Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

March 17, 2019

Pool Regionale Ranking Utrecht Flevoland #6 (A/B)

9-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Jan van Lierop
7 (6/1) 49 (33/16)
67%
250
2 Jiwan Chaturi
7 (5/2) 60 (32/28)
53%
180
3 Jan Rempe
Boven 't IJ
6 (4/2) 38 (20/18)
53%
140
3 Stefan Bakker
Boven 't IJ
6 (4/2) 48 (26/22)
54%
140
5 Mervin Saib
4 (3/1) 23 (15/8)
65%
100
5 Maikel Do
5 (4/1) 30 (17/13)
57%
100
5 Ramin Ismayilov
5 (3/2) 33 (17/16)
52%
100
5 Mariusz Mazanek
4 (2/2) 26 (14/12)
54%
100
9 Remco Wijnen
4 (2/2) 24 (11/13)
46%
60
Show more
9 Brian Pauw
4 (3/1) 24 (15/9)
63%
60
9 Chaka Sanichar
4 (2/2) 23 (9/14)
39%
60
9 Hervis Hamid
4 (2/2) 22 (11/11)
50%
60
9 Rahadi Hamid
4 (2/2) 28 (15/13)
54%
60
9 Joshua Harkelijn
4 (3/1) 28 (16/12)
57%
60
17 Ralph Coorengel
3 (1/2) 15 (6/9)
40%
50
17 Ravin Ganga
3 (1/2) 19 (9/10)
47%
50
17 Richard Kema
3 (1/2) 17 (9/8)
53%
50
17 Richard Floris
3 (1/2) 20 (10/10)
50%
50
17 Andrej Karamesic
3 (1/2) 20 (10/10)
50%
50
17 Max Houben
Sportcafe Alkmaar
3 (1/2) 18 (9/9)
50%
50
17 Peter de Swart
Sportcafe Alkmaar
3 (1/2) 18 (9/9)
50%
50
24 Martin Rakké
3 (0/3) 17 (5/12)
29%
40
24 Alan Wooter
3 (0/3) 17 (5/12)
29%
40
24 Tom Broens
The Wizards
3 (0/3) 18 (6/12)
33%
40
24 Nima Dabiran Zohouri
Boven 't IJ
3 (1/2) 17 (6/11)
35%
40
24 Joey de Valk
3 (1/2) 19 (8/11)
42%
40
24 Wilma Jongkind
3 (0/3) 14 (2/12)
14%
40
24 Lennert Duyn
3 (1/2) 17 (6/11)
35%
40
Entry deadline Mar 17, 2019, 12:00 PM (local time)
Starts Mar 17, 2019, 12:00 PM (local time)
Format Round robin (28 Participants)
Race to 4
Handicap No handicap
Rankings Pool Ranking Nederland
Organizer Pool Regio 2
Contact Sacha Romero
More info
Regionale Ranking Utrecht Flevoland zal zoals vanouds gespeeld worden als volgt;

- A/B systeem (t/m 32 spelers), poulefase nrs 1+2 gaan naar het A-toernooi en 3+4 naar het B-toernooi (SKO)
- DKO (bij 33 of meer spelers), DKO tot de laatste 16, daarna SKO

€10,- vast inschrijfbedrag

Verder is de Regionale Ranking Utrecht Flevoland nog steeds open voor alle niveau's!

Maar een belangrijke wijziging is dat alle deelnemers VERPLICHT lid moeten zijn van de KNBB. Ter plekke is het mogelijk om een nieuwe speler in te laten schrijven, eventueel via een basislidmaatschap!

Landelijk is er een Regionaal Ranking Reglement gemaakt door de RegioCommissie, de link hiervan zal spoedig hierop geplaatst worden.

NB Bij inschrijving van het toernooi gaat de speler automatisch accoord met het reglement, dus lees deze goed door alvorens in te schrijven!

De rankingpunten zijn ook gewijzigd ten opzichte van voorgaande jaren, de puntentelling is gelijk getrokken met de puntentelling voor een Nationaal B- geclassificeerd toernooi. Daarom zal de Regionale Ranking ook beter inzichtbaar zijn en automatisch bijgehouden worden hier in cuescore zie de link https://cuescore.com/ranking/Regionale+Ranglijst+2018%252F2019+-+Pool+Utrecht%252FFlevoland/1950526

Tot snel allemaal, succes en vooral veel poolplezier

Met sportieve groeten,

Pool Utrecht Flevoland, onderdeel van Regio 2

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Mervin Saib 3 3 0 0 12 3 9 0 0 0 0.8 6
2 Hervis Hamid 3 2 0 1 10 6 4 0 0 0 0.625 4
3 Ralph Coorengel 3 1 0 2 6 9 -3 0 0 0 0.4 2
4 Wilma Jongkind 3 0 0 3 2 12 -10 0 0 0 0.143 0
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Mariusz Mazanek 3 2 0 1 11 7 4 0 0 0 0.611 4
2 Jan Rempe 3 2 0 1 9 9 0 0 0 0 0.5 4
3 Richard Kema 3 1 0 2 9 8 1 0 0 0 0.529 2
4 Nima Dabiran Zohouri 3 1 0 2 6 11 -5 0 0 0 0.353 2
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Maikel Do 3 3 0 0 12 6 6 0 0 0 0.667 6
2 Stefan Bakker 3 2 0 1 11 9 2 0 0 0 0.55 4
3 Ravin Ganga 3 1 0 2 9 10 -1 0 0 0 0.474 2
4 Alan Wooter 3 0 0 3 5 12 -7 0 0 0 0.294 0
Group D Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Rahadi Hamid 3 2 0 1 11 8 3 0 0 0 0.579 4
2 Chaka Sanichar 3 2 0 1 9 9 0 0 0 0 0.5 4
3 Peter de Swart 3 1 0 2 9 9 0 0 0 0 0.5 2
4 Joey de Valk 3 1 0 2 8 11 -3 0 0 0 0.421 2
Group E Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Jan van Lierop 3 2 0 1 11 7 4 0 0 0 0.611 4
2 Jiwan Chaturi 3 2 0 1 11 10 1 0 0 0 0.524 4
3 Max Houben 3 1 0 2 9 9 0 0 0 0 0.5 2
4 Lennert Duyn 3 1 0 2 6 11 -5 0 0 0 0.353 2
Group F Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Joshua Harkelijn 3 3 0 0 12 7 5 0 0 0 0.632 6
2 Remco Wijnen 3 2 0 1 9 8 1 0 0 0 0.529 4
3 Andrej Karamesic 3 1 0 2 10 10 0 0 0 0 0.5 2
4 Tom Broens 3 0 0 3 6 12 -6 0 0 0 0.333 0
Group G Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Brian Pauw 3 3 0 0 12 4 8 0 0 0 0.75 6
2 Ramin Ismayilov 3 2 0 1 9 10 -1 0 0 0 0.474 4
3 Richard Floris 3 1 0 2 10 10 0 0 0 0 0.5 2
4 Martin Rakké 3 0 0 3 5 12 -7 0 0 0 0.294 0

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 4
1-A   
Netherlands
Wilma Jongkind
Netherlands
Ralph Coorengel
Sun 12:03 
2-A   
Netherlands
Hervis Hamid
Netherlands
Mervin Saib
Sun 12:04 
3-B   
Iran
Nima Dabiran Zohouri
Netherlands
Jan Rempe
Sun 12:03 
4-B   
Netherlands
Richard Kema
Poland
Mariusz Mazanek
Sun 12:39 
5-C   
Suriname
Ravin Ganga
Netherlands
Alan Wooter
Sun 12:04 
6-C   
Netherlands
Stefan Bakker
Vietnam
Maikel Do
Sun 12:41 
7-D   
Netherlands
Rahadi Hamid
Netherlands
Chaka Sanichar
Sun 12:04 
8-D   
Netherlands
Joey de Valk
Netherlands
Peter de Swart
Sun 12:43 
9-E   
Netherlands
Jiwan Chaturi
Netherlands
Jan van Lierop
Sun 12:05 
10-E   
Netherlands
Max Houben
Netherlands
Lennert Duyn
Sun 12:45 
11-F   
Netherlands
Remco Wijnen
Netherlands
Joshua Harkelijn
Sun 12:05 
12-F   
Netherlands
Tom Broens
Bosnia and Herzegovina
Andrej Karamesic
Sun 12:46 
13-G   
Azerbaijan
Ramin Ismayilov
Netherlands
Martin Rakké
Sun 12:06 
14-G   
Netherlands
Brian Pauw
Netherlands
Richard Floris
Sun 12:48 

Round 2

Race to 4
15-A   
Netherlands
Wilma Jongkind
Netherlands
Mervin Saib
Sun 13:00 
16-A   
Netherlands
Ralph Coorengel
Netherlands
Hervis Hamid
Sun 14:00 
17-B   
Iran
Nima Dabiran Zohouri
Poland
Mariusz Mazanek
Sun 13:49 
18-B   
Netherlands
Jan Rempe
Netherlands
Richard Kema
Sun 13:12 
19-C   
Suriname
Ravin Ganga
Vietnam
Maikel Do
Sun 13:22 
20-C   
Netherlands
Alan Wooter
Netherlands
Stefan Bakker
Sun 13:30 
21-D   
Netherlands
Rahadi Hamid
Netherlands
Peter de Swart
Sun 13:20 
22-D   
Netherlands
Chaka Sanichar
Netherlands
Joey de Valk
Sun 14:00 
23-E   
Netherlands
Jiwan Chaturi
Netherlands
Lennert Duyn
Sun 13:16 
24-E   
Netherlands
Jan van Lierop
Netherlands
Max Houben
Sun 13:19 
25-F   
Netherlands
Remco Wijnen
Bosnia and Herzegovina
Andrej Karamesic
Sun 13:32 
26-F   
Netherlands
Joshua Harkelijn
Netherlands
Tom Broens
Sun 14:00 
27-G   
Azerbaijan
Ramin Ismayilov
Netherlands
Richard Floris
Sun 13:35 
28-G   
Netherlands
Martin Rakké
Netherlands
Brian Pauw
Sun 14:00 

Round 3

Race to 4
29-A   
Netherlands
Wilma Jongkind
Netherlands
Hervis Hamid
Sun 14:28 
30-A   
Netherlands
Mervin Saib
Netherlands
Ralph Coorengel
Sun 14:37 
31-B   
Iran
Nima Dabiran Zohouri
Netherlands
Richard Kema
Sun 14:34 
32-B   
Poland
Mariusz Mazanek
Netherlands
Jan Rempe
Sun 14:53 
33-C   
Suriname
Ravin Ganga
Netherlands
Stefan Bakker
Sun 14:06 
34-C   
Vietnam
Maikel Do
Netherlands
Alan Wooter
Sun 14:25 
35-D   
Netherlands
Rahadi Hamid
Netherlands
Joey de Valk
Sun 14:36 
36-D   
Netherlands
Peter de Swart
Netherlands
Chaka Sanichar
Sun 14:54 
37-E   
Netherlands
Jiwan Chaturi
Netherlands
Max Houben
Sun 14:22 
38-E   
Netherlands
Lennert Duyn
Netherlands
Jan van Lierop
Sun 15:06 
39-F   
Netherlands
Remco Wijnen
Netherlands
Tom Broens
Sun 14:46 
40-F   
Bosnia and Herzegovina
Andrej Karamesic
Netherlands
Joshua Harkelijn
Sun 15:06 
41-G   
Azerbaijan
Ramin Ismayilov
Netherlands
Brian Pauw
Sun 14:29 
42-G   
Netherlands
Richard Floris
Netherlands
Martin Rakké
Sun 15:07 

Last sixteen

Race to 5
43   
Netherlands
Mervin Saib
Walk Over
 
44   
Netherlands
Jan van Lierop
Netherlands
Chaka Sanichar
Sun 16:07 
45   
Vietnam
Maikel Do
Netherlands
Remco Wijnen
 
46   
Netherlands
Brian Pauw
Netherlands
Jan Rempe
Sun 16:07 
47   
Netherlands
Hervis Hamid
Azerbaijan
Ramin Ismayilov
Sun 16:07 
48   
Netherlands
Jiwan Chaturi
Netherlands
Rahadi Hamid
Sun 16:07 
49   
Netherlands
Stefan Bakker
Netherlands
Joshua Harkelijn
Sun 16:07 
50   
Walk Over
Poland
Mariusz Mazanek
 

Quarter final

Race to 5
51   
Netherlands
Mervin Saib
Netherlands
Jan van Lierop
Sun 16:45 
52   
Vietnam
Maikel Do
Netherlands
Jan Rempe
Sun 17:14 
53   
Azerbaijan
Ramin Ismayilov
Netherlands
Jiwan Chaturi
Sun 17:16 
54   
Netherlands
Stefan Bakker
Poland
Mariusz Mazanek
Sun 16:51 

Semi final

Race to 6
55   
Netherlands
Jan van Lierop
Netherlands
Jan Rempe
Sun 17:49 
56   
Netherlands
Jiwan Chaturi
Netherlands
Stefan Bakker
Sun 18:04 

Final

Race to 6
57   
Netherlands
Jan van Lierop
Netherlands
Jiwan Chaturi
Sun 19:01 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment