Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

February 16, 2019

RT2 1. Divisjon Sør

10-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Ine Helvik
Svithun BK
4 (4/0) 31 (24/7)
77%
100
2 Rune Espeland
Svithun BK
4 (3/1) 33 (19/14)
58%
87
3 Johnny Ellingsen
Svithun BK
4 (3/1) 33 (21/12)
64%
74
3 Johannes Tørresdal
Svithun BK
5 (3/2) 47 (22/25)
47%
74
5 Bjørn Kåre Ellingsen
Bergen BK
4 (2/2) 30 (14/16)
47%
61
5 Fredrik Førde
Svithun BK
2 (1/1) 19 (10/9)
53%
61
5 Jone Ree Skjelbred
Svithun BK
3 (1/2) 25 (12/13)
48%
61
5 Cato Corneliussen
Svithun BK
3 (1/2) 24 (11/13)
46%
61
9 Nils Eintveit
Svithun BK
3 (1/2) 25 (10/15)
40%
49
9 Thomas Bjorland
Svithun BK
2 (0/2) 16 (4/12)
25%
49
9 Tor Einar Bjerke
Svithun BK
2 (0/2) 17 (5/12)
29%
49
9 Jove Ytreland
Svithun BK
2 (0/2) 20 (8/12)
40%
49
Entry deadline Feb 13, 2019, 6:00 PM (local time)
Starts Feb 16, 2019, 10:00 AM (local time)
Format Double elimination (13 Participants)
Race to 6
Handicap No handicap
Dresscode Kleskode B
Rankings 1. Divisjon Sør 2019
Organizer Svithun BK
Contact Ine Helvik (ine@ine.no, 95229259)
More info
Som vanlig åpner dørene klokken 0930. Spilleoppsett bestemmes etter antall deltakere og trekningen foretas etter fristen kl 18 med hjelp av de som er tilstede.

For de som starter i runde 2: Husk å komme 30 min før oppsatt kampstart

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 6
1   
Rune Espeland
Walk Over
 
2   
Bjørn Kåre Ellingsen
Jove Ytreland
Sat 10:05  Table 3
3   
Nils Eintveit
Thomas Bjorland
Sat 10:05  Table 4
4   
Petter Mosbakk
Fredrik Førde
Sat 10:05 
5   
Jone Ree Skjelbred
Walk Over
 
6   
Cato Corneliussen
Johnny Ellingsen
Sat 10:04 
7   
Johannes Tørresdal
Tor Einar Bjerke
Sat 10:00  Table 1
8   
Walk Over
Ine Helvik
 

Winners qualification

Race to 6
9   
Rune Espeland
Bjørn Kåre Ellingsen
Sat 11:58  Table 1
10   
Nils Eintveit
Fredrik Førde
Sat 12:16  Table 4
11   
Jone Ree Skjelbred
Johnny Ellingsen
Sat 11:58  Table 3
12   
Johannes Tørresdal
Ine Helvik
Sat 11:58  Table 2

Loser round 1

Race to 6
13   
Walk Over
Jove Ytreland
 
14   
Thomas Bjorland
Petter Mosbakk
Sat 11:30 
15   
Walk Over
Cato Corneliussen
 
16   
Tor Einar Bjerke
Walk Over
 

Losers qualification

Race to 6
17   
Jove Ytreland
Johannes Tørresdal
Sat 12:50 
18   
Thomas Bjorland
Jone Ree Skjelbred
Sat 12:55 
19   
Cato Corneliussen
Nils Eintveit
Sat 13:37  Table 4
20   
Tor Einar Bjerke
Bjørn Kåre Ellingsen
Sat 13:21 

Quarter final

Race to 6
21   
Rune Espeland
Cato Corneliussen
Sat 14:57 
22   
Fredrik Førde
Johannes Tørresdal
Sat 14:57 
23   
Johnny Ellingsen
Bjørn Kåre Ellingsen
Sat 14:57 
24   
Ine Helvik
Jone Ree Skjelbred
Sat 15:00 

Semi final

Race to 6
25   
Rune Espeland
Johannes Tørresdal
Sat 16:10 
26   
Johnny Ellingsen
Ine Helvik
Sat 16:22 

Final

Race to 6
27   
Rune Espeland
Ine Helvik
Sat 17:37 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Sponsorer