Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

March 8, 2020

Pool Regionale Ranking Utrecht/Flevoland #6 2019/2020

9-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Mervin Saib
6 (6/0) 44 (30/14)
68%
250
2 Richard Floris
7 (5/2) 50 (28/22)
56%
180
3 Relinde Knijn
5 (4/1) 42 (23/19)
55%
140
3 Mariusz Mazanek
7 (5/2) 50 (32/18)
64%
140
5 Anthony Cheung
4 (3/1) 25 (18/7)
72%
100
5 Sacha Romero
6 (4/2) 41 (24/17)
59%
100
5 Brian Pauw
5 (3/2) 36 (19/17)
53%
100
5 Joshua Harkelijn
4 (3/1) 26 (17/9)
65%
100
9 Peter Rietveld
4 (2/2) 26 (14/12)
54%
60
Show more
9 Richard Kema
5 (3/2) 35 (20/15)
57%
60
9 Ritesh Badal
4 (2/2) 29 (13/16)
45%
60
9 Willie Brouwer
The Wizards
5 (3/2) 33 (18/15)
55%
60
13 Karen Van Steenbergen
Boven 't IJ
4 (2/2) 27 (14/13)
52%
55
13 Sander Tetelepta
4 (2/2) 28 (13/15)
46%
55
13 Ralph Coorengel
4 (2/2) 29 (13/16)
45%
55
13 Rick Telehala
4 (2/2) 31 (16/15)
52%
55
17 Remco Wijnen
3 (1/2) 22 (11/11)
50%
50
17 Randy Wattimena
3 (1/2) 21 (8/13)
38%
50
17 Maikel Do
3 (1/2) 23 (11/12)
48%
50
17 Yayan Ahaddian Wijayanto
3 (1/2) 19 (7/12)
37%
50
17 Theo van der Stroom
3 (1/2) 20 (8/12)
40%
50
17 Robby Braaksma
3 (1/2) 20 (6/14)
30%
50
17 Rudolf van Dijk
3 (1/2) 19 (8/11)
42%
50
17 Alwin Wilhelmus
3 (1/2) 21 (9/12)
43%
50
25 Mirjam Alfons
2 (0/2) 17 (7/10)
41%
40
25 Ravin Ganga
2 (0/2) 12 (2/10)
17%
40
25 Joey de Valk
2 (0/2) 16 (6/10)
38%
40
25 Richard Hoornaar
2 (0/2) 15 (5/10)
33%
40
25 David Wai-Kit Chan
Pool Midden
2 (0/2) 14 (4/10)
29%
40
25 Dion van Everdingen
2 (0/2) 13 (3/10)
23%
40
25 Wilma Jongkind
2 (0/2) 15 (5/10)
33%
40
25 Bennie Blommaert
2 (0/2) 15 (5/10)
33%
40
Entry deadline Mar 8, 2020, 12:15 PM (local time)
Starts Mar 8, 2020, 12:00 PM (local time)
Format Double elimination (32 Participants)
Race to 6
Handicap No handicap
Rankings Regionale Ranking Utrecht/Flevoland 2019/2020 and Pool Ranking Nederland
Organizer Koninklijke Nederlandse Biljartbond and Pool Regio 2
More info
Spelsoort: 9-ball
Race-to: 6
Locatie: Poolcentrum FATS, Almere
Format: DKO tot kwartfinale, daarna SKO

https://www.facebook.com/events/2256451464647195/

Inschrijving €10,-
Zaal open 11.00 uur
Uiterlijke meldtijd 11.45 uur
Start 12.00 uur

Afhankelijk van het aantal inschrijvingen kunnen de racelengtes en SKO-fase variëren.

•KNBB lidmaatschap verplicht
•KNBB reglement van toepassing
•Open voor alle niveaus
•Deelname is niet Regio-gebonden
•Kwalificatie Masters = minimaal 4 deelnames

Ranking number 6 … 2 more to go! Wie kroont zich vandaag tot 9-ball koning(in) en gaat er vandoor met rankingtitel nummero 6? En stel je je plaats al zeker voor de Masters? Plaatsing voor de Masters is minimaal een deelname van 50% van de in totaal 7 rankingtoernooien oftewel 4 deelnames en voldoende punten om in de top 16 te belanden, is nodig.

Nog 2 rankingtoernooien op de agenda dus tik je maatje even aan en nodig ze ook uit om mee te doen! 'Des de meer zielen, des de meer vreugde'

Nog geen lid?! Op locatie kunnen we dit samen met je regelen. Voor nieuwe spelers (geen eerdere leden) is een basislidmaatschap mogelijk van €5,- VOOR EEN GEHEEL SEIZOEN!!!

https://cuescore.com/ranking/Regionale+Ranking+Utrecht%252FFlevoland+2019%252F2020/6298977

Ranking title number 6 is up for grabs...who's gonna bring home the bacon? ;D

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 5
1   
Netherlands
David Wai-Kit Chan
China
Anthony Cheung
Sun 12:14  Table 2
2   
Netherlands
Sacha Romero
Netherlands
Randy Wattimena
Sun 12:14  Table 3
3   
Netherlands
Bennie Blommaert
Netherlands
Brian Pauw
Sun 12:14  Table 4
4   
Poland
Mariusz Mazanek
Puerto Rico
Sander Tetelepta
Sun 12:14  Table 5
5   
Netherlands
Relinde Knijn
Vietnam
Maikel Do
Sun 12:14  Table 6
6   
Netherlands
Richard Kema
Netherlands
Joey de Valk
Sun 12:14  Table 7
7   
Netherlands
Remco Wijnen
Netherlands
Robby Braaksma
Sun 12:13  Table 8
8   
Netherlands
Peter Rietveld
Suriname
Ravin Ganga
Sun 12:13  Table 9
9   
Netherlands
Willie Brouwer
Netherlands
Karen Van Steenbergen
Sun 12:44  Table 9
10   
Netherlands
Mirjam Alfons
Netherlands
Mervin Saib
Sun 12:47  Table 4
11   
Netherlands
Dion van Everdingen
Netherlands
Ralph Coorengel
Sun 12:49  Table 7
12   
Netherlands
Ritesh Badal
R1
South Africa
Rudolf van Dijk
Sun 12:52  Table 6
13   
Indonesia
Yayan Ahaddian Wijayanto
Netherlands
Theo van der Stroom
Sun 12:53  Table 3
14   
Netherlands
Richard Floris
Netherlands
Richard Hoornaar
Sun 13:02  Table 2
15   
Netherlands
Joshua Harkelijn
Netherlands
Alwin Wilhelmus
Sun 13:08  Table 8
16   
Netherlands
Rick Telehala
Netherlands
Wilma Jongkind
Sun 13:27  Table 5

Winner round 1

Race to 5
17   
China
Anthony Cheung
Netherlands
Sacha Romero
Sun 13:52  Table 4
18   
Netherlands
Brian Pauw
Puerto Rico
Sander Tetelepta
Sun 13:53  Table 6
19   
Netherlands
Relinde Knijn
Netherlands
Richard Kema
R1
Sun 13:56  Table 2
20   
Netherlands
Robby Braaksma
Netherlands
Peter Rietveld
Sun 14:14  Table 5
21   
Netherlands
Willie Brouwer
Netherlands
Mervin Saib
Sun 14:45  Table 5
22   
Netherlands
Ralph Coorengel
R1
Netherlands
Ritesh Badal
Sun 14:51  Table 2
23   
Indonesia
Yayan Ahaddian Wijayanto
Netherlands
Richard Floris
Sun 14:53  Table 6
24   
Netherlands
Joshua Harkelijn
Netherlands
Rick Telehala
Sun 14:55  Table 9

Loser round 1

Race to 5
25   
Netherlands
David Wai-Kit Chan
Netherlands
Randy Wattimena
Sun 13:32  Table 9
26   
Netherlands
Bennie Blommaert
Poland
Mariusz Mazanek
Sun 13:42  Table 3
27   
Vietnam
Maikel Do
Netherlands
Joey de Valk
Sun 13:42  Table 7
28   
Netherlands
Remco Wijnen
Suriname
Ravin Ganga
Sun 13:44  Table 8
29   
Netherlands
Karen Van Steenbergen
Netherlands
Mirjam Alfons
Sun 14:16  Table 8
30   
Netherlands
Dion van Everdingen
South Africa
Rudolf van Dijk
Sun 14:16  Table 7
31   
Netherlands
Theo van der Stroom
Netherlands
Richard Hoornaar
Sun 14:29  Table 3
32   
Netherlands
Alwin Wilhelmus
Netherlands
Wilma Jongkind
Sun 14:38  Table 4

Loser round 2

Race to 5
33   
Netherlands
Randy Wattimena
Netherlands
Rick Telehala
Sun 15:41  Table 9
34   
Poland
Mariusz Mazanek
Indonesia
Yayan Ahaddian Wijayanto
Sun 15:32  Table 6
35   
Vietnam
Maikel Do
Netherlands
Ralph Coorengel
Sun 15:39  Table 2
36   
Netherlands
Remco Wijnen
Netherlands
Willie Brouwer
Sun 15:23  Table 7
37   
Netherlands
Karen Van Steenbergen
Netherlands
Robby Braaksma
Sun 15:11  Table 8
38   
South Africa
Rudolf van Dijk
Netherlands
Richard Kema
Sun 15:26  Table 5
39   
Netherlands
Theo van der Stroom
Puerto Rico
Sander Tetelepta
Sun 15:16  Table 3
40   
Netherlands
Alwin Wilhelmus
Netherlands
Sacha Romero
Sun 15:30  Table 4

Winners qualification

Race to 5
41   
China
Anthony Cheung
Netherlands
Brian Pauw
Sun 16:04  Table 6
42   
Netherlands
Relinde Knijn
Netherlands
Peter Rietveld
Sun 15:53  Table 5
43   
Netherlands
Mervin Saib
Netherlands
Ritesh Badal
Sun 16:11  Table 4
44   
Netherlands
Richard Floris
Netherlands
Joshua Harkelijn
Sun 15:50  Table 8

Loser round 3

Race to 5
45   
Netherlands
Rick Telehala
Poland
Mariusz Mazanek
Sun 16:29  Table 9
46   
Netherlands
Ralph Coorengel
Netherlands
Willie Brouwer
R1
Sun 16:30  Table 8
47   
Netherlands
Karen Van Steenbergen
Netherlands
Richard Kema
R1
Sun 15:58  Table 3
48   
Puerto Rico
Sander Tetelepta
Netherlands
Sacha Romero
Sun 16:06  Table 7

Losers qualification

Race to 5
49   
Poland
Mariusz Mazanek
Netherlands
Peter Rietveld
Sun 17:14  Table 9
50   
Netherlands
Willie Brouwer
Netherlands
Brian Pauw
Sun 16:55  Table 8
51   
Netherlands
Richard Kema
Netherlands
Richard Floris
Sun 16:33  Table 2
52   
Netherlands
Sacha Romero
Netherlands
Ritesh Badal
Sun 16:48  Table 7

Quarter final

Race to 5
53   
China
Anthony Cheung
Netherlands
Richard Floris
Sun 17:47  Table 6
54   
Netherlands
Relinde Knijn
Netherlands
Brian Pauw
Sun 17:47  Table 8
55   
Netherlands
Mervin Saib
Netherlands
Sacha Romero
Sun 17:47  Table 9
56   
Netherlands
Joshua Harkelijn
Poland
Mariusz Mazanek
Sun 17:47  Table 7

Semi final

Race to 5
57   
Netherlands
Richard Floris
Netherlands
Relinde Knijn
Sun 18:44  Table 8
58   
Netherlands
Mervin Saib
Poland
Mariusz Mazanek
Sun 18:39  Table 9

Final

Race to 5
59   
Netherlands
Richard Floris
Netherlands
Mervin Saib
Sun 19:34  Table 8

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment