Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

June 15, 2022

SPC Woensel's Woensdagavond huistoernooi

9-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Cemil Yilmaz
6 (5/1) 30 (20/10)
67%
50
2 Daan van der Eerden
7 (5/2) 41 (22/19)
54%
35
3 Richard Eijmberts
6 (5/1) 33 (23/10)
70%
25
3 Michael Sagar
5 (4/1) 29 (19/10)
66%
25
5 Arek Skorski
5 (2/3) 30 (13/17)
43%
20
5 Lowie Lam
5 (2/3) 28 (12/16)
43%
20
5 Djoro De kort
5 (3/2) 28 (15/13)
54%
20
5 Lesley Weeterings
5 (2/3) 31 (14/17)
45%
20
9 Maarten Van der Vliet
3 (1/2) 16 (7/9)
44%
15
10 Anna Huang
4 (1/3) 27 (12/15)
44%
15
10 Johan Keessen
4 (2/2) 22 (9/13)
41%
15
10 Jeroen van Kuringen
3 (0/3) 15 (3/12)
20%
15
13 Martin Spoormans
4 (1/3) 24 (10/14)
42%
15
13 Reza Baram
4 (0/4) 28 (12/16)
43%
15
Entry deadline Jun 15, 2022, 7:15 PM (local time)
Starts Jun 15, 2022, 7:00 PM (local time)
Format Round robin (14 Participants)
Race to 4
Handicap No handicap
Rankings Pool Ranking Nederland and SPC Woensel's Woensdagavond Ranking
Organizer SPC Woensel
Contact Tim Jonkman (timjonkman@hotmail.com, +31623929319)
More info
[HUISTOERNOOI OPZET]
- Inspelen vanaf 18:00 uur, spelers dienen uiterlijk 18:45 uur aanwezig te zijn (meldtijd): Start toernooi 19:00 uur.
- Maximaal 32 deelnemers per toernooi.
- Inschrijfgeld is €12,- waarvan €1,- naar de Jackpot en €1,- naar de Masterspot.
Alternate break, tegenstander rackt en bij voorkeur met magic rack.
- Tot 16 deelnemers is poulesysteem; 16+ deelnemers is DKO tot laatste 8
- Random loting via CueScore.
- Racelengtes bij 9-ball zijn race naar de 4; bij 8-ball race naar de 3

[RANKING OPZET]
- Huistoernooi elke woensdagavond om 19:00 uur.
- Ranking loopt tot en met november 2022 en de Masters vindt plaats aan het eind november, exacte datum volgt nog.
- Rankingpunten tellen mee voor SPC Woensel's woensdagavond ranking en voor Pool Ranking Nederland (als C-toernooien ; ntb)
- Inschrijfgeld per huistoernooi is 12 Euro. Dit is inclusief deelname aan Jackpot (€1,-) en de Masterspot (€1,-).
- Aanmelden kan via CueScore of ter plekke tot 18:45 uur.
- Spelsoort is roulerend per week; 9-ball en 8-ball
- Inschrijving is open voor spelers van alle niveau's; lidmaatschap bij de KNBB is niet verplicht. Spelers op de blacklist worden uitgesloten van deelname.

[MASTERS OPZET]
- Beste 16 spelers van de ranking.
- Deelname door minimaal 50% van alle huistoernooien mee te hebben gedaan.
- Geen inschrijfgeld.
- Verdere details nog nader te bekennen.

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Daan van der Eerden 4 3 0 1 14 10 4 0 0 0 0.583 3
2 Djoro De kort 4 3 0 1 13 9 4 0 0 0 0.591 3
3 Lowie Lam 4 2 0 2 12 12 0 0 0 0 0.5 2
4 Johan Keessen 4 2 0 2 9 13 -4 0 0 0 0.409 2
5 Reza Baram 4 0 0 4 12 16 -4 0 0 0 0.429 0
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Michael Sagar 3 3 0 0 12 4 8 0 0 0 0.75 3
2 Cemil Yilmaz 3 2 0 1 8 5 3 0 0 0 0.615 2
3 Maarten Van der Vliet 3 1 0 2 7 9 -2 0 0 0 0.438 1
4 Jeroen van Kuringen 3 0 0 3 3 12 -9 0 0 0 0.2 0
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Richard Eijmberts 4 4 0 0 16 6 10 0 0 0 0.727 4
2 Arek Skorski 4 2 0 2 11 13 -2 0 0 0 0.458 2
3 Lesley Weeterings 4 2 0 2 12 13 -1 0 0 0 0.48 2
4 Anna Huang 4 1 0 3 12 15 -3 0 0 0 0.444 1
5 Martin Spoormans 4 1 0 3 10 14 -4 0 0 0 0.417 1

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 4
1-A   
Netherlands
Reza Baram
Netherlands
Daan van der Eerden
Wed 19:08  Table 9
2-A   
Netherlands
Johan Keessen
Netherlands
Djoro De kort
Wed 19:08  Table 10
3-B   
Netherlands
Jeroen van Kuringen
Netherlands
Maarten Van der Vliet
Wed 19:08  Table 11
4-B   
Netherlands
Cemil Yilmaz
United Kingdom
Michael Sagar
Wed 19:08  Table 12
5-C   
Belgium
Martin Spoormans
Netherlands
Anna Huang
Wed 19:08  Table 13
6-C   
Nepal
Richard Eijmberts
Poland
Arek Skorski
Wed 19:08  Table 14

Round 2

Race to 4
7-A   
Netherlands
Daan van der Eerden
Netherlands
Djoro De kort
Wed 19:52  Table 14
8-A   
Netherlands
Reza Baram
China
Lowie Lam
Wed 19:53  Table 9
9-B   
Netherlands
Jeroen van Kuringen
United Kingdom
Michael Sagar
Wed 19:36  Table 10
10-B   
Netherlands
Maarten Van der Vliet
Netherlands
Cemil Yilmaz
Wed 19:37  Table 12
11-C   
Netherlands
Anna Huang
Poland
Arek Skorski
Wed 19:52  Table 13
12-C   
Belgium
Martin Spoormans
Netherlands
Lesley Weeterings
Wed 19:49  Table 11

Round 3

Race to 4
13-A   
Netherlands
Djoro De kort
China
Lowie Lam
Wed 20:55  Table 9
14-A   
Netherlands
Daan van der Eerden
Netherlands
Johan Keessen
Wed 20:21  Table 11
15-B   
Netherlands
Jeroen van Kuringen
Netherlands
Cemil Yilmaz
Wed 20:09  Table 12
16-B   
United Kingdom
Michael Sagar
Netherlands
Maarten Van der Vliet
Wed 20:09  Table 10
17-C   
Poland
Arek Skorski
Netherlands
Lesley Weeterings
Wed 21:09  Table 11
18-C   
Netherlands
Anna Huang
Nepal
Richard Eijmberts
Wed 21:02  Table 12

Round 4

Race to 4
19-A   
China
Lowie Lam
Netherlands
Johan Keessen
Wed 21:55  Table 9
20-A   
Netherlands
Djoro De kort
Netherlands
Reza Baram
Wed 21:50  Table 10
21-C   
Netherlands
Lesley Weeterings
Nepal
Richard Eijmberts
Wed 20:34  Table 12
22-C   
Poland
Arek Skorski
Belgium
Martin Spoormans
Wed 20:35  Table 13

Round 5

Race to 4
23-A   
Netherlands
Johan Keessen
Netherlands
Reza Baram
Wed 20:59  Table 10
24-A   
China
Lowie Lam
Netherlands
Daan van der Eerden
Wed 21:25  Table 9
25-C   
Nepal
Richard Eijmberts
Belgium
Martin Spoormans
Wed 21:32  Table 12
26-C   
Netherlands
Lesley Weeterings
Netherlands
Anna Huang
Wed 21:34  Table 11

Quarter final

Race to 4
27   
Netherlands
Daan van der Eerden
Netherlands
Lesley Weeterings
Wed 22:31  Table 9
28   
United Kingdom
Michael Sagar
Netherlands
Djoro De kort
Wed 22:31  Table 10
29   
Poland
Arek Skorski
Netherlands
Cemil Yilmaz
Wed 22:31  Table 11
30   
China
Lowie Lam
Nepal
Richard Eijmberts
Wed 22:31  Table 12

Semi final

Race to 4
31   
Netherlands
Daan van der Eerden
United Kingdom
Michael Sagar
Wed 23:00  Table 9
32   
Netherlands
Cemil Yilmaz
Nepal
Richard Eijmberts
Wed 23:02  Table 10

Final

Race to 4
33   
Netherlands
Daan van der Eerden
Netherlands
Cemil Yilmaz
Wed 23:44  Table 9

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants