Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

January 28 - January 29, 2023

Regionsmesterskap Vest

10-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Entry deadline Jan 23, 2023, 5:59 PM (local time)
Starts Jan 28, 2023, 10:00 AM (local time)
Format Round robin (9 Participants)
Race to 7
Handicap No handicap
Dresscode Kleskode B
Organizer Norges Biljardforbund and Hyllestad IL, BG
More info
Her finn de info. om salongen vår, ma. bordtype, duk og kuler: https://cuescore.com/place/Hyllestad+IL+Biljard/1373304/tables


Kantine/kiosk er open, med forskjellig utval. Vi tek kun kortbetaling.

Relax/aktivitetsrom er tilgjengeleg heile helga.

Overnatting:

www.fjordkick.no
www.sognhostel.no tlf. 90787693 (har også oppstillingsplassar for campingvog\bobil)
www.sognefjordhotel.no (spør etter biljardpris)
Lavik Feriehus https://www.fjordkysten.no/overnatting/lavik-feriehus-p809963
Storlia hytte og motell tlf. 95893689

Spilleform:
a.Dobbelcup eller puljespill.
b.Ved dobbelcup se 10.4.3.3. - Spilleskjema.
c.Dersom antall tilgjengelige bord, antall deltakere og den tiden som står til rådighet tilsier at det ikke er mulig å gjennomføre turneringen fordelt på stipulert antall puljer, skal turneringen innledes med dobbelcup.

4.Deltakelse: RM er åpent for alle utøvere som innfrir følgende vilkår:
a.Gyldig medlemskap i klubb tilknyttet NB.
b.Innehar gyldig lisens i NB.

5.Påmelding:
a.Påmeldingsfrist er kl. 17:59 fem dager før turneringsstart.
b.Trekning og tidsskjema skal foreligge kl. 23:59 tre dager før turneringsstart.
c.Klagefrist er satt til kl. 11:59 to dager før turneringsstart.
d.Eventuell ny trekning skal foreligge kl. 23:59 samme dag.

6.Startavgift:
Kr. 440,-
Ungdom U17/U19, Student og Honnør betaler kr. 330,-

7.Rating og seeding foretas i henhold til 10.5 - Seeding og 10.10 - Norgesrating

8.Premier:
Medaljer til 1. til 3. plass (det spilles ingen bronsefinale, 2 utøvere får 3. plass).
Pokal til 1.plass.
Pengepremier totalt Kr. 4.000,-
•1. plass Kr. 2.000,-
•2. plass Kr. 1.000,-
•3. plass Kr. 500,-

Video / Livestream

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Pål Hatteberg 4 4 0 0 24 11 13 0 0 0 0.686 4
2 Dag-jøran Aralden 4 3 0 1 21 15 6 2 0 0 0.583 3
3 Martin Hatløy Engdal 3 1 0 2 13 12 1 0 0 0 0.52 1
4 Benjamin Herland Aralden 3 1 0 2 12 13 -1 0 0 0 0.48 1
5 Tanja Kvellestad Akse 4 0 0 4 5 24 -19 0 0 0 0.172 0
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Rudi Andre Wolff 3 3 0 0 18 8 10 3 0 0 0.692 3
2 Jardar Eiken Flage 3 2 0 1 17 10 7 1 0 0 0.63 2
3 Kim Ronny Nygård 3 1 0 2 12 16 -4 0 0 0 0.429 1
4 Paul Townsend 3 0 0 3 5 18 -13 0 0 0 0.217 0

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 6
1-A   
Dag-jøran Aralden
Benjamin Herland Aralden
Sat 10:05  Table 1
2-A   
Pål Hatteberg
Martin Hatløy Engdal
Sat 10:05  Table 2
3-B   
Rudi Andre Wolff
Kim Ronny Nygård
Sat 10:05  Table 3
4-B   
Jardar Eiken Flage
Paul Townsend
Sat 10:05  Table 4

Round 2

Race to 6
5-A   
Benjamin Herland Aralden
Martin Hatløy Engdal
Sat 11:58  Table 4
6-A   
Dag-jøran Aralden
R1
Tanja Kvellestad Akse
Sat 11:31  Table 1
7-B   
Rudi Andre Wolff
R1
Paul Townsend
Sat 11:58  Table 2
8-B   
Kim Ronny Nygård
Jardar Eiken Flage
R1
Sat 11:58  Table 3

Round 3

Race to 6
9-A   
Martin Hatløy Engdal
Tanja Kvellestad Akse
Sat 13:06  Table 1
10-A   
Benjamin Herland Aralden
Pål Hatteberg
Sat 13:06  Table 2
11-B   
Rudi Andre Wolff
R2
Jardar Eiken Flage
Sat 13:06  Table 3
12-B   
Paul Townsend
Kim Ronny Nygård
Sat 13:06  Table 4

Round 4

Race to 6
13-A   
Tanja Kvellestad Akse
Pål Hatteberg
Sat 14:24  Table 3
14-A   
Martin Hatløy Engdal
Dag-jøran Aralden
Sat 14:10  Table 1

Round 5

Race to 6
15-A   
Pål Hatteberg
Dag-jøran Aralden
R1
Sat 15:27  Table 4
16-A   
Tanja Kvellestad Akse
Benjamin Herland Aralden
Sat 15:27  Table 2

Semi final

Race to 7
17   
Pål Hatteberg
Jardar Eiken Flage
Sat 16:26  Table 4
18   
Dag-jøran Aralden
Rudi Andre Wolff
Sat 16:26  Table 2

Final

Race to 7
19   
Jardar Eiken Flage
Rudi Andre Wolff
R1
Sat 18:15  Table 4

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants

    Sponsorer