Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

May 29, 2022

Puchar Polski Kobiet - 9 bil : FALCON SOSNOWIEC

9-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage
1 Monika Ząbek
5 (5/0) 34 (25/9)
74%
2 Izabella Jońska
7 (5/2) 46 (29/17)
63%
3 Izabela Łącka
4 (3/1) 27 (17/10)
63%
3 Bogna Świtała
4 (3/1) 26 (18/8)
69%
5 Żaneta Foniok
6 (4/2) 41 (23/18)
56%
5 Beata Humańska
4 (3/1) 28 (16/12)
57%
5 Patrycja Siemieniec
5 (3/2) 36 (19/17)
53%
5 Dominika Pawełczyk
5 (3/2) 32 (16/16)
50%
9 Magdalena Tatarkiewicz
3 (1/2) 24 (12/12)
50%
Show more
9 Marta Anna Wawrzyn
4 (2/2) 30 (16/14)
53%
9 Marta Brzynska
3 (1/2) 20 (6/14)
30%
9 Agnieszka Łachacz
3 (1/2) 21 (7/14)
33%
13 Oktawia Brodecka
3 (1/2) 22 (11/11)
50%
13 Julia Raźnikiewicz
2 (0/2) 17 (7/10)
41%
13 Weronika Brzezińska
4 (2/2) 26 (12/14)
46%
13 Kinga Pietrzak
3 (1/2) 22 (11/11)
50%
17 Sandra Aftka
3 (1/2) 18 (7/11)
39%
17 Agnieszka Bronikowska
2 (0/2) 16 (6/10)
38%
17 Gabriela Siemieniec
2 (0/2) 17 (7/10)
41%
17 Julia Tarka
2 (0/2) 10 (0/10)
0%
17 Karina Cuper
2 (0/2) 11 (1/10)
9%
17 Agnieszka Lewicka
2 (0/2) 12 (2/10)
17%
Starts May 29, 2022, 11:00 AM (local time)
Format Double to Single elimination (22 Participants)
Race to 5
Handicap No handicap
Dresscode Strój do gry: Zawodniczki zobowiązane są posiadać sportowy strój bilardowy zgodny z regulaminem sportowym PZBil. Ciemne wizytowe spodnie lub spódnica (nie mogą być jeansy) koszulka polo z logo klubu lub koszula i kamizelka. Na stroju obowiązkowo musi być umieszczone logo PZBil oraz sponsorów imprezy.
Organizer Falcon Bilard Club
Contact Piotr Bilardoholik Cepil (bilardoholik.pc@interia.pl)
More info
System sportowy: Mecze w odmianę 9-bil, systemem podwójnej przegranej + puchar, zgodnie z przepisami PZBil do 5 wygranych partii. Obowiązuje system naprzemiennego rozbicia.

Strój do gry: Zawodniczki zobowiązane są posiadać sportowy strój bilardowy zgodny z regulaminem sportowym PZBil. Ciemne wizytowe spodnie lub spódnica (nie mogą być jeansy) koszulka polo z logo klubu lub koszula i kamizelka. Na stroju obowiązkowo musi być umieszczone logo PZBil oraz sponsorów imprezy.

Zgłoszenia i losowanie: Zgłoszenia do zawodów przyjmowane są podczas odprawy zawodników w dniu turnieju, do godziny 10.45. (poszczególne turnieje mogą mieć różne godziny rozpoczęcia)

System punktów rankingowych (tabela 16 DKO):

1 miejsce - 20 pkt,

2 miejsce - 16 pkt,

3 miejsce - 14 pkt,

5 miejsce - 12 pkt,

7 miejsce - 10 pkt,

9 miejsce - 8 pkt,

13 miejsce - 6 pkt.

System punktów rankingowych (tabela 32 DKO):

1 miejsce - 20 pkt,

2 miejsce - 16 pkt,

3 miejsce - 14 pkt,

5 miejsce - 12 pkt,

9 miejsce - 10 pkt,

13 miejsce - 8 pkt,

17 miejsce - 6 pkt,

25 miejsce - 4 pkt.

Nagrody w każdym turnieju : 1.000 zł

1 miejsce - 500 zł

2 miejsce - 300 zł

3 miejsce - 100 zł

Transmisje livescoring: Z zawodów przeprowadzone zostaną transmisje livescoring

Opłata startowa do każdego turnieju wynosi: 60 zł. Zwolnione z opłaty startowej są zawodniczki, które są członkiniami Kadry Narodowej kobiet na rok 2022.

Video / Livestream

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 5
1   
Poland
Izabela Łącka
Walk Over
 
2   
Poland
Julia Tarka
Poland
Weronika Brzezińska
Sun 11:06  Table 2
3   
Poland
Magdalena Tatarkiewicz
Walk Over
 
4   
Walk Over
Poland
Agnieszka Łachacz
 
5   
Poland
Karina Cuper
Walk Over
 
6   
Poland
Beata Humańska
Gabriela Siemieniec
Sun 11:06  Table 4
7   
Poland
Oktawia Brodecka
Poland
Marta Anna Wawrzyn
Sun 11:06  Table 3
8   
Walk Over
Poland
Kinga Pietrzak
 
9   
Poland
Monika Ząbek
Walk Over
 
10   
Poland
Sandra Aftka
Poland
Agnieszka Lewicka
Sun 11:06  Table 5
11   
Poland
Izabella Jońska
Poland
Dominika Pawełczyk
Sun 11:06  Table 6
12   
Walk Over
Poland
Patrycja Siemieniec
 
13   
Poland
Julia Raźnikiewicz
Walk Over
 
14   
Walk Over
Poland
Marta Brzynska
 
15   
Poland
Żaneta Foniok
Poland
Agnieszka Bronikowska
Sun 11:06  Table 7
16   
Walk Over
Poland
Bogna Świtała
 

Winner round 1

Race to 5
17   
Poland
Izabela Łącka
Poland
Weronika Brzezińska
Sun 12:00  Table 3
18   
Poland
Magdalena Tatarkiewicz
Poland
Agnieszka Łachacz
Sun 11:38  Table 6
19   
Poland
Karina Cuper
Poland
Beata Humańska
Sun 11:47  Table 4
20   
Poland
Marta Anna Wawrzyn
Poland
Kinga Pietrzak
Sun 12:03  Table 8
21   
Poland
Monika Ząbek
Poland
Sandra Aftka
Sun 11:46  Table 5
22   
Poland
Izabella Jońska
Poland
Patrycja Siemieniec
Sun 11:53  Table 7
23   
Poland
Julia Raźnikiewicz
Poland
Marta Brzynska
Sun 11:06  Table 8
24   
Poland
Żaneta Foniok
Poland
Bogna Świtała
Sun 12:15  Table 5

Loser round 1

Race to 5
25   
Walk Over
Poland
Julia Tarka
 
26   
Walk Over
Walk Over
 
27   
Walk Over
Gabriela Siemieniec
 
28   
Poland
Oktawia Brodecka
Walk Over
 
29   
Walk Over
Poland
Agnieszka Lewicka
 
30   
Poland
Dominika Pawełczyk
Walk Over
 
31   
Walk Over
Walk Over
 
32   
Poland
Agnieszka Bronikowska
Walk Over
 

Loser round 2

Race to 5
33   
Poland
Julia Tarka
Poland
Żaneta Foniok
Sun 13:14  Table 5
34   
Walk Over
Poland
Julia Raźnikiewicz
 
35   
Gabriela Siemieniec
Poland
Patrycja Siemieniec
Sun 12:30  Table 7
36   
Poland
Oktawia Brodecka
Poland
Sandra Aftka
Sun 12:19  Table 4
37   
Poland
Agnieszka Lewicka
Poland
Kinga Pietrzak
Sun 12:45  Table 8
38   
Poland
Dominika Pawełczyk
Poland
Karina Cuper
Sun 12:38  Table 6
39   
Walk Over
Poland
Magdalena Tatarkiewicz
 
40   
Poland
Agnieszka Bronikowska
Poland
Weronika Brzezińska
Sun 12:40  Table 3

Winners qualification

Race to 5
41   
Poland
Izabela Łącka
Poland
Agnieszka Łachacz
Sun 13:24  Table 8
42   
Poland
Beata Humańska
Poland
Marta Anna Wawrzyn
Sun 13:04  Table 6
43   
Poland
Monika Ząbek
Poland
Izabella Jońska
Sun 13:15  Table 7
44   
Poland
Marta Brzynska
Poland
Bogna Świtała
Sun 13:27  Table 4

Loser round 3

Race to 5
45   
Poland
Żaneta Foniok
Poland
Julia Raźnikiewicz
Sun 13:57  Table 4
46   
Poland
Patrycja Siemieniec
Poland
Oktawia Brodecka
Sun 13:55  Table 6
47   
Poland
Kinga Pietrzak
Poland
Dominika Pawełczyk
Sun 13:56  Table 5
48   
Poland
Magdalena Tatarkiewicz
Poland
Weronika Brzezińska
Sun 13:49  Table 3

Losers qualification

Race to 5
49   
Poland
Żaneta Foniok
Poland
Marta Anna Wawrzyn
Sun 14:59 
50   
Poland
Patrycja Siemieniec
Poland
Agnieszka Łachacz
Sun 15:09  Table 6
51   
Poland
Dominika Pawełczyk
Poland
Marta Brzynska
Sun 14:46  Table 5
52   
Poland
Magdalena Tatarkiewicz
Poland
Izabella Jońska
Sun 14:45 

Quarter final

Race to 5
53   
Poland
Izabela Łącka
Poland
Patrycja Siemieniec
Sun 15:50  Table 6
54   
Poland
Beata Humańska
Poland
Izabella Jońska
Sun 15:50  Table 5
55   
Poland
Monika Ząbek
Poland
Dominika Pawełczyk
Sun 15:50  Table 4
56   
Poland
Bogna Świtała
Poland
Żaneta Foniok
Sun 15:50  Table 3

Semi final

Race to 5
57   
Poland
Izabela Łącka
Poland
Izabella Jońska
Sun 16:49  Table 3
58   
Poland
Monika Ząbek
Poland
Bogna Świtała
Sun 16:49  Table 5

Final

Race to 5
59   
Poland
Izabella Jońska
Poland
Monika Ząbek
Sun 17:47  Table 3

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants