Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

February 13 - August 1, 2018

Pool and Billiard Delft's Multi-Ball Tournament 2018

Multiball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Navin Ramkhelawan
8 (8/0) 106 (64/42)
60%
250
2 Stein Posthuma
7 (5/2) 89 (46/43)
52%
180
3 Niels van Adrichem
Pool and Billiards Delft
7 (5/2) 93 (54/39)
58%
140
4 Roel Woudenberg
6 (4/2) 79 (41/38)
52%
125
5 Jok Tang
6 (4/2) 71 (38/33)
54%
100
5 Ronald van Adrichem
6 (5/1) 75 (46/29)
61%
100
5 Carsten Florijn
6 (4/2) 77 (42/35)
55%
100
5 Pieter Gilissen
Pool and Billiards Delft
6 (4/2) 83 (44/39)
53%
100
9 Awin Sewgobind
Pool and Billiards Delft
4 (2/2) 56 (28/28)
50%
60
Show more
9 Peter Bron
Pool and Billiards Delft
5 (3/2) 69 (35/34)
51%
60
9 Kevin Thierry
5 (3/2) 60 (30/30)
50%
60
9 Nathalie Slagboom
5 (2/3) 68 (31/37)
46%
60
13 Aidan Mauricio
Pool and Billiards Delft
5 (2/3) 67 (30/37)
45%
55
13 Jeroen van Uffelen
5 (2/3) 64 (32/32)
50%
55
13 Sander Lutz
5 (2/3) 69 (31/38)
45%
55
13 Wim Terlingen
Pool and Billiards Delft
4 (1/3) 57 (26/31)
46%
55
17 Mirko Reynhoudt
4 (1/3) 53 (25/28)
47%
50
17 Daisy Brouwer
Pool and Billiards Delft
5 (1/4) 71 (36/35)
51%
50
17 Kwok-Cheung Li
5 (1/4) 68 (29/39)
43%
50
17 Leon Turmaine
5 (2/3) 66 (34/32)
52%
50
21 Peter-Paul Bargon
5 (0/5) 65 (25/40)
38%
45
21 Indy de Waard
5 (1/4) 64 (26/38)
41%
45
21 Robin Schilling
Pool and Billiards Delft
5 (0/5) 64 (24/40)
38%
45
Starts Feb 13, 2018, 5:00 PM (local time)
Format Round robin (24 Participants)
Race to 8
Handicap With handicap
Rankings PBD huis-ranking
Organizer Pool and Billiards Delft
Contact Jok Tang and Stein Posthuma (Steinposthuma@gmail.com, +31 06-34250105)
More info
Dit toernooi is bedoeld voor alle spelers met een Pool and Billiard Delft lidmaatschap. Alle partijen worden onderling ingepland. Elke speler heeft een handicap om het toernooi aantrekkelijk te houden voor alle spelers.

Het toernooi start met een poulefase gevolgd door een Single KO-fase (met een A- en B-kant).
In de poulefase spelen spelers 1x tegen elkaar volgens het Round-Robin-principe.

De link naar het reglement: https://docs.google.com/document/d/1Y68GpFONb9aisKuKGI3MC6aBkYDQCKFEaUEMSjsy3rM/edit?usp=sharing

De SKO-fase van de A-kant bestaat uit deze wedstrijden:
A1 vs B2
C1 vs D2
C2 vs D1
A2 vs B1

De SKO-fase van de B-kant bestaat uit deze wedstrijden:
A3 vs B4
C3 vs D4
C4 vs D3
A4 vs B3

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Navin Ramkhelawan 5 5 0 0 40 26 14 0 0 0 0.606 5
2 Niels van Adrichem 5 4 0 1 39 29 10 0 0 0 0.574 4
3 Nathalie Slagboom 5 2 0 3 31 37 -6 0 0 0 0.456 2
4 Sander Lutz 5 2 0 3 31 38 -7 0 0 0 0.449 2
5 Daisy Brouwer 5 1 0 4 36 35 1 0 0 0 0.507 1
6 Indy de Waard 5 1 0 4 26 38 -12 0 0 0 0.406 1
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Jok Tang 5 4 0 1 36 25 11 0 0 0 0.59 4
2 Carsten Florijn 5 4 0 1 36 27 9 0 0 0 0.571 4
3 Kevin Thierry 5 3 0 2 30 30 0 0 0 0 0.5 3
4 Aidan Mauricio 5 2 0 3 30 37 -7 0 0 0 0.448 2
5 Leon Turmaine 5 2 0 3 34 32 2 0 0 0 0.515 2
6 Peter-Paul Bargon 5 0 0 5 25 40 -15 0 0 0 0.385 0
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Roel Woudenberg 4 3 0 1 28 23 5 0 0 0 0.549 3
2 Stein Posthuma 4 3 0 1 25 22 3 0 0 0 0.532 3
3 Awin Sewgobind 4 2 0 2 28 28 0 0 0 0 0.5 2
4 Wim Terlingen 4 1 0 3 26 31 -5 0 0 0 0.456 1
5 Mirko Reynhoudt 4 1 0 3 25 28 -3 0 0 0 0.472 1
6 Scott Laurens 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Group D Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Ronald van Adrichem 5 5 0 0 40 21 19 0 0 0 0.656 5
2 Pieter Gilissen 5 4 0 1 37 31 6 0 0 0 0.544 4
3 Peter Bron 5 3 0 2 35 34 1 0 0 0 0.507 3
4 Jeroen van Uffelen 5 2 0 3 32 32 0 0 0 0 0.5 2
5 Kwok-Cheung Li 5 1 0 4 29 39 -10 0 0 0 0.426 1
6 Robin Schilling 5 0 0 5 24 40 -16 0 0 0 0.375 0

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 8
1-A   
Netherlands
Niels van Adrichem
0
Netherlands
Nathalie Slagboom
3
Mar 16, 2018, 7:30 PM  Table 7
2-A   
Netherlands
Sander Lutz
4
Netherlands
Indy de Waard
2
Apr 30, 2018, 9:30 PM  Table 7
3-A   
Netherlands
Navin Ramkhelawan
0
Netherlands
Daisy Brouwer
3
Mar 5, 2018, 8:30 PM  Table 7
4-B   
France
Kevin Thierry
0
Netherlands
Jok Tang
1
May 2, 2018, 7:00 PM  Table 9
5-B   
Netherlands
Carsten Florijn
1
United Kingdom
Leon Turmaine
4
Apr 30, 2018, 8:00 PM  Table 8
6-B   
Netherlands
Aidan Mauricio
2
Netherlands
Peter Paul Bargon
3
Mar 9, 2018, 2:00 PM  Table 7
7-C   
Netherlands
Stein Posthuma
0
Netherlands
Wim Terlingen
4
Mar 26, 2018, 7:30 PM  Table 7
8-C   
Netherlands
Mirko Reynhoudt
1
Netherlands
Roel Woudenberg
4
Feb 24, 2018, 10:00 PM  Table 7
9-C   
Netherlands
Awin Sewgobind
2
Netherlands
Scott Laurens
3
Mar 20, 2018, 8:00 PM  Table 9
10-D   
Netherlands
Ronald van Adrichem
0
Netherlands
Jeroen van Uffelen
4
Mar 2, 2018, 4:00 PM  Table 7
11-D   
Netherlands
Pieter Gilissen
1
Germany
Robin Schilling
4
Feb 21, 2018, 8:30 PM  Table 7
12-D   
Netherlands
Peter Bron
2
Netherlands
Kwok-Cheung Li
3
Mar 14, 2018, 6:00 PM  Table 7

Round 2

Race to 8
13-A   
Netherlands
Niels van Adrichem
0
Netherlands
Indy de Waard
2
Mar 2, 2018, 6:00 PM  Table 7
14-A   
Netherlands
Nathalie Slagboom
3
Netherlands
Daisy Brouwer
3
May 28, 2018, 7:00 PM  Table 7
15-A   
Netherlands
Sander Lutz
4
Netherlands
Navin Ramkhelawan
0
Mar 20, 2018, 8:00 PM  Table 7
16-B   
France
Kevin Thierry
0
United Kingdom
Leon Turmaine
4
Mar 8, 2018, 8:00 PM  Table 7
17-B   
Netherlands
Jok Tang
1
Netherlands
Peter Paul Bargon
3
Mar 6, 2018, 5:00 PM  Table 7
18-B   
Netherlands
Carsten Florijn
1
Netherlands
Aidan Mauricio
2
Apr 25, 2018, 9:00 PM  Table 9
19-C   
Netherlands
Stein Posthuma
0
Netherlands
Roel Woudenberg
4
Apr 5, 2018, 8:00 PM  Table 7
20-C   
Netherlands
Wim Terlingen
4
Netherlands
Scott Laurens
3
May 26, 2018, 1:37 PM 
21-C   
Netherlands
Mirko Reynhoudt
1
Netherlands
Awin Sewgobind
2
Apr 28, 2018, 7:30 PM  Table 7
22-D   
Netherlands
Ronald van Adrichem
0
Germany
Robin Schilling
4
Mar 16, 2018, 1:00 PM  Table 7
23-D   
Netherlands
Jeroen van Uffelen
4
Netherlands
Kwok-Cheung Li
3
Mar 9, 2018, 2:00 PM  Table 9
24-D   
Netherlands
Pieter Gilissen
1
Netherlands
Peter Bron
2
May 10, 2018, 1:30 PM  Table 7

Round 3

Race to 8
25-A   
Netherlands
Niels van Adrichem
0
Netherlands
Daisy Brouwer
3
Mar 19, 2018, 7:30 PM  Table 10
26-A   
Netherlands
Indy de Waard
2
Netherlands
Navin Ramkhelawan
0
Feb 25, 2018, 9:30 PM  Table 10
27-A   
Netherlands
Nathalie Slagboom
3
Netherlands
Sander Lutz
4
Apr 30, 2018, 7:30 PM  Table 7
28-B   
France
Kevin Thierry
0
Netherlands
Peter Paul Bargon
3
May 1, 2018, 8:00 PM  Table 7
29-B   
United Kingdom
Leon Turmaine
4
Netherlands
Aidan Mauricio
2
Apr 3, 2018, 8:00 PM  Table 9
30-B   
Netherlands
Jok Tang
1
Netherlands
Carsten Florijn
1
Apr 25, 2018, 7:00 PM  Table 9
31-C   
Netherlands
Stein Posthuma
0
Netherlands
Scott Laurens
3
Mar 21, 2018, 8:30 PM  Table 8
32-C   
Netherlands
Roel Woudenberg
4
Netherlands
Awin Sewgobind
2
Feb 28, 2018, 8:00 PM  Table 7
33-C   
Netherlands
Wim Terlingen
4
Netherlands
Mirko Reynhoudt
1
Feb 24, 2018, 8:30 PM  Table 7
34-D   
Netherlands
Ronald van Adrichem
0
Netherlands
Kwok-Cheung Li
3
Apr 13, 2018, 2:00 PM  Table 7
35-D   
Germany
Robin Schilling
4
Netherlands
Peter Bron
2
May 2, 2018, 1:00 PM  Table 7
36-D   
Netherlands
Jeroen van Uffelen
4
Netherlands
Pieter Gilissen
1
Feb 18, 2018, 9:00 PM  Table 7

Round 4

Race to 8
37-A   
Netherlands
Niels van Adrichem
0
Netherlands
Navin Ramkhelawan
0
Apr 24, 2018, 8:00 PM  Table 7
38-A   
Netherlands
Daisy Brouwer
3
Netherlands
Sander Lutz
4
Mar 27, 2018, 8:00 PM  Table 7
39-A   
Netherlands
Indy de Waard
2
Netherlands
Nathalie Slagboom
3
May 25, 2018, 8:00 PM 
40-B   
France
Kevin Thierry
0
Netherlands
Aidan Mauricio
2
Apr 24, 2018, 7:00 PM  Table 9
41-B   
Netherlands
Peter Paul Bargon
3
Netherlands
Carsten Florijn
1
May 26, 2018, 2:00 PM  Table 8
42-B   
United Kingdom
Leon Turmaine
4
Netherlands
Jok Tang
1
Apr 10, 2018, 5:00 PM  Table 7
43-C   
Netherlands
Stein Posthuma
0
Netherlands
Awin Sewgobind
2
May 3, 2018, 9:00 PM  Table 7
44-C   
Netherlands
Scott Laurens
3
Netherlands
Mirko Reynhoudt
1
Mar 3, 2018, 6:30 PM  Table 7
45-C   
Netherlands
Roel Woudenberg
4
Netherlands
Wim Terlingen
4
May 25, 2018, 8:00 PM  Table 7
46-D   
Netherlands
Ronald van Adrichem
0
Netherlands
Peter Bron
2
Feb 20, 2018, 8:30 PM  Table 7
47-D   
Netherlands
Kwok-Cheung Li
3
Netherlands
Pieter Gilissen
1
Mar 7, 2018, 7:00 PM  Table 10
48-D   
Germany
Robin Schilling
4
Netherlands
Jeroen van Uffelen
4
May 9, 2018, 2:00 PM  Table 7

Round 5

Race to 8
49-A   
Netherlands
Niels van Adrichem
0
Netherlands
Sander Lutz
4
Mar 4, 2018, 4:00 PM  Table 7
50-A   
Netherlands
Navin Ramkhelawan
0
Netherlands
Nathalie Slagboom
3
Apr 11, 2018, 8:30 PM  Table 7
51-A   
Netherlands
Daisy Brouwer
3
Netherlands
Indy de Waard
2
May 20, 2018, 7:30 PM  Table 7
52-B   
France
Kevin Thierry
0
Netherlands
Carsten Florijn
1
Mar 2, 2018, 9:00 PM  Table 7
53-B   
Netherlands
Aidan Mauricio
2
Netherlands
Jok Tang
1
Mar 14, 2018, 5:00 PM  Table 7
54-B   
Netherlands
Peter Paul Bargon
3
United Kingdom
Leon Turmaine
4
May 11, 2018, 1:00 PM  Table 7
55-C   
Netherlands
Stein Posthuma
0
Netherlands
Mirko Reynhoudt
1
May 5, 2018, 8:30 PM  Table 7
56-C   
Netherlands
Awin Sewgobind
2
Netherlands
Wim Terlingen
4
Feb 28, 2018, 9:30 PM  Table 7
57-C   
Netherlands
Scott Laurens
3
Netherlands
Roel Woudenberg
4
Apr 4, 2018, 8:00 PM  Table 7
58-D   
Netherlands
Ronald van Adrichem
0
Netherlands
Pieter Gilissen
1
Mar 7, 2018, 9:00 PM  Table 7
59-D   
Netherlands
Peter Bron
2
Netherlands
Jeroen van Uffelen
4
Apr 19, 2018, 2:00 PM  Table 7
60-D   
Netherlands
Kwok-Cheung Li
3
Germany
Robin Schilling
4
Apr 13, 2018, 4:00 PM  Table 7

Quarter final

Race to 8
61   
Netherlands
Navin Ramkhelawan
0
Netherlands
Carsten Florijn
1
Jun 22, 2018, 5:30 PM  Table 7
62   
Netherlands
Roel Woudenberg
4
Netherlands
Pieter Gilissen
1
Jun 28, 2018, 5:00 PM  Table 7
63   
Netherlands
Stein Posthuma
0
Netherlands
Ronald van Adrichem
0
Jun 20, 2018, 8:00 PM  Table 7
64   
Netherlands
Niels van Adrichem
0
Netherlands
Jok Tang
1
Jun 26, 2018, 8:00 PM  Table 7

Semi final

Race to 8
65   
Netherlands
Navin Ramkhelawan
0
Netherlands
Roel Woudenberg
4
Jul 12, 2018, 8:00 PM  Table 7
66   
Netherlands
Stein Posthuma
0
Netherlands
Niels van Adrichem
0
Jul 20, 2018, 7:30 PM  Table 7

Final

Race to 8
67   
Netherlands
Navin Ramkhelawan
0
Netherlands
Stein Posthuma
0
Jul 30, 2018, 8:00 PM  Table 7

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment