Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

September 25, 2022

Q - NK Snooker 2022 - Zondag Middag

Snooker

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

Qualified
#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentageHighest break
1 René van Lier
5 (2/0) 10 (7/3)
70%
1 Corné Kuijpers
4 (2/0) 8 (6/2)
75%
1 Jur Kous
Plan B
4 (4/0) 8 (8/0)
100%
52, 30
1 Jelle Kijlstra
4 (4/0) 8 (8/0)
100%
95, 37
1 Richard van Giesen
5 (2/0) 10 (7/3)
70%
6 Berry Franssen
4 (2/1) 8 (5/3)
63%
6 Mark Koppert
4 (3/1) 8 (6/2)
75%
40, 30
6 Shahzeb Kamal
4 (3/1) 8 (6/2)
75%
53
9 Jean-Pierre Nelemans
5 (3/2) 10 (6/4)
60%
Show more
9 John van Gorp
4 (1/0) 8 (5/3)
63%
9 Arny de la Mar
4 (2/2) 8 (4/4)
50%
9 Bram Downes
4 (1/2) 8 (3/5)
38%
13 Fausto Salis
5 (2/1) 10 (6/4)
60%
13 Marco Eisinga
4 (0/1) 8 (3/5)
38%
13 Debbie Anthonissen
4 (0/2) 8 (2/6)
25%
13 Raymon Fabrie
4 (1/3) 8 (2/6)
25%
17 Arno van Vlokhoven
4 (0/4) 8 (0/8)
0%
17 Hannah Graaf
5 (1/2) 10 (4/6)
40%
28
17 Andy Yiu
4 (0/3) 8 (1/7)
13%
17 Jan Doggen
4 (0/3) 8 (1/7)
13%
21 Frank Bokdam
5 (0/5) 10 (0/10)
0%
Entry deadline Sep 21, 2022, 4:00 PM (local time)
Starts Sep 25, 2022, 12:00 PM (local time)
Format Round robin (21 Participants)
Race to 2
Handicap No handicap
Dresscode C
Pantalon (geen spijkerbroek)
Polo/Overhemd
Nette schoenen
Organizer Koninklijke Nederlandse Biljartbond
Contact Sebastiaan Kan (Seb147@gmail.com, +31 06-14212761)
More info
Kwalificatie toernooi zondagmiddag
14:00 melden, 14:30 spelen (mits tafels beschikbaar).
Om stipt 14:15 wordt de loting gedaan. Niet binnen en geen bericht? dan wordt je naam uit het schema gehaald.

Er wordt gespeeld in poules, waarbij de nummers 1 en 2 zich plaatsen voor de kruisfinales Deze worden op dezelfde dag gespeeld. De winnaars van de kruisfinales plaatsen zich voor het finale weekend.

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Jur Kous 4 4 0 0 8 0 8 0 0 0 1 4
2 Mark Koppert 4 3 0 1 6 2 4 0 0 0 0.75 3
3 Bram Downes 4 1 1 2 3 5 -2 0 0 0 0.375 1.5
4 Debbie Anthonissen 4 0 2 2 2 6 -4 0 0 0 0.25 1
5 Jan Doggen 4 0 1 3 1 7 -6 0 0 0 0.125 0.5
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 René van Lier 5 2 3 0 7 3 4 0 0 0 0.7 3.5
1 Richard van Giesen 5 2 3 0 7 3 4 0 0 0 0.7 3.5
3 Jean-Pierre Nelemans 5 3 0 2 6 4 2 0 0 0 0.6 3
4 Fausto Salis 5 2 2 1 6 4 2 0 0 0 0.6 3
5 Hannah Graaf 5 1 2 2 4 6 -2 0 0 0 0.4 2
6 Frank Bokdam 5 0 0 5 0 10 -10 0 0 0 0 0
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Jelle Kijlstra 4 4 0 0 8 0 8 0 0 0 1 4
2 Shahzeb Kamal 4 3 0 1 6 2 4 0 0 0 0.75 3
3 Arny de la Mar 4 2 0 2 4 4 0 0 0 0 0.5 2
4 Raymon Fabrie 4 1 0 3 2 6 -4 0 0 0 0.25 1
5 Arno van Vlokhoven 4 0 0 4 0 8 -8 0 0 0 0 0
Group D Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Corné Kuijpers 4 2 2 0 6 2 4 0 0 0 0.75 3
2 Berry Franssen 4 2 1 1 5 3 2 0 0 0 0.625 2.5
3 John van Gorp 4 1 3 0 5 3 2 0 0 0 0.625 2.5
4 Marco Eisinga 4 0 3 1 3 5 -2 0 0 0 0.375 1.5
5 Andy Yiu 4 0 1 3 1 7 -6 0 0 0 0.125 0.5

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 2
1-A   
Netherlands
Mark Koppert
Netherlands
Jan Doggen
Sun 14:34 
2-A   
Netherlands
Debbie Anthonissen
Netherlands
Bram Downes
Sun 14:56 
3-B   
Netherlands
Jean-Pierre Nelemans
Netherlands
Richard van Giesen
Sun 14:48 
4-B   
Netherlands
Frank Bokdam
Netherlands
René van Lier
Sun 15:02 
5-B   
Netherlands
Hannah Graaf
Netherlands
Fausto Salis
Sun 15:35 
6-C   
Netherlands
Raymon Fabrie
Netherlands
Jelle Kijlstra
Sun 15:20 
7-C   
Netherlands
Arny de la Mar
Netherlands
Shahzeb Kamal
Sun 15:57 
8-D   
Netherlands
John van Gorp
Netherlands
Berry Franssen
Sun 16:02 
9-D   
Netherlands
Corné Kuijpers
Netherlands
Marco Eisinga
Sun 16:02 

Round 2

Race to 2
10-A   
Netherlands
Jan Doggen
Netherlands
Bram Downes
Sun 16:12 
11-A   
Netherlands
Mark Koppert
Netherlands
Jur Kous
Sun 16:26 
12-B   
Netherlands
Jean-Pierre Nelemans
Netherlands
René van Lier
Sun 17:07 
13-B   
Netherlands
Richard van Giesen
Netherlands
Fausto Salis
Sun 17:09 
14-B   
Netherlands
Frank Bokdam
Netherlands
Hannah Graaf
Sun 17:17 
15-C   
Netherlands
Jelle Kijlstra
Netherlands
Shahzeb Kamal
Sun 17:29 
16-C   
Netherlands
Raymon Fabrie
Netherlands
Arno van Vlokhoven
Sun 16:37 
17-D   
Netherlands
Berry Franssen
Netherlands
Marco Eisinga
Sun 17:53 
18-D   
Netherlands
John van Gorp
Hong Kong
Andy Yiu
Sun 17:20 

Round 3

Race to 2
19-A   
Netherlands
Bram Downes
Netherlands
Jur Kous
Sun 18:00 
20-A   
Netherlands
Jan Doggen
Netherlands
Debbie Anthonissen
Sun 17:20 
21-B   
Netherlands
Jean-Pierre Nelemans
Netherlands
Fausto Salis
Sun 18:08 
22-B   
Netherlands
René van Lier
Netherlands
Hannah Graaf
Sun 18:52  Table 8
23-B   
Netherlands
Richard van Giesen
Netherlands
Frank Bokdam
Sun 18:37 
24-C   
Netherlands
Shahzeb Kamal
Netherlands
Arno van Vlokhoven
Sun 18:24 
25-C   
Netherlands
Jelle Kijlstra
Netherlands
Arny de la Mar
Sun 18:46 
26-D   
Netherlands
Marco Eisinga
Hong Kong
Andy Yiu
Sun 19:01 
27-D   
Netherlands
Berry Franssen
Netherlands
Corné Kuijpers
Sun 18:59 

Round 4

Race to 2
28-A   
Netherlands
Jur Kous
Netherlands
Debbie Anthonissen
Sun 19:04 
29-A   
Netherlands
Bram Downes
Netherlands
Mark Koppert
Sun 19:07 
30-B   
Netherlands
Jean-Pierre Nelemans
Netherlands
Hannah Graaf
Sun 19:48 
31-B   
Netherlands
Fausto Salis
Netherlands
Frank Bokdam
Sun 19:30 
32-B   
Netherlands
René van Lier
Netherlands
Richard van Giesen
Sun 20:10 
33-C   
Netherlands
Arno van Vlokhoven
Netherlands
Arny de la Mar
Sun 20:12 
34-C   
Netherlands
Shahzeb Kamal
Netherlands
Raymon Fabrie
Sun 19:16 
35-D   
Hong Kong
Andy Yiu
Netherlands
Corné Kuijpers
Sun 21:14 
36-D   
Netherlands
Marco Eisinga
Netherlands
John van Gorp
Sun 21:13 

Round 5

Race to 2
37-A   
Netherlands
Debbie Anthonissen
Netherlands
Mark Koppert
Sun 19:47 
38-A   
Netherlands
Jur Kous
Netherlands
Jan Doggen
Sun 19:43 
39-B   
Netherlands
Jean-Pierre Nelemans
Netherlands
Frank Bokdam
Sun 20:37 
40-B   
Netherlands
Hannah Graaf
Netherlands
Richard van Giesen
Sun 20:53 
41-B   
Netherlands
Fausto Salis
Netherlands
René van Lier
Sun 20:53 
42-C   
Netherlands
Arny de la Mar
Netherlands
Raymon Fabrie
Sun 20:06 
43-C   
Netherlands
Arno van Vlokhoven
Netherlands
Jelle Kijlstra
Sun 19:34 
44-D   
Netherlands
Corné Kuijpers
Netherlands
John van Gorp
Sun 20:17 
45-D   
Hong Kong
Andy Yiu
Netherlands
Berry Franssen
Sun 20:33 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants