Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

November 26, 2017

RT8 1. Divisjon Midt

10-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Knut Inge Røstvold
Trondheim BK
4 (4/0) 30 (24/6)
80%
100
2 Martin Rottem Dahle
Stoppball Nidaros BK
4 (3/1) 34 (19/15)
56%
87
3 Robert Grønlie
Trondheim BK
6 (4/2) 45 (26/19)
58%
77
3 Knut Isaksen
Biljard1 Trondheim
5 (3/2) 44 (26/18)
59%
77
5 Magne Saltnessand
Trondheim BK
3 (1/2) 27 (13/14)
48%
64
5 Snorre Wold
Biljard1 Trondheim
3 (1/2) 21 (6/15)
29%
64
7 Kim Owe Elverum
Trondheim BK
2 (0/2) 16 (4/12)
25%
54
7 Connie Witzøe
Trondheim BK
2 (0/2) 15 (3/12)
20%
54
9 Tor Egil Mæhre
Stoppball Nidaros BK
2 (0/2) 15 (3/12)
20%
44
9 Lars Petter Løkken
Trondheim BK
3 (1/2) 29 (14/15)
48%
44
Entry deadline Nov 22, 2017, 6:00 PM (local time)
Starts Nov 26, 2017, 10:30 AM (local time)
Format Double elimination (10 Participants)
Race to 6
Handicap No handicap
Dresscode Kleskode B
Rankings 1. Divisjon Midt 2017
Organizer Stoppball Nidaros BK
Contact Vegar Lind (vegar_lind@hotmail.com)
More info
Vel møtt til RT8 10-Ball på Katedralen søndag 26.11.17.

Det serveres gratis frokost fra Chef Hoinnern fra kl 09:30.

Oppmøte senest kl 10:00.
Spillestart kl 10:30.

Premiegaranti:
1.plass 600,-.
2.plass 300,-.

Det vil bli gjennomgang av regler for disiplinen som spilles og dresskode på spillermøtet klokken 10:00.

Hver spiller oppfordres til å se gjennom regler på biljardforbundet.no.

Trekning gjennomføres onsdag 22.11.17 kl 22:00.

Vel møtt alle sammen =)

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 6
1   
Knut Inge Røstvold
Walk Over
 
2   
Tor Egil Mæhre
Lars Petter Løkken
Sun 10:20  Table 1
3   
Connie Witzøe
Walk Over
 
4   
Walk Over
Snorre Wold
 
5   
Magne Saltnessand
Walk Over
 
6   
Walk Over
Kim Elverum
 
7   
Knut Isaksen
Robert Grønlie
Sun 10:20  Table 2
8   
Walk Over
Martin Rottem Dahle
 

Winner round 1

Race to 6
9   
Knut Inge Røstvold
Lars Petter Løkken
Sun 11:46 
10   
Connie Witzøe
Snorre Wold
Sun 10:20  Table 3
11   
Magne Saltnessand
Kim Elverum
Sun 10:20  Table 4
12   
Robert Grønlie
Martin Rottem Dahle
Sun 11:33 

Loser round 1

Race to 6
13   
Walk Over
Tor Egil Mæhre
 
14   
Walk Over
Walk Over
 
15   
Walk Over
Walk Over
 
16   
Knut Isaksen
Walk Over
 

Loser round 2

Race to 6
17   
Tor Egil Mæhre
Robert Grønlie
Sun 12:22 
18   
Walk Over
Kim Elverum
 
19   
Walk Over
Connie Witzøe
 
20   
Knut Isaksen
Lars Petter Løkken
Sun 12:52 

Winners qualification

Race to 6
21   
Knut Inge Røstvold
Snorre Wold
Sun 12:53 
22   
Magne Saltnessand
Martin Rottem Dahle
Sun 12:23 

Loser round 3

Race to 6
23   
Robert Grønlie
Kim Elverum
Sun 13:00 
24   
Connie Witzøe
Knut Isaksen
Sun 13:56 

Losers qualification

Race to 6
25   
Robert Grønlie
Snorre Wold
Sun 13:47 
26   
Knut Isaksen
Magne Saltnessand
Sun 14:50 

Semi final

Race to 6
27   
Knut Inge Røstvold
Robert Grønlie
Sun 16:00 
28   
Martin Rottem Dahle
Knut Isaksen
Sun 16:00 

Final

Race to 6
29   
Knut Inge Røstvold
Martin Rottem Dahle
Sun 17:19 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Sponsorer