Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

June 29, 2022

SPC Woensel's Woensdagavond huistoernooi

9-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Aziz Moussati
5 (5/0) 25 (20/5)
80%
50
2 Guido Janssen
6 (4/2) 33 (19/14)
58%
35
3 Cemil Yilmaz
4 (3/1) 22 (15/7)
68%
25
3 Mart Guns
4 (3/1) 22 (14/8)
64%
25
5 Kevin Chou
4 (2/2) 24 (12/12)
50%
20
5 Arek Skorski
3 (2/1) 15 (8/7)
53%
20
5 Gerben Beekmans
4 (2/2) 21 (9/12)
43%
20
5 Lesley Weeterings
6 (4/2) 32 (17/15)
53%
20
9 Richard Eijmberts
3 (1/2) 15 (7/8)
47%
15
Show more
9 Bram van Dijk
4 (2/2) 20 (11/9)
55%
15
9 Mika van Berkel
5 (3/2) 26 (15/11)
58%
15
9 Djoro De kort
3 (1/2) 17 (6/11)
35%
15
13 Patrick de Vleeschauwer
2 (0/2) 9 (1/8)
11%
15
13 Edwin Boot
2 (0/2) 10 (2/8)
20%
15
13 Maarten Poirters
2 (0/2) 12 (4/8)
33%
15
13 Johan Keessen
3 (1/2) 16 (8/8)
50%
15
17 Daan van der Eerden
2 (0/2) 13 (5/8)
38%
10
17 Leon Caris
2 (0/2) 8 (0/8)
0%
10
17 Kenan Gurl
2 (0/2) 10 (2/8)
20%
10
Entry deadline Jun 29, 2022, 7:15 PM (local time)
Starts Jun 29, 2022, 7:00 PM (local time)
Format Double to Single elimination (19 Participants)
Race to 4
Handicap No handicap
Rankings Pool Ranking Nederland and SPC Woensel's Woensdagavond Ranking
Organizer SPC Woensel
Contact Tim Jonkman (timjonkman@hotmail.com, +31623929319)
More info
[HUISTOERNOOI OPZET]
- Inspelen vanaf 18:00 uur, spelers dienen uiterlijk 18:45 uur aanwezig te zijn (meldtijd): Start toernooi 19:00 uur.
- Maximaal 32 deelnemers per toernooi.
- Inschrijfgeld is €12,- waarvan €1,- naar de Jackpot en €1,- naar de Masterspot.
Alternate break, tegenstander rackt en bij voorkeur met magic rack.
- Tot 16 deelnemers is poulesysteem; 16+ deelnemers is DKO tot laatste 8
- Random loting via CueScore.
- Racelengtes bij 9-ball zijn race naar de 4; bij 8-ball race naar de 3

[RANKING OPZET]
- Huistoernooi elke woensdagavond om 19:00 uur.
- Ranking loopt tot en met november 2022 en de Masters vindt plaats aan het eind november, exacte datum volgt nog.
- Rankingpunten tellen mee voor SPC Woensel's woensdagavond ranking en voor Pool Ranking Nederland (als C-toernooien ; ntb)
- Inschrijfgeld per huistoernooi is 12 Euro. Dit is inclusief deelname aan Jackpot (€1,-) en de Masterspot (€1,-).
- Aanmelden kan via CueScore of ter plekke tot 18:45 uur.
- Spelsoort is roulerend per week; 9-ball en 8-ball
- Inschrijving is open voor spelers van alle niveau's; lidmaatschap bij de KNBB is niet verplicht. Spelers op de blacklist worden uitgesloten van deelname.

[MASTERS OPZET]
- Beste 16 spelers van de ranking.
- Deelname door minimaal 50% van alle huistoernooien mee te hebben gedaan.
- Geen inschrijfgeld.
- Verdere details nog nader te bekennen.

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 4
1   
Nepal
Richard Eijmberts
Walk Over
 
2   
Netherlands
Lesley Weeterings
Netherlands
Kenan Gurl
Wed 19:06  Table 9
3   
Netherlands
Maarten Poirters
Walk Over
 
4   
Walk Over
Netherlands
Mart Guns
 
5   
Netherlands
Guido Janssen
Walk Over
 
6   
Walk Over
Netherlands
Edwin Boot
 
7   
Morocco
Aziz Moussati
Walk Over
 
8   
Walk Over
Netherlands
Leon Caris
 
9   
Poland
Arek Skorski
Walk Over
 
10   
Netherlands
Bram van Dijk
Netherlands
Johan Keessen
Wed 19:06  Table 10
11   
Netherlands
Djoro De kort
Walk Over
 
12   
Walk Over
Netherlands
Kevin Chou
 
13   
Belgium
Patrick de Vleeschauwer
Walk Over
 
14   
Walk Over
Netherlands
Gerben Beekmans
 
15   
Netherlands
Daan van der Eerden
Netherlands
Mika van Berkel
Wed 19:06  Table 11
16   
Walk Over
Netherlands
Cemil Yilmaz
 

Winner round 1

Race to 4
17   
Nepal
Richard Eijmberts
Netherlands
Lesley Weeterings
Wed 20:14  Table 12
18   
Netherlands
Maarten Poirters
Netherlands
Mart Guns
Wed 19:06  Table 12
19   
Netherlands
Guido Janssen
Netherlands
Edwin Boot
Wed 19:06  Table 13
20   
Morocco
Aziz Moussati
Netherlands
Leon Caris
Wed 19:06  Table 14
21   
Poland
Arek Skorski
Netherlands
Johan Keessen
Wed 19:35  Table 10
22   
Netherlands
Djoro De kort
Netherlands
Kevin Chou
Wed 19:06  Table 15
23   
Belgium
Patrick de Vleeschauwer
Netherlands
Gerben Beekmans
Wed 19:06  Table 16
24   
Netherlands
Mika van Berkel
Netherlands
Cemil Yilmaz
Wed 19:36  Table 11

Loser round 1

Race to 4
25   
Walk Over
Netherlands
Kenan Gurl
 
26   
Walk Over
Walk Over
 
27   
Walk Over
Walk Over
 
28   
Walk Over
Walk Over
 
29   
Walk Over
Netherlands
Bram van Dijk
 
30   
Walk Over
Walk Over
 
31   
Walk Over
Walk Over
 
32   
Netherlands
Daan van der Eerden
Walk Over
 

Loser round 2

Race to 4
33   
Netherlands
Kenan Gurl
Netherlands
Mika van Berkel
Wed 20:14  Table 9
34   
Walk Over
Belgium
Patrick de Vleeschauwer
 
35   
Walk Over
Netherlands
Kevin Chou
 
36   
Walk Over
Netherlands
Johan Keessen
 
37   
Netherlands
Bram van Dijk
Netherlands
Leon Caris
Wed 19:41  Table 14
38   
Walk Over
Netherlands
Edwin Boot
 
39   
Walk Over
Netherlands
Maarten Poirters
 
40   
Netherlands
Daan van der Eerden
Netherlands
Lesley Weeterings
Wed 20:15  Table 10

Winners qualification

Race to 4
41   
Nepal
Richard Eijmberts
Netherlands
Mart Guns
Wed 20:17  Table 14
42   
Netherlands
Guido Janssen
Morocco
Aziz Moussati
Wed 20:10  Table 15
43   
Poland
Arek Skorski
Netherlands
Djoro De kort
Wed 20:16  Table 13
44   
Netherlands
Gerben Beekmans
Netherlands
Cemil Yilmaz
Wed 20:09  Table 12

Loser round 3

Race to 4
45   
Netherlands
Mika van Berkel
Belgium
Patrick de Vleeschauwer
Wed 20:21  Table 9
46   
Netherlands
Kevin Chou
Netherlands
Johan Keessen
Wed 20:48  Table 16
47   
Netherlands
Bram van Dijk
Netherlands
Edwin Boot
Wed 20:12  Table 11
48   
Netherlands
Maarten Poirters
Netherlands
Lesley Weeterings
Wed 21:34  Table 12

Losers qualification

Race to 4
49   
Netherlands
Mika van Berkel
Netherlands
Guido Janssen
Wed 20:41  Table 9
50   
Netherlands
Kevin Chou
Nepal
Richard Eijmberts
Wed 21:24  Table 10
51   
Netherlands
Bram van Dijk
Netherlands
Gerben Beekmans
Wed 20:51  Table 11
52   
Netherlands
Lesley Weeterings
Netherlands
Djoro De kort
Wed 21:54  Table 9

Quarter final

Race to 4
53   
Netherlands
Mart Guns
Netherlands
Kevin Chou
Wed 22:25  Table 9
54   
Morocco
Aziz Moussati
Netherlands
Gerben Beekmans
Wed 22:20  Table 10
55   
Poland
Arek Skorski
Netherlands
Guido Janssen
Wed 22:21  Table 11
56   
Netherlands
Cemil Yilmaz
Netherlands
Lesley Weeterings
Wed 22:26  Table 12

Semi final

Race to 4
57   
Netherlands
Mart Guns
Morocco
Aziz Moussati
Wed 23:06 
58   
Netherlands
Guido Janssen
Netherlands
Cemil Yilmaz
Wed 23:05 

Final

Race to 4
59   
Morocco
Aziz Moussati
Netherlands
Guido Janssen
Wed 23:31 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants