Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

March 24, 2019

RT1 Lag 1. Divisjon Midt

9-Ball
Add teams

Add teams

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Dobbel Stoppball
4 (4/0) 37 (28/9)
76%
100
2 Pompel & Pilt 🏆
4 (3/1) 42 (25/17)
60%
87
3 The Breaking Knucklebusters
4 (2/2) 40 (20/20)
50%
74
3 ToBeKontinued
4 (2/2) 42 (19/23)
45%
74
5 The Hustlers
4 (2/2) 39 (22/17)
56%
61
5 Blueboys
4 (2/2) 43 (22/21)
51%
61
7 X Faktor
2 (0/2) 16 (2/14)
13%
55
7 Tunktvann
2 (0/2) 17 (3/14)
18%
55
9 The golden tulips of Trondheim ⚘⚘
2 (0/2) 22 (8/14)
36%
49
Entry deadline Mar 20, 2019, 6:00 PM (local time)
Starts Mar 24, 2019, 10:00 AM (local time)
Format Double elimination (10 Participants)
Race to 7
Handicap No handicap
Dresscode Kleskode B
Rankings 1. Divisjon Midt Lag 2019
Organizer Biljard1 Trondheim
Contact Roy Skogvold
More info
RT LAG
Norges Biljardforbund har innført RT Lag denne sesongen. Her er link til reglene for denne nye turneringsformen.

Felles bestemmelser: http://www.biljardforbundet.no/info/6_8_5_5---rt-lag.htm

RT Lag 1.divisjon: http://www.biljardforbundet.no/info/10_14_4---pool-rt-lag-1_divisj.htm

Robert Gelin Rysjedal
Turneringssjef


Turneringsnestemmelser og regler Pool RT Lag 1.divisjon


Det arrangeres 2 RT Lag 1. divisjon hvert år.
Turneringen spilles i disiplinene 9-Ball eller 10-Ball.

2.Distanser:
Det er 2 spillere på hvert lag fra samme klubb.

1. runde: Spiller 1 mot spiller 1 i ett sett
2. runde: Spiller 2 mot spiller 2 i ett sett
3. runde: Scotch double
4. runde: Spiller 1 mot spiller 2 i ett sett
5. runde: Spiller 2 mot spiller 1 i ett sett
6. runde: Scotch double
Runde 1-6 rulleres til distanse 7


3.Spilleform:

a.Ved flere enn 16 lag spilles dobbelcup (32-8, 48-16, 64-16, 96-32 alt. 128-32).

b.Ved 16 eller færre lag spilles dobbelcup (16-4) eller puljespill.


4.Deltakelse:

RT er åpent for alle Elite- og 1.divisjonutøvere som innfrir følgende vilkår:

a.Gyldig medlemskap i klubb tilknyttet NB.
b.Innehar gyldig lisens i NB.
c.Laget - som helhet - skal ha minst én 1.divisjonsutøver.


5.Påmelding:

a.Påmeldingsfrist er kl. 17:59 siste onsdag før turnering.
b.Trekning og tidsskjema skal foreligge kl. 23:59 samme dag.
c.Klagefrist er satt til kl. 11:59 siste torsdag før turnering.
d.Eventuell ny trekning skal foreligge kl. 23:59 samme dag.

6.Startavgift:

a.Alle lag Kr. 600,-


7.Ranking: RT Lag gir poeng i Lag-ranking i regionen.



8.Seeding: 4, 8 eller 16 lag (avhengig av antall påmeldte lag) seedes etter fjorårets resultater i forbindelse med første turnering hvert år. Deretter seedes etter én gjennomført, etter to osv. frem til og med årets siste turnering.


9.Premier:
a. 1. Plass kr 1600,- (2x800,-)
2. Plass kr 800,- (2x400,-)
Muligens noe høyere, alt etter hvor mange lag som meldes på.


b.Vinnere av sluttranking i de respektive regioner tildeles Lagavgift for RT Lagturnering kommende sesong.


10.Turneringsleder: Regionalt godkjent turneringsleder.

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 7
1   
1erne
Walk Over
 
2   
Blueboys
Pompel & Pilt 🏆
Sun 10:35 
3   
The Breaking Knucklebusters
Walk Over
 
4   
Walk Over
ToBeKontinued
 
5   
Dobbel Stoppball
Walk Over
 
6   
Walk Over
X Faktor
 
7   
Tunktvann
The Hustlers
Sun 10:35 
8   
Walk Over
The golden tulips of Trondheim ⚘⚘
 

Winner round 1

Race to 7
9   
1erne
Pompel & Pilt 🏆
Sun 11:15 
10   
The Breaking Knucklebusters
ToBeKontinued
Sun 10:35 
11   
Dobbel Stoppball
X Faktor
Sun 10:35 
12   
The Hustlers
The golden tulips of Trondheim ⚘⚘
Sun 11:35 

Loser round 1

Race to 7
13   
Walk Over
Blueboys
 
14   
Walk Over
Walk Over
 
15   
Walk Over
Walk Over
 
16   
Tunktvann
Walk Over
 

Loser round 2

Race to 7
17   
Blueboys
The golden tulips of Trondheim ⚘⚘
Sun 13:02 
18   
Walk Over
X Faktor
 
19   
Walk Over
ToBeKontinued
 
20   
Tunktvann
1erne
Sun 12:30 

Winners qualification

Race to 7
21   
Pompel & Pilt 🏆
The Breaking Knucklebusters
Sun 12:43 
22   
Dobbel Stoppball
The Hustlers
Sun 13:02 

Loser round 3

Race to 7
23   
Blueboys
X Faktor
Sun 14:28 
24   
ToBeKontinued
Tunktvann
Sun 12:14 

Losers qualification

Race to 7
25   
Blueboys
The Breaking Knucklebusters
Sun 15:44 
26   
ToBeKontinued
The Hustlers
Sun 14:17 

Semi final

Race to 7
27   
Pompel & Pilt 🏆
ToBeKontinued
Sun 17:06 
28   
Dobbel Stoppball
The Breaking Knucklebusters
Sun 17:07 

Final

Race to 7
29   
Pompel & Pilt 🏆
Dobbel Stoppball
Sun 18:27 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Sponsorer