Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

February 28, 2022

Rankingturnering Horten BK

9-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Tom Arve Selnes
Horten BK
6 (5/1) 49 (29/20)
59%
100
2 Marius Torsheim
Horten BK
6 (4/2) 49 (24/25)
49%
82
3 Elias Rytterager Johnsen
Horten BK
6 (5/1) 39 (22/17)
56%
67
3 Martin Løvbakk Iversen
Horten BK
6 (3/3) 39 (18/21)
46%
67
5 Jens H. Bang
Horten BK
4 (2/2) 35 (18/17)
51%
56
5 Knut-Håkon Helgesen
5 (2/3) 34 (16/18)
47%
56
7 Børre Jul-Larsen
Horten BK
5 (2/3) 34 (16/18)
47%
49
7 Daniel Stærfelt Schreiber
Horten BK
4 (2/2) 33 (17/16)
52%
49
9 Charlotte Andersen
4 (0/4) 35 (15/20)
43%
43
9 Øystein Neverdal
5 (2/3) 31 (15/16)
48%
43
11 Lord Neal Staines
5 (1/4) 32 (15/17)
47%
37
Entry deadline Feb 28, 2022, 5:50 PM (local time)
Starts Feb 28, 2022, 6:00 PM (local time)
Format Round robin (11 Participants)
Race to 5
Handicap With handicap
Rankings Horten BK ranking pool 2021 - 2022
Organizer Horten BK
Contact Tom Arve Selnes (tomarve@hotmail.no)
More info
Følgende hygieneregler gjelder:

Håndhygiene skal utføres som et minimum:
Etter toalettbesøk
Etter hosting/nysing
Etter snyting/tørking av snørr
Før og etter eventuelle måltider

Bord og kulesett skal rengjøres etter aktivitet.
Bordramme rengjøres med desinfiserende vaskemiddel (rød sprayflaske)
Kulesett poleres etter bruk
Duk børstes eller støvsuges etter bruk

Personer som er smittet av korona eller som har symptomer på luftveisinfeksjon, som feber, sår hals, rennende nese, hoste eller nedsatt allmenntilstand skal ikke delta i noen form for aktivitet.

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Marius Torsheim 4 3 0 1 17 17 0 0 0 0 0.5 3
2 Tom Arve Selnes 4 3 0 1 19 16 3 0 0 0 0.543 3
3 Jens H. Bang 4 2 0 2 18 17 1 0 0 0 0.514 2
4 Daniel Stærfelt Schreiber 4 2 0 2 17 16 1 0 0 0 0.515 2
5 Charlotte Andersen 4 0 0 4 15 20 -5 0 0 0 0.429 0
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Elias Rytterager Johnsen 5 5 0 0 20 12 8 0 0 0 0.625 5
2 Martin Løvbakk Iversen 5 3 0 2 15 16 -1 0 0 0 0.484 3
3 Knut-Håkon Helgesen 5 2 0 3 16 18 -2 0 0 0 0.471 2
4 Børre Jul-Larsen 5 2 0 3 16 18 -2 0 0 0 0.471 2
5 Øystein Neverdal 5 2 0 3 15 16 -1 0 0 0 0.484 2
6 Lord Neal Staines 5 1 0 4 15 17 -2 0 0 0 0.469 1

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 5
1-A   
Norway
Marius Torsheim
130
Norway
Daniel Stærfelt Schreiber
30
Mon 17:53  Table 3
2-A   
Norway
Tom Arve Selnes
90
Norway
Jens H. Bang
34
Mon 17:53  Table 1
3-B   
Norway
Børre Jul-Larsen
126
Norway
Lord Neal Staines
Mon 17:57  Table 4
4-B   
Norway
Knut-Håkon Helgesen
62
Norway
Martin Løvbakk Iversen
112
Mon 17:58  Table 5
5-B   
Norway
Øystein Neverdal
108
Norway
Elias Rytterager Johnsen
88
Mon 17:58  Table 7

Round 2

Race to 5
6-A   
Norway
Daniel Stærfelt Schreiber
30
Norway
Jens H. Bang
34
Mon 18:51  Table 1
7-A   
Norway
Marius Torsheim
130
Norway
Charlotte Andersen
60
Mon 18:32  Table 3
8-B   
Norway
Børre Jul-Larsen
126
Norway
Martin Løvbakk Iversen
112
Mon 18:43  Table 4
9-B   
Norway
Lord Neal Staines
Norway
Elias Rytterager Johnsen
88
Mon 18:45  Table 5
10-B   
Norway
Knut-Håkon Helgesen
62
Norway
Øystein Neverdal
108
Mon 18:50  Table 7

Round 3

Race to 5
11-A   
Norway
Jens H. Bang
34
Norway
Charlotte Andersen
60
Mon 19:19  Table 5
12-A   
Norway
Daniel Stærfelt Schreiber
30
Norway
Tom Arve Selnes
90
Mon 19:21  Table 4
13-B   
Norway
Børre Jul-Larsen
126
Norway
Elias Rytterager Johnsen
88
Mon 19:26  Table 1
14-B   
Norway
Martin Løvbakk Iversen
112
Norway
Øystein Neverdal
108
Mon 19:16  Table 3
15-B   
Norway
Lord Neal Staines
Norway
Knut-Håkon Helgesen
62
Mon 19:25  Table 7

Round 4

Race to 5
16-A   
Norway
Charlotte Andersen
60
Norway
Tom Arve Selnes
90
Mon 19:59  Table 5
17-A   
Norway
Jens H. Bang
34
Norway
Marius Torsheim
130
Mon 20:00  Table 1
18-B   
Norway
Børre Jul-Larsen
126
Norway
Øystein Neverdal
108
Mon 20:00  Table 3
19-B   
Norway
Elias Rytterager Johnsen
88
Norway
Knut-Håkon Helgesen
62
Mon 20:09  Table 4
20-B   
Norway
Martin Løvbakk Iversen
112
Norway
Lord Neal Staines
Mon 19:47  Table 7

Round 5

Race to 5
21-A   
Norway
Tom Arve Selnes
90
Norway
Marius Torsheim
130
Mon 20:45  Table 7
22-A   
Norway
Charlotte Andersen
60
Norway
Daniel Stærfelt Schreiber
30
Mon 20:34  Table 5
23-B   
Norway
Børre Jul-Larsen
126
Norway
Knut-Håkon Helgesen
62
Mon 21:14  Table 5
24-B   
Norway
Øystein Neverdal
108
Norway
Lord Neal Staines
Mon 20:52  Table 3
25-B   
Norway
Elias Rytterager Johnsen
88
Norway
Martin Løvbakk Iversen
112
Mon 21:14  Table 1

Semi final

Race to 5
26   
Norway
Marius Torsheim
130
Norway
Martin Løvbakk Iversen
112
Mon 21:46  Table 5
27   
Norway
Tom Arve Selnes
90
Norway
Elias Rytterager Johnsen
88
Mon 21:47  Table 3

Final

Race to 5
28   
Norway
Marius Torsheim
130
Norway
Tom Arve Selnes
90
Mon 22:17  Table 5

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants