Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

September 14 - September 15, 2019

RT2 1. Divisjon Nord1

Straightpool

Add players

Please wait...

Results  

#NameHighest breakAvg Points
1 Jørn Betten
Arctic BK
15, 14, 13 4.750 100
2 Alexander Hansen
Fauske BK
27, 17, 16, 12 3.367 87
3 Kjetil Sørensen
Vesterålen Biljardklubb
18, 12, 12, 9 2.492 74
3 Stig Berntsen
Reisa BK
11, 9, 5 1.920 74
5 Kai Tore Larsen
Vesterålen Biljardklubb
15, 11, 11 2.384 61
5 Øyvind Grindstein Vinje
Vesterålen Biljardklubb
8, 5, 3 0.765 61
7 Thawee Janjek
Vesterålen Biljardklubb
6, 4 1.211 55
Entry deadline Sep 11, 2019, 6:00 PM (local time)
Starts Sep 14, 2019, 4:00 PM (local time)
Format Round robin (8 Participants)
Race to 100
Handicap No handicap
Dresscode Kleskode B
Rankings 1. Divisjon Nord1 2019/2020
Organizer Vesterålen Biljardklubb
Contact Kjetil Sørensen (Nikkedemus@hotmail.co.uk, 46856308)
More info
Da er planen satt for RT2

Lørdag starter vi klokka 16.00. Avslutter ca 20.00.
Søndag starter vi klokka 10.00 og holder på til vi er ferdig.
Oppmøte 30 minutter før.

Lørdag åpner bowling1 klokka 12.00 så gode muligheter til å prøve bordene før start. Dette går av egen lomme men dere får klubbpriser som er meget fordelaktige.

Lørdag kveld blir mulighet for privat arrangement på rødrommet som inneholder et razzon bord og to shuffle bord. Muligheter for scotch double eller killer eller andre forslag. Spleiselag på pizza eller mat fra bowling1.

Gratis kaffe.
Øvrig mat og drikke kjøpes hos Bowling1.

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose b hb ings avg Points
1 Alexander Hansen 2 2 0 0 200 27 51 3.922 2
2 Stig Berntsen 2 1 0 1 135 9 87 1.552 1
3 Øyvind Grindstein Vinje 2 0 0 2 62 8 81 0.765 0
4 Rune Christoffer Berntsen 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose b hb ings avg Points
1 Jørn Betten 3 3 0 0 300 14 88 3.409 3
2 Kjetil Sørensen 3 2 0 1 229 12 93 2.462 2
3 Kai Tore Larsen 3 1 0 2 236 15 99 2.384 1
4 Thawee Janjek 3 0 0 3 132 6 109 1.211 0

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 100
1-A   
Rune Christoffer Berntsen
Øyvind Grindstein Vinje
Sat 16:11  Table 1
2-A   
Alexander Hansen
Stig Berntsen
Sat 16:11  Table 2
3-B   
Kai Tore Larsen
Thawee Janjek
Sat 16:11  Table 3
4-B   
Jørn Betten
Kjetil Sørensen
Sat 17:41  Table 1

Round 2

Race to 100
5-A   
Rune Christoffer Berntsen
Stig Berntsen
Sat 19:08  Table 1
6-A   
Øyvind Grindstein Vinje
Alexander Hansen
Sat 18:24  Table 2
7-B   
Kai Tore Larsen
Kjetil Sørensen
Sat 20:12  Table 2
8-B   
Thawee Janjek
Jørn Betten
Sun 10:12  Table 1

Round 3

Race to 100
9-A   
Rune Christoffer Berntsen
Alexander Hansen
Sat 10:00  Table 2
10-A   
Stig Berntsen
Øyvind Grindstein Vinje
Sun 10:12  Table 2
11-B   
Kai Tore Larsen
Jørn Betten
Sun 11:53  Table 1
12-B   
Kjetil Sørensen
Thawee Janjek
Sun 11:53  Table 3

Semi final

Race to 100
13   
Alexander Hansen
Kjetil Sørensen
Sun 13:23  Table 1
14   
Stig Berntsen
Jørn Betten
Sun 13:23  Table 3

Final

Race to 75
15   
Alexander Hansen
Jørn Betten
Sun 15:47  Table 2

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Sponsorer