Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

October 4 - October 5, 2020

REAKTYWACJA DEKADY

9-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage
1 Daniel Macioł
6 (6/0) 14 (12/2)
86%
2 Roman Wasilewski
6 (5/1) 16 (11/5)
69%
3 Brajan Sawicki
6 (4/2) 15 (9/6)
60%
3 Marcin Kielan
6 (5/1) 15 (10/5)
67%
5 Sebastian Szymkowski
4 (3/1) 10 (7/3)
70%
5 Paweł Krysiński
4 (3/1) 10 (7/3)
70%
5 Przemysław Fundament
4 (3/1) 10 (7/3)
70%
5 Rafał Wolski
5 (4/1) 11 (8/3)
73%
9 Macioł Arek
4 (2/2) 11 (6/5)
55%
Show more
9 JERZY REGIELI
4 (2/2) 11 (5/6)
45%
9 Jacek Janiszewski
6 (4/2) 13 (8/5)
62%
9 Łukasz Szczygieł
5 (3/2) 12 (6/6)
50%
9 Krzysztof Majkowski
4 (2/2) 8 (4/4)
50%
9 Dominik Zając
4 (2/2) 10 (5/5)
50%
9 Miłosz Szybist
3 (2/1) 7 (5/2)
71%
9 Paweł Błachowski
4 (2/2) 9 (5/4)
56%
17 Rakowski Michał
3 (1/2) 8 (3/5)
38%
17 Dawid Furdyna
3 (1/2) 7 (3/4)
43%
17 Daniel Szymczak
4 (2/2) 9 (4/5)
44%
17 Sebastian Zawada
5 (3/2) 8 (4/4)
50%
17 Andrzej Guzanowski
3 (1/2) 7 (3/4)
43%
17 Krzysztof Dyrek
3 (1/2) 7 (2/5)
29%
17 Osoroo Enkhbayar
3 (1/2) 7 (3/4)
43%
17 DOMINIK REGIELI "KING"
3 (1/2) 7 (3/4)
43%
25 Bujny Karol
2 (0/2) 4 (0/4)
0%
25 Piotr Bilardoholik Cepil
2 (0/2) 4 (0/4)
0%
25 Dzikołowski Piotr
3 (1/2) 5 (1/4)
20%
25 Andrzej Skupień
2 (0/2) 6 (2/4)
33%
25 Piotr Twerdyk
4 (2/2) 8 (4/4)
50%
25 Nikodem Jankowiak
3 (1/2) 7 (3/4)
43%
25 Adam van der Coghen
3 (1/2) 6 (2/4)
33%
25 Grzegorz Kowalczyk
2 (0/2) 1 (-1/2)
-100%
33 Artur Lisowski
2 (0/2) 5 (1/4)
20%
33 Sebastian Miśniakiewicz
2 (0/2) 5 (1/4)
20%
33 Piotr Bliźniak
2 (0/2) 5 (1/4)
20%
33 Andrzej Dziobkowski
2 (0/2) 4 (1/3)
25%
33 Jakub Mermel
3 (1/2) 7 (3/4)
43%
33 Krzysiek Jagiełło
2 (0/2) 4 (0/4)
0%
33 Tomasz Wawrzyniak
2 (0/2) 3 (0/3)
0%
Entry deadline Oct 4, 2020, 10:00 AM (local time)
Starts Oct 4, 2020, 10:00 AM (local time)
Format Double elimination (39 Participants)
Race to 3
Handicap No handicap
Organizer Dekada Klub
Contact JERZY REGIELI (regieli@o2.pl, 502755574)
More info
NIE ZWALNIAMY TEMPA!
Już w najbliższą niedzielę, 4go października, odbędzie się "BILARDOWA REAKTYWACJA DEKADY", czyli nic innego jak preludium tego, co się będzie działo u nas w KLUBIE.
- Gramy w 9 bil, systemem 2KO, gramy mecze w setach, czyli zwycięzcą meczu jest zawodnik, który jako pierwszy wygra 2 sety do 3! Szybko rachując możliwości rozegranych meczy, najniższy możliwy wynik to 3-0 i 3-0, czyli finalnie 6-0, a najwyższy to 3-2, 2-3, 3-2, czyli 8-7. Może się zdarzyć sytuacja taka 3-0, 2-3, 2-3, czyli finalnie 8-6 w małych partiach, lecz zwycięzcą będzie ten, który wygrał 2 sety, mimo iż mniej partii! BĘDZIE CIEKAWIE!
- Strój dowolny, ma być Wam wygodnie i przyjemnie 🙂
- Zapisy do godziny 10.00, start turnieju właśnie o tej godzinie.
- Klub otwarty od 9.00 dla grających.
- Pula nagród minimum 2500zł 🙂 Jeśli jakiś hojny człowiek ma ochotę pulę zwiększyć, chętnie się na to zgodzimy! 🙂
- Wpisowe to 50 zł 🙂

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 3
Best of 3 sets 
1   
Poland
Dawid Furdyna
Walk Over
 
2   
Poland
Piotr Twerdyk
R1
Nikodem Jankowiak
Sun 10:44  Table 7
3   
Poland
Krzysztof Majkowski
Walk Over
 
4   
Walk Over
Poland
Daniel Macioł
 
5   
Poland
Przemysław Fundament
Walk Over
 
6   
Walk Over
Mongolia
Osoroo Enkhbayar
 
7   
Poland
Adam van der Coghen
Walk Over
 
8   
Walk Over
Poland
Dominik Zając
 
9   
Poland
Dominik Regieli ,,King"
Walk Over
 
10   
Poland
Sebastian Miśniakiewicz
Poland
Jacek Janiszewski
Sun 10:09  Table 2
11   
Bujny Karol
Walk Over
 
12   
Walk Over
Poland
Miłosz Szybist
 
13   
Poland
Piotr Bilardoholik Cepil
Walk Over
 
14   
Walk Over
Poland
Andrzej Guzanowski
 
15   
Poland
Rafał Wolski
Aland Islands
Piotr Bliźniak
Sun 10:08  Table 3
16   
Walk Over
Poland
Artur Lisowski
 
17   
Poland
Łukasz Szczygieł
Walk Over
 
18   
Poland
Marcin Kielan
Poland
Daniel Szymczak
Sun 10:09  Table 4
19   
Poland
Rakowski Michał
Walk Over
 
20   
Walk Over
Poland
Andrzej Skupień
 
21   
Poland
Grzegorz Kowalczyk
Walk Over
 
22   
Walk Over
Poland
Paweł Błachowski
 
23   
Poland
Sebastian Zawada
Poland
Andrzej Dziobkowski
Sun 11:11 
24   
Walk Over
Poland
Paweł Krysiński
 
25   
Poland
Sebastian Szymkowski
Walk Over
 
26   
Poland
Tomasz Wawrzyniak
Dzikołowski Piotr
Sun 11:14 
27   
Poland
Brajan Sawicki
Walk Over
 
28   
Walk Over
Poland
Krzysztof Dyrek
 
29   
Poland
Roman Wasilewski
Walk Over
 
30   
Walk Over
Poland
Jerzy Regieli
 
31   
Poland
Krzysiek Jagiełło
Poland
Jakub Mermel
Sun 10:09  Table 5
32   
Walk Over
Macioł Arek
 

Winner round 1

Race to 3
Best of 3 sets 
33   
Poland
Dawid Furdyna
Poland
Piotr Twerdyk
Sun 11:30  Table 9
34   
Poland
Krzysztof Majkowski
Poland
Daniel Macioł
Sun 10:55  Table 8
35   
Poland
Przemysław Fundament
Mongolia
Osoroo Enkhbayar
Sun 10:09  Table 6
36   
Poland
Adam van der Coghen
Poland
Dominik Zając
Sun 11:00  Table 1
37   
Poland
Dominik Regieli ,,King"
Poland
Jacek Janiszewski
Sun 11:09  Table 2
38   
Bujny Karol
Poland
Miłosz Szybist
R2
Sun 10:10  Table 7
39   
Poland
Piotr Bilardoholik Cepil
Poland
Andrzej Guzanowski
Sun 10:10  Table 8
40   
Poland
Rafał Wolski
Poland
Artur Lisowski
Sun 11:15  Table 3
41   
Poland
Łukasz Szczygieł
Poland
Marcin Kielan
Sun 11:12  Table 4
42   
Poland
Rakowski Michał
Poland
Andrzej Skupień
Sun 10:11  Table 9
43   
Poland
Grzegorz Kowalczyk
R1
Poland
Paweł Błachowski
Sun 10:11  Table 1
44   
Poland
Sebastian Zawada
Poland
Paweł Krysiński
Sun 11:19  Table 5
45   
Poland
Sebastian Szymkowski
Dzikołowski Piotr
Sun 11:23  Table 8
46   
Poland
Brajan Sawicki
Poland
Krzysztof Dyrek
Sun 11:25  Table 7
47   
Poland
Roman Wasilewski
Poland
Jerzy Regieli
Sun 11:09  Table 6
48   
Poland
Jakub Mermel
Macioł Arek
Sun 11:46  Table 2

Loser round 1

Race to 3
Best of 3 sets 
49   
Walk Over
Nikodem Jankowiak
 
50   
Walk Over
Walk Over
 
51   
Walk Over
Walk Over
 
52   
Walk Over
Walk Over
 
53   
Walk Over
Poland
Sebastian Miśniakiewicz
 
54   
Walk Over
Walk Over
 
55   
Walk Over
Walk Over
 
56   
Aland Islands
Piotr Bliźniak
Walk Over
 
57   
Walk Over
Poland
Daniel Szymczak
 
58   
Walk Over
Walk Over
 
59   
Walk Over
Walk Over
 
60   
Poland
Andrzej Dziobkowski
Walk Over
 
61   
Walk Over
Poland
Tomasz Wawrzyniak
 
62   
Walk Over
Walk Over
 
63   
Walk Over
Walk Over
 
64   
Poland
Krzysiek Jagiełło
Walk Over
 

Loser round 2

Race to 3
Best of 3 sets 
65   
Nikodem Jankowiak
Poland
Jakub Mermel
Sun 13:05  Table 2
66   
Walk Over
Poland
Jerzy Regieli
 
67   
Walk Over
Poland
Brajan Sawicki
 
68   
Walk Over
Dzikołowski Piotr
 
69   
Poland
Sebastian Miśniakiewicz
Poland
Sebastian Zawada
Sun 12:42  Table 6
70   
Walk Over
Poland
Grzegorz Kowalczyk
 
71   
Walk Over
Poland
Andrzej Skupień
 
72   
Aland Islands
Piotr Bliźniak
Poland
Łukasz Szczygieł
Sun 12:00  Table 4
73   
Poland
Daniel Szymczak
Poland
Artur Lisowski
Sun 11:48  Table 3
74   
Walk Over
Poland
Piotr Bilardoholik Cepil
 
75   
Walk Over
Bujny Karol
 
76   
Poland
Andrzej Dziobkowski
Poland
Jacek Janiszewski
Sun 11:47  Table 1
77   
Poland
Tomasz Wawrzyniak
Poland
Adam van der Coghen
Sun 12:01  Table 6
78   
Walk Over
Mongolia
Osoroo Enkhbayar
 
79   
Walk Over
Poland
Krzysztof Majkowski
 
80   
Poland
Krzysiek Jagiełło
Poland
Piotr Twerdyk
Sun 12:20  Table 9

Winners qualification

Race to 3
Best of 3 sets 
81   
Poland
Dawid Furdyna
Poland
Daniel Macioł
Sun 12:22  Table 5
82   
Poland
Przemysław Fundament
Poland
Dominik Zając
Sun 12:12  Table 8
83   
Poland
Dominik Regieli ,,King"
Poland
Miłosz Szybist
Sun 13:14  Table 3
84   
Poland
Andrzej Guzanowski
Poland
Rafał Wolski
Sun 12:42  Table 7
85   
Poland
Marcin Kielan
Poland
Rakowski Michał
Sun 12:47  Table 4
86   
Poland
Paweł Błachowski
Poland
Paweł Krysiński
Sun 12:49  Table 9
87   
Poland
Sebastian Szymkowski
Poland
Krzysztof Dyrek
Sun 13:27  Table 5
88   
Poland
Roman Wasilewski
R1
Macioł Arek
R1
Sun 13:43  Table 7

Loser round 3

Race to 3
Best of 3 sets 
89   
Nikodem Jankowiak
Poland
Jerzy Regieli
Sun 13:45  Table 2
90   
Poland
Brajan Sawicki
Dzikołowski Piotr
Sun 12:55  Table 8
91   
Poland
Sebastian Zawada
Poland
Grzegorz Kowalczyk
Sun 14:25  Table 6
92   
Poland
Andrzej Skupień
Poland
Łukasz Szczygieł
Sun 12:56  Table 1
93   
Poland
Daniel Szymczak
Poland
Piotr Bilardoholik Cepil
Sun 13:54  Table 3
94   
Bujny Karol
Poland
Jacek Janiszewski
Sun 13:51  Table 9
95   
Poland
Adam van der Coghen
Mongolia
Osoroo Enkhbayar
Sun 12:56  Table 5
96   
Poland
Krzysztof Majkowski
Poland
Piotr Twerdyk
Sun 13:57  Table 4

Losers qualification

Race to 3
Best of 3 sets 
97   
Poland
Jerzy Regieli
Poland
Andrzej Guzanowski
Sun 14:29  Table 2
98   
Poland
Brajan Sawicki
Poland
Dominik Regieli ,,King"
Sun 13:58  Table 8
99   
Poland
Sebastian Zawada
Poland
Dominik Zając
Sun 14:25  Table 6
100   
Poland
Łukasz Szczygieł
Poland
Dawid Furdyna
Sun 14:09  Table 1
101   
Poland
Daniel Szymczak
Macioł Arek
R2
Sun 15:00  Table 3
102   
Poland
Jacek Janiszewski
Poland
Krzysztof Dyrek
Sun 14:31  Table 9
103   
Mongolia
Osoroo Enkhbayar
Poland
Paweł Błachowski
Sun 14:06  Table 5
104   
Poland
Krzysztof Majkowski
Poland
Rakowski Michał
Sun 14:59  Table 4

Last sixteen

Race to 3
Best of 3 sets 
105   
Poland
Daniel Macioł
Poland
Jacek Janiszewski
Sun 15:14  Table 7
106   
Poland
Przemysław Fundament
Poland
Łukasz Szczygieł
Sun 15:54  Table 1
107   
Poland
Miłosz Szybist
Poland
Brajan Sawicki
Sun 15:29  Table 5
108   
Poland
Rafał Wolski
Poland
Paweł Błachowski
Sun 15:39  Table 7
109   
Poland
Marcin Kielan
R1
Macioł Arek
R1
Sun 15:48  Table 3
110   
Poland
Paweł Krysiński
Poland
Krzysztof Majkowski
Sun 16:03  Table 4
111   
Poland
Sebastian Szymkowski
Poland
Jerzy Regieli
Sun 15:14  Table 2
112   
Poland
Roman Wasilewski
Poland
Dominik Zając
Sun 15:32  Table 6

Quarter final

Race to 3
Best of 3 sets 
113   
Poland
Daniel Macioł
Poland
Przemysław Fundament
Sun 16:33  Table 2
114   
Poland
Brajan Sawicki
Poland
Rafał Wolski
Sun 16:45  Table 3
115   
Poland
Marcin Kielan
Poland
Paweł Krysiński
Sun 16:45  Table 4
116   
Poland
Sebastian Szymkowski
Poland
Roman Wasilewski
Sun 16:45  Table 6

Semi final

Race to 3
Best of 3 sets 
117   
Poland
Daniel Macioł
Poland
Brajan Sawicki
Sun 17:42  Table 2
118   
Poland
Marcin Kielan
Poland
Roman Wasilewski
Sun 18:24  Table 6

Final

Race to 3
Best of 3 sets 
119   
Poland
Daniel Macioł
Poland
Roman Wasilewski
Sun 18:58  Table 6

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment