Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

September 20 - June 30, 2022

Pool Rijnmond Eerste Klasse 2021/2022

Multiball
Add teams

Add teams

Please wait...
In verband met de druk op de kalender, is het organiseren van de regionale bekercompetitie 2021/2022 nog even onzeker en zijn we genoodzaakt af te moeten wachten. Of en hoe de organisatie verder gaat zullen wij later communiceren en houden jullie uiteraard op de hoogte. Hopende op jullie begrip.
Entry deadline Sep 6, 2021, 11:59 PM (local time)
Starts Sep 20, 2021, 12:15 AM (local time)
Format League (13 Participants)
Handicap No handicap
Organizer Koninklijke Nederlandse Biljartbond and Pool Regio 3
Contact Stein Posthuma (Steinposthuma@gmail.com, +31 06-34250105)
More info
Dit is een competitie georganiseerd door de KNBB. Voor meer informatie kan men gaan naar de officiële website van de KNBB op: http://www.knbb.nl

Alle uitslagen van deze competitie worden ingevoerd en bijgehouden door de teamleiders en wedstrijdleiders. Mochten er vragen of problemen zijn, kan men hiervoor naar de helpdesk van de KNBB gaan: http://helpdeskpool.knbb.nl/

Voor meer wedstrijdformulieren, reglementen en overige informatie: http://www.poolbiljarten.nl/regio3

Round-robin standings Ranking method

Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Margarete’s Manglers 1 1 0 0 4 2 2 0 0 0 0.667 1
2 Ketel Zero 1 0 0 1 2 4 -2 0 0 0 0.333 0
3 De Munt 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Double or Nothing 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 NEXT! 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Sick Bastards 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 SPC Capelle Zondag 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Het B-team 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Underdogs 2.0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Delft Originals 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 The Dukes of Delft 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Ketel 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Total Clearance 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Most valuable player

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

1   
Netherlands
Ketel Zero
Netherlands
Margarete’s Manglers
Poolcafé Delfshaven Sep 20, 2021, 8:00 PM 
2   
Netherlands
Het B-team
Netherlands
Underdogs 2.0
Poolcentrum Blaak Sep 21, 2021, 8:00 PM 
3   
Netherlands
Ketel 1
Netherlands
NEXT!
Poolcafé Delfshaven Sep 22, 2021, 8:00 PM 
4   
Netherlands
Double or Nothing
Netherlands
De Munt 1
SPC Capelle Sep 22, 2021, 8:00 PM 
5   
Netherlands
SPC Capelle Zondag
Netherlands
Sick Bastards
SPC Capelle Sep 22, 2021, 8:00 PM 
6   
Netherlands
The Dukes of Delft
Netherlands
Delft Originals
Pool and Billiards Delft Sep 22, 2021, 8:00 PM 

Round 2

7   
Netherlands
Total Clearance
Netherlands
The Dukes of Delft
Poolcafé Delfshaven Sep 28, 2021, 8:00 PM 
8   
Netherlands
Delft Originals
Netherlands
SPC Capelle Zondag
Pool and Billiards Delft Sep 30, 2021, 8:00 PM 
9   
Netherlands
Sick Bastards
Netherlands
Double or Nothing
Poolcentrum Keus Sep 29, 2021, 8:00 PM 
10   
Netherlands
De Munt 1
Netherlands
Ketel 1
Poolcentrum De Munt Sep 28, 2021, 8:00 PM 
11   
Netherlands
NEXT!
Netherlands
Het B-team
Poolcafé Delfshaven Sep 30, 2021, 8:00 PM 
12   
Netherlands
Underdogs 2.0
Netherlands
Ketel Zero
Poolcentrum Keus Sep 28, 2021, 8:00 PM 

Round 3

13   
Netherlands
Margarete’s Manglers
Netherlands
Underdogs 2.0
Atoll Rotterdam De Kuip Oct 6, 2021, 8:00 PM 
14   
Netherlands
Ketel Zero
Netherlands
NEXT!
Poolcafé Delfshaven Oct 4, 2021, 8:00 PM 
15   
Netherlands
Het B-team
Netherlands
De Munt 1
Poolcentrum Blaak Oct 5, 2021, 8:00 PM 
16   
Netherlands
Ketel 1
Netherlands
Sick Bastards
Poolcafé Delfshaven Oct 6, 2021, 8:00 PM 
17   
Netherlands
Double or Nothing
Netherlands
Delft Originals
SPC Capelle Oct 6, 2021, 8:00 PM 
18   
Netherlands
SPC Capelle Zondag
Netherlands
Total Clearance
SPC Capelle Oct 6, 2021, 8:00 PM 

Round 4

19   
Netherlands
The Dukes of Delft
Netherlands
SPC Capelle Zondag
Pool and Billiards Delft Oct 13, 2021, 8:00 PM 
20   
Netherlands
Total Clearance
Netherlands
Double or Nothing
Poolcafé Delfshaven Oct 12, 2021, 8:00 PM 
21   
Netherlands
Delft Originals
Netherlands
Ketel 1
Pool and Billiards Delft Oct 14, 2021, 8:00 PM 
22   
Netherlands
Sick Bastards
Netherlands
Het B-team
Poolcentrum Keus Oct 13, 2021, 8:00 PM 
23   
Netherlands
De Munt 1
Netherlands
Ketel Zero
Poolcentrum De Munt Oct 12, 2021, 8:00 PM 
24   
Netherlands
NEXT!
Netherlands
Margarete’s Manglers
Poolcafé Delfshaven Oct 14, 2021, 8:00 PM 

Round 5

25   
Netherlands
Underdogs 2.0
Netherlands
NEXT!
Poolcentrum Keus Nov 2, 2021, 8:00 PM 
26   
Netherlands
Margarete’s Manglers
Netherlands
De Munt 1
Atoll Rotterdam De Kuip Nov 3, 2021, 8:00 PM 
27   
Netherlands
Ketel Zero
Netherlands
Sick Bastards
Poolcafé Delfshaven Nov 1, 2021, 8:00 PM 
28   
Netherlands
Het B-team
Netherlands
Delft Originals
Poolcentrum Blaak Nov 2, 2021, 8:00 PM 
29   
Netherlands
Ketel 1
Netherlands
Total Clearance
Poolcafé Delfshaven Nov 3, 2021, 8:00 PM 
30   
Netherlands
Double or Nothing
Netherlands
The Dukes of Delft
SPC Capelle Nov 3, 2021, 8:00 PM 

Round 6

31   
Netherlands
SPC Capelle Zondag
Netherlands
Double or Nothing
SPC Capelle Nov 10, 2021, 8:00 PM 
32   
Netherlands
The Dukes of Delft
Netherlands
Ketel 1
Pool and Billiards Delft Nov 10, 2021, 8:00 PM 
33   
Netherlands
Total Clearance
Netherlands
Het B-team
Poolcafé Delfshaven Nov 9, 2021, 8:00 PM 
34   
Netherlands
Delft Originals
Netherlands
Ketel Zero
Pool and Billiards Delft Nov 11, 2021, 8:00 PM 
35   
Netherlands
Sick Bastards
Netherlands
Margarete’s Manglers
Poolcentrum Keus Nov 10, 2021, 8:00 PM 
36   
Netherlands
De Munt 1
Netherlands
Underdogs 2.0
Poolcentrum De Munt Nov 9, 2021, 8:00 PM 

Round 7

37   
Netherlands
NEXT!
Netherlands
De Munt 1
Poolcafé Delfshaven Nov 18, 2021, 8:00 PM 
38   
Netherlands
Underdogs 2.0
Netherlands
Sick Bastards
Poolcentrum Keus Nov 16, 2021, 8:00 PM 
39   
Netherlands
Margarete’s Manglers
Netherlands
Delft Originals
Atoll Rotterdam De Kuip Nov 17, 2021, 8:00 PM 
40   
Netherlands
Ketel Zero
Netherlands
Total Clearance
Poolcafé Delfshaven Nov 15, 2021, 8:00 PM 
41   
Netherlands
Het B-team
Netherlands
The Dukes of Delft
Poolcentrum Blaak Nov 16, 2021, 8:00 PM 
42   
Netherlands
Ketel 1
Netherlands
SPC Capelle Zondag
Poolcafé Delfshaven Nov 17, 2021, 8:00 PM 

Round 8

43   
Netherlands
Double or Nothing
Netherlands
Ketel 1
SPC Capelle Nov 24, 2021, 8:00 PM 
44   
Netherlands
SPC Capelle Zondag
Netherlands
Het B-team
SPC Capelle Nov 24, 2021, 8:00 PM 
45   
Netherlands
The Dukes of Delft
Netherlands
Ketel Zero
Pool and Billiards Delft Nov 24, 2021, 8:00 PM 
46   
Netherlands
Total Clearance
Netherlands
Margarete’s Manglers
Poolcafé Delfshaven Nov 23, 2021, 8:00 PM 
47   
Netherlands
Delft Originals
Netherlands
Underdogs 2.0
Pool and Billiards Delft Nov 25, 2021, 8:00 PM 
48   
Netherlands
Sick Bastards
Netherlands
NEXT!
Poolcentrum Keus Nov 24, 2021, 8:00 PM 

Round 9

49   
Netherlands
De Munt 1
Netherlands
Sick Bastards
Poolcentrum De Munt Nov 30, 2021, 8:00 PM 
50   
Netherlands
NEXT!
Netherlands
Delft Originals
Poolcafé Delfshaven Dec 2, 2021, 8:00 PM 
51   
Netherlands
Underdogs 2.0
Netherlands
Total Clearance
Poolcentrum Keus Nov 30, 2021, 8:00 PM 
52   
Netherlands
Margarete’s Manglers
Netherlands
The Dukes of Delft
Atoll Rotterdam De Kuip Dec 1, 2021, 8:00 PM 
53   
Netherlands
Ketel Zero
Netherlands
SPC Capelle Zondag
Poolcafé Delfshaven Nov 29, 2021, 8:00 PM 
54   
Netherlands
Het B-team
Netherlands
Double or Nothing
Poolcentrum Blaak Nov 30, 2021, 8:00 PM 

Round 10

55   
Netherlands
Ketel 1
Netherlands
Het B-team
Poolcafé Delfshaven Dec 8, 2021, 8:00 PM 
56   
Netherlands
Double or Nothing
Netherlands
Ketel Zero
SPC Capelle Dec 8, 2021, 8:00 PM 
57   
Netherlands
SPC Capelle Zondag
Netherlands
Margarete’s Manglers
SPC Capelle Dec 8, 2021, 8:00 PM 
58   
Netherlands
The Dukes of Delft
Netherlands
Underdogs 2.0
Pool and Billiards Delft Dec 8, 2021, 8:00 PM 
59   
Netherlands
Total Clearance
Netherlands
NEXT!
Poolcafé Delfshaven Dec 7, 2021, 8:00 PM 
60   
Netherlands
Delft Originals
Netherlands
De Munt 1
Pool and Billiards Delft Dec 9, 2021, 8:00 PM 

Round 11

61   
Netherlands
Sick Bastards
Netherlands
Delft Originals
Poolcentrum Keus Dec 15, 2021, 8:00 PM 
62   
Netherlands
De Munt 1
Netherlands
Total Clearance
Poolcentrum De Munt Dec 14, 2021, 8:00 PM 
63   
Netherlands
NEXT!
Netherlands
The Dukes of Delft
Poolcafé Delfshaven Dec 16, 2021, 8:00 PM 
64   
Netherlands
Underdogs 2.0
Netherlands
SPC Capelle Zondag
Poolcentrum Keus Dec 14, 2021, 8:00 PM 
65   
Netherlands
Margarete’s Manglers
Netherlands
Double or Nothing
Atoll Rotterdam De Kuip Dec 15, 2021, 8:00 PM 
66   
Netherlands
Ketel Zero
Netherlands
Ketel 1
Poolcafé Delfshaven Dec 13, 2021, 8:00 PM 

Round 12

67   
Netherlands
Het B-team
Netherlands
Ketel Zero
Poolcentrum Blaak Dec 21, 2021, 8:00 PM 
68   
Netherlands
Ketel 1
Netherlands
Margarete’s Manglers
Poolcafé Delfshaven Dec 22, 2021, 8:00 PM 
69   
Netherlands
Double or Nothing
Netherlands
Underdogs 2.0
SPC Capelle Dec 22, 2021, 8:00 PM 
70   
Netherlands
SPC Capelle Zondag
Netherlands
NEXT!
SPC Capelle Dec 22, 2021, 8:00 PM 
71   
Netherlands
The Dukes of Delft
Netherlands
De Munt 1
Pool and Billiards Delft Dec 23, 2021, 8:00 PM 
72   
Netherlands
Total Clearance
Netherlands
Sick Bastards
Poolcafé Delfshaven Dec 21, 2021, 8:00 PM 

Round 13

73   
Netherlands
Delft Originals
Netherlands
Total Clearance
Pool and Billiards Delft Jan 13, 2022, 8:00 PM 
74   
Netherlands
Sick Bastards
Netherlands
The Dukes of Delft
Poolcentrum Keus Jan 12, 2022, 8:00 PM 
75   
Netherlands
De Munt 1
Netherlands
SPC Capelle Zondag
Poolcentrum De Munt Jan 11, 2022, 8:00 PM 
76   
Netherlands
NEXT!
Netherlands
Double or Nothing
Poolcafé Delfshaven Jan 13, 2022, 8:00 PM 
77   
Netherlands
Underdogs 2.0
Netherlands
Ketel 1
Poolcentrum Keus Jan 11, 2022, 8:00 PM 
78   
Netherlands
Margarete’s Manglers
Netherlands
Het B-team
Atoll Rotterdam De Kuip Jan 12, 2022, 8:00 PM 

Round 14

79   
Netherlands
Margarete’s Manglers
Netherlands
Ketel Zero
Atoll Rotterdam De Kuip Jan 19, 2022, 8:00 PM 
80   
Netherlands
Underdogs 2.0
Netherlands
Het B-team
Poolcentrum Keus Jan 18, 2022, 8:00 PM 
81   
Netherlands
NEXT!
Netherlands
Ketel 1
Poolcafé Delfshaven Jan 20, 2022, 8:00 PM 
82   
Netherlands
De Munt 1
Netherlands
Double or Nothing
Poolcentrum De Munt Jan 18, 2022, 8:00 PM 
83   
Netherlands
Sick Bastards
Netherlands
SPC Capelle Zondag
Poolcentrum Keus Jan 19, 2022, 8:00 PM 
84   
Netherlands
Delft Originals
Netherlands
The Dukes of Delft
Pool and Billiards Delft Jan 20, 2022, 8:00 PM 

Round 15

85   
Netherlands
The Dukes of Delft
Netherlands
Total Clearance
Pool and Billiards Delft Jan 26, 2022, 8:00 PM 
86   
Netherlands
SPC Capelle Zondag
Netherlands
Delft Originals
SPC Capelle Jan 26, 2022, 8:00 PM 
87   
Netherlands
Double or Nothing
Netherlands
Sick Bastards
SPC Capelle Jan 26, 2022, 8:00 PM 
88   
Netherlands
Ketel 1
Netherlands
De Munt 1
Poolcafé Delfshaven Jan 26, 2022, 8:00 PM 
89   
Netherlands
Het B-team
Netherlands
NEXT!
Poolcentrum Blaak Jan 25, 2022, 8:00 PM 
90   
Netherlands
Ketel Zero
Netherlands
Underdogs 2.0
Poolcafé Delfshaven Jan 24, 2022, 8:00 PM 

Round 16

91   
Netherlands
Underdogs 2.0
Netherlands
Margarete’s Manglers
Poolcentrum Keus Feb 1, 2022, 8:00 PM 
92   
Netherlands
NEXT!
Netherlands
Ketel Zero
Poolcafé Delfshaven Feb 3, 2022, 8:00 PM 
93   
Netherlands
De Munt 1
Netherlands
Het B-team
Poolcentrum De Munt Feb 1, 2022, 8:00 PM 
94   
Netherlands
Sick Bastards
Netherlands
Ketel 1
Poolcentrum Keus Feb 2, 2022, 8:00 PM 
95   
Netherlands
Delft Originals
Netherlands
Double or Nothing
Pool and Billiards Delft Feb 3, 2022, 8:00 PM 
96   
Netherlands
Total Clearance
Netherlands
SPC Capelle Zondag
Poolcafé Delfshaven Feb 1, 2022, 8:00 PM 

Round 17

97   
Netherlands
SPC Capelle Zondag
Netherlands
The Dukes of Delft
SPC Capelle Feb 9, 2022, 8:00 PM 
98   
Netherlands
Double or Nothing
Netherlands
Total Clearance
SPC Capelle Feb 9, 2022, 8:00 PM 
99   
Netherlands
Ketel 1
Netherlands
Delft Originals
Poolcafé Delfshaven Feb 9, 2022, 8:00 PM 
100   
Netherlands
Het B-team
Netherlands
Sick Bastards
Poolcentrum Blaak Feb 8, 2022, 8:00 PM 
101   
Netherlands
Ketel Zero
Netherlands
De Munt 1
Poolcafé Delfshaven Feb 7, 2022, 8:00 PM 
102   
Netherlands
Margarete’s Manglers
Netherlands
NEXT!
Atoll Rotterdam De Kuip Feb 9, 2022, 8:00 PM 

Round 18

103   
Netherlands
NEXT!
Netherlands
Underdogs 2.0
Poolcafé Delfshaven Feb 17, 2022, 8:00 PM 
104   
Netherlands
De Munt 1
Netherlands
Margarete’s Manglers
Poolcentrum De Munt Feb 15, 2022, 8:00 PM 
105   
Netherlands
Sick Bastards
Netherlands
Ketel Zero
Poolcentrum Keus Feb 16, 2022, 8:00 PM 
106   
Netherlands
Delft Originals
Netherlands
Het B-team
Pool and Billiards Delft Feb 17, 2022, 8:00 PM 
107   
Netherlands
Total Clearance
Netherlands
Ketel 1
Poolcafé Delfshaven Feb 15, 2022, 8:00 PM 
108   
Netherlands
The Dukes of Delft
Netherlands
Double or Nothing
Pool and Billiards Delft Feb 16, 2022, 8:00 PM 

Round 19

109   
Netherlands
Double or Nothing
Netherlands
SPC Capelle Zondag
SPC Capelle Mar 9, 2022, 8:00 PM 
110   
Netherlands
Ketel 1
Netherlands
The Dukes of Delft
Poolcafé Delfshaven Mar 9, 2022, 8:00 PM 
111   
Netherlands
Het B-team
Netherlands
Total Clearance
Poolcentrum Blaak Mar 8, 2022, 8:00 PM 
112   
Netherlands
Ketel Zero
Netherlands
Delft Originals
Poolcafé Delfshaven Mar 7, 2022, 8:00 PM 
113   
Netherlands
Margarete’s Manglers
Netherlands
Sick Bastards
Atoll Rotterdam De Kuip Mar 9, 2022, 8:00 PM 
114   
Netherlands
Underdogs 2.0
Netherlands
De Munt 1
Poolcentrum Keus Mar 8, 2022, 8:00 PM 

Round 20

115   
Netherlands
De Munt 1
Netherlands
NEXT!
Poolcentrum De Munt Mar 15, 2022, 8:00 PM 
116   
Netherlands
Sick Bastards
Netherlands
Underdogs 2.0
Poolcentrum Keus Mar 16, 2022, 8:00 PM 
117   
Netherlands
Delft Originals
Netherlands
Margarete’s Manglers
Pool and Billiards Delft Mar 17, 2022, 8:00 PM 
118   
Netherlands
Total Clearance
Netherlands
Ketel Zero
Poolcafé Delfshaven Mar 15, 2022, 8:00 PM 
119   
Netherlands
The Dukes of Delft
Netherlands
Het B-team
Pool and Billiards Delft Mar 16, 2022, 8:00 PM 
120   
Netherlands
SPC Capelle Zondag
Netherlands
Ketel 1
SPC Capelle Mar 16, 2022, 8:00 PM 

Round 21

121   
Netherlands
Ketel 1
Netherlands
Double or Nothing
Poolcafé Delfshaven Mar 23, 2022, 8:00 PM 
122   
Netherlands
Het B-team
Netherlands
SPC Capelle Zondag
Poolcentrum Blaak Mar 22, 2022, 8:00 PM 
123   
Netherlands
Ketel Zero
Netherlands
The Dukes of Delft
Poolcafé Delfshaven Mar 21, 2022, 8:00 PM 
124   
Netherlands
Margarete’s Manglers
Netherlands
Total Clearance
Atoll Rotterdam De Kuip Mar 23, 2022, 8:00 PM 
125   
Netherlands
Underdogs 2.0
Netherlands
Delft Originals
Poolcentrum Keus Mar 22, 2022, 8:00 PM 
126   
Netherlands
NEXT!
Netherlands
Sick Bastards
Poolcafé Delfshaven Mar 24, 2022, 8:00 PM 

Round 22

127   
Netherlands
Sick Bastards
Netherlands
De Munt 1
Poolcentrum Keus Mar 30, 2022, 8:00 PM 
128   
Netherlands
Delft Originals
Netherlands
NEXT!
Pool and Billiards Delft Mar 31, 2022, 8:00 PM 
129   
Netherlands
Total Clearance
Netherlands
Underdogs 2.0
Poolcafé Delfshaven Mar 29, 2022, 8:00 PM 
130   
Netherlands
The Dukes of Delft
Netherlands
Margarete’s Manglers
Pool and Billiards Delft Mar 30, 2022, 8:00 PM 
131   
Netherlands
SPC Capelle Zondag
Netherlands
Ketel Zero
SPC Capelle Mar 30, 2022, 8:00 PM 
132   
Netherlands
Double or Nothing
Netherlands
Het B-team
SPC Capelle Mar 30, 2022, 8:00 PM 

Round 23

133   
Netherlands
Het B-team
Netherlands
Ketel 1
Poolcentrum Blaak Apr 5, 2022, 8:00 PM 
134   
Netherlands
Ketel Zero
Netherlands
Double or Nothing
Poolcafé Delfshaven Apr 4, 2022, 8:00 PM 
135   
Netherlands
Margarete’s Manglers
Netherlands
SPC Capelle Zondag
Atoll Rotterdam De Kuip Apr 6, 2022, 8:00 PM 
136   
Netherlands
Underdogs 2.0
Netherlands
The Dukes of Delft
Poolcentrum Keus Apr 5, 2022, 8:00 PM 
137   
Netherlands
NEXT!
Netherlands
Total Clearance
Poolcafé Delfshaven Apr 7, 2022, 8:00 PM 
138   
Netherlands
De Munt 1
Netherlands
Delft Originals
Poolcentrum De Munt Apr 5, 2022, 8:00 PM 

Round 24

139   
Netherlands
Delft Originals
Netherlands
Sick Bastards
Pool and Billiards Delft Apr 14, 2022, 8:00 PM 
140   
Netherlands
Total Clearance
Netherlands
De Munt 1
Poolcafé Delfshaven Apr 12, 2022, 8:00 PM 
141   
Netherlands
The Dukes of Delft
Netherlands
NEXT!
Pool and Billiards Delft Apr 13, 2022, 8:00 PM 
142   
Netherlands
SPC Capelle Zondag
Netherlands
Underdogs 2.0
SPC Capelle Apr 13, 2022, 8:00 PM 
143   
Netherlands
Double or Nothing
Netherlands
Margarete’s Manglers
SPC Capelle Apr 13, 2022, 8:00 PM 
144   
Netherlands
Ketel 1
Netherlands
Ketel Zero
Poolcafé Delfshaven Apr 13, 2022, 8:00 PM 

Round 25

145   
Netherlands
Ketel Zero
Netherlands
Het B-team
Poolcafé Delfshaven May 9, 2022, 8:00 PM 
146   
Netherlands
Margarete’s Manglers
Netherlands
Ketel 1
Atoll Rotterdam De Kuip May 11, 2022, 8:00 PM 
147   
Netherlands
Underdogs 2.0
Netherlands
Double or Nothing
Poolcentrum Keus May 10, 2022, 8:00 PM 
148   
Netherlands
NEXT!
Netherlands
SPC Capelle Zondag
Poolcafé Delfshaven May 12, 2022, 8:00 PM 
149   
Netherlands
De Munt 1
Netherlands
The Dukes of Delft
Poolcentrum De Munt May 10, 2022, 8:00 PM 
150   
Netherlands
Sick Bastards
Netherlands
Total Clearance
Poolcentrum Keus May 11, 2022, 8:00 PM 

Round 26

151   
Netherlands
Total Clearance
Netherlands
Delft Originals
Poolcentrum Keus May 21, 2022, 1:00 PM  Table 12 PK
152   
Netherlands
The Dukes of Delft
Netherlands
Sick Bastards
Poolcentrum Keus May 21, 2022, 1:00 PM  Table 12 PK
153   
Netherlands
SPC Capelle Zondag
Netherlands
De Munt 1
Poolcentrum Keus May 21, 2022, 1:00 PM  Table 12 PK
154   
Netherlands
Double or Nothing
Netherlands
NEXT!
Poolcentrum Keus May 21, 2022, 1:00 PM  Table 12 PK
155   
Netherlands
Ketel 1
Netherlands
Underdogs 2.0
Poolcentrum Keus May 21, 2022, 1:00 PM  Table 12 PK
156   
Netherlands
Het B-team
Netherlands
Margarete’s Manglers
Poolcentrum Keus May 21, 2022, 1:00 PM  Table 12 PK

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants