Saving..

Edit match video

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action
Share

Share this page

January 13, 2018

RT1 1. Divisjon Nord2

Add players

Please wait...
10-Ball

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Arild Moilanen
Reisa BK
6 (5/1) 38 (28/10)
74%
100
2 Torbjørn Magnus Isaksen
Reisa BK
7 (6/1) 49 (32/17)
65%
87
3 Mats Båtnes
Reisa BK
5 (3/2) 42 (22/20)
52%
74
3 Roger Strømeng
Alta BK
6 (4/2) 41 (24/17)
59%
74
5 Bjørn Birger Andreassen
Alta BK
5 (3/2) 36 (19/17)
53%
61
5 Øyvind Jensen
TSI BK
4 (2/2) 28 (17/11)
61%
61
7 John Petter Larsen
Reisa BK
4 (1/3) 26 (7/19)
27%
55
7 Andreas Hansen
Alta BK
5 (1/4) 34 (12/22)
35%
55
9 Jan-Egil Johansen
Reisa BK
5 (1/4) 33 (11/22)
33%
49
9 Rune Paulsen
Alta BK
4 (1/3) 33 (14/19)
42%
49
11 Ramona Soleng Thomassen
Reisa BK
5 (1/4) 32 (10/22)
31%
43
Entry deadline Jan 10, 2018, 6:00 PM (local time)
Starts Jan 13, 2018, 10:30 AM (local time)
Format Round robin (11 Participants)
Race to 5
Handicap No handicap
Dresscode Kleskode B
Rankings 1. Divisjon Nord2 2018
Organizer Reisa BK
Contact Arild Moilanen (ariped78@gmail.com)
More info
Da ble vi 11 spillere og det blir 2 grupper hvor 2 går videre fra hver av disse.
Vi starter med gruppe B som er 6 spillere og etter runde 3 er ferdig der kommer gruppe A inn å overtar 2 bord.
Det er satt av 1 time pr match, men dette kan endres etterhvert så alle SKAL møte opp 30 min før kamp. Og gruppe A møter 1 time før oppsatt kampstart i tilfelle gruppe B er ferdig før tiden med 3 runde.
Vi spiller turneringen ferdig på en dag.
Det blir mulighet for de som ikke spiller å delta i 6røde snookerturnering i enkelcup som blir satt opp om ønskelig.
Vi serverer gryterett med salat og brød hele dagen samt baguetter, pølser og annet snacks.
Om noen velger å komme på fredag så setter vi opp en warm up turnering da for de tilreisende.
Så da gjenstår det bare å si hjertelig velkommen til sesongstart hos oss i Reisa biljardklubb :)

TBR: http://www.biljardforbundet.no/info/index.html?endringslogg-2018.htm

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs avg Points
1 Arild Moilanen 4 3 0 1 16 8 8 0.667 3
2 Mats Båtnes 4 3 0 1 17 14 3 0.548 3
3 Øyvind Jensen 4 2 0 2 17 11 6 0.607 2
4 John Petter Larsen 4 1 0 3 7 19 -12 0.269 1
5 Rune Paulsen 4 1 0 3 14 19 -5 0.424 1
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs avg Points
1 Torbjørn Magnus Isaksen 5 5 0 0 25 6 19 0.806 5
2 Roger Strømeng 5 4 0 1 23 11 12 0.676 4
3 Bjørn Birger Andreassen 5 3 0 2 19 17 2 0.528 3
4 Andreas Hansen 5 1 0 4 12 22 -10 0.353 1
5 Jan-Egil Johansen 5 1 0 4 11 22 -11 0.333 1
6 Ramona Soleng Thomassen 5 1 0 4 10 22 -12 0.313 1

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 5
1-A   
Arild Moilanen
John Petter Larsen
Sat 14:37 
2-A   
Øyvind Jensen
Mats Båtnes
Sat 14:33 
3-B   
Torbjørn Magnus Isaksen
Roger Strømeng
Sat 10:32 
4-B   
Bjørn Birger Andreassen
Andreas Hansen
Sat 10:32 
5-B   
Ramona Soleng Thomassen
Jan-Egil Johansen
Sat 10:32 

Round 2

Race to 5
6-A   
John Petter Larsen
Mats Båtnes
Sat 15:41  Table 3
7-A   
Arild Moilanen
Rune Paulsen
Sat 15:12 
8-B   
Torbjørn Magnus Isaksen
Andreas Hansen
Sat 11:36 
9-B   
Roger Strømeng
Jan-Egil Johansen
Sat 11:36  Table 3
10-B   
Bjørn Birger Andreassen
Ramona Soleng Thomassen
Sat 11:36  Table 1

Round 3

Race to 5
11-A   
Mats Båtnes
Rune Paulsen
Sat 16:41  Table 2
12-A   
John Petter Larsen
Øyvind Jensen
Sat 16:41 
13-B   
Torbjørn Magnus Isaksen
Jan-Egil Johansen
Sat 12:29  Table 2
14-B   
Andreas Hansen
Ramona Soleng Thomassen
Sat 12:29  Table 2
15-B   
Roger Strømeng
Bjørn Birger Andreassen
Sat 12:29 

Round 4

Race to 5
16-A   
Rune Paulsen
Øyvind Jensen
Sat 15:59  Table 3
17-A   
Mats Båtnes
Arild Moilanen
Sat 17:46  Table 1
18-B   
Torbjørn Magnus Isaksen
Ramona Soleng Thomassen
Sat 13:25 
19-B   
Jan-Egil Johansen
Bjørn Birger Andreassen
Sat 13:28  Table 1
20-B   
Andreas Hansen
Roger Strømeng
Sat 13:28  Table 1

Round 5

Race to 5
21-A   
Øyvind Jensen
Arild Moilanen
Sat 17:09  Table 1
22-A   
Rune Paulsen
John Petter Larsen
Sat 17:36 
23-B   
Torbjørn Magnus Isaksen
Bjørn Birger Andreassen
Sat 15:22  Table 3
24-B   
Ramona Soleng Thomassen
Roger Strømeng
Sat 15:58  Table 3
25-B   
Jan-Egil Johansen
Andreas Hansen
Sat 14:36  Table 1

Semi final

Race to 6
26   
Arild Moilanen
Roger Strømeng
Sat 18:44 
27   
Mats Båtnes
Torbjørn Magnus Isaksen
Sat 18:44  Table 2

Final

Race to 6
28   
Arild Moilanen
Torbjørn Magnus Isaksen
Sat 20:19 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Sponsorer