Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

July 13, 2022

SPC Woensel's Woensdagavond huistoernooi

9-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Quinten Pongers
SPC Woensel
6 (5/1) 34 (22/12)
65%
50
2 Richard Eijmberts
7 (5/2) 40 (25/15)
63%
35
3 Mika van Berkel
6 (4/2) 28 (19/9)
68%
25
3 Daan van der Eerden
4 (3/1) 23 (12/11)
52%
25
5 Kevin Chou
4 (3/1) 23 (12/11)
52%
20
5 Yannick Pongers
SPC Woensel
4 (3/1) 20 (14/6)
70%
20
5 Stefan van Weerden
5 (3/2) 29 (17/12)
59%
20
5 Mart Guns
4 (3/1) 22 (14/8)
64%
20
9 Aziz Moussati
3 (1/2) 17 (8/9)
47%
15
Show more
9 Bram van Dijk
5 (3/2) 25 (17/8)
68%
15
9 Cemil Yilmaz
5 (3/2) 28 (15/13)
54%
15
9 Gijs Van Westenbrugge
4 (2/2) 22 (10/12)
45%
15
13 Edwin Boot
2 (0/2) 10 (2/8)
20%
15
13 Djoro De kort
3 (1/2) 16 (5/11)
31%
15
13 remco snoeren
3 (1/2) 16 (8/8)
50%
15
13 Kenan Gurl
3 (1/2) 13 (4/9)
31%
15
17 Patrick de Vleeschauwer
2 (0/2) 8 (0/8)
0%
10
17 Anna Huang
2 (0/2) 8 (0/8)
0%
10
17 Arek Skorski
2 (0/2) 13 (5/8)
38%
10
17 Gerben Beekmans
2 (0/2) 9 (1/8)
11%
10
17 Leon Caris
2 (0/2) 9 (1/8)
11%
10
17 Chiao Ching
2 (0/2) 9 (1/8)
11%
10
17 Simon Slegers
2 (0/2) 14 (6/8)
43%
10
Entry deadline Jul 13, 2022, 7:00 PM (local time)
Starts Jul 13, 2022, 7:00 PM (local time)
Format Double to Single elimination (23 Participants)
Race to 4
Handicap No handicap
Rankings Pool Ranking Nederland and SPC Woensel's Woensdagavond Ranking
Organizer SPC Woensel
Contact Tim Jonkman (timjonkman@hotmail.com, +31623929319)
More info
[HUISTOERNOOI OPZET]
- Inspelen vanaf 18:00 uur, spelers dienen uiterlijk 18:45 uur aanwezig te zijn (meldtijd): Start toernooi 19:00 uur.
- Maximaal 32 deelnemers per toernooi.
- Inschrijfgeld is €12,- waarvan €1,- naar de Jackpot en €1,- naar de Masterspot.
Alternate break, tegenstander rackt en bij voorkeur met magic rack.
- Tot 16 deelnemers is poulesysteem; 16+ deelnemers is DKO tot laatste 8
- Random loting via CueScore.
- Racelengtes bij 9-ball zijn race naar de 4; bij 8-ball race naar de 3

[RANKING OPZET]
- Huistoernooi elke woensdagavond om 19:00 uur.
- Ranking loopt tot en met november 2022 en de Masters vindt plaats aan het eind november, exacte datum volgt nog.
- Rankingpunten tellen mee voor SPC Woensel's woensdagavond ranking en voor Pool Ranking Nederland (als C-toernooien ; ntb)
- Inschrijfgeld per huistoernooi is 12 Euro. Dit is inclusief deelname aan Jackpot (€1,-) en de Masterspot (€1,-).
- Aanmelden kan via CueScore of ter plekke tot 18:45 uur.
- Spelsoort is roulerend per week; 9-ball en 8-ball
- Inschrijving is open voor spelers van alle niveau's; lidmaatschap bij de KNBB is niet verplicht. Spelers op de blacklist worden uitgesloten van deelname.

[MASTERS OPZET]
- Beste 16 spelers van de ranking.
- Deelname door minimaal 50% van alle huistoernooien mee te hebben gedaan.
- Geen inschrijfgeld.
- Verdere details nog nader te bekennen.

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 4
1   
Netherlands
Chiao Ching
Netherlands
Cemil Yilmaz
Wed 19:08  Table 9
2   
Netherlands
remco snoeren
Walk Over
 
3   
Netherlands
Leon Caris
Netherlands
Stefan van Weerden
Wed 19:08  Table 10
4   
Netherlands
Yannick Pongers
Belgium
Patrick de Vleeschauwer
Wed 19:08  Table 11
5   
Netherlands
Kevin Chou
Netherlands
Simon Slegers
Wed 19:08  Table 12
6   
Nepal
Richard Eijmberts
Netherlands
Gijs Van Westenbrugge
Wed 19:08  Table 13
7   
Netherlands
Anna Huang
Netherlands
Mart Guns
Wed 19:08  Table 14
8   
Netherlands
Bram van Dijk
Netherlands
Gerben Beekmans
Wed 19:08  Table 15

Winner round 1

Race to 4
9   
Morocco
Aziz Moussati
Netherlands
Cemil Yilmaz
Wed 19:35  Table 9
10   
Netherlands
remco snoeren
Netherlands
Daan van der Eerden
Wed 19:09  Table 16
11   
Poland
Arek Skorski
Netherlands
Stefan van Weerden
Wed 19:35  Table 10
12   
Netherlands
Yannick Pongers
Netherlands
Djoro De kort
Wed 19:17  Table 11
13   
Netherlands
Mika van Berkel
Netherlands
Kevin Chou
Wed 19:56  Table 12
14   
Nepal
Richard Eijmberts
Netherlands
Kenan Gurl
Wed 19:45  Table 13
15   
Netherlands
Edwin Boot
Netherlands
Mart Guns
Wed 19:39  Table 11
16   
Netherlands
Bram van Dijk
Netherlands
Quinten Pongers
Wed 19:39  Table 14

Loser round 1

Race to 4
17   
Netherlands
Chiao Ching
Netherlands
Bram van Dijk
Wed 20:21  Table 14
18   
Walk Over
Netherlands
Edwin Boot
 
19   
Netherlands
Leon Caris
Netherlands
Kenan Gurl
Wed 20:08  Table 13
20   
Belgium
Patrick de Vleeschauwer
Netherlands
Mika van Berkel
Wed 20:18  Table 12
21   
Netherlands
Simon Slegers
Netherlands
Djoro De kort
Wed 19:56  Table 16
22   
Netherlands
Gijs Van Westenbrugge
Poland
Arek Skorski
Wed 20:12  Table 10
23   
Netherlands
Anna Huang
Netherlands
remco snoeren
Wed 19:39  Table 15
24   
Netherlands
Gerben Beekmans
Netherlands
Cemil Yilmaz
Wed 20:04  Table 9

Loser round 2

Race to 4
25   
Netherlands
Bram van Dijk
Netherlands
Edwin Boot
Wed 20:38  Table 14
26   
Netherlands
Kenan Gurl
Netherlands
Mika van Berkel
Wed 20:54  Table 12
27   
Netherlands
Djoro De kort
Netherlands
Gijs Van Westenbrugge
Wed 20:55  Table 13
28   
Netherlands
remco snoeren
Netherlands
Cemil Yilmaz
Wed 20:27  Table 15

Winners qualification

Race to 4
29   
Morocco
Aziz Moussati
Netherlands
Daan van der Eerden
Wed 20:31  Table 9
30   
Netherlands
Stefan van Weerden
Netherlands
Yannick Pongers
Wed 20:31  Table 12
31   
Netherlands
Kevin Chou
Nepal
Richard Eijmberts
Wed 20:26  Table 11
32   
Netherlands
Mart Guns
Netherlands
Quinten Pongers
Wed 20:54  Table 10

Losers qualification

Race to 4
33   
Netherlands
Bram van Dijk
Netherlands
Stefan van Weerden
Wed 21:00  Table 14
34   
Netherlands
Mika van Berkel
Morocco
Aziz Moussati
Wed 21:24  Table 12
35   
Netherlands
Gijs Van Westenbrugge
Netherlands
Quinten Pongers
Wed 21:42  Table 9
36   
Netherlands
Cemil Yilmaz
Nepal
Richard Eijmberts
Wed 21:20  Table 11

Quarter final

Race to 4
37   
Netherlands
Daan van der Eerden
Netherlands
Stefan van Weerden
Wed 22:13  Table 9
38   
Netherlands
Yannick Pongers
Netherlands
Quinten Pongers
Wed 22:13  Table 10
39   
Netherlands
Kevin Chou
Netherlands
Mika van Berkel
Wed 22:13  Table 11
40   
Netherlands
Mart Guns
Nepal
Richard Eijmberts
Wed 22:13  Table 12

Semi final

Race to 4
41   
Netherlands
Daan van der Eerden
Netherlands
Quinten Pongers
Wed 22:52  Table 9
42   
Netherlands
Mika van Berkel
Nepal
Richard Eijmberts
Wed 22:52  Table 8

Final

Race to 4
43   
Netherlands
Quinten Pongers
Nepal
Richard Eijmberts
Thu 00:38  Table 9

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants