Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

May 4, 2022

SPC Woensel's Woensdagavond huistoernooi

9-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Guido Janssen
6 (6/0) 34 (24/10)
71%
50
2 Cemil Yilmaz
6 (5/1) 33 (22/11)
67%
35
3 Aziz Moussati
5 (4/1) 26 (17/9)
65%
25
3 Mart Guns
5 (4/1) 26 (17/9)
65%
25
5 Floris Smeenk
6 (4/2) 34 (20/14)
59%
20
5 Richard Eijmberts
5 (3/2) 30 (16/14)
53%
20
5 Daan van der Eerden
5 (3/2) 28 (15/13)
54%
20
5 Martin Spoormans
5 (3/2) 31 (16/15)
52%
20
9 Pascal Meulenhoff
House of Billiards Weert Org
5 (3/2) 29 (17/12)
59%
15
Show more
9 Arek Skorski
5 (3/2) 28 (15/13)
54%
15
9 Maarten Poirters
4 (2/2) 23 (12/11)
52%
15
9 Lesley Weeterings
4 (2/2) 22 (12/10)
55%
15
13 Kevin Chou
3 (1/2) 18 (7/11)
39%
15
13 Michael Sagar
4 (2/2) 22 (11/11)
50%
15
13 Laurens Meerhoff
3 (1/2) 20 (10/10)
50%
15
13 Djoro De kort
4 (2/2) 20 (9/11)
45%
15
17 Stavros van de Kerkhof
3 (1/2) 19 (8/11)
42%
10
17 Edwin Boot
2 (0/2) 9 (1/8)
11%
10
17 Johan Keessen
3 (1/2) 14 (6/8)
43%
10
17 Paul de Kleine
3 (1/2) 12 (4/8)
33%
10
17 Yanick Deursen
3 (1/2) 14 (4/10)
29%
10
17 Simon Slegers
3 (1/2) 19 (9/10)
47%
10
17 Anjun Chen
3 (1/2) 12 (3/9)
25%
10
17 Lennard van Oorschot
2 (0/2) 14 (6/8)
43%
10
25 Marco Teutscher
1 (0/1) 6 (2/4)
33%
5
25 Gerben Beekmans
2 (0/2) 10 (3/7)
30%
5
25 Ruud van der Sangen
2 (0/2) 11 (4/7)
36%
5
25 Bram Boot
2 (0/2) 8 (1/7)
13%
5
25 Satoru Sakai
2 (0/2) 11 (4/7)
36%
5
25 Hugo Smeenk
2 (0/2) 7 (0/7)
0%
5
Entry deadline May 4, 2022, 6:55 PM (local time)
Starts May 4, 2022, 7:00 PM (local time)
Format Double to Single elimination (30 Participants)
Race to 4
Handicap No handicap
Rankings Pool Ranking Nederland and SPC Woensel's Woensdagavond Ranking
Organizer SPC Woensel
Contact Tim Jonkman (timjonkman@hotmail.com, +31623929319)
More info
[HUISTOERNOOI OPZET]
- Inspelen vanaf 18:00 uur, spelers dienen uiterlijk 18:45 uur aanwezig te zijn (meldtijd): Start toernooi 19:00 uur.
- Maximaal 32 deelnemers per toernooi.
- Inschrijfgeld is €12,- waarvan €1,- naar de Jackpot en €1,- naar de Masterspot.
Alternate break, tegenstander rackt en bij voorkeur met magic rack.
- Tot 16 deelnemers is poulesysteem; 16+ deelnemers is DKO tot laatste 8
- Random loting via CueScore.
- Racelengtes bij 9-ball zijn race naar de 4; bij 8-ball race naar de 3

[RANKING OPZET]
- Huistoernooi elke woensdagavond om 19:00 uur.
- Ranking loopt tot en met november 2022 en de Masters vindt plaats aan het eind november, exacte datum volgt nog.
- Rankingpunten tellen mee voor SPC Woensel's woensdagavond ranking en voor Pool Ranking Nederland (als C-toernooien ; ntb)
- Inschrijfgeld per huistoernooi is 12 Euro. Dit is inclusief deelname aan Jackpot (€1,-) en de Masterspot (€1,-).
- Aanmelden kan via CueScore of ter plekke tot 18:45 uur.
- Spelsoort is roulerend per week; 9-ball en 8-ball
- Inschrijving is open voor spelers van alle niveau's; lidmaatschap bij de KNBB is niet verplicht. Spelers op de blacklist worden uitgesloten van deelname.

[MASTERS OPZET]
- Beste 16 spelers van de ranking.
- Deelname door minimaal 50% van alle huistoernooien mee te hebben gedaan.
- Geen inschrijfgeld.
- Verdere details nog nader te bekennen.

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 4
1   
Netherlands
Edwin Boot
Walk Over
 
2   
Netherlands
Maarten Poirters
Netherlands
Lennard van Oorschot
Wed 19:00  Table 9
3   
Anjun Chen
Netherlands
Mart Guns
Wed 19:00  Table 10
4   
Netherlands
Djoro De kort
Netherlands
Satoru Sakai
Wed 19:00  Table 11
5   
Netherlands
Floris Smeenk
Netherlands
Guido Janssen
Wed 19:00  Table 12
6   
Netherlands
Stavros van de Kerkhof
Netherlands
Ruud van der Sangen
Wed 19:00  Table 13
7   
United Kingdom
Michael Sagar
Netherlands
Marco Teutscher
Wed 19:00  Table 14
8   
Belgium
Martin Spoormans
Netherlands
Laurens Meerhoff
Wed 19:00  Table 15
9   
Netherlands
Cemil Yilmaz
Netherlands
Hugo Smeenk
Wed 19:00  Table 16
10   
Netherlands
Simon Slegers
Netherlands
Johan Keessen
Wed 19:00  Table 17
11   
Netherlands
Gerben Beekmans
Netherlands
Yanick Deursen
Wed 19:00  Table 18
12   
Poland
Arek Skorski
Nepal
Richard Eijmberts
Wed 19:00  Table 19
13   
Netherlands
Daan van der Eerden
Netherlands
Bram Boot
Wed 19:00  Table 20
14   
Netherlands
Pascal Meulenhoff
Netherlands
Paul de Kleine
Wed 19:00  Table 21
15   
Netherlands
Lesley Weeterings
Morocco
Aziz Moussati
Wed 19:00  Table 22
16   
Walk Over
Netherlands
Kevin Chou
 

Winner round 1

Race to 4
17   
Netherlands
Edwin Boot
Netherlands
Maarten Poirters
Wed 19:55  Table 9
18   
Netherlands
Mart Guns
Netherlands
Djoro De kort
Wed 19:42  Table 11
19   
Netherlands
Guido Janssen
Netherlands
Stavros van de Kerkhof
Wed 19:51  Table 13
20   
United Kingdom
Michael Sagar
Belgium
Martin Spoormans
Wed 19:49  Table 10
21   
Netherlands
Cemil Yilmaz
Netherlands
Simon Slegers
Wed 19:53  Table 15
22   
Netherlands
Yanick Deursen
Nepal
Richard Eijmberts
Wed 19:53  Table 17
23   
Netherlands
Daan van der Eerden
Netherlands
Pascal Meulenhoff
Wed 19:42  Table 14
24   
Morocco
Aziz Moussati
Netherlands
Kevin Chou
Wed 19:28  Table 10

Loser round 1

Race to 3
25   
Walk Over
Netherlands
Lennard van Oorschot
 
26   
Anjun Chen
Netherlands
Satoru Sakai
Wed 19:42  Table 16
27   
Netherlands
Floris Smeenk
Netherlands
Ruud van der Sangen
Wed 19:52  Table 12
28   
Netherlands
Marco Teutscher
Netherlands
Laurens Meerhoff
 
29   
Netherlands
Hugo Smeenk
Netherlands
Johan Keessen
Wed 19:55  Table 19
30   
Netherlands
Gerben Beekmans
Poland
Arek Skorski
Wed 19:55  Table 20
31   
Netherlands
Bram Boot
Netherlands
Paul de Kleine
Wed 19:42  Table 18
32   
Netherlands
Lesley Weeterings
Walk Over
 

Loser round 2

Race to 4
33   
Netherlands
Lennard van Oorschot
Netherlands
Kevin Chou
Wed 20:04  Table 11
34   
Anjun Chen
Netherlands
Pascal Meulenhoff
Wed 20:43  Table 12
35   
Netherlands
Floris Smeenk
Netherlands
Yanick Deursen
Wed 20:22  Table 10
36   
Netherlands
Laurens Meerhoff
Netherlands
Simon Slegers
Wed 20:40  Table 16
37   
Netherlands
Johan Keessen
United Kingdom
Michael Sagar
Wed 20:22  Table 12
38   
Poland
Arek Skorski
Netherlands
Stavros van de Kerkhof
Wed 20:23  Table 13
39   
Netherlands
Paul de Kleine
Netherlands
Djoro De kort
Wed 20:04  Table 16
40   
Netherlands
Lesley Weeterings
Netherlands
Edwin Boot
Wed 20:23  Table 17

Winners qualification

Race to 4
41   
Netherlands
Maarten Poirters
Netherlands
Mart Guns
Wed 20:36  Table 9
42   
Netherlands
Guido Janssen
Belgium
Martin Spoormans
Wed 20:50  Table 10
43   
Netherlands
Cemil Yilmaz
Nepal
Richard Eijmberts
Wed 20:46  Table 11
44   
Netherlands
Daan van der Eerden
Morocco
Aziz Moussati
Wed 20:44  Table 14

Loser round 3

Race to 4
45   
Netherlands
Kevin Chou
Netherlands
Pascal Meulenhoff
Wed 21:09  Table 12
46   
Netherlands
Floris Smeenk
Netherlands
Laurens Meerhoff
Wed 21:25  Table 13
47   
United Kingdom
Michael Sagar
Poland
Arek Skorski
Wed 21:06  Table 13
48   
Netherlands
Djoro De kort
Netherlands
Lesley Weeterings
Wed 20:56  Table 15

Losers qualification

Race to 4
49   
Netherlands
Pascal Meulenhoff
Belgium
Martin Spoormans
Wed 21:56  Table 9
50   
Netherlands
Floris Smeenk
Netherlands
Maarten Poirters
Wed 22:16  Table 10
51   
Poland
Arek Skorski
Netherlands
Daan van der Eerden
Wed 21:26  Table 14
52   
Netherlands
Lesley Weeterings
Nepal
Richard Eijmberts
Wed 21:28  Table 15

Quarter final

Race to 4
53   
Netherlands
Mart Guns
Nepal
Richard Eijmberts
Wed 22:53  Table 12
54   
Netherlands
Guido Janssen
Netherlands
Daan van der Eerden
Wed 22:53  Table 11
55   
Netherlands
Cemil Yilmaz
Belgium
Martin Spoormans
Wed 22:53  Table 10
56   
Morocco
Aziz Moussati
Netherlands
Floris Smeenk
Wed 22:53  Table 9

Semi final

Race to 4
57   
Netherlands
Mart Guns
Netherlands
Guido Janssen
Wed 23:44  Table 10
58   
Netherlands
Cemil Yilmaz
Morocco
Aziz Moussati
Wed 23:45  Table 9

Final

Race to 4
59   
Netherlands
Guido Janssen
Netherlands
Cemil Yilmaz
Thu 00:30  Table 9

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants