Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

February 17, 2019

Pool Regionale Ranking Utrecht Flevoland #5 (A/B)

8-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Jan van Lierop
6 (6/0) 34 (27/7)
79%
250
2 Jan Rempe
Boven 't IJ
7 (6/1) 39 (30/9)
77%
180
3 Michael de Jong
6 (5/1) 37 (22/15)
59%
140
3 Mingquan Li
5 (4/1) 29 (18/11)
62%
140
5 Sebas De Vos
6 (4/2) 33 (19/14)
58%
100
5 Martin Rakké
5 (3/2) 27 (13/14)
48%
100
5 Richard Floris
5 (4/1) 30 (19/11)
63%
100
5 Mariusz Mazanek
4 (3/1) 25 (16/9)
64%
100
9 Remco Wijnen
4 (2/2) 22 (10/12)
45%
60
Show more
9 Arthur de Groot
4 (2/2) 22 (13/9)
59%
60
9 Bas Scheffers
4 (1/3) 25 (12/13)
48%
60
9 Brian Pauw
4 (2/2) 24 (12/12)
50%
60
17 Sacha Romero
3 (1/2) 14 (5/9)
36%
15
17 Ralph Coorengel
3 (1/2) 20 (9/11)
45%
15
17 Herre Meijling
4 (2/2) 19 (10/9)
53%
25
17 Ravin Ganga
3 (1/2) 15 (5/10)
33%
20
17 Maikel Do
3 (1/2) 14 (6/8)
43%
20
17 Thijs Kuiken
3 (1/2) 14 (5/9)
36%
25
23 Tom Broens
3 (1/2) 15 (4/11)
27%
20
23 Jacek Dydon
3 (0/3) 17 (5/12)
29%
50
23 Job Schipper
3 (0/3) 16 (4/12)
25%
15
23 Thijs Martens
3 (0/3) 16 (4/12)
25%
35
23 Rudolf van Dijk
4 (1/3) 18 (6/12)
33%
20
29 Marco Polderman
4 (0/4) 16 (0/16)
0%
15
Entry deadline Feb 17, 2019, 12:30 PM (local time)
Starts Feb 17, 2019, 1:00 PM (local time)
Format Round robin (25 Participants)
Race to 4
Handicap No handicap
Rankings Pool Ranking Nederland
Organizer Pool Regio 2
Contact Sacha Romero and Patrick Weijermars (p.g.weijermars@hotmail.com, +31 0653464295)
More info
Regionale Ranking Utrecht Flevoland zal zoals vanouds gespeeld worden als volgt;

- A/B systeem (t/m 32 spelers), poulefase nrs 1+2 gaan naar het A-toernooi en 3+4 naar het B-toernooi (SKO)
- DKO (bij 33 of meer spelers), DKO tot de laatste 16, daarna SKO

€10,- vast inschrijfbedrag

Verder is de Regionale Ranking Utrecht Flevoland nog steeds open voor alle niveau's!

Maar een belangrijke wijziging is dat alle deelnemers VERPLICHT lid moeten zijn van de KNBB. Ter plekke is het mogelijk om een nieuwe speler in te laten schrijven, eventueel via een basislidmaatschap!

Landelijk is er een Regionaal Ranking Reglement gemaakt door de RegioCommissie, de link hiervan zal spoedig hierop geplaatst worden.

NB Bij inschrijving van het toernooi gaat de speler automatisch accoord met het reglement, dus lees deze goed door alvorens in te schrijven!

De rankingpunten zijn ook gewijzigd ten opzichte van voorgaande jaren, de puntentelling is gelijk getrokken met de puntentelling voor een Nationaal B- geclassificeerd toernooi. Daarom zal de Regionale Ranking ook beter inzichtbaar zijn en automatisch bijgehouden worden hier in cuescore zie https://cuescore.com/ranking/Regionale+Ranglijst+2018%252F2019+-+Pool+Utrecht%252FFlevoland/1950526

Tot snel allemaal, succes en vooral veel poolplezier

Met sportieve groeten,

Pool Utrecht Flevoland, onderdeel van Regio 2

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Jan Rempe 4 4 0 0 16 2 14 0 0 0 0.889 8
2 Sebas De Vos 4 3 0 1 13 6 7 0 0 0 0.684 6
3 Herre Meijling 4 2 0 2 10 9 1 0 0 0 0.526 4
4 Rudolf van Dijk 4 1 0 3 6 12 -6 0 0 0 0.333 2
5 Marco Polderman 4 0 0 4 0 16 -16 0 0 0 0 0
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Michael de Jong 3 3 0 0 12 5 7 0 0 0 0.706 6
2 Arthur de Groot 3 2 0 1 10 5 5 0 0 0 0.667 4
3 Thijs Kuiken 3 1 0 2 5 9 -4 0 0 0 0.357 2
4 Thijs Martens 3 0 0 3 4 12 -8 0 0 0 0.25 0
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Mingquan Li 3 3 0 0 12 3 9 0 0 0 0.8 6
2 Bas Scheffers 3 1 0 2 9 9 0 0 0 0 0.5 2
3 Maikel Do 3 1 0 2 6 8 -2 0 0 0 0.429 2
4 Tom Broens 3 1 0 2 4 11 -7 0 0 0 0.267 2
Group D Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Mariusz Mazanek 3 3 0 0 12 4 8 0 0 0 0.75 6
2 Brian Pauw 3 2 0 1 11 8 3 0 0 0 0.579 4
3 Sacha Romero 3 1 0 2 5 9 -4 0 0 0 0.357 2
4 Erik Vos 3 0 0 3 5 12 -7 0 0 0 0.294 0
Group E Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Jan van Lierop 3 3 0 0 12 0 12 0 0 0 1 6
2 Martin Rakké 3 2 0 1 8 8 0 0 0 0 0.5 4
3 Ravin Ganga 3 1 0 2 5 10 -5 0 0 0 0.333 2
4 Jacek Dydon 3 0 0 3 5 12 -7 0 0 0 0.294 0
Group F Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Richard Floris 3 3 0 0 12 3 9 0 0 0 0.8 6
2 Remco Wijnen 3 2 0 1 9 8 1 0 0 0 0.529 4
3 Ralph Coorengel 3 1 0 2 9 11 -2 0 0 0 0.45 2
4 Job Schipper 3 0 0 3 4 12 -8 0 0 0 0.25 0

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 4
1-A   
Netherlands
Sebas De Vos
Netherlands
Marco Polderman
Sun 12:25  Table 1
2-A   
Netherlands
Herre Meijling
Netherlands
Jan Rempe
Sun 12:25  Table 2
3-B   
Netherlands
Thijs Kuiken
Netherlands
Arthur de Groot
Sun 12:47  Table 2
4-B   
Netherlands
Thijs Martens
Netherlands
Michael de Jong
Sun 12:25  Table 3
5-C   
Vietnam
Maikel Do
Netherlands
Mingquan Li
Sun 12:25  Table 4
6-C   
Netherlands
Bas Scheffers
Netherlands
Tom Broens
Sun 12:25  Table 5
7-D   
Poland
Mariusz Mazanek
Netherlands
Sacha Romero
Sun 12:25  Table 6
8-D   
Netherlands
Erik Vos
Netherlands
Brian Pauw
Sun 12:25  Table 7
9-E   
Netherlands
Martin Rakké
Suriname
Ravin Ganga
Sun 12:25  Table 8
10-E   
Netherlands
Jan van Lierop
Poland
Jacek Dydon
Sun 12:56 
11-F   
Netherlands
Remco Wijnen
Netherlands
Richard Floris
Sun 12:56 
12-F   
Netherlands
Job Schipper
Netherlands
Ralph Coorengel
Sun 12:57  Table 1

Round 2

Race to 4
13-A   
Netherlands
Marco Polderman
Netherlands
Jan Rempe
Sun 13:02 
14-A   
Netherlands
Sebas De Vos
Netherlands
Rudolf van Dijk
Sun 13:06 
15-B   
Netherlands
Thijs Kuiken
Netherlands
Michael de Jong
Sun 13:10  Table 2
16-B   
Netherlands
Arthur de Groot
Netherlands
Thijs Martens
Sun 13:12 
17-C   
Vietnam
Maikel Do
Netherlands
Tom Broens
Sun 13:54  Table 2
18-C   
Netherlands
Mingquan Li
Netherlands
Bas Scheffers
Sun 13:52  Table 5
19-D   
Poland
Mariusz Mazanek
Netherlands
Brian Pauw
Sun 13:26  Table 6
20-D   
Netherlands
Sacha Romero
Netherlands
Erik Vos
Sun 14:02  Table 1
21-E   
Netherlands
Martin Rakké
Poland
Jacek Dydon
Sun 13:28 
22-E   
Suriname
Ravin Ganga
Netherlands
Jan van Lierop
Sun 13:47  Table 8
23-F   
Netherlands
Remco Wijnen
Netherlands
Ralph Coorengel
Sun 14:30 
24-F   
Netherlands
Richard Floris
Netherlands
Job Schipper
Sun 14:12  Table 8

Round 3

Race to 4
25-A   
Netherlands
Jan Rempe
Netherlands
Rudolf van Dijk
Sun 13:45  Table 3
26-A   
Netherlands
Marco Polderman
Netherlands
Herre Meijling
Sun 13:39  Table 7
27-B   
Netherlands
Thijs Kuiken
Netherlands
Thijs Martens
Sun 17:37  Table 3
28-B   
Netherlands
Michael de Jong
Netherlands
Arthur de Groot
Sun 14:18  Table 7
29-C   
Vietnam
Maikel Do
Netherlands
Bas Scheffers
Sun 14:53  Table 7
30-C   
Netherlands
Tom Broens
Netherlands
Mingquan Li
Sun 14:47  Table 5
31-D   
Poland
Mariusz Mazanek
Netherlands
Erik Vos
Sun 14:38  Table 6
32-D   
Netherlands
Brian Pauw
Netherlands
Sacha Romero
Sun 14:54  Table 8
33-E   
Netherlands
Martin Rakké
Netherlands
Jan van Lierop
Sun 14:56  Table 3
34-E   
Poland
Jacek Dydon
Suriname
Ravin Ganga
Sun 15:18  Table 1
35-F   
Netherlands
Remco Wijnen
Netherlands
Job Schipper
Sun 15:38  Table 2
36-F   
Netherlands
Ralph Coorengel
Netherlands
Richard Floris
Sun 15:38  Table 8

Round 4

Race to 4
37-A   
Netherlands
Rudolf van Dijk
Netherlands
Herre Meijling
Sun 14:37  Table 4
38-A   
Netherlands
Jan Rempe
Netherlands
Sebas De Vos
Sun 14:40  Table 1

Round 5

Race to 4
39-A   
Netherlands
Herre Meijling
Netherlands
Sebas De Vos
Sun 15:30  Table 3
40-A   
Netherlands
Rudolf van Dijk
Netherlands
Marco Polderman
Sun 15:30  Table 4

Last sixteen

Race to 4
41   
Netherlands
Jan Rempe
Random draw
 
42   
Netherlands
Brian Pauw
Netherlands
Martin Rakké
Sun 16:38 
43   
Netherlands
Richard Floris
Netherlands
Arthur de Groot
Sun 16:39 
44   
Random draw
Netherlands
Mingquan Li
 
45   
Poland
Mariusz Mazanek
Random draw
 
46   
Netherlands
Remco Wijnen
Netherlands
Michael de Jong
Sun 16:39 
47   
Netherlands
Sebas De Vos
Netherlands
Bas Scheffers
Sun 16:39 
48   
Random draw
Netherlands
Jan van Lierop
 

Quarter final

Race to 5
49   
Netherlands
Jan Rempe
Netherlands
Martin Rakké
Sun 17:26  Table 7
50   
Netherlands
Richard Floris
Netherlands
Mingquan Li
Sun 17:27  Table 6
51   
Poland
Mariusz Mazanek
Netherlands
Michael de Jong
Sun 17:34  Table 3
52   
Netherlands
Sebas De Vos
Netherlands
Jan van Lierop
Sun 17:33  Table 2

Semi final

Race to 5
53   
Netherlands
Jan Rempe
Netherlands
Mingquan Li
Sun 18:34  Table 5
54   
Netherlands
Michael de Jong
Netherlands
Jan van Lierop
Sun 18:34  Table 6

Final

Race to 5
55   
Netherlands
Jan Rempe
Netherlands
Jan van Lierop
Sun 19:43  Table 7

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment