Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

October 22, 2022

STREFA TURNIEJ OTWARCIE "9 BIL" 22.10.2022 (1)

9-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Starts Oct 22, 2022, 12:00 PM (local time)
Format Round robin (156 Participants)
Handicap No handicap
Organizer STREFA BILLIARDS&DARTS
More info
Bardzo proszę o nie dodawanie się na cuescore-zgłoszenia strefa.bilard@gmail.com

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na pierwszy, historyczny, otwarty turniej bilardowy w klubie STREFA w Łodzi, który odbędzie się w sobotę 22 października 2022 r. 🥳🥳
Zawody rozegrane zostaną w odmianę”9 bil” systemem grupy + puchar.
Grupy będą 5 osobowe, mecze rozgrywane do minimum 6 wygranych partii.
Dwa pierwsze miejsca w grupie awansują do finału „A” z gwarantowana pulą nagród 9000 zł:
I mc 3000 zł.
II mc 2000 zł.
III mc 1000 zł.
V mc 500 zł.
miejsce 3 i 4 wystartują w finale „B” gdzie pula wyniesie 3000 zł.
I mc 1000 zł.
II mc 600 zł.
III mc 400 zł.
V mc 150 zł.
W każdej grupie rozstawiony będzie jeden zawodnik z rankingu Polski.
Zawody rozegrane zostaną na 50 nowych stołach Dynamic. Clash i Leo.
Strój dowolny ☺️
Klub otwarty będzie od godziny 10, planowany start godzina 11:00, wpisowe 90 zł., zapisy do 19.10.2022 do godziny 23:59 na adres strefa.bilard@gmail.com.
Jeżeli nie było Cię jeszcze w największym klubie bilardowym w Europie to ten turniej jest dla Ciebie!

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Sebastian Batkowski 4 4 0 0 20 6 14 4 0 0 0.769 4
2 Adam Mscisz 4 2 0 2 15 13 2 0 0 0 0.536 2
3 Tomek Kielmans 4 2 0 2 13 16 -3 0 0 0 0.448 2
4 Grzegorz Kubicki 4 1 0 3 8 18 -10 0 0 0 0.308 1
5 Robert Kurpanik 4 1 0 3 13 16 -3 0 0 0 0.448 1
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Przemysław Markowski 3 2 0 1 12 6 6 0 0 0 0.667 2
2 Arkadiusz Lasota 3 2 0 1 10 8 2 0 0 0 0.556 2
3 Dominik Pflaum 3 1 0 2 6 12 -6 0 0 0 0.333 1
4 Daniel Piotrowski 3 1 0 2 10 12 -2 0 0 0 0.455 1
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Mikołaj Ząbecki 4 4 0 0 20 1 19 6 0 0 0.952 4
2 Tomasz Walczak 4 3 0 1 15 11 4 0 0 0 0.577 3
3 Miłosz Domagała 4 2 0 2 10 13 -3 0 0 0 0.435 2
4 Wiktor Zaborowski 4 1 0 3 9 19 -10 0 0 0 0.321 1
5 Sylwester Prekurat 4 0 0 4 10 20 -10 0 0 0 0.333 0
Group D Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Paweł Boguszewski 4 4 0 0 20 2 18 0 0 0 0.909 4
2 Przemysław Śpiewak 4 3 0 1 16 14 2 0 0 0 0.533 3
3 Mariusz Śmigielski 4 2 0 2 14 16 -2 0 0 0 0.467 2
4 Arkadiusz Giernalczyk 4 1 0 3 12 17 -5 0 0 0 0.414 1
5 Kamil Węgrzyn 4 0 0 4 7 20 -13 0 0 0 0.259 0
Group E Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Piotr Ostrowski 4 4 0 0 20 7 13 0 0 0 0.741 4
2 Konrad Kowalski 4 3 0 1 18 14 4 0 0 0 0.563 3
3 Andrzej Stolarczyk 4 2 0 2 16 14 2 0 0 0 0.533 2
4 Dariusz Dżus 4 1 0 3 8 19 -11 0 0 0 0.296 1
5 Michał Mróz 4 0 0 4 12 20 -8 0 0 0 0.375 0
Group F Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Dominik Wojciechowski 4 4 0 0 20 6 14 3 0 0 0.769 4
2 Piotr Żejmo 4 3 0 1 17 14 3 1 0 0 0.548 3
3 Jakub Kraupe 4 2 0 2 15 13 2 0 0 0 0.536 2
4 Łukasz Banasik 4 1 0 3 9 18 -9 0 0 0 0.333 1
5 Mariusz Kroll 4 0 0 4 10 20 -10 0 0 0 0.333 0
Group G Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Wojciech Sroczynski 4 4 0 0 20 8 12 2 0 0 0.714 4
2 Jakub Chrobot 4 3 0 1 17 8 9 0 0 0 0.68 3
3 Dylan Jomaa 4 1 0 3 13 18 -5 0 0 0 0.419 1
4 Jacek Janiszewski 4 1 0 3 12 15 -3 0 0 0 0.444 1
5 Michał Augustyn 4 1 0 3 5 18 -13 0 0 0 0.217 1
Group H Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Wiktor Fortuński 4 4 0 0 20 7 13 8 0 0 0.741 4
2 KRZYSZTOF KUBAS 4 3 0 1 19 11 8 1 0 0 0.633 3
3 Marcin Czechowicz 4 2 0 2 13 15 -2 0 0 0 0.464 2
4 Kamil Pietruszewski 4 1 0 3 11 17 -6 0 0 0 0.393 1
5 Renald Jagielski 4 0 0 4 7 20 -13 0 0 0 0.259 0
Group I Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Marcel Fortuński 4 3 0 1 19 10 9 0 0 0 0.655 3
2 Sebastian Ryłko 4 3 0 1 16 14 2 0 0 0 0.533 3
3 Karol Czoch 4 2 0 2 16 10 6 3 0 0 0.615 2
4 Wojciech Pigla 4 1 0 3 10 19 -9 0 0 0 0.345 1
5 Tomasz Kryś 4 1 0 3 11 19 -8 0 0 0 0.367 1
Group J Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Nikita Rudenko 4 3 0 1 18 6 12 1 0 0 0.75 3
2 Paweł Krysiński 4 3 0 1 15 13 2 3 0 0 0.536 3
3 Andrzej Dziobkowski 4 2 0 2 14 12 2 0 0 0 0.538 2
4 Artur Czarnowski 4 1 0 3 12 19 -7 0 0 0 0.387 1
5 Piotr Niewczas 4 1 0 3 9 18 -9 0 0 0 0.333 1
Group K Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Maciej Życiński 4 3 0 1 17 16 1 0 0 0 0.515 3
2 Bartosz Czapski 4 2 0 2 16 15 1 0 0 0 0.516 2
3 Norbert Żelasko 4 2 0 2 16 16 0 0 0 0 0.5 2
4 Jacek Bieszczad 4 2 0 2 16 16 0 0 0 0 0.5 2
5 Damian Adamus 4 1 0 3 16 18 -2 0 0 0 0.471 1
Group L Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Sambor Stachowiak 4 3 0 1 19 8 11 1 0 0 0.704 3
2 Rafał Wróblewski 4 2 0 2 14 12 2 0 0 0 0.538 2
3 Mikołaj Terlikowski 4 2 0 2 13 12 1 0 0 0 0.52 2
4 Dawid Gaweł 4 2 0 2 12 17 -5 0 0 0 0.414 2
5 Ignacy Ruszkiewicz 4 1 0 3 9 18 -9 0 0 0 0.333 1
Group M Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Paweł Zalewski 4 3 0 1 17 10 7 0 0 0 0.63 3
2 Rafał Wolski 4 3 0 1 15 14 1 0 0 0 0.517 3
3 Krzysztof Kaczmarek 4 2 0 2 17 11 6 0 0 0 0.607 2
4 Wojciech Rutkowski 4 2 0 2 14 13 1 0 0 0 0.519 2
5 Tomasz Wyrozębski 4 0 0 4 5 20 -15 0 0 0 0.2 0
Group N Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Marek Kudlik 4 4 0 0 20 8 12 0 0 0 0.714 4
2 Sebastian Szymkowski 4 3 0 1 19 7 12 1 0 0 0.731 3
3 Patryk Statkiewicz 4 2 0 2 13 14 -1 0 0 0 0.481 2
4 Jacek Kulisiewicz 4 1 0 3 8 19 -11 0 0 0 0.296 1
5 Bartek Krawczyk 4 0 0 4 8 20 -12 0 0 0 0.286 0
Group O Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Tomasz Gutowski 3 3 0 0 15 9 6 1 0 0 0.625 3
2 Michal Berkec 3 2 0 1 14 12 2 0 0 0 0.538 2
3 Wojtek Chęciński 3 1 0 2 12 11 1 0 0 0 0.522 1
4 Piotr Świtała 3 0 0 3 6 15 -9 0 0 0 0.286 0
Group P Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Aleksander Chowaniec 4 4 0 0 20 8 12 0 0 0 0.714 4
2 Grzegorz Lasota 4 2 0 2 16 11 5 0 0 0 0.593 2
3 Witold Żarowski 4 2 0 2 16 16 0 0 0 0 0.5 2
4 Da So 4 2 0 2 13 14 -1 1 0 0 0.481 2
5 Tomasz Kozieł 4 0 0 4 4 20 -16 0 0 0 0.167 0
Group A2 Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Lesław Łukaszewicz 4 4 0 0 20 9 11 0 0 0 0.69 4
2 Michał Turkowski 4 3 0 1 19 9 10 0 0 0 0.679 3
3 Kamil Podębski 4 2 0 2 15 16 -1 0 0 0 0.484 2
4 Kacper Specyał 4 1 0 3 12 18 -6 0 0 0 0.4 1
5 Mariusz Witos 4 0 0 4 6 20 -14 0 0 0 0.231 0
Group B2 Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Maciej Słowik 3 3 0 0 15 6 9 1 0 0 0.714 3
2 Mateusz Tomiczek 3 2 0 1 11 8 3 0 0 0 0.579 2
3 Żaneta Foniok 3 1 0 2 8 13 -5 0 0 0 0.381 1
4 Paweł Rózga 3 0 0 3 8 15 -7 0 0 0 0.348 0
Group C2 Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Sławomir Nowak 4 4 0 0 20 1 19 0 0 0 0.952 4
2 Krystian Bednarek 4 3 0 1 15 10 5 0 0 0 0.6 3
3 Michal Puk 4 2 0 2 12 16 -4 0 0 0 0.429 2
4 Paweł Cholewicki 4 1 0 3 11 19 -8 0 0 0 0.367 1
5 Bartek Kędzior 4 0 0 4 8 20 -12 1 0 0 0.286 0
Group D2 Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Jan Niewęgłowski 4 3 0 1 15 9 6 0 0 0 0.625 3
2 Mark McGauley 4 3 0 1 18 8 10 3 0 0 0.692 3
3 Radosław Misiewicz 4 2 0 2 11 13 -2 0 0 0 0.458 2
4 Marcin Waliszewski 4 2 0 2 13 13 0 0 0 0 0.5 2
5 Dariusz Krzyszkowski 4 0 0 4 6 20 -14 0 0 0 0.231 0
Group E2 Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Wojciech Banek 4 3 0 1 16 8 8 0 0 0 0.667 3
2 Adam Ściga 4 3 0 1 16 9 7 0 0 0 0.64 3
3 Mateusz Sobolewski 4 2 0 2 13 12 1 0 0 0 0.52 2
4 Sebastian Grabowski 4 2 0 2 15 11 4 0 0 0 0.577 2
5 walkover 4 0 0 4 0 20 -20 0 0 0 0 0
Group F2 Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Kamil Zięba 4 3 0 1 19 10 9 0 0 0 0.655 3
2 Szymon Duda 4 3 0 1 19 10 9 2 0 0 0.655 3
3 Mateusz Sząszor 4 3 0 1 17 12 5 0 0 0 0.586 3
4 Mariusz Florek 4 1 0 3 8 19 -11 0 0 0 0.296 1
5 Roman Jakubiak 4 0 0 4 8 20 -12 0 0 0 0.286 0
Group G2 Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Bartłomiej Pondo 4 4 0 0 20 9 11 1 0 0 0.69 4
2 Dawid Brzeziński 4 3 0 1 19 13 6 0 0 0 0.594 3
3 Michał Marcinkiewicz 4 2 0 2 15 16 -1 0 0 0 0.484 2
4 Marcin Smolich 4 1 0 3 14 19 -5 0 0 0 0.424 1
5 Sławomir Łobozek 4 0 0 4 9 20 -11 0 0 0 0.31 0
Group H2 Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Jakub Kowalczyk 4 4 0 0 20 8 12 2 0 0 0.714 4
2 Jakub Wiśnik 4 2 0 2 17 11 6 0 0 0 0.607 2
3 Marcin Gozdowski 4 2 0 2 14 18 -4 0 0 0 0.438 2
4 Adam Pałczyński 4 2 0 2 12 13 -1 0 0 0 0.48 2
5 Marcin Graff 4 0 0 4 7 20 -13 0 0 0 0.259 0
Group I2 Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Adam Stankiewicz 4 4 0 0 20 10 10 4 0 0 0.667 4
2 Jan Grzelak 4 3 0 1 18 12 6 0 0 0 0.6 3
3 Andrzej Pakuła 4 2 0 2 18 14 4 0 0 0 0.563 2
4 Marek Wideński 4 1 0 3 9 18 -9 0 0 0 0.333 1
5 Karol Lelek 4 0 0 4 9 20 -11 1 0 0 0.31 0
Group J2 Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Roman Wasilewski 4 4 0 0 20 5 15 3 0 0 0.8 4
2 Tomek Bąk 4 3 0 1 16 7 9 0 0 0 0.696 3
3 Łukasz Kowalewski 4 2 0 2 13 12 1 2 0 0 0.52 2
4 Krzysztof Nagiel 4 1 0 3 7 18 -11 0 0 0 0.28 1
5 Wojtek Zagdan 4 0 0 4 6 20 -14 0 0 0 0.231 0
Group K2 Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Jeremi Nowak 4 4 0 0 20 6 14 2 0 0 0.769 4
2 Piotr Twerdyk 4 3 0 1 18 11 7 0 0 0 0.621 3
3 Antoni Stępień 4 2 0 2 14 12 2 0 0 0 0.538 2
4 Michał Czajkowski 4 1 0 3 11 15 -4 0 0 0 0.423 1
5 Jacek Flasza 4 0 0 4 1 20 -19 0 0 0 0.048 0
Group L2 Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Piotr Polis 4 4 0 0 20 6 14 0 0 0 0.769 4
2 Daniel Szymczak 4 2 0 2 13 14 -1 0 0 0 0.481 2
3 Adam Dąbrowski 4 2 0 2 15 16 -1 0 0 0 0.484 2
4 Bartek Smolana 4 1 0 3 12 16 -4 0 0 0 0.429 1
5 Ryszard Konieczny 4 1 0 3 9 17 -8 0 0 0 0.346 1
Group M2 Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Szymon Bruśnicki 4 4 0 0 20 4 16 0 0 0 0.833 4
2 Rafał Łozowicki 4 3 0 1 17 7 10 0 0 0 0.708 3
3 Kubat Wiktor 4 2 0 2 11 18 -7 0 0 0 0.379 2
4 Daniel Koman 4 1 0 3 12 18 -6 0 0 0 0.4 1
5 Szymon Staniszewski 4 0 0 4 7 20 -13 0 0 0 0.259 0
Group N2 Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Marcin Morawski 4 4 0 0 19 7 12 0 0 0 0.731 4
2 Maciej Trudnowski 4 3 0 1 16 13 3 4 0 0 0.552 3
3 Dominik Regieli 4 2 0 2 15 12 3 0 0 0 0.556 2
4 Paweł Zabłocki 4 1 0 3 14 16 -2 0 0 0 0.467 1
5 Michał Chrobot 4 0 0 4 3 19 -16 0 0 0 0.136 0
Group O2 Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Grzegorz Modrzejewski 3 2 0 1 12 12 0 1 0 0 0.5 2
2 Adam Kiernicki 3 2 0 1 14 13 1 0 0 0 0.519 2
3 Konrad Gdaniec 3 1 0 2 12 12 0 0 0 0 0.5 1
4 Konrad Słoma 3 1 0 2 11 12 -1 0 0 0 0.478 1
Group P2 Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Dominik Zając 4 4 0 0 20 6 14 0 0 0 0.769 4
2 Cezary Jarosz 4 3 0 1 17 10 7 1 0 0 0.63 3
3 Mariusz Gnitecki 4 1 0 3 13 19 -6 0 0 0 0.406 1
4 Dominik Klepacz 4 1 0 3 11 17 -6 0 0 0 0.393 1
5 Tomasz Szymczak 4 1 0 3 9 18 -9 0 0 0 0.333 1

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

1-A   
Poland
Sebastian Batkowski
R1
Poland
Robert Kurpanik
Sat 11:57  Table 1
2-A   
Poland
Tomek Kielmans
Poland
Grzegorz Kubicki
Sat 11:57  Table 2
3-B   
Poland
Daniel Piotrowski
Poland
Przemysław Markowski
Sat 11:57  Table 3
4-B   
Poland
Dominik Pflaum
Poland
Arkadiusz Lasota
Sat 11:58  Table 4
5-C   
Poland
Mikołaj Ząbecki
R2
Poland
Wiktor Zaborowski
Sat 11:58  Table 5
6-C   
Poland
Miłosz Domagała
Poland
Tomasz Walczak
Sat 11:58  Table 6
7-D   
Poland
Paweł Boguszewski
Poland
Przemysław Śpiewak
Sat 11:58  Table 7
8-D   
Poland
Mariusz Śmigielski
Poland
Arkadiusz Giernalczyk
Sat 11:58  Table 8
9-E   
Poland
Piotr Ostrowski
Poland
Andrzej Stolarczyk
Sat 11:58  Table 9
10-E   
Poland
Dariusz Dżus
Poland
Michał Mróz
Sat 11:58  Table 10
11-F   
Poland
Dominik Wojciechowski
R2
Italy
Jakub Kraupe
Sat 11:58  Table 11
12-F   
Poland
Łukasz Banasik
Poland
Piotr Żejmo
Sat 11:59  Table 12
13-G   
Poland
Jakub Chrobot
Poland
Jacek Janiszewski
Sat 11:59  Table 13
14-G   
Poland
Wojciech Sroczynski
Poland
Michał Augustyn
Sat 11:59  Table 14
15-H   
Poland
Wiktor Fortuński
R2
Poland
KRZYSZTOF KUBAS
R1
Sat 11:59  Table 15
16-H   
Poland
Renald Jagielski
Poland
Kamil Pietruszewski
Sat 11:59  Table 16
17-I   
Poland
Marcel Fortuński
Poland
Sebastian Ryłko
Sat 11:59  Table 17
18-I   
Poland
Tomasz Kryś
Poland
Karol Czoch
Sat 11:59  Table 18
19-J   
Ukraine
Nikita Rudenko
R1
Poland
Piotr Niewczas
Sat 11:59  Table 19
20-J   
Poland
Artur Czarnowski
Poland
Andrzej Dziobkowski
Sat 11:59  Table 20
21-K   
Mozambique
Maciej Życiński
Poland
Jacek Bieszczad
Sat 12:01  Table 21
22-K   
Poland
Bartosz Czapski
Poland
Damian Adamus
Sat 12:01  Table 22
23-L   
Poland
Sambor Stachowiak
Poland
Rafał Wróblewski
Sat 12:01  Table 23
24-L   
Poland
Mikołaj Terlikowski
Poland
Dawid Gaweł
Sat 12:01  Table 24
25-M   
Poland
Rafał Wolski
Poland
Paweł "Włóczykij" Zalewski
Sat 12:01  Table 25
26-M   
Poland
Tomasz Wyrozębski
Poland
Wojciech Rutkowski
Sat 12:01  Table 26
27-N   
Poland
Patryk Statkiewicz
Poland
Marek Kudlik
Sat 12:01  Table 27
28-N   
Poland
Jacek Kulisiewicz
Poland
Bartek Krawczyk
Sat 12:01  Table 28
29-O   
Poland
Michal Berkec
Poland
Wojtek Chęciński
Sat 12:02  Table 29
30-O   
Poland
Piotr Świtała
Poland
Tomasz Gutowski
R1
Sat 12:02  Table 30
31-P   
Poland
Grzegorz Lasota
Poland
Witold Żarowski
Sat 12:02  Table 31
32-P   
Poland
Dawid Sobiech
Poland
Tomasz Kozieł
Sat 12:02  Table 32
33-A2   
Poland
Michał Turkowski
Poland
Lesław Łukaszewicz
Sat 12:02  Table 33
34-A2   
Poland
Kacper Specyał
Poland
Kamil Podębski
Sat 12:03  Table 34
35-B2   
Poland
Maciej Słowik
R1
Poland
Żaneta Foniok
Sat 12:03  Table 35
36-B2   
Poland
Paweł Rózga
Japan
Mateusz Tomiczek
Sat 12:03  Table 36
37-C2   
Poland
Michal Puk
Poland
Paweł Cholewicki
Sat 12:03  Table 37
38-C2   
Poland
Krystian Bednarek
Poland
Sławomir Nowak
Sat 12:03  Table 38
39-D2   
Poland
Jan Niewęgłowski
Poland
Dariusz Krzyszkowski
Sat 12:03  Table 39
40-D2   
Poland
Marcin Waliszewski
United Kingdom
Mark McGauley
R1
Sat 12:03  Table 40
41-E2   
Poland
Wojciech Banek
Mateusz Sobolewski
Sat 12:04  Table 41
42-E2   
Poland
Sebastian Grabowski
Poland
Adam Ściga
Sat 12:04  Table 42
43-F2   
Poland
Szymon Duda
R1
Poland
Roman Jakubiak
Sat 12:04  Table 43
44-F2   
Poland
Mariusz Florek
Poland
Kamil Zięba
Sat 12:04  Table 44
45-G2   
Poland
Dawid Brzeziński
Poland
Sławomir Łobozek
Sat 12:18  Table 5
46-G2   
Poland
Bartłomiej Pondo
Poland
Marcin Smolich
Sat 12:28  Table 14
47-H2   
Poland
Jakub Kowalczyk
Poland
Jakub Wiśnik
Sat 12:28  Table 18
48-H2   
Poland
Adam Pałczyński
Poland
Marcin Graff
Sat 12:29  Table 38
49-I2   
Poland
Adam Stankiewicz
R2
Poland
Jan Grzelak
Sat 12:29  Table 13
50-I2   
Poland
Karol Lelek
Poland
Marek Wideński
Sat 12:30  Table 1
51-J2   
Poland
Tomek Bąk
Poland
Roman Wasilewski
Sat 12:34  Table 11
52-J2   
Poland
Łukasz Kowalewski
R2
Poland
Wojtek Zagdan
Sat 12:34  Table 6
53-K2   
Poland
Jeremi Nowak
Poland
Antoni Stępień
Sat 12:34  Table 23
54-K2   
Poland
Michał Czajkowski
Poland
Piotr Twerdyk
Sat 12:35  Table 39
55-L2   
Poland
Piotr Polis
Poland
Ryszard Konieczny
Sat 12:35  Table 40
56-L2   
Poland
Daniel Szymczak
Poland
Adam Dąbrowski
Sat 12:37  Table 27
57-M2   
Poland
Szymon Bruśnicki
Poland
Szymon Staniszewski
Sat 12:38  Table 21
58-M2   
Austria
Daniel Koman
Poland
Kubat Wiktor
Sat 12:42  Table 3
59-N2   
Poland
Maciej Trudnowski
Poland
Marcin Morawski
Sat 12:42  Table 4
60-N2   
Poland
Dominik Regieli
Poland
Paweł Zabłocki
Sat 12:42  Table 25
61-O2   
Poland
Konrad Gdaniec
Poland
Grzegorz Modrzejewski
Sat 12:43  Table 20
62-O2   
Poland
Adam Kiernicki
Poland
Konrad Słoma
Sat 12:43  Table 26
63-P2   
Poland
Dominik Zając
Poland
Cezary Jarosz
Sat 12:43  Table 9
64-P2   
Poland
Tomasz Szymczak
Poland
Dominik Klepacz
Sat 12:44  Table 29

Round 2

65-A   
Poland
Robert Kurpanik
Poland
Grzegorz Kubicki
Sat 12:50  Table 2
66-A   
Poland
Sebastian Batkowski
R1
Poland
Adam Mscisz
Sat 12:50  Table 7
67-B   
Poland
Daniel Piotrowski
Poland
Arkadiusz Lasota
Sat 12:50  Table 8
68-B   
Poland
Przemysław Markowski
Poland
Dominik Pflaum
Sat 12:51  Table 12
69-C   
Poland
Wiktor Zaborowski
Poland
Tomasz Walczak
Sat 12:51  Table 15
70-C   
Poland
Mikołaj Ząbecki
R1
Poland
Sylwester Prekurat
Sat 12:51  Table 16
71-D   
Poland
Przemysław Śpiewak
Poland
Arkadiusz Giernalczyk
Sat 12:51  Table 17
72-D   
Poland
Paweł Boguszewski
Poland
Kamil Węgrzyn
Sat 12:51  Table 19
73-E   
Poland
Andrzej Stolarczyk
Poland
Michał Mróz
Sat 13:25  Table 19
74-E   
Poland
Piotr Ostrowski
Poland
Konrad Kowalski
Sat 12:52  Table 34
75-F   
Italy
Jakub Kraupe
Poland
Piotr Żejmo
Sat 12:53  Table 41
76-F   
Poland
Dominik Wojciechowski
R1
Poland
Mariusz Kroll
Sat 12:53  Table 30
77-G   
Poland
Jacek Janiszewski
Poland
Michał Augustyn
Sat 12:54  Table 5
78-G   
Poland
Jakub Chrobot
Poland
Dylan Jomaa
Sat 12:55  Table 31
79-H   
Poland
KRZYSZTOF KUBAS
Poland
Kamil Pietruszewski
Sat 13:00  Table 33
80-H   
Poland
Wiktor Fortuński
R2
Poland
Marcin Czechowicz
Sat 13:02  Table 22
81-I   
Poland
Sebastian Ryłko
Poland
Karol Czoch
R1
Sat 13:02  Table 42
82-I   
Poland
Marcel Fortuński
Poland
Wojciech Pigla
Sat 13:11  Table 1
83-J   
Poland
Piotr Niewczas
Poland
Andrzej Dziobkowski
Sat 13:11  Table 14
84-J   
Ukraine
Nikita Rudenko
Poland
Paweł Krysiński
Sat 13:11  Table 13
85-K   
Poland
Jacek Bieszczad
Poland
Damian Adamus
Sat 13:12  Table 18
86-K   
Mozambique
Maciej Życiński
Poland
Norbert Żelasko
Sat 13:13  Table 21
87-L   
Poland
Rafał Wróblewski
Poland
Dawid Gaweł
Sat 13:13  Table 11
88-L   
Poland
Sambor Stachowiak
Poland
Ignacy Ruszkiewicz
Sat 13:14  Table 23
89-M   
Poland
Paweł "Włóczykij" Zalewski
Poland
Wojciech Rutkowski
Sat 13:15  Table 24
90-M   
Poland
Rafał Wolski
Poland
Krzysztof Kaczmarek
Sat 13:15  Table 28
91-N   
Poland
Marek Kudlik
Poland
Bartek Krawczyk
Sat 13:20  Table 6
92-N   
Poland
Patryk Statkiewicz
Poland
Sebastian Szymkowski
Sat 13:20  Table 12
93-O   
Poland
Michal Berkec
Poland
Tomasz Gutowski
Sat 13:21  Table 16
94-O   
Poland
Wojtek Chęciński
Poland
Piotr Świtała
Sat 13:21  Table 25
95-P   
Poland
Witold Żarowski
Poland
Tomasz Kozieł
Sat 13:23  Table 10
96-P   
Poland
Grzegorz Lasota
Poland
Aleksander Chowaniec
Sat 13:24  Table 15
97-A2   
Poland
Lesław Łukaszewicz
Poland
Kamil Podębski
Sat 13:24  Table 20
98-A2   
Poland
Michał Turkowski
Poland
Mariusz Witos
Sat 13:25  Table 31
99-B2   
Poland
Maciej Słowik
Japan
Mateusz Tomiczek
Sat 13:28  Table 36
100-B2   
Poland
Żaneta Foniok
Poland
Paweł Rózga
Sat 13:26  Table 35
101-C2   
Poland
Paweł Cholewicki
Poland
Sławomir Nowak
Sat 13:28  Table 2
102-C2   
Poland
Michal Puk
Poland
Bartek Kędzior
R1
Sat 13:28  Table 5
103-D2   
Poland
Dariusz Krzyszkowski
United Kingdom
Mark McGauley
Sat 13:28  Table 22
104-D2   
Poland
Jan Niewęgłowski
Poland
Radosław Misiewicz
Sat 13:28  Table 37
105-E2   
Mateusz Sobolewski
Poland
Adam Ściga
Sat 13:29  Table 38
106-E2   
Poland
Wojciech Banek
Poland
walkover
Sat 13:29  Table 40
107-F2   
Poland
Roman Jakubiak
Poland
Kamil Zięba
Sat 13:29  Table 39
108-F2   
Poland
Szymon Duda
Poland
Mateusz Sząszor
Sat 13:30  Table 43
109-G2   
Poland
Sławomir Łobozek
Poland
Marcin Smolich
Sat 13:31  Table 40
110-G2   
Poland
Dawid Brzeziński
Poland
Michał Marcinkiewicz
Sat 13:32  Table 44
111-H2   
Poland
Jakub Wiśnik
Poland
Marcin Graff
Sat 13:34  Table 4
112-H2   
Poland
Jakub Kowalczyk
R1
Poland
Marcin Gozdowski
Sat 13:36  Table 27
113-I2   
Poland
Jan Grzelak
Poland
Marek Wideński
Sat 13:36  Table 30
114-I2   
Poland
Adam Stankiewicz
Poland
Andrzej Pakuła
Sat 13:36  Table 33
115-J2   
Poland
Roman Wasilewski
R1
Poland
Wojtek Zagdan
Sat 13:37  Table 29
116-J2   
Poland
Tomek Bąk
Poland
Krzysztof Nagiel
Sat 13:38  Table 3
117-K2   
Poland
Antoni Stępień
Poland
Piotr Twerdyk
Sat 13:39  Table 13
118-K2   
Poland
Jeremi Nowak
R1
Poland
Jacek Flasza
Sat 13:42  Table 17
119-L2   
Poland
Ryszard Konieczny
Poland
Adam Dąbrowski
Sat 13:43  Table 23
120-L2   
Poland
Piotr Polis
Bartek Smolana
Sat 13:43  Table 7
121-M2   
Poland
Szymon Staniszewski
Poland
Kubat Wiktor
Sat 13:44  Table 34
122-M2   
Poland
Szymon Bruśnicki
Poland
Rafał Łozowicki
Sat 13:45  Table 14
123-N2   
Poland
Marcin Morawski
Poland
Paweł Zabłocki
Sat 13:45  Table 11
124-N2   
Poland
Maciej Trudnowski
R2
Poland
Michał Chrobot
Sat 13:46  Table 21
125-O2   
Poland
Konrad Gdaniec
Poland
Konrad Słoma
Sat 13:46  Table 25
126-O2   
Poland
Grzegorz Modrzejewski
R1
Poland
Adam Kiernicki
Sat 13:51  Table 15
127-P2   
Poland
Cezary Jarosz
R1
Poland
Dominik Klepacz
Sat 13:52  Table 18
128-P2   
Poland
Dominik Zając
Poland
Mariusz Gnitecki
Sat 13:53  Table 1

Round 3

129-A   
Poland
Grzegorz Kubicki
Poland
Adam Mscisz
Sat 13:54  Table 6
130-A   
Poland
Robert Kurpanik
Poland
Tomek Kielmans
Sat 14:03  Table 2
131-B   
Poland
Daniel Piotrowski
Poland
Dominik Pflaum
Sat 14:26  Table 9
132-B   
Poland
Arkadiusz Lasota
Poland
Przemysław Markowski
Sat 14:27  Table 7
133-C   
Poland
Tomasz Walczak
Poland
Sylwester Prekurat
Sat 14:06  Table 8
134-C   
Poland
Wiktor Zaborowski
Poland
Miłosz Domagała
Sat 14:07  Table 12
135-D   
Poland
Arkadiusz Giernalczyk
Poland
Kamil Węgrzyn
Sat 14:07  Table 20
136-D   
Poland
Przemysław Śpiewak
Poland
Mariusz Śmigielski
Sat 14:08  Table 31
137-E   
Poland
Michał Mróz
Poland
Konrad Kowalski
Sat 14:28  Table 33
138-E   
Poland
Andrzej Stolarczyk
Poland
Dariusz Dżus
Sat 14:28  Table 39
139-F   
Poland
Piotr Żejmo
Poland
Mariusz Kroll
Sat 14:08  Table 22
140-F   
Italy
Jakub Kraupe
Poland
Łukasz Banasik
Sat 14:08  Table 24
141-G   
Poland
Michał Augustyn
Poland
Dylan Jomaa
Sat 14:10  Table 3
142-G   
Poland
Jacek Janiszewski
Poland
Wojciech Sroczynski
Sat 14:10  Table 26
143-H   
Poland
Kamil Pietruszewski
Poland
Marcin Czechowicz
Sat 14:10  Table 28
144-H   
Poland
KRZYSZTOF KUBAS
Poland
Renald Jagielski
Sat 14:11  Table 38
145-I   
Poland
Karol Czoch
R1
Poland
Wojciech Pigla
Sat 14:12  Table 4
146-I   
Poland
Sebastian Ryłko
Poland
Tomasz Kryś
Sat 14:12  Table 41
147-J   
Poland
Andrzej Dziobkowski
Poland
Paweł Krysiński
R1
Sat 14:15  Table 16
148-J   
Poland
Piotr Niewczas
Poland
Artur Czarnowski
Sat 14:15  Table 17
149-K   
Poland
Damian Adamus
Poland
Norbert Żelasko
Sat 14:15  Table 29
150-K   
Poland
Jacek Bieszczad
Poland
Bartosz Czapski
Sat 14:15  Table 42
151-L   
Poland
Dawid Gaweł
Poland
Ignacy Ruszkiewicz
Sat 14:15  Table 43
152-L   
Poland
Rafał Wróblewski
Poland
Mikołaj Terlikowski
Sat 14:17  Table 10
153-M   
Poland
Wojciech Rutkowski
Poland
Krzysztof Kaczmarek
Sat 14:18  Table 14
154-M   
Poland
Paweł "Włóczykij" Zalewski
Poland
Tomasz Wyrozębski
Sat 14:21  Table 6
155-N   
Poland
Bartek Krawczyk
Poland
Sebastian Szymkowski
Sat 14:23  Table 19
156-N   
Poland
Marek Kudlik
Poland
Jacek Kulisiewicz
Sat 14:23  Table 21
157-O   
Poland
Michal Berkec
Poland
Piotr Świtała
Sat 14:23  Table 27
158-O   
Poland
Tomasz Gutowski
Poland
Wojtek Chęciński
Sat 14:24  Table 30
159-P   
Poland
Tomasz Kozieł
Poland
Aleksander Chowaniec
Sat 14:29  Table 37
160-P   
Poland
Witold Żarowski
Poland
Dawid Sobiech
R1
Sat 14:30  Table 44
161-A2   
Poland
Kamil Podębski
Poland
Mariusz Witos
Sat 14:32  Table 25
162-A2   
Poland
Lesław Łukaszewicz
Poland
Kacper Specyał
Sat 14:32  Table 13
163-B2   
Poland
Maciej Słowik
Poland
Paweł Rózga
Sat 14:39  Table 36
164-B2   
Japan
Mateusz Tomiczek
Poland
Żaneta Foniok
Sat 14:39  Table 35
165-C2   
Poland
Sławomir Nowak
Poland
Bartek Kędzior
Sat 14:49  Table 11
166-C2   
Poland
Paweł Cholewicki
Poland
Krystian Bednarek
Sat 14:34  Table 18
167-D2   
United Kingdom
Mark McGauley
R1
Poland
Radosław Misiewicz
Sat 14:37  Table 4
168-D2   
Poland
Dariusz Krzyszkowski
Poland
Marcin Waliszewski
Sat 14:40  Table 34
169-E2   
Poland
Adam Ściga
Poland
walkover
Sat 14:33 
170-E2   
Mateusz Sobolewski
Poland
Sebastian Grabowski
Sat 14:40  Table 24
171-F2   
Poland
Kamil Zięba
Poland
Mateusz Sząszor
Sat 14:40  Table 15
172-F2   
Poland
Roman Jakubiak
Poland
Mariusz Florek
Sat 14:41  Table 26
173-G2   
Poland
Marcin Smolich
Poland
Michał Marcinkiewicz
Sat 14:41  Table 40
174-G2   
Poland
Sławomir Łobozek
Poland
Bartłomiej Pondo
Sat 14:42  Table 45
175-H2   
Poland
Marcin Graff
Poland
Marcin Gozdowski
Sat 14:45  Table 6
176-H2   
Poland
Jakub Wiśnik
Poland
Adam Pałczyński
Sat 14:46  Table 14
177-I2   
Poland
Marek Wideński
Poland
Andrzej Pakuła
Sat 14:47  Table 20
178-I2   
Poland
Jan Grzelak
Poland
Karol Lelek
Sat 14:47  Table 1
179-J2   
Poland
Wojtek Zagdan
Poland
Krzysztof Nagiel
Sat 14:47  Table 5
180-J2   
Poland
Roman Wasilewski
R1
Poland
Łukasz Kowalewski
Sat 14:48  Table 3
181-K2   
Poland
Piotr Twerdyk
Poland
Jacek Flasza
Sat 14:50  Table 12
182-K2   
Poland
Antoni Stępień
Poland
Michał Czajkowski
Sat 14:51  Table 38
183-L2   
Poland
Adam Dąbrowski
Bartek Smolana
Sat 14:55  Table 2
184-L2   
Poland
Ryszard Konieczny
Poland
Daniel Szymczak
Sat 14:56  Table 19
185-M2   
Poland
Kubat Wiktor
Poland
Rafał Łozowicki
Sat 14:52  Table 43
186-M2   
Poland
Szymon Staniszewski
Austria
Daniel Koman
Sat 14:54  Table 21
187-N2   
Poland
Paweł Zabłocki
Poland
Michał Chrobot
Sat 14:56  Table 41
188-N2   
Poland
Marcin Morawski
Poland
Dominik Regieli
Sat 14:57  Table 16
189-O2   
Poland
Konrad Gdaniec
Poland
Adam Kiernicki
Sat 14:58  Table 23
190-O2   
Poland
Konrad Słoma
Poland
Grzegorz Modrzejewski
Sat 14:58  Table 27
191-P2   
Poland
Dominik Klepacz
Poland
Mariusz Gnitecki
Sat 14:59  Table 10
192-P2   
Poland
Cezary Jarosz
Poland
Tomasz Szymczak
Sat 15:00  Table 25

Round 4

193-A   
Poland
Adam Mscisz
Poland
Tomek Kielmans
Sat 15:01  Table 8
194-A   
Poland
Grzegorz Kubicki
Poland
Sebastian Batkowski
R1
Sat 15:01  Table 22
195-C   
Poland
Sylwester Prekurat
Poland
Miłosz Domagała
Sat 15:02  Table 28
196-C   
Poland
Tomasz Walczak
Poland
Mikołaj Ząbecki
R2
Sat 15:04  Table 29
197-D   
Poland
Kamil Węgrzyn
Poland
Mariusz Śmigielski
Sat 15:23  Table 43
198-D   
Poland
Arkadiusz Giernalczyk
Poland
Paweł Boguszewski
Sat 15:07  Table 14
199-E   
Poland
Konrad Kowalski
Poland
Dariusz Dżus
Sat 15:27  Table 15
200-E   
Poland
Michał Mróz
Poland
Piotr Ostrowski
Sat 15:27  Table 33
201-F   
Poland
Mariusz Kroll
Poland
Łukasz Banasik
Sat 15:08  Table 4
202-F   
Poland
Piotr Żejmo
R1
Poland
Dominik Wojciechowski
Sat 15:09  Table 39
203-G   
Poland
Dylan Jomaa
Poland
Wojciech Sroczynski
Sat 15:14  Table 17
204-G   
Poland
Michał Augustyn
Poland
Jakub Chrobot
Sat 15:16  Table 30
205-H   
Poland
Marcin Czechowicz
Poland
Renald Jagielski
Sat 15:16  Table 42
206-H   
Poland
Kamil Pietruszewski
Poland
Wiktor Fortuński
R2
Sat 15:17  Table 1
207-I   
Poland
Wojciech Pigla
Poland
Tomasz Kryś
Sat 15:18  Table 18
208-I   
Poland
Karol Czoch
R1
Poland
Marcel Fortuński
Sat 15:19  Table 31
209-J   
Poland
Paweł Krysiński
R2
Poland
Artur Czarnowski
Sat 15:19  Table 24
210-J   
Poland
Andrzej Dziobkowski
Ukraine
Nikita Rudenko
Sat 15:20  Table 37
211-K   
Poland
Norbert Żelasko
Poland
Bartosz Czapski
Sat 15:26  Table 11
212-K   
Poland
Damian Adamus
Mozambique
Maciej Życiński
Sat 15:28  Table 22
213-L   
Poland
Ignacy Ruszkiewicz
Poland
Mikołaj Terlikowski
Sat 15:28  Table 29
214-L   
Poland
Dawid Gaweł
Poland
Sambor Stachowiak
Sat 15:29  Table 20
215-M   
Poland
Krzysztof Kaczmarek
Poland
Tomasz Wyrozębski
Sat 15:31  Table 9
216-M   
Poland
Wojciech Rutkowski
Poland
Rafał Wolski
Sat 15:31  Table 3
217-N   
Poland
Sebastian Szymkowski
R1
Poland
Jacek Kulisiewicz
Sat 15:32  Table 12
218-N   
Poland
Bartek Krawczyk
Poland
Patryk Statkiewicz
Sat 15:32  Table 13
219-P   
Poland
Aleksander Chowaniec
Poland
Dawid Sobiech
Sat 15:32  Table 14
220-P   
Poland
Tomasz Kozieł
Poland
Grzegorz Lasota
Sat 15:33  Table 21
221-A2   
Poland
Mariusz Witos
Poland
Kacper Specyał
Sat 15:36  Table 25
222-A2   
Poland
Kamil Podębski
Poland
Michał Turkowski
Sat 15:36  Table 26
223-C2   
Poland
Bartek Kędzior
Poland
Krystian Bednarek
Sat 15:38  Table 34
224-C2   
Poland
Sławomir Nowak
Poland
Michal Puk
Sat 15:39  Table 38
225-D2   
Poland
Radosław Misiewicz
Poland
Marcin Waliszewski
Sat 15:40  Table 40
226-D2   
United Kingdom
Mark McGauley
R1
Poland
Jan Niewęgłowski
Sat 15:41  Table 27
227-E2   
Poland
walkover
Poland
Sebastian Grabowski
Sat 15:41 
228-E2   
Poland
Adam Ściga
Poland
Wojciech Banek
Sat 15:42  Table 44
229-F2   
Poland
Mateusz Sząszor
Poland
Mariusz Florek
Sat 15:42  Table 45
230-F2   
Poland
Kamil Zięba
Poland
Szymon Duda
R1
Sat 15:44  Table 8
231-G2   
Poland
Michał Marcinkiewicz
Poland
Bartłomiej Pondo
Sat 15:45  Table 16
232-G2   
Poland
Marcin Smolich
Poland
Dawid Brzeziński
Sat 15:45  Table 17
233-H2   
Poland
Marcin Gozdowski
Poland
Adam Pałczyński
Sat 15:57  Table 15
234-H2   
Poland
Marcin Graff
Poland
Jakub Kowalczyk
Sat 15:58  Table 6
235-I2   
Poland
Andrzej Pakuła
Poland
Karol Lelek
Sat 15:46  Table 5
236-I2   
Poland
Marek Wideński
Poland
Adam Stankiewicz
R1
Sat 15:47  Table 30
237-J2   
Poland
Krzysztof Nagiel
Poland
Łukasz Kowalewski
Sat 15:48  Table 19
238-J2   
Poland
Wojtek Zagdan
Poland
Tomek Bąk
Sat 15:49  Table 23
239-K2   
Poland
Jacek Flasza
Poland
Michał Czajkowski
Sat 15:50  Table 36
240-K2   
Poland
Piotr Twerdyk
Poland
Jeremi Nowak
R1
Sat 15:52  Table 1
241-L2   
Bartek Smolana
Poland
Daniel Szymczak
Sat 15:52  Table 31
242-L2   
Poland
Adam Dąbrowski
Poland
Piotr Polis
Sat 16:01  Table 2
243-M2   
Poland
Rafał Łozowicki
Austria
Daniel Koman
Sat 15:53  Table 4
244-M2   
Poland
Kubat Wiktor
Poland
Szymon Bruśnicki
Sat 15:54  Table 39
245-N2   
Poland
Michał Chrobot
Poland
Dominik Regieli
Sat 15:59  Table 21
246-N2   
Poland
Paweł Zabłocki
Poland
Maciej Trudnowski
R2
Sat 15:59  Table 22
247-P2   
Poland
Mariusz Gnitecki
Poland
Tomasz Szymczak
Sat 16:02  Table 10
248-P2   
Poland
Dominik Klepacz
Poland
Dominik Zając
Sat 16:04  Table 9

Round 5

249-A   
Poland
Tomek Kielmans
Poland
Sebastian Batkowski
R1
Sat 16:04  Table 28
250-A   
Poland
Adam Mscisz
Poland
Robert Kurpanik
Sat 16:04  Table 29
251-C   
Poland
Miłosz Domagała
Poland
Mikołaj Ząbecki
R1
Sat 16:04  Table 12
252-C   
Poland
Sylwester Prekurat
Poland
Wiktor Zaborowski
Sat 16:05  Table 37
253-D   
Poland
Mariusz Śmigielski
Poland
Paweł Boguszewski
Sat 16:26  Table 11
254-D   
Poland
Kamil Węgrzyn
Poland
Przemysław Śpiewak
Sat 16:26  Table 16
255-E   
Poland
Dariusz Dżus
Poland
Piotr Ostrowski
Sat 16:14  Table 30
256-E   
Poland
Konrad Kowalski
Poland
Andrzej Stolarczyk
Sat 16:12  Table 14
257-F   
Poland
Łukasz Banasik
Poland
Dominik Wojciechowski
Sat 16:15  Table 24
258-F   
Poland
Mariusz Kroll
Italy
Jakub Kraupe
Sat 16:15  Table 34
259-G   
Poland
Wojciech Sroczynski
R2
Poland
Jakub Chrobot
Sat 16:16  Table 33
260-G   
Poland
Dylan Jomaa
Poland
Jacek Janiszewski
Sat 16:16  Table 20
261-H   
Poland
Renald Jagielski
Poland
Wiktor Fortuński
R2
Sat 16:17  Table 21
262-H   
Poland
Marcin Czechowicz
Poland
KRZYSZTOF KUBAS
Sat 16:17  Table 38
263-I   
Poland
Tomasz Kryś
Poland
Marcel Fortuński
Sat 16:50  Table 24
264-I   
Poland
Wojciech Pigla
Poland
Sebastian Ryłko
Sat 16:50  Table 47
265-J   
Poland
Artur Czarnowski
Ukraine
Nikita Rudenko
Sat 16:20  Table 26
266-J   
Poland
Paweł Krysiński
Poland
Piotr Niewczas
Sat 16:27  Table 13
267-K   
Poland
Bartosz Czapski
Mozambique
Maciej Życiński
Sat 16:28  Table 3
268-K   
Poland
Norbert Żelasko
Poland
Jacek Bieszczad
Sat 16:28  Table 7
269-L   
Poland
Mikołaj Terlikowski
Poland
Sambor Stachowiak
R1
Sat 16:28  Table 4
270-L   
Poland
Ignacy Ruszkiewicz
Poland
Rafał Wróblewski
Sat 16:29  Table 19
271-M   
Poland
Tomasz Wyrozębski
Poland
Rafał Wolski
Sat 16:29  Table 23
272-M   
Poland
Krzysztof Kaczmarek
Poland
Paweł "Włóczykij" Zalewski
Sat 16:29  Table 27
273-N   
Poland
Jacek Kulisiewicz
Poland
Patryk Statkiewicz
Sat 16:30  Table 25
274-N   
Poland
Sebastian Szymkowski
Poland
Marek Kudlik
Sat 16:30  Table 8
275-P   
Poland
Dawid Sobiech
Poland
Grzegorz Lasota
Sat 16:31  Table 28
276-P   
Poland
Aleksander Chowaniec
Poland
Witold Żarowski
Sat 16:31  Table 36
277-A2   
Poland
Kacper Specyał
Poland
Michał Turkowski
Sat 16:32  Table 39
278-A2   
Poland
Mariusz Witos
Poland
Lesław Łukaszewicz
Sat 16:33  Table 12
279-C2   
Poland
Krystian Bednarek
Poland
Michal Puk
Sat 16:34  Table 40
280-C2   
Poland
Bartek Kędzior
Poland
Paweł Cholewicki
Sat 16:35  Table 2
281-D2   
Poland
Marcin Waliszewski
Poland
Jan Niewęgłowski
Sat 16:35  Table 29
282-D2   
Poland
Radosław Misiewicz
Poland
Dariusz Krzyszkowski
Sat 16:36  Table 41
283-E2   
Poland
Sebastian Grabowski
Poland
Wojciech Banek
Sat 16:36  Table 42
284-E2   
Poland
walkover
Mateusz Sobolewski
Sat 16:36 
285-F2   
Poland
Mariusz Florek
Poland
Szymon Duda
Sat 16:37  Table 43
286-F2   
Poland
Mateusz Sząszor
Poland
Roman Jakubiak
Sat 16:37  Table 44
287-G2   
Poland
Bartłomiej Pondo
R1
Poland
Dawid Brzeziński
Sat 16:38  Table 17
288-G2   
Poland
Michał Marcinkiewicz
Poland
Sławomir Łobozek
Sat 16:40  Table 45
289-H2   
Poland
Adam Pałczyński
Poland
Jakub Kowalczyk
R1
Sat 16:46  Table 5
290-H2   
Poland
Marcin Gozdowski
Poland
Jakub Wiśnik
Sat 16:46  Table 6
291-I2   
Poland
Karol Lelek
R1
Poland
Adam Stankiewicz
R1
Sat 16:47  Table 15
292-I2   
Poland
Andrzej Pakuła
Poland
Jan Grzelak
Sat 16:48  Table 46
293-J2   
Poland
Łukasz Kowalewski
Poland
Tomek Bąk
Sat 16:49  Table 48
294-J2   
Poland
Krzysztof Nagiel
Poland
Roman Wasilewski
R1
Sat 16:49  Table 1
295-K2   
Poland
Michał Czajkowski
Poland
Jeremi Nowak
Sat 16:49  Table 20
296-K2   
Poland
Jacek Flasza
Poland
Antoni Stępień
Sat 16:50  Table 18
297-L2   
Poland
Daniel Szymczak
Poland
Piotr Polis
Sat 16:51  Table 14
298-L2   
Bartek Smolana
Poland
Ryszard Konieczny
Sat 16:53  Table 49
299-M2   
Austria
Daniel Koman
Poland
Szymon Bruśnicki
Sat 16:53  Table 50
300-M2   
Poland
Rafał Łozowicki
Poland
Szymon Staniszewski
Sat 15:35 
301-N2   
Poland
Dominik Regieli
Poland
Maciej Trudnowski
Sat 17:05  Table 13
302-N2   
Poland
Michał Chrobot
Poland
Marcin Morawski
Sat 16:54  Table 51
303-P2   
Poland
Tomasz Szymczak
Poland
Dominik Zając
Sat 17:08  Table 4
304-P2   
Poland
Mariusz Gnitecki
Poland
Cezary Jarosz
Sat 17:08  Table 7

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants