Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

September 25, 2021

September 10 ball Tour- Wolves

10-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Dragos Botezatu
5 (5/0) 56 (37/19)
66%
1000
2 Cristi Pulbere
5 (4/1) 59 (35/24)
59%
800
3 Ionut Grigorov
4 (3/1) 45 (25/20)
56%
680
3 Alexdinks Alexdinks
4 (2/2) 45 (25/20)
56%
680
5 Mircea Axente
3 (1/2) 31 (17/14)
55%
579
5 Cristian Edmond Sorin
3 (1/2) 29 (12/17)
41%
579
5 Badoiu Ionut
3 (1/2) 31 (15/16)
48%
579
5 Nedelcu Bogdan
3 (1/2) 29 (12/17)
41%
579
9 Cojocariu Gabriel
2 (1/1) 23 (10/13)
43%
345
10 Oskar Cojocea
2 (0/2) 19 (5/14)
26%
345
10 Dima Alin
2 (0/2) 18 (4/14)
22%
345
10 Andrei Vlad Vasile
2 (0/2) 19 (5/14)
26%
345
Entry deadline Sep 25, 2021, 10:00 AM (local time)
Starts Sep 25, 2021, 11:00 AM (local time)
Format Round robin (12 Participants)
Race to 7
Handicap No handicap
Rankings Clasament general and Sezon 2020-2021
Organizer Elite Pool
Contact Dragos Botezatu (dbotezatu12@gmail.com, +40756553845)
More info
Turneu de bila 10 organizat in club Wolves.
Format: Piramida dubla, primul la 7 pe fata/ primul la 6 pe spate
Deschis oricui pentru inscriere, taxa fiind de:
50 Ron pentru jucatoriii non Elite Pool si cei din Clasa A
30 de Ron pentru jucatorii din clasa B, C sau juniori sub 19 ani
20 de Ron pentru juniorii sub 14 ani
Premii: 85 din taxele de inscriere + cupe si medalii + puncte in clasamentele Elite Pool
Data inceperii: 11:00
Inscrierile se fac pana la ora 10:00 in ziua concursului, tragerea la sorti facandu-se laa ora 11:00

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Dragos Botezatu 2 2 0 0 14 3 11 0 0 0 0.824 2
2 Cristian Edmond Sorin 2 1 0 1 9 10 -1 0 0 0 0.474 1
3 Dima Alin 2 0 0 2 4 14 -10 0 0 0 0.222 0
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Ionut Grigorov 2 2 0 0 14 10 4 0 0 0 0.583 2
2 Mircea Axente 2 1 0 1 12 7 5 0 0 0 0.632 1
3 Oskar Cojocea 2 0 0 2 5 14 -9 0 0 0 0.263 0
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Cristi Pulbere 2 2 0 0 14 6 8 0 0 0 0.7 2
2 Alexdinks Alexdinks 2 1 0 1 12 11 1 0 0 0 0.522 1
3 Andrei Vlad Vasile 2 0 0 2 5 14 -9 0 0 0 0.263 0
Group D Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Badoiu Ionut 2 1 0 1 13 9 4 0 0 0 0.591 1
2 Cojocariu Gabriel 2 1 0 1 10 13 -3 0 0 0 0.435 1
3 Nedelcu Bogdan 2 1 0 1 9 10 -1 0 0 0 0.474 1

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 7
1-A   
Romania
Cristian Edmond Sorin
Romania
Dima Alin
Sat 11:44  Table 1
2-B   
Romania
Mircea Axente
Romania
Ionut Grigorov
Sat 11:32 
3-C   
Alexdinks Alexdinks
Romania
Andrei Vlad Vasile
Sat 11:32 
4-D   
Romania
Cojocariu Gabriel
Romania
Badoiu Ionut
Sat 11:32 

Round 2

Race to 7
5-A   
Romania
Dima Alin
Romania
Dragos Botezatu
Sat 13:16  Table 1
6-B   
Romania
Ionut Grigorov
Romania
Oskar-Angel Cojocea-Matei
Sat 14:00  Table 2
7-C   
Romania
Andrei Vlad Vasile
Romania
Cristi Pulbere
Sat 14:00  Table 4
8-D   
Romania
Badoiu Ionut
Romania
Nedelcu Bogdan
Sat 14:00  Table 3

Round 3

Race to 7
9-A   
Romania
Dragos Botezatu
Romania
Cristian Edmond Sorin
Sat 14:00  Table 1
10-B   
Romania
Oskar-Angel Cojocea-Matei
Romania
Mircea Axente
Sat 15:39  Table 1
11-C   
Romania
Cristi Pulbere
Alexdinks Alexdinks
Sat 15:39 
12-D   
Romania
Nedelcu Bogdan
Romania
Cojocariu Gabriel
Sat 15:40 

Quarter final

Race to 7
13   
Romania
Dragos Botezatu
Romania
Mircea Axente
Sat 16:32  Table 1
14   
Romania
Cristian Edmond Sorin
Romania
Ionut Grigorov
Sat 16:32 
15   
Romania
Cristi Pulbere
Romania
Nedelcu Bogdan
Sat 16:32 
16   
Alexdinks Alexdinks
Romania
Badoiu Ionut
Sat 16:32 

Semi final

Race to 7
17   
Romania
Dragos Botezatu
Romania
Ionut Grigorov
Sat 18:16  Table 2
18   
Romania
Cristi Pulbere
Alexdinks Alexdinks
Sat 17:56  Table 1

Final

Race to 9
19   
Romania
Dragos Botezatu
Romania
Cristi Pulbere
Sat 19:41  Table 1

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants