Saving..

Edit match video

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action
Share

Share this page

August 2, - August 5, 2018

Reisa 3Net Open 2018

Add players

Please wait...
9-Ball

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage
1 John Petter Larsen
Reisa BK
4 (4/0) 60 (40/20)
67%
2 Torbjørn Magnus Isaksen
Reisa BK
5 (3/2) 80 (41/39)
51%
3 Arild Moilanen
Reisa BK
4 (2/2) 72 (35/37)
49%
3 Brage Arnesen
TSI BK
3 (1/2) 46 (22/24)
48%
5 Mats Båtnes
Reisa BK
3 (2/1) 51 (26/25)
51%
5 Torje Sørensen Veibakken
Reisa BK
2 (0/2) 27 (7/20)
26%
7 Kristian Strøm
Reisa BK
3 (0/3) 54 (24/30)
44%
Entry deadline Aug 1, 2018, 6:00 PM (local time)
Starts Aug 2, 2018, 7:00 PM (local time)
Format Round robin (7 Participants)
Race to 10
Handicap With handicap
Dresscode Kleskode B
Organizer Norges Biljardforbund and Reisa BK
Contact Arild Moilanen (ariped78@gmail.com)
More info
Hei,

Det ble ett historisk lavt antall spillere i år, men vi er med godt mot og skjønner at det ble litt i seneste laget for annonseringen og derfor var mange utelukket og at det kræsjet med EM og Eurotour.
Det blir hele 7 spillere til start ;)
Vi spiller som kjent 9-ball og øker distanse til 10.
Vi begynner på fredag kl: 19:00 med ett sideevent i 10-ball og begynner main event kl 10:00 på Lørdag.
Lørdag kveld kjører vi bankett og bestiller oss mat eller går til Bios eller noe å spiser. det får vi diskutere iløpet av helgen va vi gjør.
Velkommen skal dere være :)
GodkjenningsID: "Reisa 3Net Open 2754478".)
Hc:
Brage 0
Arild 0
Torbjørn 2
Mats 3
Torje 3
Kristian 6
Jp 6

Video / Livestream

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs avg Points
1 John Petter Larsen 2 2 0 0 20 10 10 0.667 2
2 Brage Arnesen 2 1 0 1 17 14 3 0.548 1
3 Torje Sørensen Veibakken 2 0 0 2 7 20 -13 0.259 0
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs avg Points
1 Torbjørn Magnus Isaksen 3 2 0 1 28 24 4 0.538 2
2 Arild Moilanen 3 2 0 1 28 27 1 0.509 2
3 Mats Båtnes 3 2 0 1 26 25 1 0.51 2
4 Kristian Strøm 3 0 0 3 24 30 -6 0.444 0

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 10
1-A
Torje Sørensen Veibakken
John Petter Larsen
Sat 10:39    
2-B
Torbjørn Magnus Isaksen
Mats Båtnes
Sat 10:40    
3-B
Kristian Strøm
Arild Moilanen
Sat 10:39    

Round 2

Race to 10
4-A
John Petter Larsen
Brage Arnesen
Sat 11:24    
5-B
Torbjørn Magnus Isaksen
Arild Moilanen
Sat 11:24    
6-B
Mats Båtnes
Kristian Strøm
Sat 11:24    

Round 3

Race to 10
7-A
Brage Arnesen
Torje Sørensen Veibakken
Sat 12:55    
8-B
Torbjørn Magnus Isaksen
Kristian Strøm
Sat 12:55    
9-B
Arild Moilanen
Mats Båtnes
Sat 12:55    

Semi final

Race to 10
10
John Petter Larsen
Arild Moilanen
Sat 16:28    
11
Brage Arnesen
Torbjørn Magnus Isaksen
Sat 16:28    

Final

Race to 10
12
John Petter Larsen
Torbjørn Magnus Isaksen
Sat 17:20    

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Sponsorer