, 8:00 PM 
14   
Netherlands
Spijkenisse 4
Netherlands
Pot Bl(a)ack 1
Poolcentrum Keus Oct 8, 2019, 8:00 PM 
15   
Netherlands
Ketel 1 - snooker
Netherlands
Snookerij 12
De Ketel Oct 7, 2019, 8:00 PM 

Round 4

16   
Netherlands
Deltaplant
Netherlands
Ketel 1 - snooker
Snookercentrum Delta Oct 15, 2019, 8:00 PM 
17   
Netherlands
Snookerij 12
Netherlands
Spijkenisse 4
De Snookerij Oct 14, 2019, 8:00 PM 
18   
Netherlands
Pot Bl(a)ack 1
Netherlands
De Loods 1
Poolcentrum Blaak Oct 14, 2019, 8:00 PM 
19   
Netherlands
pocket 2
Netherlands
Azzurri
Sc The Pocket Oct 16, 2019, 8:00 PM 
20   
Netherlands
Spijkenisse 9
Netherlands
The Green Sensations
Poolcentrum Keus Oct 17, 2019, 8:00 PM 

Round 5

21   
Netherlands
The Pauperboys
Netherlands
Spijkenisse 9
Snookercafe Vlaardingen Oct 30, 2019, 8:00 PM 
22   
Netherlands
The Green Sensations
Netherlands
pocket 2
Snookercafe Vlaardingen Oct 31, 2019, 8:00 PM 
23   
Netherlands
Azzurri
Netherlands
Pot Bl(a)ack 1
Snookercafe Vlaardingen Nov 1, 2019, 8:00 PM 
24   
Netherlands
De Loods 1
Netherlands
Snookerij 12
Snookercentrum De Loods Oct 30, 2019, 8:00 PM 
25   
Netherlands
Spijkenisse 4
Netherlands
Deltaplant
Poolcentrum Keus Oct 29, 2019, 8:00 PM 

Round 6

26   
Netherlands
Ketel 1 - snooker
Netherlands
Spijkenisse 4
De Ketel Nov 4, 2019, 8:00 PM 
27   
Netherlands
Deltaplant
Netherlands
De Loods 1
Snookercentrum Delta Nov 5, 2019, 8:00 PM 
28   
Netherlands
Snookerij 12
Netherlands
Azzurri
De Snookerij Nov 4, 2019, 8:00 PM 
29   
Netherlands
Pot Bl(a)ack 1
Netherlands
The Green Sensations
Poolcentrum Blaak Nov 4, 2019, 8:00 PM 
30   
Netherlands
pocket 2
Netherlands
The Pauperboys
Sc The Pocket Nov 6, 2019, 8:00 PM 

Round 7

31   
Netherlands
Spijkenisse 9
Netherlands
pocket 2
Poolcentrum Keus Nov 21, 2019, 8:00 PM 
32   
Netherlands
The Pauperboys
Netherlands
Pot Bl(a)ack 1
Snookercafe Vlaardingen Nov 20, 2019, 8:00 PM 
33   
Netherlands
The Green Sensations
Netherlands
Snookerij 12
Snookercafe Vlaardingen Nov 21, 2019, 8:00 PM 
34   
Netherlands
Azzurri
Netherlands
Deltaplant
Snookercafe Vlaardingen Nov 22, 2019, 8:00 PM 
35   
Netherlands
De Loods 1
Netherlands
Ketel 1 - snooker
Snookercentrum De Loods Nov 20, 2019, 8:00 PM 

Round 8

36   
Netherlands
Spijkenisse 4
Netherlands
De Loods 1
Poolcentrum Keus Dec 3, 2019, 8:00 PM 
37   
Netherlands
Ketel 1 - snooker
Netherlands
Azzurri
De Ketel Dec 2, 2019, 8:00 PM 
38   
Netherlands
Deltaplant
Netherlands
The Green Sensations
Snookercentrum Delta Dec 3, 2019, 8:00 PM 
39   
Netherlands
Snookerij 12
Netherlands
The Pauperboys
De Snookerij Dec 2, 2019, 8:00 PM 
40   
Netherlands
Pot Bl(a)ack 1
Netherlands
Spijkenisse 9
Poolcentrum Blaak Dec 2, 2019, 8:00 PM 

Round 9

41   
Netherlands
pocket 2
Netherlands
Pot Bl(a)ack 1
Sc The Pocket Dec 18, 2019, 8:00 PM 
42   
Netherlands
Spijkenisse 9
Netherlands
Snookerij 12
Poolcentrum Keus Dec 19, 2019, 8:00 PM 
43   
Netherlands
The Pauperboys
Netherlands
Deltaplant
Snookercafe Vlaardingen Dec 18, 2019, 8:00 PM 
44   
Netherlands
The Green Sensations
Netherlands
Ketel 1 - snooker
Snookercafe Vlaardingen Dec 19, 2019, 8:00 PM 
45   
Netherlands
Azzurri
Netherlands
Spijkenisse 4
Snookercafe Vlaardingen Dec 20, 2019, 8:00 PM 

Round 10

46   
Netherlands
De Loods 1
Netherlands
Azzurri
Snookercentrum De Loods Jan 8, 2020, 8:00 PM 
47   
Netherlands
Spijkenisse 4
Netherlands
The Green Sensations
Poolcentrum Keus Jan 7, 2020, 8:00 PM 
48   
Netherlands
Ketel 1 - snooker
Netherlands
The Pauperboys
De Ketel Jan 6, 2020, 8:00 PM 
49   
Netherlands
Deltaplant
Netherlands
Spijkenisse 9
Snookercentrum Delta Jan 7, 2020, 8:00 PM 
50   
Netherlands
Snookerij 12
Netherlands
pocket 2
De Snookerij Jan 6, 2020, 8:00 PM 

Round 11

51   
Netherlands
Pot Bl(a)ack 1
Netherlands
Snookerij 12
Poolcentrum Blaak Jan 13, 2020, 8:00 PM 
52   
Netherlands
pocket 2
Netherlands
Deltaplant
Sc The Pocket Jan 15, 2020, 8:00 PM 
53   
Netherlands
Spijkenisse 9
Netherlands
Ketel 1 - snooker
Poolcentrum Keus Jan 16, 2020, 8:00 PM 
54   
Netherlands
The Pauperboys
Netherlands
Spijkenisse 4
Snookercafe Vlaardingen Jan 15, 2020, 8:00 PM 
55   
Netherlands
The Green Sensations
Netherlands
De Loods 1
Snookercafe Vlaardingen Jan 16, 2020, 8:00 PM 

Round 12

56   
Netherlands
The Green Sensations
Netherlands
Azzurri
Snookercafe Vlaardingen Jan 30, 2020, 8:00 PM 
57   
Netherlands
The Pauperboys
Netherlands
De Loods 1
Snookercafe Vlaardingen Jan 29, 2020, 8:00 PM 
58   
Netherlands
Spijkenisse 9
Netherlands
Spijkenisse 4
Poolcentrum Keus Jan 30, 2020, 8:00 PM 
59   
Netherlands
pocket 2
Netherlands
Ketel 1 - snooker
Sc The Pocket Jan 29, 2020, 8:00 PM 
60   
Netherlands
Pot Bl(a)ack 1
Netherlands
Deltaplant
Poolcentrum Blaak Jan 27, 2020, 8:00 PM 

Round 13

61   
Netherlands
Deltaplant
Netherlands
Snookerij 12
Snookercentrum Delta Feb 4, 2020, 8:00 PM 
62   
Netherlands
Ketel 1 - snooker
Netherlands
Pot Bl(a)ack 1
De Ketel Feb 3, 2020, 8:00 PM 
63   
Netherlands
Spijkenisse 4
Netherlands
pocket 2
Poolcentrum Keus Feb 4, 2020, 8:00 PM 
64   
Netherlands
De Loods 1
Netherlands
Spijkenisse 9
Snookercentrum De Loods Feb 5, 2020, 8:00 PM 
65   
Netherlands
Azzurri
Netherlands
The Pauperboys
Snookercafe Vlaardingen Feb 7, 2020, 8:00 PM 

Round 14

66   
Netherlands
The Pauperboys
Netherlands
The Green Sensations
Snookercafe Vlaardingen Feb 12, 2020, 8:00 PM 
67   
Netherlands
Spijkenisse 9
Netherlands
Azzurri
Poolcentrum Keus Feb 13, 2020, 8:00 PM 
68   
Netherlands
pocket 2
Netherlands
De Loods 1
Sc The Pocket Feb 12, 2020, 8:00 PM 
69   
Netherlands
Pot Bl(a)ack 1
Netherlands
Spijkenisse 4
Poolcentrum Blaak Feb 10, 2020, 8:00 PM 
70   
Netherlands
Snookerij 12
Netherlands
Ketel 1 - snooker
De Snookerij Feb 10, 2020, 8:00 PM 

Round 15

71   
Netherlands
Ketel 1 - snooker
Netherlands
Deltaplant
De Ketel Feb 24, 2020, 8:00 PM 
72   
Netherlands
Spijkenisse 4
Netherlands
Snookerij 12
Poolcentrum Keus Feb 25, 2020, 8:00 PM 
73   
Netherlands
De Loods 1
Netherlands
Pot Bl(a)ack 1
Snookercentrum De Loods Feb 26, 2020, 8:00 PM 
74   
Netherlands
Azzurri
Netherlands
pocket 2
Snookercafe Vlaardingen Feb 28, 2020, 8:00 PM 
75   
Netherlands
The Green Sensations
Netherlands
Spijkenisse 9
Snookercafe Vlaardingen Feb 27, 2020, 8:00 PM 

Round 16

76   
Netherlands
Spijkenisse 9
Netherlands
The Pauperboys
Poolcentrum Keus Mar 5, 2020, 8:00 PM 
77   
Netherlands
pocket 2
Netherlands
The Green Sensations
Sc The Pocket Mar 4, 2020, 8:00 PM 
78   
Netherlands
Pot Bl(a)ack 1
Netherlands
Azzurri
Poolcentrum Blaak Mar 2, 2020, 8:00 PM 
79   
Netherlands
Snookerij 12
Netherlands
De Loods 1
De Snookerij Mar 2, 2020, 8:00 PM 
80   
Netherlands
Deltaplant
Netherlands
Spijkenisse 4
Snookercentrum Delta Mar 3, 2020, 8:00 PM 

Round 17

81   
Netherlands
Spijkenisse 4
Netherlands
Ketel 1 - snooker
Poolcentrum Keus Mar 10, 2020, 8:00 PM 
82   
Netherlands
De Loods 1
Netherlands
Deltaplant
Snookercentrum De Loods Mar 11, 2020, 8:00 PM 
83   
Netherlands
Azzurri
Netherlands
Snookerij 12
Snookercafe Vlaardingen Mar 13, 2020, 8:00 PM 
84   
Netherlands
The Green Sensations
Netherlands
Pot Bl(a)ack 1
Snookercafe Vlaardingen Mar 12, 2020, 8:00 PM 
85   
Netherlands
The Pauperboys
Netherlands
pocket 2
Snookercafe Vlaardingen Mar 11, 2020, 8:00 PM 

Round 18

86   
Netherlands
pocket 2
Netherlands
Spijkenisse 9
Sc The Pocket Mar 18, 2020, 8:00 PM 
87   
Netherlands
Pot Bl(a)ack 1
Netherlands
The Pauperboys
Poolcentrum Blaak Mar 16, 2020, 8:00 PM 
88   
Netherlands
Snookerij 12
Netherlands
The Green Sensations
De Snookerij Mar 16, 2020, 8:00 PM 
89   
Netherlands
Deltaplant
Netherlands
Azzurri
Snookercentrum Delta Mar 17, 2020, 8:00 PM 
90   
Netherlands
Ketel 1 - snooker
Netherlands
De Loods 1
De Ketel Mar 16, 2020, 8:00 PM 

Round 19

91   
Netherlands
De Loods 1
Netherlands
Spijkenisse 4
Snookercentrum De Loods Apr 1, 2020, 8:00 PM 
92   
Netherlands
Azzurri
Netherlands
Ketel 1 - snooker
Snookercafe Vlaardingen Apr 3, 2020, 8:00 PM 
93   
Netherlands
The Green Sensations
Netherlands
Deltaplant
Snookercafe Vlaardingen Apr 2, 2020, 8:00 PM 
94   
Netherlands
The Pauperboys
Netherlands
Snookerij 12
Snookercafe Vlaardingen Apr 1, 2020, 8:00 PM 
95   
Netherlands
Spijkenisse 9
Netherlands
Pot Bl(a)ack 1
Poolcentrum Keus Apr 2, 2020, 8:00 PM 

Round 20

96   
Netherlands
Pot Bl(a)ack 1
Netherlands
pocket 2
Poolcentrum Blaak Apr 6, 2020, 8:00 PM 
97   
Netherlands
Snookerij 12
Netherlands
Spijkenisse 9
De Snookerij Apr 6, 2020, 8:00 PM 
98   
Netherlands
Deltaplant
Netherlands
The Pauperboys
Snookercentrum Delta Apr 7, 2020, 8:00 PM 
99   
Netherlands
Ketel 1 - snooker
Netherlands
The Green Sensations
De Ketel Apr 6, 2020, 8:00 PM 
100   
Netherlands
Spijkenisse 4
Netherlands
Azzurri
Poolcentrum Keus Apr 7, 2020, 8:00 PM 

Round 21

101   
Netherlands
Azzurri
Netherlands
De Loods 1
Snookercafe Vlaardingen Apr 17, 2020, 8:00 PM 
102   
Netherlands
The Green Sensations
Netherlands
Spijkenisse 4
Snookercafe Vlaardingen Apr 16, 2020, 8:00 PM 
103   
Netherlands
The Pauperboys
Netherlands
Ketel 1 - snooker
Snookercafe Vlaardingen Apr 15, 2020, 8:00 PM 
104   
Netherlands
Spijkenisse 9
Netherlands
Deltaplant
Poolcentrum Keus Apr 16, 2020, 8:00 PM 
105   
Netherlands
pocket 2
Netherlands
Snookerij 12
Sc The Pocket Apr 15, 2020, 8:00 PM 

Round 22

106   
Netherlands
Snookerij 12
Netherlands
Pot Bl(a)ack 1
De Snookerij Apr 20, 2020, 8:00 PM 
107   
Netherlands
Deltaplant
Netherlands
pocket 2
Snookercentrum Delta Apr 21, 2020, 8:00 PM 
108   
Netherlands
Ketel 1 - snooker
Netherlands
Spijkenisse 9
De Ketel Apr 20, 2020, 8:00 PM 
109   
Netherlands
Spijkenisse 4
Netherlands
The Pauperboys
Poolcentrum Keus Apr 21, 2020, 8:00 PM 
110   
Netherlands
De Loods 1
Netherlands
The Green Sensations
Snookercentrum De Loods Apr 22, 2020, 8:00 PM 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment