Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

January 12, 2020

RT5 1. Divisjon Sør

8-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Johan Lende
Bryne Biljardklubb
5 (5/0) 42 (30/12)
71%
100
2 Ine Helvik
Svithun BK
5 (4/1) 42 (25/17)
60%
87
3 Ahmed Abiev
Svithun BK
4 (3/1) 35 (21/14)
60%
74
3 Paweł Zalewski
Svithun BK
4 (2/2) 32 (18/14)
56%
74
5 Simon Orre
Svithun BK
4 (2/2) 36 (17/19)
47%
61
5 Cato Corneliussen
Svithun BK
3 (1/2) 29 (12/17)
41%
61
5 Atle Bjorland
Bryne Biljardklubb
4 (3/1) 32 (18/14)
56%
61
5 Trond Aanestad
Bryne Biljardklubb
3 (1/2) 26 (14/12)
54%
61
9 Nils Eintveit
Svithun BK
2 (0/2) 12 (0/12)
0%
49
9 Rolf Syvertsen
Svithun BK
3 (1/2) 28 (12/16)
43%
49
9 Johannes Tørresdal
Svithun BK
2 (0/2) 16 (4/12)
25%
49
9 Petter Mosbakk
Svithun BK
2 (0/2) 19 (7/12)
37%
49
13 Tor Einar Bjerke
Svithun BK
3 (0/3) 29 (11/18)
38%
37
Entry deadline Jan 8, 2020, 6:00 PM (local time)
Starts Jan 12, 2020, 10:00 AM (local time)
Format Round robin (14 Participants)
Race to 6
Handicap No handicap
Dresscode Kleskode B
Rankings 1. Divisjon Sør 2019/2020
Organizer Svithun BK
Contact Ine Helvik (ine.helvik@live.no, 95229259)
More info
Hei og velkommen til første RT i 2020.

Dørene åpner 0915, jeg ordner noe brødmat, yoghurt og bananer.

Vi må bruke 6 bord i innledende runder. Dvs at vi bruker 4 blå og 2 brune. Bordene trekkes slik at det blir vilkårlig hvem som spiller på dem. Alle MÅ spille på det bordet de blir trukket på og også på det bordet som blir ledig slik at lampene kan settes i gang så kjapt som mulig. Når vi kommer til kvartfinaler trenger vi kun 4 bord, da spiller vi på kun blå.

Det blir gjennomgang av alle regler 0945, fint om alle er tilstede da.

Ses søndag:)

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Ahmed Abiev 2 2 0 0 12 5 7 0 0 0 0.706 2
2 Cato Corneliussen 2 1 0 1 9 11 -2 0 0 0 0.45 1
3 Petter Mosbakk 2 0 0 2 7 12 -5 0 0 0 0.368 0
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Ine Helvik 2 2 0 0 12 7 5 0 0 0 0.632 2
2 Paweł Zalewski 2 1 0 1 11 8 3 0 0 0 0.579 1
3 Johannes Tørresdal 2 0 0 2 4 12 -8 0 0 0 0.25 0
4 Johnny Ellingsen 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Atle Bjorland 3 3 0 0 18 8 10 0 0 0 0.692 3
2 Simon Orre 3 2 0 1 14 13 1 0 0 0 0.519 2
3 Rolf Syvertsen 3 1 0 2 12 16 -4 0 0 0 0.429 1
4 Tor Einar Bjerke 3 0 0 3 11 18 -7 0 0 0 0.379 0
Group D Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Johan Lende 2 2 0 0 12 5 7 0 0 0 0.706 2
2 Trond Aanestad 2 1 0 1 11 6 5 0 0 0 0.647 1
3 Nils Eintveit 2 0 0 2 0 12 -12 0 0 0 0 0

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 6
1-A   
Cato Corneliussen
Petter Mosbakk
Sun 10:05 
2-B   
Ine Helvik
Johannes Tørresdal
Sun 10:05 
3-B   
Pawel Zalewski
Johnny Ellingsen
Sun 10:00 
4-C   
Atle Bjorland
Tor Einar Bjerke
Sun 10:05 
5-C   
Rolf Syvertsen
Simon Orre
Sun 10:05 
6-D   
Johan Lende
Trond Aanestad
Sun 10:05 

Round 2

Race to 6
7-A   
Petter Mosbakk
Ahmed Abiev
Sun 11:51  Table 2
8-B   
Ine Helvik
Johnny Ellingsen
Sun 11:30 
9-B   
Johannes Tørresdal
Pawel Zalewski
Sun 11:51  Table 3
10-C   
Atle Bjorland
Simon Orre
Sun 11:55  Table 4
11-C   
Tor Einar Bjerke
Rolf Syvertsen
Sun 11:55 
12-D   
Trond Aanestad
Nils Eintveit
Sun 11:51  Table 1

Round 3

Race to 6
13-A   
Ahmed Abiev
Cato Corneliussen
Sun 13:31  Table 4
14-B   
Ine Helvik
Pawel Zalewski
Sun 13:31  Table 1
15-B   
Johnny Ellingsen
Johannes Tørresdal
Sun 13:00 
16-C   
Atle Bjorland
Rolf Syvertsen
Sun 13:54  Table 3
17-C   
Simon Orre
Tor Einar Bjerke
Sun 13:54  Table 2
18-D   
Nils Eintveit
Johan Lende
Sun 12:55  Table 1

Quarter final

Race to 6
19   
Atle Bjorland
Pawel Zalewski
Sun 15:21  Table 2
20   
Ine Helvik
Simon Orre
Sun 15:21  Table 4
21   
Ahmed Abiev
Trond Aanestad
Sun 15:21  Table 1
22   
Johan Lende
Cato Corneliussen
Sun 15:21  Table 3

Semi final

Race to 6
23   
Pawel Zalewski
Ine Helvik
Sun 17:17  Table 3
24   
Ahmed Abiev
Johan Lende
Sun 17:17  Table 2

Final

Race to 6
25   
Ine Helvik
Johan Lende
Sun 18:42 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Sponsorer