Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

January 22 - January 23, 2022

Pool-liga 4 Nord2 PL1200

8-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Brage Arnesen
TSI BK
5 (5/0) 47 (30/17)
64%
100
2 John E.Erstad
Alta BK
5 (3/2) 50 (26/24)
52%
87
3 Arild Moilanen
Ishavsbyen biljard og snookerklubb
5 (3/2) 48 (26/22)
54%
77
3 Øyvind Jensen
Ishavsbyen biljard og snookerklubb
5 (4/1) 43 (28/15)
65%
77
5 Aleksander Frogum
Ishavsbyen biljard og snookerklubb
4 (2/2) 39 (19/20)
49%
64
5 Terje Mo Hanssen
Ishavsbyen biljard og snookerklubb
3 (1/2) 25 (10/15)
40%
64
7 Bjørn Santos Rasmussen
Ishavsbyen biljard og snookerklubb
3 (0/3) 31 (13/18)
42%
54
7 Kjetil Myrbakk
Ishavsbyen biljard og snookerklubb
4 (1/3) 38 (16/22)
42%
54
9 Kyrre Jørgensen
Alta BK
4 (0/4) 33 (9/24)
27%
44
Entry deadline Jan 19, 2022, 5:59 PM (local time)
Starts Jan 22, 2022, 11:30 AM (local time)
Format Round robin (9 Participants)
Race to 6
Handicap No handicap
Dresscode Kleskode B
Organizer Ishavsbyen biljard og snookerklubb
Contact Arild Moilanen (ariped78@gmail.com)
More info
Hei og velkommen til 8-ball hos oss 🙂
Som vanlig møter vi opp 11 og starter 11.30 og spiller frem til ca18 og fortsetter søndag kl 12 med sluttspill.

Koronaregler:
Vi bruker munnbind når vi ikke spiller match og beveger oss der vi ikke kan holde meteren. kuler og bord skal sprites imellom hver kamp.

Håper dere tar turen til oss 🙂
Stay safe ❤️

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Øyvind Jensen 4 4 0 0 24 9 15 0 0 0 0.727 4
2 Arild Moilanen 4 3 0 1 23 16 7 0 0 0 0.59 3
3 Aleksander Frogum 4 2 0 2 19 20 -1 0 0 0 0.487 2
4 Kjetil Myrbakk 4 1 0 3 16 22 -6 0 0 0 0.421 1
5 Kyrre Jørgensen 4 0 0 4 9 24 -15 0 0 0 0.273 0
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Brage Arnesen 3 3 0 0 18 10 8 0 0 0 0.643 3
2 John E.Erstad 3 2 0 1 16 14 2 0 0 0 0.533 2
3 Terje Mo Hanssen 3 1 0 2 10 15 -5 0 0 0 0.4 1
4 Bjørn Santos Rasmussen 3 0 0 3 13 18 -5 0 0 0 0.419 0

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 6
1-A   
Øyvind Jensen
Kjetil Myrbakk
Sat 12:13 
2-A   
Arild Moilanen
Aleksander Frogum
Sat 11:25 
3-B   
John E.Erstad
Bjørn Santos Rasmussen
Sat 11:25 
4-B   
Brage Arnesen
Terje Hanssen
Sat 11:25 

Round 2

Race to 6
5-A   
Kjetil Myrbakk
Aleksander Frogum
Sat 17:27 
6-A   
Øyvind Jensen
Kyrre Jørgensen
Sat 11:25 
7-B   
John E.Erstad
Terje Hanssen
Sat 13:25 
8-B   
Bjørn Santos Rasmussen
Brage Arnesen
Sat 13:25 

Round 3

Race to 6
9-A   
Aleksander Frogum
Kyrre Jørgensen
Sat 13:30 
10-A   
Kjetil Myrbakk
Arild Moilanen
Sat 13:30 
11-B   
John E.Erstad
Brage Arnesen
Sat 15:18 
12-B   
Terje Hanssen
Bjørn Santos Rasmussen
Sat 15:23 

Round 4

Race to 6
13-A   
Kyrre Jørgensen
Arild Moilanen
Sat 15:04 
14-A   
Aleksander Frogum
Øyvind Jensen
Sat 15:07 

Round 5

Race to 6
15-A   
Arild Moilanen
Øyvind Jensen
Sat 16:54 
16-A   
Kyrre Jørgensen
Kjetil Myrbakk
Sat 15:49 

Semi final

Race to 6
17   
Øyvind Jensen
John E.Erstad
Sun 11:59 
18   
Arild Moilanen
Brage Arnesen
Sun 12:00 

Final

Race to 7
19   
John E.Erstad
Brage Arnesen
Sun 15:23 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants

    Sponsorer