Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

September 23 - May 31, 2020

Pool Rijnmond Derde Klasse 2019/2020

Add teams

Add teams

Please wait...
Om aan te melden voor de beker, volg deze link: https://cuescore.com/tournament/Pool+Regionale+Beker+2019%252F2020/5917831
Entry deadline Aug 31, 2019, 11:59 PM (local time)
Starts Sep 23, 2019, 8:00 PM (local time)
Format League (11 Participants)
Handicap No handicap
Organizer Koninklijke Nederlandse Biljartbond and Pool Regio 3
Contact Patrick Kommings (p.kommings@hotmail.com, +31 06-28328781)
More info
Dit is een competitie georganiseerd door de KNBB. Voor meer informatie kan men gaan naar de officiële website van de KNBB op: http://www.knbb.nl

Alle uitslagen van deze competitie worden ingevoerd en bijgehouden door de teamleiders en wedstrijdleiders. Mochten er vragen of problemen zijn, kan men hiervoor naar de helpdesk van de KNBB gaan: http://helpdeskpool.knbb.nl/

De wedstrijdformulieren zijn hier te downloaden:
http://helpdeskpool.knbb.nl/support/solutions/articles/1000282684-wedstrijdformulieren-regionale-teamcompetitie-rijnmond

Round-robin standings Ranking method

Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Dat Ene Lucky Fluke Team 7 6 1 0 31 11 20 0 0 0 0.738 6
2 Delft's verkeerde keu's 8 5 3 0 31 17 14 0 0 0 0.646 5
3 DeadPool 8 4 3 1 28 20 8 0 0 0 0.583 4
4 The Blaakpanthers 8 5 1 2 27 21 6 0 0 0 0.563 5
5 Prima Donna's 8 3 1 4 25 23 2 0 0 0 0.521 3
6 Ladies First 9 2 4 3 25 29 -4 0 0 0 0.463 2
7 Kamelen 8 3 1 4 21 27 -6 0 0 0 0.438 3
8 De Flu(i)tketels 8 2 2 4 21 27 -6 0 0 0 0.438 2
9 Breaking Bad 8 0 5 3 21 27 -6 0 0 0 0.438 0
10 REYERBALLS 8 1 3 4 20 28 -8 0 0 0 0.417 1
11 Haringkoppen 8 0 2 6 14 34 -20 0 0 0 0.292 0
Most valuable player

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

1   
Netherlands
Ladies First
Netherlands
Prima Donna's
Poolcafé Delfshaven Sep 26, 2019, 8:00 PM 
2   
Netherlands
Dat Ene Lucky Fluke Team
Netherlands
Breaking Bad
Pool and Billiards Delft Sep 25, 2019, 7:52 PM 
3   
Netherlands
De Flu(i)tketels
Netherlands
Haringkoppen
De Ketel Sep 26, 2019, 8:00 PM 
4   
Netherlands
Kamelen
Netherlands
REYERBALLS
Poolcentrum Keus Sep 24, 2019, 8:00 PM 
5   
Netherlands
The Blaakpanthers
Netherlands
Delft's verkeerde keu's
Poolcentrum Blaak Sep 23, 2019, 8:00 PM 

Round 2

6   
Netherlands
DeadPool
Netherlands
The Blaakpanthers
Poolcentrum Keus Oct 2, 2019, 8:00 PM 
7   
Netherlands
Delft's verkeerde keu's
Netherlands
Kamelen
Pool and Billiards Delft Oct 2, 2019, 8:00 PM 
8   
Netherlands
REYERBALLS
Netherlands
De Flu(i)tketels
Squash & Biljart Ridderkerk Sep 30, 2019, 8:00 PM 
9   
Netherlands
Haringkoppen
Netherlands
Dat Ene Lucky Fluke Team
Snookercafe Vlaardingen Oct 1, 2019, 8:00 PM 
10   
Netherlands
Breaking Bad
Netherlands
Ladies First
Snookercafe Vlaardingen Oct 3, 2019, 8:00 PM 

Round 3

11   
Netherlands
Prima Donna's
Netherlands
Breaking Bad
Poolcafé Delfshaven Oct 8, 2019, 8:00 PM 
12   
Netherlands
Ladies First
Netherlands
Haringkoppen
Poolcafé Delfshaven Oct 10, 2019, 8:00 PM 
13   
Netherlands
Dat Ene Lucky Fluke Team
Netherlands
REYERBALLS
Pool and Billiards Delft Oct 9, 2019, 7:55 PM 
14   
Netherlands
De Flu(i)tketels
Netherlands
Delft's verkeerde keu's
De Ketel Oct 9, 2019, 8:00 PM 
15   
Netherlands
Kamelen
Netherlands
DeadPool
Poolcentrum Keus Oct 8, 2019, 8:00 PM 

Round 4

16   
Netherlands
The Blaakpanthers
Netherlands
Kamelen
Poolcentrum Blaak Oct 14, 2019, 8:00 PM 
17   
Netherlands
DeadPool
Netherlands
De Flu(i)tketels
Poolcentrum Keus Oct 16, 2019, 8:00 PM 
18   
Netherlands
Delft's verkeerde keu's
Netherlands
Dat Ene Lucky Fluke Team
Pool and Billiards Delft Oct 16, 2019, 8:00 PM 
19   
Netherlands
REYERBALLS
Netherlands
Ladies First
Squash & Biljart Ridderkerk Oct 14, 2019, 8:00 PM 
20   
Netherlands
Haringkoppen
Netherlands
Prima Donna's
Snookercafe Vlaardingen Oct 15, 2019, 8:00 PM 

Round 5

21   
Netherlands
Breaking Bad
Netherlands
Haringkoppen
Snookercafe Vlaardingen Oct 31, 2019, 8:00 PM 
22   
Netherlands
Prima Donna's
Netherlands
REYERBALLS
Poolcafé Delfshaven Oct 29, 2019, 8:00 PM 
23   
Netherlands
Ladies First
Netherlands
Delft's verkeerde keu's
Poolcafé Delfshaven Oct 31, 2019, 8:00 PM 
24   
Netherlands
Dat Ene Lucky Fluke Team
Netherlands
DeadPool
Pool and Billiards Delft Oct 30, 2019, 8:01 PM 
25   
Netherlands
De Flu(i)tketels
Netherlands
The Blaakpanthers
De Ketel Oct 31, 2019, 8:00 PM 

Round 6

26   
Netherlands
Kamelen
Netherlands
De Flu(i)tketels
Poolcentrum Keus Nov 5, 2019, 8:00 PM 
27   
Netherlands
The Blaakpanthers
Netherlands
Dat Ene Lucky Fluke Team
Poolcentrum Blaak Nov 4, 2019, 8:00 PM 
28   
Netherlands
DeadPool
Netherlands
Ladies First
Poolcentrum Keus Nov 6, 2019, 8:00 PM 
29   
Netherlands
Delft's verkeerde keu's
Netherlands
Prima Donna's
Pool and Billiards Delft Nov 6, 2019, 8:00 PM 
30   
Netherlands
REYERBALLS
Netherlands
Breaking Bad
Squash & Biljart Ridderkerk Nov 4, 2019, 8:00 PM 

Round 7

31   
Netherlands
Haringkoppen
Netherlands
REYERBALLS
Snookercafe Vlaardingen Nov 19, 2019, 8:00 PM 
32   
Netherlands
Breaking Bad
Netherlands
Delft's verkeerde keu's
Snookercafe Vlaardingen Nov 21, 2019, 8:00 PM 
33   
Netherlands
Prima Donna's
Netherlands
DeadPool
Poolcafé Delfshaven Nov 19, 2019, 8:00 PM 
34   
Netherlands
Ladies First
Netherlands
The Blaakpanthers
Poolcafé Delfshaven Nov 21, 2019, 8:00 PM 
35   
Netherlands
Dat Ene Lucky Fluke Team
Netherlands
Kamelen
Pool and Billiards Delft Nov 20, 2019, 7:53 PM 

Round 8

36   
Netherlands
De Flu(i)tketels
Netherlands
Dat Ene Lucky Fluke Team
De Ketel Nov 28, 2019, 8:00 PM 
37   
Netherlands
Kamelen
Netherlands
Ladies First
Poolcentrum Keus Nov 26, 2019, 8:00 PM 
38   
Netherlands
The Blaakpanthers
Netherlands
Prima Donna's
Poolcentrum Blaak Nov 25, 2019, 8:00 PM 
39   
Netherlands
DeadPool
Netherlands
Breaking Bad
Poolcentrum Keus Nov 27, 2019, 8:00 PM 
40   
Netherlands
Delft's verkeerde keu's
Netherlands
Haringkoppen
Pool and Billiards Delft Nov 27, 2019, 8:00 PM 

Round 9

41   
Netherlands
REYERBALLS
Netherlands
Delft's verkeerde keu's
Squash & Biljart Ridderkerk Dec 2, 2019, 8:00 PM 
42   
Netherlands
Haringkoppen
Netherlands
DeadPool
Snookercafe Vlaardingen Dec 3, 2019, 8:00 PM 
43   
Netherlands
Breaking Bad
Netherlands
The Blaakpanthers
Snookercafe Vlaardingen Dec 5, 2019, 8:00 PM 
44   
Netherlands
Prima Donna's
Netherlands
Kamelen
Poolcafé Delfshaven Dec 3, 2019, 8:00 PM 
45   
Netherlands
Ladies First
Netherlands
De Flu(i)tketels
Poolcafé Delfshaven Nov 12, 2019, 8:00 PM 

Round 10

46   
Netherlands
Dat Ene Lucky Fluke Team
Netherlands
Ladies First
Pool and Billiards Delft Dec 11, 2019, 8:00 PM 
47   
Netherlands
De Flu(i)tketels
Netherlands
Prima Donna's
De Ketel Dec 12, 2019, 8:00 PM 
48   
Netherlands
Kamelen
Netherlands
Breaking Bad
Poolcentrum Keus Dec 10, 2019, 8:00 PM 
49   
Netherlands
The Blaakpanthers
Netherlands
Haringkoppen
Poolcentrum Blaak Dec 9, 2019, 8:00 PM 
50   
Netherlands
DeadPool
Netherlands
REYERBALLS
Poolcentrum Keus Dec 11, 2019, 8:00 PM 

Round 11

51   
Netherlands
Delft's verkeerde keu's
Netherlands
DeadPool
Pool and Billiards Delft Dec 18, 2019, 8:00 PM 
52   
Netherlands
REYERBALLS
Netherlands
The Blaakpanthers
Squash & Biljart Ridderkerk Dec 16, 2019, 8:00 PM 
53   
Netherlands
Haringkoppen
Netherlands
Kamelen
Snookercafe Vlaardingen Dec 17, 2019, 8:00 PM 
54   
Netherlands
Breaking Bad
Netherlands
De Flu(i)tketels
Snookercafe Vlaardingen Dec 19, 2019, 8:00 PM 
55   
Netherlands
Prima Donna's
Netherlands
Dat Ene Lucky Fluke Team
Poolcafé Delfshaven Dec 17, 2019, 8:00 PM 

Round 12

56   
Netherlands
Prima Donna's
Netherlands
Ladies First
Poolcafé Delfshaven Jan 7, 2020, 8:00 PM 
57   
Netherlands
Breaking Bad
Netherlands
Dat Ene Lucky Fluke Team
Snookercafe Vlaardingen Jan 9, 2020, 8:00 PM 
58   
Netherlands
Haringkoppen
Netherlands
De Flu(i)tketels
Snookercafe Vlaardingen Jan 7, 2020, 8:00 PM 
59   
Netherlands
REYERBALLS
Netherlands
Kamelen
Squash & Biljart Ridderkerk Jan 6, 2020, 8:00 PM 
60   
Netherlands
Delft's verkeerde keu's
Netherlands
The Blaakpanthers
Pool and Billiards Delft Jan 8, 2020, 8:00 PM 

Round 13

61   
Netherlands
The Blaakpanthers
Netherlands
DeadPool
Poolcentrum Blaak Jan 13, 2020, 8:00 PM 
62   
Netherlands
Kamelen
Netherlands
Delft's verkeerde keu's
Poolcentrum Keus Jan 14, 2020, 8:00 PM 
63   
Netherlands
De Flu(i)tketels
Netherlands
REYERBALLS
De Ketel Jan 16, 2020, 8:00 PM 
64   
Netherlands
Dat Ene Lucky Fluke Team
Netherlands
Haringkoppen
Pool and Billiards Delft Jan 15, 2020, 8:00 PM 
65   
Netherlands
Ladies First
Netherlands
Breaking Bad
Poolcafé Delfshaven Jan 16, 2020, 8:00 PM 

Round 14

66   
Netherlands
Breaking Bad
Netherlands
Prima Donna's
Snookercafe Vlaardingen Jan 23, 2020, 8:00 PM 
67   
Netherlands
Haringkoppen
Netherlands
Ladies First
Snookercafe Vlaardingen Jan 21, 2020, 8:00 PM 
68   
Netherlands
REYERBALLS
Netherlands
Dat Ene Lucky Fluke Team
Squash & Biljart Ridderkerk Jan 20, 2020, 8:00 PM 
69   
Netherlands
Delft's verkeerde keu's
Netherlands
De Flu(i)tketels
Pool and Billiards Delft Jan 22, 2020, 8:00 PM 
70   
Netherlands
DeadPool
Netherlands
Kamelen
Poolcentrum Keus Jan 22, 2020, 8:00 PM 

Round 15

71   
Netherlands
Kamelen
Netherlands
The Blaakpanthers
Poolcentrum Keus Jan 28, 2020, 8:00 PM 
72   
Netherlands
De Flu(i)tketels
Netherlands
DeadPool
De Ketel Jan 30, 2020, 8:00 PM 
73   
Netherlands
Dat Ene Lucky Fluke Team
Netherlands
Delft's verkeerde keu's
Pool and Billiards Delft Jan 29, 2020, 8:00 PM 
74   
Netherlands
Ladies First
Netherlands
REYERBALLS
Poolcafé Delfshaven Jan 30, 2020, 8:00 PM 
75   
Netherlands
Prima Donna's
Netherlands
Haringkoppen
Poolcafé Delfshaven Jan 28, 2020, 8:00 PM 

Round 16

76   
Netherlands
Haringkoppen
Netherlands
Breaking Bad
Snookercafe Vlaardingen Feb 4, 2020, 8:00 PM 
77   
Netherlands
REYERBALLS
Netherlands
Prima Donna's
Squash & Biljart Ridderkerk Feb 3, 2020, 8:00 PM 
78   
Netherlands
Delft's verkeerde keu's
Netherlands
Ladies First
Pool and Billiards Delft Feb 5, 2020, 8:00 PM 
79   
Netherlands
DeadPool
Netherlands
Dat Ene Lucky Fluke Team
Poolcentrum Keus Feb 5, 2020, 8:00 PM 
80   
Netherlands
The Blaakpanthers
Netherlands
De Flu(i)tketels
Poolcentrum Blaak Feb 3, 2020, 8:00 PM 

Round 17

81   
Netherlands
De Flu(i)tketels
Netherlands
Kamelen
De Ketel Feb 13, 2020, 8:00 PM 
82   
Netherlands
Dat Ene Lucky Fluke Team
Netherlands
The Blaakpanthers
Pool and Billiards Delft Feb 12, 2020, 8:00 PM 
83   
Netherlands
Ladies First
Netherlands
DeadPool
Poolcafé Delfshaven Feb 13, 2020, 8:00 PM 
84   
Netherlands
Prima Donna's
Netherlands
Delft's verkeerde keu's
Poolcafé Delfshaven Feb 11, 2020, 8:00 PM 
85   
Netherlands
Breaking Bad
Netherlands
REYERBALLS
Snookercafe Vlaardingen Feb 13, 2020, 8:00 PM 

Round 18

86   
Netherlands
REYERBALLS
Netherlands
Haringkoppen
Squash & Biljart Ridderkerk Mar 2, 2020, 8:00 PM 
87   
Netherlands
Delft's verkeerde keu's
Netherlands
Breaking Bad
Pool and Billiards Delft Mar 4, 2020, 8:00 PM 
88   
Netherlands
DeadPool
Netherlands
Prima Donna's
Poolcentrum Keus Mar 4, 2020, 8:00 PM 
89   
Netherlands
The Blaakpanthers
Netherlands
Ladies First
Poolcentrum Blaak Mar 2, 2020, 8:00 PM 
90   
Netherlands
Kamelen
Netherlands
Dat Ene Lucky Fluke Team
Poolcentrum Keus Mar 3, 2020, 8:00 PM 

Round 19

91   
Netherlands
Dat Ene Lucky Fluke Team
Netherlands
De Flu(i)tketels
Pool and Billiards Delft Mar 11, 2020, 8:00 PM 
92   
Netherlands
Ladies First
Netherlands
Kamelen
Poolcafé Delfshaven Mar 12, 2020, 8:00 PM 
93   
Netherlands
Prima Donna's
Netherlands
The Blaakpanthers
Poolcafé Delfshaven Mar 10, 2020, 8:00 PM 
94   
Netherlands
Breaking Bad
Netherlands
DeadPool
Snookercafe Vlaardingen Mar 12, 2020, 8:00 PM 
95   
Netherlands
Haringkoppen
Netherlands
Delft's verkeerde keu's
Snookercafe Vlaardingen Mar 10, 2020, 8:00 PM 

Round 20

96   
Netherlands
Delft's verkeerde keu's
Netherlands
REYERBALLS
Pool and Billiards Delft Mar 25, 2020, 8:00 PM 
97   
Netherlands
DeadPool
Netherlands
Haringkoppen
Poolcentrum Keus Mar 25, 2020, 8:00 PM 
98   
Netherlands
The Blaakpanthers
Netherlands
Breaking Bad
Poolcentrum Blaak Mar 23, 2020, 8:00 PM 
99   
Netherlands
Kamelen
Netherlands
Prima Donna's
Poolcentrum Keus Mar 24, 2020, 8:00 PM 
100   
Netherlands
De Flu(i)tketels
Netherlands
Ladies First
De Ketel Mar 26, 2020, 8:00 PM 

Round 21

101   
Netherlands
Ladies First
Netherlands
Dat Ene Lucky Fluke Team
Poolcafé Delfshaven Apr 2, 2020, 8:00 PM 
102   
Netherlands
Prima Donna's
Netherlands
De Flu(i)tketels
Poolcafé Delfshaven Mar 31, 2020, 8:00 PM 
103   
Netherlands
Breaking Bad
Netherlands
Kamelen
Snookercafe Vlaardingen Apr 2, 2020, 8:00 PM 
104   
Netherlands
Haringkoppen
Netherlands
The Blaakpanthers
Snookercafe Vlaardingen Mar 31, 2020, 8:00 PM 
105   
Netherlands
REYERBALLS
Netherlands
DeadPool
Squash & Biljart Ridderkerk Mar 30, 2020, 8:00 PM 

Round 22

106   
Netherlands
DeadPool
Netherlands
Delft's verkeerde keu's
Pool and Billiards Delft Apr 18, 2020, 1:00 PM  Table 7 PABD
107   
Netherlands
The Blaakpanthers
Netherlands
REYERBALLS
Pool and Billiards Delft Apr 18, 2020, 1:00 PM  Table 8 PABD
108   
Netherlands
Kamelen
Netherlands
Haringkoppen
Pool and Billiards Delft Apr 18, 2020, 1:00 PM  Table 9 PABD
109   
Netherlands
De Flu(i)tketels
Netherlands
Breaking Bad
Pool and Billiards Delft Apr 18, 2020, 1:00 PM  Table 10 PABD
110   
Netherlands
Dat Ene Lucky Fluke Team
Netherlands
Prima Donna's
Pool and Billiards Delft Apr 18, 2020, 1:00 PM  Table 11 PABD

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment