Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

January 22, 2023

Ranking toernooi Pompadour Breda

Snooker
Dank voor je inschrijving. Je ontvangt zo spoedig mogelijk je meldtijd.
Dank voor je inschrijving. Je ontvangt zo spoedig mogelijk je meldtijd.

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentageHighest break Points
1 Maurice le Duc
7 (5/0) 15 (12/3)
80%
15000
2 Hugo van Houten
7 (4/1) 15 (10/5)
67%
13500
3 Ed Geels
6 (3/1) 13 (9/4)
69%
74 12000
3 Raymond Huisman
6 (3/2) 12 (7/5)
58%
12000
5 Nick Tielemans
5 (1/1) 10 (5/5)
50%
10500
5 Amar Chedoe
5 (2/1) 11 (7/4)
64%
10500
5 Chris Scheele
5 (1/1) 10 (5/5)
50%
10500
5 David O`Halloran
5 (2/2) 10 (5/5)
50%
10500
9 Leon Alewijnse
4 (1/0) 8 (5/3)
63%
30 9000
Show more
10 Michel de Sain
4 (1/1) 8 (4/4)
50%
9000
10 Maurice Rijk
4 (2/1) 8 (5/3)
63%
9000
10 Mike Van Voorst
4 (2/1) 8 (5/3)
63%
53 9000
13 Raymond Selhorst
4 (1/1) 8 (4/4)
50%
9000
13 John van Gorp
4 (1/2) 8 (3/5)
38%
9000
13 Jorg Jansen
4 (0/1) 8 (3/5)
38%
9000
13 Shahzeb Kamal
4 (1/1) 8 (4/4)
50%
9000
17 Bobby Jahangir
4 (0/3) 8 (1/7)
13%
7000
17 Ad van Willigenburg
4 (0/4) 8 (0/8)
0%
7000
17 Francois van der Made
4 (0/2) 8 (2/6)
25%
7000
17 Adrienne van Gorp-Adam
4 (0/4) 8 (0/8)
0%
7000
Entry deadline Jan 19, 2023, 11:59 PM (local time)
Starts Jan 22, 2023, 11:00 AM (local time)
Format Round robin (20 Participants)
Race to 2
Handicap No handicap
Dresscode C
Rankings Snooker Nationale Ranking 2022/2023
Organizer Koninklijke Nederlandse Biljartbond
Contact Sebastiaan Kan (snooker@knbb.nl, +31 06-14212761)
More info
Toernooi Pompadour KNBB Ranking c Toernooi


**** Klik op "Laat meer zien" voor de toernooi informatie ****

Datum: Zondag 22 januari
Locatie : Pompadour, Breda
Zaal open: 10.45 uur
Meldtijd : 11.00 uur
Start wedstrijden: 11.30 uur
Max inschrijvingen: 20
Inschrijfgeld: 20 euro

Toernooi format:
4 poules van 5 spelers, nr 1 en 2 gaan door naar kruisfinales (kwart finales), daarna halve finale en finale

In de poulefase spelen we 2 frames (dus iedere speler speelt minimaal 8 frames)
De gehanteerde dresscode wordt c, dat wil zeggen pantalon en polo. Géén spijkerbroek.

Om ervoor te zorgen dat het tijdschema voor iedereen leuk blijft, stoppen we de inschrijving bij 20 spelers. Wees er dus op tijd bij!
De Inschrijving is alleen voor KNBB leden, inschrijven voor Donderdag 19 januari / 23:59 uur

Prijzenpot: afhankelijk van aantal deelnemers, al het inschrijfgeld wordt gebruikt voor de prijzenpot

Miss regel:
In dit toernooi spelen we de volgende afwijking van de normale snooker regels:
Een "foul and a miss" situatie kan maximaal leiden tot 3 fouls. Na het begaan van de derde foul mag de speler die vervolgens aan de beurt is kiezen om:
1- de bal aan te nemen van de positie waar de cueball tot stilstand is gekomen. (eventueel freeball indien van toepassing)
2- de tegenstander de beurt terug te geven op de positie waar de cueball tot stilstand is gekomen.
3- ball in hand vanuit de "D" nemen. Indien de bal "in hand" is genomen kan er geen freeball meer worden genomineerd.

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 David O`Halloran 4 2 1 1 5 3 2 0 0 0 0.625 2.5
1 Raymond Huisman 4 2 1 1 5 3 2 0 0 0 0.625 2.5
3 Mike Van Voorst 4 2 1 1 5 3 2 0 0 0 0.625 2.5
4 Shahzeb Kamal 4 1 2 1 4 4 0 0 0 0 0.5 2
5 Bobby Jahangir 4 0 1 3 1 7 -6 0 0 0 0.125 0.5
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Hugo van Houten 4 2 2 0 6 2 4 0 0 0 0.75 3
2 Leon Alewijnse 4 1 3 0 5 3 2 0 0 0 0.625 2.5
2 Nick Tielemans 4 1 3 0 5 3 2 0 0 0 0.625 2.5
4 Raymond Selhorst 4 1 2 1 4 4 0 0 0 0 0.5 2
5 Adrienne van Gorp-Adam 4 0 0 4 0 8 -8 0 0 0 0 0
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Maurice le Duc 4 2 2 0 6 2 4 0 0 0 0.75 3
2 Chris Scheele 4 1 3 0 5 3 2 0 0 0 0.625 2.5
3 Michel de Sain 4 1 2 1 4 4 0 0 0 0 0.5 2
4 Jorg Jansen 4 0 3 1 3 5 -2 0 0 0 0.375 1.5
5 Francois van der Made 4 0 2 2 2 6 -4 0 0 0 0.25 1
Group D Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Ed Geels 4 2 2 0 6 2 4 0 0 0 0.75 3
1 Amar Chedoe 4 2 2 0 6 2 4 0 0 0 0.75 3
3 Maurice Rijk 4 2 1 1 5 3 2 0 0 0 0.625 2.5
4 John van Gorp 4 1 1 2 3 5 -2 0 0 0 0.375 1.5
5 Ad van Willigenburg 4 0 0 4 0 8 -8 0 0 0 0 0

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 2
1-A   
Netherlands
Mike Van Voorst
Netherlands
Raymond Huisman
Sun 11:20  Table 1
2-A   
Netherlands
Shahzeb Kamal
Netherlands
Bobby Jahangir
Sun 11:20  Table 2
3-B   
Netherlands
Hugo van Houten
Netherlands
Adrienne van Gorp-Adam
Sun 11:20  Table 3
4-B   
Netherlands
Nick Tielemans
Netherlands
Leon Alewijnse
Sun 11:20  Table 4
5-C   
Netherlands
Chris Scheele
Netherlands
Jorg Jansen
Sun 11:20  Table 5
6-C   
Netherlands
Michel de Sain
Netherlands
Francois van der Made
Sun 12:13  Table 1
7-D   
Netherlands
Amar Chedoe
Netherlands
Maurice Rijk
Sun 11:20  Table 6
8-D   
Netherlands
Ed Geels
Netherlands
John van Gorp
Sun 12:09  Table 4

Round 2

Race to 2
9-A   
Netherlands
Raymond Huisman
Netherlands
Bobby Jahangir
Sun 13:11  Table 3
10-A   
Netherlands
Mike Van Voorst
Ireland
David O`Halloran
Sun 12:25  Table 5
11-B   
Netherlands
Adrienne van Gorp-Adam
Netherlands
Leon Alewijnse
Sun 13:18  Table 4
12-B   
Netherlands
Hugo van Houten
Netherlands
Raymond Selhorst
Sun 12:20  Table 6
13-C   
Netherlands
Jorg Jansen
Netherlands
Francois van der Made
Sun 13:27  Table 5
14-C   
Netherlands
Chris Scheele
Netherlands
Maurice le Duc
Sun 12:27  Table 2
15-D   
Netherlands
Maurice Rijk
Netherlands
John van Gorp
Sun 13:26  Table 1
16-D   
Netherlands
Amar Chedoe
Netherlands
Ad van Willigenburg
Sun 12:21  Table 3

Round 3

Race to 2
17-A   
Netherlands
Bobby Jahangir
Ireland
David O`Halloran
Sun 15:32  Table 5
18-A   
Netherlands
Raymond Huisman
Netherlands
Shahzeb Kamal
Sun 14:52  Table 4
19-B   
Netherlands
Leon Alewijnse
Netherlands
Raymond Selhorst
Sun 15:31  Table 1
20-B   
Netherlands
Adrienne van Gorp-Adam
Netherlands
Nick Tielemans
Sun 14:38  Table 2
21-C   
Netherlands
Francois van der Made
Netherlands
Maurice le Duc
Sun 14:38  Table 5
22-C   
Netherlands
Jorg Jansen
Netherlands
Michel de Sain
Sun 14:49  Table 6
23-D   
Netherlands
John van Gorp
Netherlands
Ad van Willigenburg
Sun 15:16  Table 3
24-D   
Netherlands
Maurice Rijk
Netherlands
Ed Geels
Sun 15:04  Table 2

Round 4

Race to 2
25-A   
Ireland
David O`Halloran
Netherlands
Shahzeb Kamal
Sun 13:42  Table 6
26-A   
Netherlands
Bobby Jahangir
Netherlands
Mike Van Voorst
Sun 14:39  Table 1
27-B   
Netherlands
Raymond Selhorst
Netherlands
Nick Tielemans
Sun 13:45  Table 2
28-B   
Netherlands
Leon Alewijnse
Netherlands
Hugo van Houten
Sun 14:16  Table 3
29-C   
Netherlands
Maurice le Duc
Netherlands
Michel de Sain
Sun 16:07  Table 4
30-C   
Netherlands
Francois van der Made
Netherlands
Chris Scheele
Sun 15:44  Table 2
31-D   
Netherlands
Ad van Willigenburg
Netherlands
Ed Geels
Sun 13:55  Table 4
32-D   
Netherlands
John van Gorp
Netherlands
Amar Chedoe
Sun 17:13  Table 4

Round 5

Race to 2
33-A   
Netherlands
Shahzeb Kamal
Netherlands
Mike Van Voorst
Sun 16:28  Table 3
34-A   
Ireland
David O`Halloran
Netherlands
Raymond Huisman
Sun 16:32  Table 1
35-B   
Netherlands
Nick Tielemans
Netherlands
Hugo van Houten
Sun 16:28  Table 5
36-B   
Netherlands
Raymond Selhorst
Netherlands
Adrienne van Gorp-Adam
Sun 16:54  Table 2
37-C   
Netherlands
Michel de Sain
Netherlands
Chris Scheele
Sun 17:15  Table 3
38-C   
Netherlands
Maurice le Duc
Netherlands
Jorg Jansen
Sun 17:17  Table 5
39-D   
Netherlands
Ed Geels
Netherlands
Amar Chedoe
Sun 16:01  Table 6
40-D   
Netherlands
Ad van Willigenburg
Netherlands
Maurice Rijk
Sun 17:04  Table 6

Quarter final

Race to 2
41   
Netherlands
Raymond Huisman
Netherlands
Nick Tielemans
Sun 18:47  Table 1
42   
Netherlands
Maurice le Duc
Netherlands
Amar Chedoe
Sun 18:47  Table 2
43   
Netherlands
Ed Geels
Netherlands
Chris Scheele
Sun 18:48  Table 4
44   
Netherlands
Hugo van Houten
Ireland
David O`Halloran
Sun 18:48  Table 6

Semi final

Race to 2
45   
Netherlands
Raymond Huisman
Netherlands
Maurice le Duc
Sun 20:01  Table 6
46   
Netherlands
Ed Geels
Netherlands
Hugo van Houten
Sun 20:01  Table 1

Final

Race to 2
47   
Netherlands
Maurice le Duc
Netherlands
Hugo van Houten
Sun 22:54  Table 2

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants