Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

January 13, 2019

Pool Regionale Ranking Utrecht Flevoland #4 (DKO)

Straightpool

Add players

Please wait...

Results  

#NameHighest breakAvg Points
1 Mingquan Li
0 250
2 Richard Floris
0 180
3 Remco Wijnen
0 140
3 Mariusz Mazanek
0 140
5 Martin Rakké
0 100
5 Relinde Knijn
0 100
5 Sacha Romero
0 100
5 Ralph Coorengel
0 100
9 Ravin Ganga
0 60
9 Tom Broens
0 60
9 Martijn Pol
0 60
9 Alwin Wilhelmus
0 60
13 Nima Dabiran Zohouri
Boven 't IJ
0 55
13 Job Schipper
0 55
13 Wilma Jongkind
0 55
13 Marco Polderman
0 55
Entry deadline Jan 13, 2019, 12:11 PM (local time)
Starts Jan 13, 2019, 12:15 PM (local time)
Format Double elimination (16 Participants)
Race to 50
Handicap No handicap
Rankings Pool Ranking Nederland
Organizer Koninklijke Nederlandse Biljartbond
Contact Sacha Romero , Ralph Coorengel (Ralphcoorengel@upcmail.nl, +31 0320-785445) and Tom Broens (Tom.Broens@TheWizardsLelystad.nl, +31 06-41613035)
More info
Regionale Ranking Utrecht Flevoland zal zoals vanouds gespeeld worden als volgt;

- A/B systeem (t/m 32 spelers), poulefase nrs 1+2 gaan naar het A-toernooi en 3+4 naar het B-toernooi (SKO)
- DKO (bij 33 of meer spelers), DKO tot de laatste 16, daarna SKO
- ALLEEN STRAIGHT POOL WIJKT AF VAN HET A/B-SYSTEEM IVM TIJDSDRUK, DIT TOERNOOI ZAL GESPEELD WORDEN IN DE FORMAT DKO TOT DE LAATSTE 16, DAARNA SKO

€10,- vast inschrijfbedrag

Verder is de Regionale Ranking Utrecht Flevoland nog steeds open voor alle niveau's!

Maar een belangrijke wijziging is dat alle deelnemers VERPLICHT lid moeten zijn van de KNBB. Ter plekke is het mogelijk om een nieuwe speler in te laten schrijven, eventueel via een basislidmaatschap!

Landelijk is er een Regionaal Ranking Reglement gemaakt door de RegioCommissie, de link hiervan zal spoedig hierop geplaatst worden.

NB Bij inschrijving van het toernooi gaat de speler automatisch accoord met het reglement, dus lees deze goed door alvorens in te schrijven!

De rankingpunten zijn ook gewijzigd ten opzichte van voorgaande jaren, de puntentelling is gelijk getrokken met de puntentelling voor een Nationaal B- geclassificeerd toernooi. Daarom zal de Regionale Ranking ook beter inzichtbaar zijn en automatisch bijgehouden worden hier in cuescore zie de link ...

Tot snel allemaal, succes en vooral veel poolplezier

Met sportieve groeten,

Pool Utrecht Flevoland, onderdeel van Regio 2

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 50
1   
Netherlands
Relinde Knijn
Netherlands
Richard Floris
Sun 13:19  Table 3
2   
Iran
Nima Dabiran Zohouri
Suriname
Ravin Ganga
Sun 13:19  Table 4
3   
Poland
Mariusz Mazanek
Netherlands
Sacha Romero
Sun 13:19  Table 6
4   
Netherlands
Marco Polderman
Netherlands
Ralph Coorengel
Sun 13:19  Table 7
5   
Netherlands
Martijn Pol
Netherlands
Mingquan Li
Sun 13:19  Table 8
6   
Netherlands
Wilma Jongkind
Netherlands
Alwin Wilhelmus
Sun 13:19  Table 9
7   
Netherlands
Tom Broens
Netherlands
Job Schipper
Sun 13:19  Table 10
8   
Netherlands
Martin Rakké
Netherlands
Remco Wijnen
Sun 13:19  Table 11

Winners qualification

Race to 50
9   
Netherlands
Richard Floris
Suriname
Ravin Ganga
Sun 13:40  Table 11
10   
Poland
Mariusz Mazanek
Netherlands
Ralph Coorengel
Sun 13:21  Table 6
11   
Netherlands
Mingquan Li
Netherlands
Alwin Wilhelmus
Sun 13:43 
12   
Netherlands
Tom Broens
Netherlands
Remco Wijnen
Sun 14:21  Table 10

Loser round 1

Race to 50
13   
Netherlands
Relinde Knijn
Iran
Nima Dabiran Zohouri
Sun 13:40 
14   
Netherlands
Sacha Romero
Netherlands
Marco Polderman
Sun 13:25 
15   
Netherlands
Martijn Pol
Netherlands
Wilma Jongkind
Sun 13:43  Table 9
16   
Netherlands
Job Schipper
Netherlands
Martin Rakké
Sun 14:22  Table 3

Losers qualification

Race to 50
17   
Netherlands
Relinde Knijn
Netherlands
Tom Broens
Sun 15:31  Table 8
18   
Netherlands
Sacha Romero
Netherlands
Alwin Wilhelmus
Sun 14:26  Table 7
19   
Netherlands
Martijn Pol
Netherlands
Ralph Coorengel
Sun 15:27  Table 6
20   
Netherlands
Martin Rakké
Suriname
Ravin Ganga
Sun 15:42 

Quarter final

Race to 50
21   
Netherlands
Richard Floris
Netherlands
Ralph Coorengel
Sun 16:53  Table 7
22   
Poland
Mariusz Mazanek
Netherlands
Sacha Romero
Sun 16:53  Table 10
23   
Netherlands
Mingquan Li
Netherlands
Relinde Knijn
Sun 16:53  Table 9
24   
Netherlands
Remco Wijnen
Netherlands
Martin Rakké
Sun 16:53  Table 6

Semi final

Race to 50
25   
Netherlands
Richard Floris
Poland
Mariusz Mazanek
Sun 17:58  Table 9
26   
Netherlands
Mingquan Li
Netherlands
Remco Wijnen
Sun 18:10  Table 6

Final

Race to 50
27   
Netherlands
Richard Floris
Netherlands
Mingquan Li
Mon 00:57 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment