Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

January 19, 2020

Pool Regionale Ranking Utrecht/Flevoland #4 2019/2020

Straightpool

Add players

Please wait...

Results  

#NameHighest breakAvg Points
1 Joris van Amersvoort
Plan B
17, 12 15.000 250
2 Willie Brouwer
The Wizards
26, 17, 13, 12 7.552 180
3 Peter Rietveld
13 18.615 140
3 Richard Floris
0 140
5 Sander Tetelepta
146.000 100
5 Yayan Ahaddian Wijayanto
0 100
7 Sacha Romero
0 80
7 Brian Pauw
0 80
9 Mervin Saib
0 60
9 Ralph Coorengel
0 60
9 Ravin Ganga
0 60
9 Richard Hoornaar
0 60
13 Ritesh Badal
0 55
13 Wilma Jongkind
0 55
13 Rudolf van Dijk
0 55
13 Alwin Wilhelmus
0 55
Entry deadline Jan 19, 2020, 12:05 PM (local time)
Starts Jan 19, 2020, 12:05 PM (local time)
Format Double elimination (16 Participants)
Race to 40
Handicap No handicap
Rankings Regionale Ranking Utrecht/Flevoland 2019/2020 and Pool Ranking Nederland
Organizer Koninklijke Nederlandse Biljartbond and Pool Regio 2
Contact Tom Broens
More info
Spelsoort: 14.1 continuous
Race-to: 40 á 50
Format: DKO tot kwartfinale, daarna SKO

https://www.facebook.com/events/591945241629766/

Inschrijving €10,-
Zaal open 11.00 uur
Uiterlijke meldtijd 11.45 uur
Start 12.00 uur

Afhankelijk van het aantal inschrijvingen kunnen de racelengtes en SKO-fase variëren.

•KNBB lidmaatschap verplicht
•KNBB reglement van toepassing
•Open voor alle niveaus
•Deelname is niet Regio-gebonden
•Kwalificatie Masters = minimaal 4 deelnames

Nummer 4 op de planning en halverwege het Regionale Ranking seizoen alweer…wie stelt zijn plaats al zeker voor de Masters?

Nog 4 rankingtoernooien op de agenda dus iedereen kan zich nog plaatsen voor de Masters, tik je maatje even aan en nodig ze ook uit om mee te doen! 'Des de meer zielen, des de meer vreugde'

Nog geen lid?! Op locatie kunnen we dit samen met je regelen. Voor nieuwe spelers (geen eerdere leden) is een basislidmaatschap mogelijk van €5,- VOOR EEN GEHEEL SEIZOEN!!!

https://cuescore.com/ranking/Regionale+Ranking+Utrecht%252FFlevoland+2019%252F2020/6298977

Who gonna take ranking title number 4?

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 40
1   
Netherlands
Mervin Saib
Netherlands
Richard Floris
Sun 12:17  Table 1
2   
Netherlands
Joris van Amersvoort
South Africa
Rudolf van Dijk
Sun 12:17  Table 2
3   
Indonesia
Yayan Ahaddian Wijayanto
Netherlands
Wilma Jongkind
Sun 12:20  Table 7
4   
Netherlands
Richard Hoornaar
Netherlands
Ralph Coorengel
Sun 12:17  Table 4
5   
Puerto Rico
Sander Tetelepta
Netherlands
Sacha Romero
Sun 12:17  Table 5
6   
Netherlands
Brian Pauw
Netherlands
Alwin Wilhelmus
Sun 12:17  Table 6
7   
Netherlands
Willie Brouwer
Netherlands
Peter Rietveld
Sun 12:20  Table 3
8   
Suriname
Ravin Ganga
Netherlands
Ritesh Badal
Sun 12:17  Table 8

Winner round 1

Race to 50
9   
Netherlands
Mervin Saib
Netherlands
Joris van Amersvoort
Sun 13:05  Table 1
10   
Indonesia
Yayan Ahaddian Wijayanto
Netherlands
Richard Hoornaar
Sun 13:12  Table 4
11   
Puerto Rico
Sander Tetelepta
Netherlands
Brian Pauw
Sun 13:14  Table 5
12   
Netherlands
Willie Brouwer
Suriname
Ravin Ganga
Sun 13:05  Table 2

Loser round 1

Race to 40
13   
Netherlands
Richard Floris
South Africa
Rudolf van Dijk
Sun 13:07  Table 8
14   
Netherlands
Wilma Jongkind
Netherlands
Ralph Coorengel
Sun 13:14  Table 6
15   
Netherlands
Sacha Romero
Netherlands
Alwin Wilhelmus
Sun 13:15  Table 7
16   
Netherlands
Peter Rietveld
Netherlands
Ritesh Badal
Sun 13:04  Table 3

Loser round 2

Race to 40
17   
Netherlands
Richard Floris
Suriname
Ravin Ganga
Sun 14:12  Table 3
18   
Netherlands
Ralph Coorengel
Netherlands
Brian Pauw
Sun 14:32  Table 4
19   
Netherlands
Sacha Romero
Netherlands
Richard Hoornaar
Sun 14:01  Table 4
20   
Netherlands
Peter Rietveld
Netherlands
Mervin Saib
Sun 14:09  Table 2

Winners qualification

Race to 50
21   
Netherlands
Joris van Amersvoort
Indonesia
Yayan Ahaddian Wijayanto
Sun 14:16  Table 1
22   
Puerto Rico
Sander Tetelepta
Netherlands
Willie Brouwer
Sun 14:28  Table 5

Loser round 3

Race to 40
23   
Netherlands
Richard Floris
Netherlands
Brian Pauw
Sun 15:19  Table 1
24   
Netherlands
Sacha Romero
Netherlands
Peter Rietveld
Sun 14:41  Table 2

Losers qualification

Race to 40
25   
Netherlands
Richard Floris
Indonesia
Yayan Ahaddian Wijayanto
Sun 16:12  Table 1
26   
Netherlands
Peter Rietveld
Puerto Rico
Sander Tetelepta
Sun 15:39  Table 2

Semi final

Race to 50
27   
Netherlands
Joris van Amersvoort
Netherlands
Richard Floris
Sun 17:14  Table 2
28   
Netherlands
Willie Brouwer
Netherlands
Peter Rietveld
Sun 17:14  Table 1

Final

Race to 50
29   
Netherlands
Joris van Amersvoort
Netherlands
Willie Brouwer
Sun 18:05  Table 1

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment