Saving..

Edit match video

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action
Share

Share this page

September 23, 2018

Pool Regionale Ranking Utrecht Flevoland #1 (A/B)

Add players

Please wait...
8-Ball

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Jan Rempe
6 (6/0) 44 (30/14)
68%
250
2 Mingquan Li
6 (4/2) 42 (23/19)
55%
180
3 Remco Wijnen
6 (4/2) 38 (21/17)
55%
140
3 Gilliano Smit
6 (5/1) 32 (23/9)
72%
140
5 Harry van Schaik
5 (3/2) 29 (17/12)
59%
100
5 Ravin Ganga
4 (3/1) 31 (19/12)
61%
100
5 Micha Beuriot
5 (4/1) 29 (17/12)
59%
100
5 Nima Dabiran Zohouri
4 (1/3) 29 (14/15)
48%
100
9 Richard Floris
4 (1/3) 23 (10/13)
43%
50
Show more
10 Maikel Do
4 (1/3) 25 (10/15)
40%
35
11 Ralph Coorengel
3 (1/2) 22 (9/13)
41%
25
11 Tom Broens
3 (1/2) 20 (7/13)
35%
25
13 Martin Rakké
4 (1/3) 20 (5/15)
25%
20
13 Robin van Doorn
4 (1/3) 22 (8/14)
36%
20
13 Sam Sabouhi
3 (1/2) 21 (11/10)
52%
20
13 David Wai-Kit Chan
Pool Midden
4 (1/3) 22 (8/14)
36%
20
17 Patrick Weijermars
3 (0/3) 20 (5/15)
25%
15
17 Valen Tino
4 (1/3) 19 (7/12)
37%
15
Entry deadline Sep 23, 2018, 3:00 PM (local time)
Starts Sep 23, 2018, 12:00 PM (local time)
Schematype Round-robin G4 SE8 (18 Participants)
Race to 4
Handicap No handicap
Rankings Pool Ranking Nederland
Organizer Koninklijke Nederlandse Biljartbond
Contact Tom Broens (Tom.Broens@TheWizardsLelystad.nl, +31 06-41613035) and Patrick Weijermars (P.g.weijermars@hotmail.com, +31 06-41797698)
More info
Regionale Ranking Utrecht Flevoland zal zoals vanouds gespeeld worden als volgt;

- A/B systeem (t/m 32 spelers), poulefase nrs 1+2 gaan naar het A-toernooi en 3+4 naar het B-toernooi (SKO)
- DKO (bij 33 of meer spelers), DKO tot de laatste 16, daarna SKO

€10,- vast inschrijfbedrag

Verder is de Regionale Ranking Utrecht Flevoland nog steeds open voor alle niveau's!

Maar een belangrijke wijziging is dat alle deelnemers VERPLICHT lid moeten zijn van de KNBB. Ter plekke is het mogelijk om een nieuwe speler in te laten schrijven, eventueel via een basislidmaatschap!

Landelijk is er een Regionaal Ranking Reglement gemaakt door de RegioCommissie, voor meer info klik op de volgende link http://helpdeskpool.knbb.nl/support/solutions/articles/1000268467-reglement-regionale-ranking

NB Bij inschrijving van het toernooi gaat de speler automatisch accoord met het reglement, dus lees deze goed door alvorens in te schrijven!

De rankingpunten zijn ook gewijzigd ten opzichte van voorgaande jaren, de puntentelling is gelijk getrokken met de puntentelling voor een Nationaal B- geclassificeerd toernooi. Daarom zal de Regionale Ranking ook beter inzichtbaar zijn en automatisch bijgehouden worden hier in cuescore zie de link https://cuescore.com/ranking/Regionale+Ranglijst+2018%252F2019+-+Pool+Utrecht%252FFlevoland/1950526

Tot snel allemaal, succes en vooral veel poolplezier

Met sportieve groeten,

Pool Utrecht Flevoland, onderdeel van Regio 2

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs avg Points
1 Micha Beuriot 4 4 0 0 16 7 9 0.696 8
2 Harry van Schaik 4 3 0 1 13 7 6 0.65 6
3 Richard Floris 4 1 0 3 10 13 -3 0.435 2
4 David Wai-Kit Chan 4 1 0 3 8 14 -6 0.364 2
5 Robin van Doorn 4 1 0 3 8 14 -6 0.364 2
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs avg Points
1 Jan Rempe 3 3 0 0 15 8 7 0.652 6
2 Mingquan Li 3 2 0 1 13 11 2 0.542 4
3 Sam Sabouhi 3 1 0 2 11 10 1 0.524 2
4 Patrick Weijermars 3 0 0 3 5 15 -10 0.25 0
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs avg Points
1 Ravin Ganga 3 3 0 0 15 7 8 0.682 6
2 Nima Dabiran Zohouri 3 1 0 2 12 10 2 0.545 2
3 Ralph Coorengel 3 1 0 2 9 13 -4 0.409 2
4 Tom Broens 3 1 0 2 7 13 -6 0.35 2
Group D Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs avg Points
1 Gilliano Smit 4 4 0 0 16 2 14 0.889 8
2 Remco Wijnen 4 3 0 1 14 8 6 0.636 6
3 Maikel Do 4 1 0 3 10 15 -5 0.4 2
4 Valen Tino 4 1 0 3 7 12 -5 0.368 2
5 Martin Rakké 4 1 0 3 5 15 -10 0.25 2

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 4
1-A
Netherlands
Micha Beuriot
Netherlands
Robin van Doorn
Sun 16:10    
2-A
Netherlands
Richard Floris
Netherlands
David Wai-Kit Chan
Sun 16:10    
3-B
Netherlands
Mingquan Li
Netherlands
Patrick Weijermars
    
4-B
Netherlands
Sam Sabouhi
Netherlands
Jan Rempe
    
5-C
Netherlands
Ravin Ganga
Iran
Nima Dabiran Zohouri
    
6-C
Netherlands
Ralph Coorengel
Netherlands
Tom Broens
Sun 16:11    
7-D
Netherlands
Valen Tino
Netherlands
Martin Rakké
Sun 16:11    
8-D
Vietnam
Maikel Do
Netherlands
Gilliano Smit
Sun 16:12    

Round 2

Race to 4
9-A
Netherlands
Robin van Doorn
Netherlands
David Wai-Kit Chan
    
10-A
Netherlands
Micha Beuriot
Netherlands
Harry van Schaik
Sun 16:12    
11-B
Netherlands
Mingquan Li
Netherlands
Jan Rempe
Sun 16:12    
12-B
Netherlands
Patrick Weijermars
Netherlands
Sam Sabouhi
Sun 16:13    
13-C
Netherlands
Ravin Ganga
Netherlands
Tom Broens
Sun 16:13    
14-C
Iran
Nima Dabiran Zohouri
Netherlands
Ralph Coorengel
Sun 16:13    
15-D
Netherlands
Martin Rakké
Netherlands
Gilliano Smit
Sun 16:14    
16-D
Netherlands
Valen Tino
Netherlands
Remco Wijnen
    

Round 3

Race to 4
17-A
Netherlands
David Wai-Kit Chan
Netherlands
Harry van Schaik
Sun 16:26    
18-A
Netherlands
Robin van Doorn
Netherlands
Richard Floris
Sun 16:14    
19-B
Netherlands
Mingquan Li
Netherlands
Sam Sabouhi
Sun 16:14    
20-B
Netherlands
Jan Rempe
Netherlands
Patrick Weijermars
    
21-C
Netherlands
Ravin Ganga
Netherlands
Ralph Coorengel
Sun 16:15    
22-C
Netherlands
Tom Broens
Iran
Nima Dabiran Zohouri
Sun 16:15    
23-D
Netherlands
Gilliano Smit
Netherlands
Remco Wijnen
Sun 16:15    
24-D
Netherlands
Martin Rakké
Vietnam
Maikel Do
Sun 16:16    

Round 4

Race to 4
25-A
Netherlands
Harry van Schaik
Netherlands
Richard Floris
Sun 16:17    
26-A
Netherlands
David Wai-Kit Chan
Netherlands
Micha Beuriot
Sun 16:25    
27-D
Netherlands
Remco Wijnen
Vietnam
Maikel Do
Sun 16:17    
28-D
Netherlands
Gilliano Smit
Netherlands
Valen Tino
    

Round 5

Race to 4
29-A
Netherlands
Richard Floris
Netherlands
Micha Beuriot
Sun 16:17    
30-A
Netherlands
Harry van Schaik
Netherlands
Robin van Doorn
Sun 16:18    
31-D
Vietnam
Maikel Do
Netherlands
Valen Tino
    
32-D
Netherlands
Remco Wijnen
Netherlands
Martin Rakké
Sun 16:18    

Quarter final

Race to 5
33
Netherlands
Micha Beuriot
Netherlands
Mingquan Li
Sun 17:41    
34
Netherlands
Ravin Ganga
Netherlands
Remco Wijnen
Sun 17:53    
35
Netherlands
Harry van Schaik
Netherlands
Jan Rempe
Sun 18:31    
36
Iran
Nima Dabiran Zohouri
Netherlands
Gilliano Smit
    

Semi final

Race to 5
37
Netherlands
Mingquan Li
Netherlands
Remco Wijnen
Sun 19:03    
38
Netherlands
Jan Rempe
Netherlands
Gilliano Smit
Sun 19:23    

Final

Race to 5
39
Netherlands
Mingquan Li
Netherlands
Jan Rempe
Sun 19:57    

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment