Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

February 16, 2020

Pool Regionale Ranking Utrecht/Flevoland #5 2019/2020

8-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Anthony Cheung
8 (7/1) 56 (36/20)
64%
250
2 Maikel Do
5 (4/1) 40 (23/17)
58%
180
3 Sander Tetelepta
5 (3/2) 36 (18/18)
50%
140
3 Michael Ravestijn
4 (3/1) 36 (19/17)
53%
140
5 Richard Kema
5 (3/2) 36 (21/15)
58%
100
5 Joris van Amersvoort
Plan B
4 (2/2) 28 (15/13)
54%
100
5 Yayan Ahaddian Wijayanto
4 (3/1) 29 (17/12)
59%
100
5 Graham Hickman
3 (2/1) 21 (14/7)
67%
100
9 Ravin Ganga
3 (1/2) 25 (12/13)
48%
60
Show more
9 Ritesh Badal
4 (2/2) 29 (12/17)
41%
60
9 Mariusz Mazanek
3 (1/2) 21 (10/11)
48%
60
9 Awi Mangre
4 (2/2) 30 (15/15)
50%
60
13 Remco Wijnen
3 (1/2) 22 (10/12)
45%
55
13 Sacha Romero
3 (1/2) 19 (6/13)
32%
55
13 Richard Floris
2 (0/2) 15 (5/10)
33%
55
13 Alwin Wilhelmus
4 (2/2) 32 (18/14)
56%
55
17 Ralph Coorengel
2 (0/2) 14 (4/10)
29%
50
17 Richard Hoornaar
2 (0/2) 14 (4/10)
29%
50
17 Patrick de Vries
2 (0/2) 17 (7/10)
41%
50
17 Wilma Jongkind
2 (0/2) 12 (2/10)
17%
50
17 Rudolf van Dijk
2 (0/2) 16 (6/10)
38%
50
Entry deadline Feb 16, 2020, 12:15 PM (local time)
Starts Feb 16, 2020, 12:00 PM (local time)
Format Double elimination (21 Participants)
Race to 5
Handicap No handicap
Rankings Regionale Ranking Utrecht/Flevoland 2019/2020 and Pool Ranking Nederland
Organizer Koninklijke Nederlandse Biljartbond and Pool Regio 2
Contact Tom Broens
More info
Spelsoort: 8-ball
Race-to: 5
Locatie: The Wizards, Lelystad
Format: DKO tot kwartfinale, daarna SKO

Facebook-link

Inschrijving €10,-
Zaal open 11.00 uur
Uiterlijke meldtijd 11.45 uur
Start 12.00 uur

Afhankelijk van het aantal inschrijvingen kunnen de racelengtes en SKO-fase variëren.

•KNBB lidmaatschap verplicht
•KNBB reglement van toepassing
•Open voor alle niveaus
•Deelname is niet Regio-gebonden
•Kwalificatie Masters = minimaal 4 deelnames

Ranking number 5 …wie-o-wie voegt zich toe op het lijstje van rankingwinnaars? En stel je je plaats al zeker voor de Masters? Plaatsing voor de Masters is minimaal een deelname van 50% van de in totaal 7 rankingtoernooien oftewel 4 deelnames en voldoende punten om in de top 16 te belanden, is nodig.

Nog 3 rankingtoernooien op de agenda dus tik je maatje even aan en nodig ze ook uit om mee te doen! 'Des de meer zielen, des de meer vreugde'

Nog geen lid?! Op locatie kunnen we dit samen met je regelen. Voor nieuwe spelers (geen eerdere leden) is een basislidmaatschap mogelijk van €5,- VOOR EEN GEHEEL SEIZOEN!!!

https://cuescore.com/ranking/Regionale+Ranking+Utrecht%252FFlevoland+2019%252F2020/6298977

Ranking title number 5 is up for grabs...who's gonna bring home the bacon? ;D

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 5
1   
United Kingdom
Graham Hickman
Walk Over
 
2   
Netherlands
Sacha Romero
China
Anthony Cheung
R1
Sun 12:03  Table 6
3   
Netherlands
Richard Floris
Walk Over
 
4   
Walk Over
Netherlands
Joris van Amersvoort
 
5   
Puerto Rico
Sander Tetelepta
Walk Over
 
6   
Netherlands
Richard Kema
R1
Netherlands
Ritesh Badal
Sun 12:03  Table 7
7   
Netherlands
Ralph Coorengel
Indonesia
Yayan Ahaddian Wijayanto
Sun 12:03  Table 8
8   
Walk Over
Netherlands
Remco Wijnen
 
9   
Netherlands
Michael Ravestijn
Walk Over
 
10   
Netherlands
Richard Hoornaar
Netherlands
Alwin Wilhelmus
Sun 12:03  Table 9
11   
Suriname
Ravin Ganga
Walk Over
 
12   
Walk Over
South Africa
Rudolf van Dijk
 
13   
Poland
Mariusz Mazanek
Walk Over
 
14   
Walk Over
Vietnam
Maikel Do
 
15   
Netherlands
Wilma Jongkind
Netherlands
Awi Mangre
Sun 12:03  Table 10
16   
Walk Over
Singapore
Patrick de Vries
 

Winner round 1

Race to 5
17   
United Kingdom
Graham Hickman
China
Anthony Cheung
Sun 13:07  Table 6
18   
Netherlands
Richard Floris
Netherlands
Joris van Amersvoort
Sun 12:03  Table 11
19   
Puerto Rico
Sander Tetelepta
Netherlands
Richard Kema
R1
Sun 13:24  Table 8
20   
Indonesia
Yayan Ahaddian Wijayanto
Netherlands
Remco Wijnen
Sun 13:14  Table 7
21   
Netherlands
Michael Ravestijn
Netherlands
Alwin Wilhelmus
Sun 13:07  Table 9
22   
Suriname
Ravin Ganga
South Africa
Rudolf van Dijk
Sun 12:03  Table 5
23   
Poland
Mariusz Mazanek
Vietnam
Maikel Do
Sun 12:03  Table 4
24   
Netherlands
Awi Mangre
Singapore
Patrick de Vries
Sun 13:24  Table 10

Loser round 1

Race to 5
25   
Walk Over
Netherlands
Sacha Romero
 
26   
Walk Over
Walk Over
 
27   
Walk Over
Netherlands
Ritesh Badal
 
28   
Netherlands
Ralph Coorengel
Walk Over
 
29   
Walk Over
Netherlands
Richard Hoornaar
 
30   
Walk Over
Walk Over
 
31   
Walk Over
Walk Over
 
32   
Netherlands
Wilma Jongkind
Walk Over
 

Loser round 2

Race to 5
33   
Netherlands
Sacha Romero
Singapore
Patrick de Vries
Sun 15:06  Table 10
34   
Walk Over
Poland
Mariusz Mazanek
 
35   
Netherlands
Ritesh Badal
South Africa
Rudolf van Dijk
Sun 13:25  Table 11
36   
Netherlands
Ralph Coorengel
Netherlands
Alwin Wilhelmus
Sun 14:20  Table 9
37   
Netherlands
Richard Hoornaar
Netherlands
Remco Wijnen
Sun 14:40  Table 7
38   
Walk Over
Puerto Rico
Sander Tetelepta
 
39   
Walk Over
Netherlands
Richard Floris
 
40   
Netherlands
Wilma Jongkind
China
Anthony Cheung
Sun 14:27  Table 8

Winners qualification

Race to 5
41   
United Kingdom
Graham Hickman
Netherlands
Joris van Amersvoort
Sun 14:23  Table 6
42   
Netherlands
Richard Kema
Indonesia
Yayan Ahaddian Wijayanto
Sun 15:09  Table 11
43   
Netherlands
Michael Ravestijn
Suriname
Ravin Ganga
Sun 14:28  Table 5
44   
Vietnam
Maikel Do
Netherlands
Awi Mangre
Sun 15:31  Table 6

Loser round 3

Race to 5
45   
Netherlands
Sacha Romero
Poland
Mariusz Mazanek
Sun 16:10  Table 7
46   
Netherlands
Ritesh Badal
Netherlands
Alwin Wilhelmus
Sun 15:29  Table 9
47   
Netherlands
Remco Wijnen
Puerto Rico
Sander Tetelepta
Sun 15:50  Table 5
48   
Netherlands
Richard Floris
China
Anthony Cheung
Sun 15:39  Table 8

Losers qualification

Race to 5
49   
Poland
Mariusz Mazanek
Netherlands
Richard Kema
R1
Sun 17:03  Table 7
50   
Netherlands
Ritesh Badal
Netherlands
Joris van Amersvoort
Sun 16:56  Table 10
51   
Puerto Rico
Sander Tetelepta
Netherlands
Awi Mangre
Sun 16:59  Table 9
52   
China
Anthony Cheung
Suriname
Ravin Ganga
Sun 16:49  Table 6

Quarter final

Race to 5
53   
United Kingdom
Graham Hickman
China
Anthony Cheung
Sun 19:04  Table 6
54   
Indonesia
Yayan Ahaddian Wijayanto
Puerto Rico
Sander Tetelepta
Sun 19:04  Table 10
55   
Netherlands
Michael Ravestijn
Netherlands
Joris van Amersvoort
Sun 19:04  Table 7
56   
Vietnam
Maikel Do
R1
Netherlands
Richard Kema
Sun 19:04  Table 9

Semi final

Race to 5
57   
China
Anthony Cheung
Puerto Rico
Sander Tetelepta
Sun 20:18  Table 7
58   
Netherlands
Michael Ravestijn
Vietnam
Maikel Do
Sun 20:18  Table 6

Final

Race to 5
59   
China
Anthony Cheung
Vietnam
Maikel Do
Sun 21:50  Table 6

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment